Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
Kas Zanussi,Indesit või Beko
 
mida osta 10. veebruar 2009, kl 10.08
Kiitke või laitke!
 
Hmm 10. veebruar 2009, kl 10.19
Endal läksid just eile Zanussi gaasipliidil hinged katki.
 
beko 10. veebruar 2009, kl 13.27
Mul Beko pesumasin ja siiani töötab ilusti.
 
äää 10. veebruar 2009, kl 15.10
Beko pliididja pesumasinad on tõesti lollikindlad. Minul hästi vastu pidanud 9 aastat,,,
 
ei ole 10. veebruar 2009, kl 18.59
mul beko pesumasin ja igal aastal remondis
 
Lollikindel Beko 10. veebruar 2009, kl 19.32
Mul beko nõudepesumasin ja pliit täitsa rahul töötab probleemideta juba aastaid. Vanaemal beko pesumasin, juba oma 10.a vist mingeid probleeme pole olnud.
 
oehh 10. veebruar 2009, kl 23.33
Vanaemal võib tõesti suvaline pesumasin kasvõi 50a vastu pidada.
Kui üksik inimene peseb üle nädala ühe masitatäie pesu see teeb 25-30 pesukorda aastas. Kui 3-väikese lapse ja automehhaanikust pereisaga pere peseb päevas 1-2 masinatäit pesu, siis see teeb 350-700 pesukorda aastas. Nii et kui viimane pesumasin peab vastu sellisele koormusele 5 aastat, siis üksiku inimesel peaks ta vastu pidama ca 116 aastat.
 
pudi 11. veebruar 2009, kl 09.15
Meil ka Beko pesumasin juba 7 aastat , pesen peaaegu igapäev .Olen väga rahul.
 
rahul 11. veebruar 2009, kl 12.34
Ühel tuttaval oli ka palju aastaid Beko. Igatahes oli rahul.
 
viimasele lisaks 11. veebruar 2009, kl 12.35
Beko pesumasin oli.
 
kaua 11. veebruar 2009, kl 12.39
Nojah, üksikul inimesel peab tõesti kaua vastu. Näiteks endal külmkapp Minsk, mis oli Vene ajal tohutult kallis, on mul 1983. aastast. Seega siis juba 26 aastat vana.
 
bekosõber 12. veebruar 2009, kl 22.14
Mul Beko esumasin pidas 10 aastat vastu, pesi 3 pere pesu.
 
mh 13. veebruar 2009, kl 11.56
meil suvel ostetud beko keraamiline pliit ja pliidilt koorub valge värv maha :S
 
cc 14. veebruar 2009, kl 20.57
Ma olen märganud, et noored naised pesevad ääretult tihti pesu, üks kord seljas, pessu. Keegi ei mõtle sellele, et igasugune riie kulub. Aga nüüd majanduslanguse ajal ehk hakatakse mõtlema, et vesi maksab, elekter maksab, riided maksavad, pesupulber maksab. Ka kolme lapsega ei kogune 5 kg pesu päevas, see on lihtsalt eputamine. Mul minias peseb ühe lapse ja mehega ka iga päev, tegelikult ainult kulu.
 
karvakera 17. veebruar 2009, kl 22.02
beko on saast!!! ei jõua ära kiruda.
kunagi enam ei osta selle kaubamärgi kodumasinaid
 
miili 19. veebruar 2009, kl 17.37
to.karvakera ühinen sinuga.
 
realmlist 30. märts 2009, kl 23.38
on tema jee saast...
kõik ei ole nii rikkad, et boschi osta...
 
Meil 31. märts 2009, kl 00.05
on beko pesumasin ja beko külmik=) Külmik teeb vahest imelikke hääli öösel, nagu matsutab omaette, aga töötab väga hästi ja korra aastas peab sulatama, ta ise 3.aastane meil. Masin peseb ilusti ja kasutan seda väga tihti. Masin on suhteliselt noor meil, alles aastane, enne oli zerowatt (kuivatas ka) ja pidas 10 aastat vastu.
 
Vivian 31. märts 2009, kl 09.07
mul ka pesumasin, nõudepesumasin ja elektripliit Beko. Viies aasta läheb, kõik ok. Hinna/kvaliteedi suhe tundub küll hea olema.
 
Beko 31. märts 2009, kl 10.21
mul Beko pliit ja nõudepesumasin, töötavad väga hästi. Vanaemmal Beko pesumasin juba 10.a mingeid probleeme pole olnud, ämmal Beko nõudepesumasin samad sõnad. Beko on täiesti lollikindel
 
miika 01. aprill 2009, kl 16.12
mul beko pesumasin 5 aastat, ei kurda, siiani pole remonivajadust olnud. küll läks aga hiljuti ukse klaas katki (käis krõks ja tekkis praegu, mitte ei lennanud tuhandeks killuks põrandale või masinasse). ilmselt suur temperatuuride kõikumine. tellisime uue ja mees paigaldas ise, ukse klaas maksis 150 krooni.
minu meelest võiks beko masinal pesuprogramme ja temperatuurivariante rohkem olla, lisaks ka üsna mürarikas.
 
panda 01. aprill 2009, kl 20.18
minu tingimus pesumasinale oli kuivati ja kuna indesiti kuivati-pesumasin oli ca kaks korda odavam kui vastava funktsiooniga teised firmad jäi valik indesitile. tundub küll, et on supermasin- st peseb, kuivatab täiesti kuivaks, on hulganisti funktsioone sh poole tunni programm vähe määrdunud riietele,eraldi spordiriiete ja jalanõude programm. Oeh, väga rahul olen, selle 7000.- on masinat küll ja veel.
 
indesit 01. aprill 2009, kl 21.39
ÄRGE OSTKE. JUBA TEINE KERAAMILINE PLIIT MIS VIIMASE 4 AASTAGA TUKSIS
 
KIIS 03. aprill 2009, kl 13.23
Tänapäeva masinad toodetakse kõik ühes tehases.Need margid on kõik saastad.Soovitaks vaadata neid,mis on toodetud Saksamaal,mitte Sloveenias või Türgis.
 
otto 03. aprill 2009, kl 20.30
Heh, sa leia mõni selline kaubamärk, mida toodetakse mujal kui Hiinas, Türgis, Poolas või Venemaal. Kuna euroopas on tööjõud kallis, siis on kõik tootjad oma tehased odava tööjõuga riikidesse kolinud. Ühes ja samas tehases uhatakse sageli kõrvuti liinidel eri kaubamärke kokku panna ja jupid tulevad üsna ühest kastist. Nii et kaubamärk ei näita küll enam kvaliteeti
 
eilne 04. aprill 2009, kl 00.30
minul on indesit ja siiani 4aastat 5liikmelist peret ausalt teeninud. pliit on beko ja paari aastaga oli vaja ahjus küttekeha vahetada (ma pole suur ahjukasutaja muide) ja nüüd on nupud katki ning värv koorub maha
 
mees 04. aprill 2009, kl 16.06
mõtlesin möödunud aasta detsembris kaua beko või whirpooli vahel. ja otsustasin viimase kasuks. disain, mugavus ja 7 aastat garantiid mootorile ja külmutusseadmetele. beko annab aga 2 aastat ja ausaltöelda oli ikka kole ka.
 
mul 04. aprill 2009, kl 23.40
indesit külmik, vanust umbes 5 aastat, igavene saast selline. Plastmassjubinad murduvad järjest küljest, ukselink kadus teisel aastal, garantii käigus sai kohe midagi olulist vahetatud (kahjuks ei mäleta enam, mis see oli, vist termostaat). Seda firmat ma enam oma koju sisse ei lase, nagu ka samsungi muideks.
 
töömees-remontija 06. aprill 2009, kl 22.45
vastas kui talt Zanussi kohta küsisin, et jäta za eest ära, siis saad selle mida selle masinaga teha, et ta ei taha seda nimegi kuulda. Nüüd kogun elluxi jaoks raha.
 
murka 08. aprill 2009, kl 22.23
kui sul on silmad peas siis sa näed et zanussi ja el.lux ongi üks ja sama asi. ühes tehases, erinevad kleepsud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!