Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
pesumasina parandaja tartus
 
hannes 20. detsember 2009, kl 21.19
hea pesumasin ei tee järsku oma tööd hästi ära. Programm ei käivitu, aga natuke pesu ikka keerutab.
Kas keegi teab soovitada mõnda meistrit, kes aidata saab?
 
j2nes 20. detsember 2009, kl 22.04
kui vana pesumasin on? minul vajas see programmi nupp puhastamist.
 
hannes 20. detsember 2009, kl 22.09
13 aastat.
Võib ka proovida jah, aga just need kuivatusprogrammid algavad natukeseks, muud üldse mitte.
 
sama mure ka Tartus 22. detsember 2009, kl 00.21
Tänasest hakkas jamama tsentrifuug, ainult pesu töötab.
kas keegi teab mingit firmat või inimest, kes vaataks? 9 aastat vana masin.
 
lol 22. detsember 2009, kl 03.42
Tarus selline firma,kui vaja tulevad ka koju ja teevad seal lihtsamad asjad jonksu(vähemalt paar aastat tagasi tegid pesumasinale väikse remondi).
http://www.tavatronic.ee/
 
hannes 25. detsember 2009, kl 23.05
vat see tavatronic kyll ei vastanud mul.

siin on numbrid keda läbi helistasin ja mingi hind ka:
55540770 koos pumba vahetusega 700.-

+37253304795 kontroll 350.-

+3727402030 250.- kohaletulek

7421639/5644743 ***

7 349123 kohaletulek 300.-
 
lol 26. detsember 2009, kl 01.16
Kindlasti peaks see firma ikka veel töötama(nägin nende autot mööda linna kimamas). Hindasi ei tea aga nad tegelevad paljude firmadele ka garantiiremonti. Jõudu.
 
e 26. detsember 2009, kl 09.56
Mina tellisin hiljuti parandaja Tarvi OÜ-st, tegi kodus korda, aga mul oli küll teine probleem. Kodulehel on parandajate numbrid, ilmselt oskavad nad kirjelduse järgi ka öelda, mis viga võiks olla ja kas saavad kodus parandada või viivad töökotta. Paraku ei avanenud mul koduleht otse vaid ainult puhvrist.
 
aga 26. detsember 2009, kl 12.26
elmaka.ee Uus 52, müüb, remondib kodus ja töökojas.
 
kata 27. detsember 2009, kl 21.49
mul käis üks vene nimega väga viisakas meesterahvas. jäin väga rahule. Volodja on nimi ja telefon 55652315. kes ei põe russofoobiat ja natukenegi räägib vene keelt, saab endale tubli tegija. vähemalt ma arvan nii. sest pesumasinatel rikkeid ju erineva raskusastmega, minu oma ei kuulunud õnneks fataalsete kilda.
 
LIISU 29. detsember 2009, kl 11.08
Tellisin just pumba vahetuse,oü Elmaka .Kõik kokku läks maksma 800.-.Väga asjalik ja kiire töömees,annab ka garantii.Kindlasti soovitan küsida abi firmadest,mitte mingi isehakanud remondimehed,need poevad peitu pärast kui mingi jama sama asjaga.Endal ühe sellise remondimehega tegemist olnud,ei andnud ta ka mingit paberit tehtud töö kohta.Lõpuks läheb asi tunduvalt kallimaks,kui oleks kohe õigesse kohta pöördunud.
 
tartlane 12. august 2010, kl 16.55
Mul on selle elamakaga paari aasta vanune kogemus külmkapiga. Nõukaaja lõpu külmkapp Zil (tol ajal parim, defitsiit ja töötas tõrgeteta 20 a) hakkas imelikult käituma, töötab 15 sek ja vaikib, jälle 15 sek ja vaikib. Mees vaatas ja uuris ja arvas, et relee viga. Helistasin siis mitmesse kohta, Elmakas öeldi, et meister peab vaatama, jutu peale ei tea midagi. Kui relee, siis 700-800 krooni, kui mootor, siis ca 2200, järjekord vähemalt nädal. Jama, targem vist uus osta.

Mehel tuli meelde, et Sõpruse tänavas sillalt sõites paremat kätt teise elumaja otsas keldris üks kasutatud kodumasinate pood. Helistas. Mees vastas, et nemad külmikuid ei paranda, ainult pesumasinaid (NB! teema autor), aga kuuldes murest, andis tuttava Elva parandaja numbri. Elva mees vastas kohe telefonis, et küllap ikka relee jah ja mul on selline, tulen homme Tartu, võin ära tuua. Tõi ja küsis 100 krooni. Kui minu mees ütles, et ehk tuled, paned ära, vastas: kui sa juba ise vaatasid ja aru said, et ilmselt relee, siis selle vahetus nii lihtne, saad ise paari minutiga hakkama. Kui tõesti mootor peaks olema, siis 1000-ga panen ära.

Nii et meie säästsime nii raha kui ka aega ja külmik töötab senini tõrgeteta.
 
Tark 17. august 2010, kl 11.49
Tahaks selle imemehe numbrit,kes 100.-eek-ga korda teeb.Oleks ka vaja,kuigi ei taha uskuda,et see eriti kompetentne on.Õige töömees nii odavalt ennast ei müü. Ise olen eelnevalt abi saanud Tavatronicust ja Elmakast,mõlemad kohad Tartus arvestatavad.Asjalikud kujud.
 
anneli 17. august 2010, kl 15.34
Mina soovitan "Tavatronic" Tartus. Töö kiire ja korralik.Oleme alati väga rahule jäänud.Telefon nr on 7349123.Soovitan.
 
tartlane 18. august 2010, kl 12.52
to Tark

Sul loetust arusaamisega probleem? Ma kirjutasin ju, et parandaja tõi mu mehele 100 krooni eest uue relee, aga paigaldamise kohta ütles, et saad ise hakkama ja saigi, mõne minuti töö oli. Küllap see Elva mees sellepärast ei tulnudki, et selle mõne minuti eest ei tihanud ulmesummat küsida nagu igasugu firmad.
Ma andsin piisavalt infot, et see "imemees" ise üles leida, kui ikka tahtmist on. Aga ei, andke mulle telefoninumber. Andke mulle kala, mitte õng.
A kui suhtumine on juba ette selline, et odavam tegija on kindlasti soss-sepp, siis mis keelab maksta kallitele tegijatele.
Meile oli oluline, et külkapp KIIRESTI ja MÕISTLIKU KULUGA korda saaks. Elmakaga oleks me vähemalt nädala olnud külmkapita soojal ajal + kulu vähemalt 700-800.
 
tartlane 18. august 2010, kl 12.52
to Tark

Sul loetust arusaamisega probleem? Ma kirjutasin ju, et parandaja tõi mu mehele 100 krooni eest uue relee, aga paigaldamise kohta ütles, et saad ise hakkama ja saigi, mõne minuti töö oli. Küllap see Elva mees sellepärast ei tulnudki, et selle mõne minuti eest ei tihanud ulmesummat küsida nagu igasugu firmad.
Ma andsin piisavalt infot, et see "imemees" ise üles leida, kui ikka tahtmist on. Aga ei, andke mulle telefoninumber. Andke mulle kala, mitte õng.
A kui suhtumine on juba ette selline, et odavam tegija on kindlasti soss-sepp, siis mis keelab maksta kallitele tegijatele.
Meile oli oluline, et külkapp KIIRESTI ja MÕISTLIKU KULUGA korda saaks. Elmakaga oleks me vähemalt nädala olnud külmkapita soojal ajal + kulu vähemalt 700-800.
 
ummi 05. aprill 2011, kl 21.31
anneli Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina soovitan "Tavatronic" Tartus. Töö kiire ja ko
> rralik.Oleme alati väga rahule jäänud.Telefon nr o
> n 7349123.Soovitan.

Tundub, et see Tavatronic käib Teil siis üsna tihedalt...
 
Erkki 26. august 2014, kl 22.35
Elmaka jättis väga hea mulje. Mees tundis asja ja tegi masina korda. U tunniajane töö maksis 50 eurot.
 
ekk 30. oktoober 2015, kl 14.14
Elmakas on ülbe ja ebameeldiv tüngaauk, hoidke eemale.
Lisaks postitavad kõikvõimalikesse foorumitesse ennast kiirvaid sõnumeid.
Tundub, et Tavatronic sama kamp.
 
no kuulge, 07. november 2015, kl 10.57
kas siis sel aastal pole lisandunud ühtegi infot pesumasinate parandajate kohta? Vajalik koju kutsuda.
 
Max 30. november 2015, kl 12.22
Ise olen abi saanud nii Elmakast,kui Tavatronicust,mõlematel head töömehed.Eriti viisakad ja sõbralikud Elmaka töötajad.Soovin jaksu neile edaspidiseks ,mitte kõik kliendid ei ole normaalsed.
 
Reelika 11. märts 2016, kl 09.53
Minul oli probleem nõudepesumasinaga. Käisin Arwestis, mitte essugi abi ei saanud. Tavatronicus on toredad inimesd, aga neil ka järjekord pikk, soovitasid minna elmakasse. Mõtlesin, et proovin veel üks kord, kaua ma ikka sõidan selle nõudekaga. Ja järeldus: Väga super koht, sain samal päeval nõudeka kätte ja maksin 30€. Samuti väga meeldivad inimesed.
 
Urmas 26. oktoober 2016, kl 17.06
Tartus küll Volodjast paremat tegijat ei tea. Kui kõvad ametlikud esindajad näiteks pesumasina juhtplokki pole võimelised remontima ja pakuvad ainult uue paigaldamist siis Volodja teeb selle juhtploki poole hinnaga korda. Väga intelligentne ja meeldiv inimene. Number tal sama. Soovitan kuna tean ja tunnen teda juba üle kümne aasta ja kui tema ei oska siis ei oska vist keegi.
 
Urmas 26. oktoober 2016, kl 17.45
Julgen soovitada. Volodja on nimi ja telefon 55652315. Nii pesu kui ka nõudepesumasinad. Olen ise mitmel korral abi saanud ja parim kogemus.
 
Arx 07. detsember 2016, kl 11.04
Soovitan ka Annelinnas Elmaka,Uuel tänaval,alati kiirest abi saanud,tuttavad sama moodi väga rahul.
 
Kaunase kl 25. oktoober 2017, kl 12.07
Raske on leida paremat asjatundjat! Töö kiire ja korralik, kui vaja ikka tuleb koju ja asi saab korda! Soovitan ja helistage 55652315. Rahulolev klient.
 
Meelis 19. detsember 2017, kl 14.04
Huvitav,kui nii odav on ,kas mingi paberi ka annab,kas on see mingi firma,kelle all töötab.
 
Roman 21. mai 2021, kl 13.06
Väga meisterlik ning kiire töö. Vahetas pumba kodus, võttis adekvatne tasu. Väga soovitan.
 
Sergei 21. mai 2021, kl 16.44
Roman, sina ise mitte olema adekvaatne
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!