Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
torustik ummistunud
 
ninnu 11. juuli 2009, kl 15.22
Aitäh kõigile, kes häid soovitusi on jaganud. Praeguseks äravool olemas ja teen hoolega kord kuus Torusiiliga profülaktikat. 50a. torud puhtaks nagunii ei saanud ja pea uuesti juhtuda ei või, kuigi olen väga hoolikas. Ülalolevatest vastustest nähtub, et tuleb ikka ise end aidata, torumeeste soovitused kohe lõhkuma asuda on täitsa ajuvabad, sest esimese krt probleem võib ka püstikus olla. Üks torumees isegi soovitas kohvipaks kindlasti kraanikausist alla lasta, see pidavat torusid puhastama!
Aitäh veelkord.
 
triin 11. juuli 2009, kl 16.05
Ja mis siis täpsemalt aitas? Mul sama mure praegu:(
 
Dreeming 12. juuli 2009, kl 15.45
Mis siis, jah? Meil samuti mure. Küsimus veel selles veel, et köögis valesti ehitatud äravoolutoru ( pikkus 5-6 m -------------- ja paralleelne põrandaga, maja veel uus ja uhke. On olemas nõudepesumasin, mida pole kasutanud mitu aastat, sest rikis. Eiteagi, kas kõigest asja saab- nii torustikust kui nõudepesumasinast. Hetkel tuleb kausis nõusid pesta ja vista vesi WC-sse või välja taimedele kastmisveeks.
 
Kratt 13. juuli 2009, kl 11.00
Kohvipaks, my ass. Meil naabrid solgitasid meid kaks kordaa aastas oma kohvipaksuga. Läksin ütlesin, et nad selle kraanikaussi valamise lõpetaksid. Tükk aega oli rahu majas, nüüd on aga nõukaaegsed torud umbes mis umbes ja kuuluvad vahetamisele. Ja põhisodi seal on - KOHVIPAKS...
 
! 13. juuli 2009, kl 14.08
isiklikult arvan ,et ummistused on vanemates torudes pärit toidunõude pesul sinna läinud rasvadest,need ju sadestuvad külmema pinna peale,see kui nad kraanikausist alla lähevad ei tähenda ,et oleme nendest lahti,muidugi tänapäeva nõudepesuvahendid toimivad ka külma veega ,aga sedaliiki ummistused on just vanemaaja majade mureks.
 
Pojeng 13. juuli 2009, kl 23.36
Vabandust, et end kordan, aga veelkord soovitan kõigil katsetada kõigepealt seda lihtsat nõksu, mida kasutati meie vetsupoti puhul, kirjas ülalpool.
Meie jaoks oli see tõeline ime peale kogu seda kasutut võimlemist torusiilikute ja tiretite ja trossidega, et seda õnne ei saanud mitte enda teada jätta :)
 
ninnu 14. juuli 2009, kl 07.27
Triinule. Valasin õhtuti Torusiili, hommikul u 10-15 liitrit keeva (!) vett peale. Nii hea mitu päeva, kuni ok. Torusiili asemel võib ka Coca-Colat kasutada.
Et oma häda mitmel pool kurtsin, kuulsin veel üht imesoovitust. Kui juhtub äkki, et selle suure puhastuse käigus on tekkinud torusse auk, pidavat olema imevahend, mida tuleb ise kokku segada ja see torustikku lasta. Pidavat ise augu üles leidma ja sulgema. Ütleja mäletas vaid, et muuhulgas kuulus koostisse sinep. Kas keegi on kuulnud sellest?
 
praktikant 14. juuli 2009, kl 13.03
mis viga sellise imeainega kanalisatsiooni ja veetrasse remontida,kõik kaeve ja muud rahad jääksid alles,poleks vanu torusid vaja vahetadagi.Ja coca-cola liigitaksin ikka legendi alla,see kui lõpuks kallan limpsi ja toru lahti läheb ,ei tähenda seda ,et eelnevad ained poleks toiminud ,vaid aeg oli sealmaal ,et veed hakkasid voolama ja see oleks ka ilma cocata juhtunud.
 
lilli 14. juuli 2009, kl 16.33
mina valan kohvipaksu alati kempsupotti - igaks juhuks, sest koos juuksekarvadega pidi see mõnusa tropi moodustama...
 
r mees 16. juuli 2009, kl 13.01
kõige kindlam ikka vanad torud uutega asendada........
 
ninnu 17. juuli 2009, kl 10.21
Lp. r-mees ja praktikant. Cocaga leotavad mehed ka roostes mutreid lahti. Kui tahad katsetada, vala riidele ja varsti leiad sealt augu! Kahju neid, kes seda joovad.
Torustiku vahetamist on tore soovitada, teeks meeleldi. Aga kui vann on põranda sees, tuleb see lahti lõhkuda. Ja et vanni liigutada, peab wc poti eest ära võtma. Seega kapremont. Oled kuulnud, mis vannitoa remont maksab?
 
praktikant 17. juuli 2009, kl 11.20
julgen arvata ,et coca ikka riidesse auku ei kõrveta,küllap ajad akuhappega segi,muidu oleks ju väga paljudel väikelastega peredel autoistmed auklikud.enamus auke on kas suitsuotstest või siis servast kulumise tagajärjel.Olen kunagi proovinud roostes mutikaid ka äädikaga leotada,ütlen üht, kui ei tule lahti ,siis ei aita ka erivedelikud.see coca peale valamine on sama ,mis peale pissimine,teeb keerme märjaks ja mutikas libiseb kergemini,usu mind,olen tänaseks poole oma elust mutikate ja poltide keeramist rohkem kui harrastaja tasemel teinud.
 
ummistuse likvideerija 27. veebruar 2014, kl 16.22
Kanalisatsiooniummistuste likvideerimine ;kraanikausi ummistuse likvideerimine,põranda, vannitoa või pesuruumi trapi ummistuse likvideerimine, vanni ummistuse likvideerimine, klosetipoti ummistuse likvideerimine, ummistuse kõrvaldamine , väliskanalisatsiooni ummistuse likvideerimine.Väliskanalisatsioonitööd, Sisekanalisatsioonitööd JA Sanitaartehnilised tööd ja samuti 24 tunnist avariiteenust TELEFON 55510072 Tallinnas ja väljaspool Tallinnat
 
Solgitoruäss 08. mai 2015, kl 20.29
Tiret tundub tõesti parem.
 
siil 21. oktoober 2021, kl 09.29
jah... pikk ja peenike tross alati aitab, aint et poes on ikka jämedad ja lühikesed.
 
siil 21. oktoober 2021, kl 09.38
olen tähelepannud,et kui pikajuustega naine majas, siis juba ongi kellad... anna natuke rasva takkajärgi ja kellad lähevad hullemaks...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!