Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
On keegi tellinud aknad ARUTECH-ist?
 
ale 60% 12. veebruar 2010, kl 20.03
aknafirma ARUTECH pakub suurt allahindlust,lausa 60% ja seda koos paigalduse ja viimistlusega.Kas on keegi sellest firmast aknaid-uksi tellinud?Kuidas rahul olete?
 
a 12. veebruar 2010, kl 20.48
jah,aastaid tagasi - tööga ja akendega väga rahul.sai tellitud punase tn. kontorist.
 
uurija 12. veebruar 2010, kl 21.05
pidevalt on kellelgi ale, aga kui teha kasvõi läbi neti lähimatesse aknafirmadesse korraga(glaskek, koduaken, arutech), siis keskmiselt 400-600 krooni tulebki pakutava vahe. küll on ale siseviimistlusele, küll paigaldusele, aga mingit eriti suurt võitu pole veel näinud, tihti aetakse omahind üles ja siis hõisatakse alest. kui enne alet hindu ei teadnud, siis uskuma jäädki.
isiklikult ei meeldi nende profiil, kuidagi liiga paksud
 
aken 17. veebruar 2010, kl 09.18
Tellisin Plastost,olen rahul.Ja jutu sees tuli valja, et nad ei ole paris oige hinnaga muunud uhtegi akent.See millega meie ostame ongi nende akende oige hind, ulejaanud on ohk.Arutech akna naidiseid kaisin vaatamas ,olid vaga ligadi/logadi.Praegu telliksin ikkagi Glaskekist.Edu!
 
... 17. veebruar 2010, kl 10.51
plastos on praegu sama ale.
 
hmmm 29. veebruar 2012, kl 13.41
nonii mina tellisin eelmine aasta sealt ka oli 60 prossa alla pensionäridele sisi ma aksutasin vanaema aga oh seda juudast töötajad vist olid uued tekkis probleeme neile ja ma ei tea akendest tilgub vett sisse ma suht pettunud,ma ei tea mul oleks vaja teise tuppa ka uut akent ja ma väga kahtlen kas sellelt firmalt uuesti võtan:_(
 
tellija 18. märts 2012, kl 13.39
Olen juba 3-l korral sealt tellinud soodukate ajal. Olen väga rahul. Soodukad on muidugi turunduse nipp, aga hea tunne on küll, nagu oleks ikka odavamalt saanud. See praegune konkreetne pakkumine kuni 60% odavamalt on sel puhul, kui tellid koos viimistlusega, siis on paigaldus tasuta. Viimistluse eest maksad, aga aknad pannakse ette tasuta. St. tõstetakse ette ja lastakse vaht vahele. Ülejäänud silumine on tasuline. Olen tellinud ilma paigalduse ja viimistluseta aknad ja uksed, ise ette pannud ja viimistlenud. Untsu pole veel midagi läinud.Hinnaga ka rahul. Olen naisterahvas, aga hakkama saanud.
 
annely 18. märts 2012, kl 18.56
minul praegu akende otsimine käsil. Tegin hinnapäringu nii arutechi kui plastosse. Plastost sain umbes 100 euri odavamalt. Kuna arutech ütles et kui ma saan kuskilt parema pakkumise siis peax uuesti nende poole pöörduma ja nad teevad omakorda veel parema.. ex järgmine nädal selgub siis mis aknadf panen. Üks tuttav akende paigutaja soovitas mul just plasto akendest hoiduda..
 
Milli 19. märts 2012, kl 06.22
Olen kolm korda tellinud ja väga rahul.soovitan
 
pettunud klient 31. oktoober 2014, kl 14.29
Mina Arutechi ei soovita, tuleb olla ettevaatlik, just tellisin neilt aknad mille ettepanekuga tõeline probleem kuna kõik on vales mõõdus. Käisid kohal nende mõõtjad võtsid mõõdud. Minu viga olis selles et ei tellinud neilt paigaldust nüüd nad ütlevad et mõõtudega kõik okei kuigi all on vaje 10 cm aknad klotside peal ja tuleb juurde valada müüri kuna aknalaua ja veepleki vajeline osa tühi. Siis lepingu sõlmimise ajal vahetati soovitud kolmekordne pakett kahekordse vastu, kõik hinnapakkumised olid võetud kolmekordsetele, selle peale ütkesid et ise olete süüdi et lepingut ei lugenud. Lõpuks saatsid nõudmiste peale kirja et vastavalt lepingus punkt 6,5 kõik eelnevad lepingud on kehtetud ja nad ei vastuta millegi eest.Ja aknad hilinesid veel 2 kuud, ise hakkasin neid ettepanema kuna neil oli nii suur tööde järjekord.
 
tarbja 05. november 2014, kl 01.09
Kunagi aastaid tagasi tellisime köögi akna Arutech-ist. Mõõtsid nad korralikud ja ette läksid hästi, kuid mind hämmastas see, et nad hakkasid kohe akna palesid viimistlema nii seest kui ka väljast. Topiti kiilud akende vahele ja neid võis ära võtt asle järgmisel päeval.
Eelmised aknad valmistas Glaskek ja nad tulid viimistlema alles paari päeva pärast.
Mul Glaskekist tellitud aknad 2-3 aastaste vahedega ja pärast selgus, et hilisemasse tellimusse oli pandud odavam(sitem) profiil, kuid tellimisel polnud profiilide valikust juttugi, arvatavasti oli parem profiil kallim.
 
annamaal 08. november 2014, kl 11.41
Arutech lõhkus paigaldamise käigus ära välisseina ja peagi hakkas ka aknanurgast vihm sisse pressima.
 
pettumus 12. veebruar 2015, kl 09.51
Ei ole rahul Tallinnas tellitud teenusega. Nimelt tellisin akna koos paigalduse ning sise-ja välisviimistlusega. Klienditeenindaja, kes tellimuse vormistas, kinnitas, et siseviimistlus tehakse kohe pärast akna paigaldust. Välisviimistlust saab teha siis, kui väljas pole miinuskraade. Nõustumise tingimustega. Kui aken valmis sai, leppisime kokku paigalduse aja - tööpäeva pärastlõunal. Küsinud pool tööpäeva vabaks, tulid töömehed koos aknaga kohale kokkulepitust tunde hiljem. Kui 17.00-st ehk tööpäeva lõpust jäi puudu vaid tunnike, hakati pingsalt kella vaatama ja minuteid lugema. Täpselt kell 17.00 teatati, et nüüd jääb töö pooleli, sest tööpäev on läbi. Kui ütlesin, et lepingus ei ole sellist punkti, mille kohaselt saaks paigaldust ja viimistlust teha kahes jaos, vastas paigaldaja, et tema polegi minuga mingit lepingut teinud ja rääkigu ma peakontoriga. Tööriistad kokkupakkinud, pakkus paigaldaja algul, et tuleb töid lõpetama puhkepäeval oma vabast ajast. Meile tundus see pakkumine kummaline. Kui palusime uue tuleku aja üleandmis- ja vastuvõtu aktis fikseerida, siis töömees lihtsalt vihastas ja lahkus. Tuppa jäi tast maha justkui pommiplahvatuse tagajärg. Olgu öeldud veel, et mees ei mõistnud ühtki sõna eesti keeles rääkida. Suhtumine oli äärmiselt üleolev, ebaviisakas. Ilma igasuguse hirmuta ja vastutustundeta lubas ta endale äärmiselt labast käitumist. Nagu üksiktöötajast ei sõltukski firma maine ega ähvardaks töö kaotamine.
Kõik see viitab firmasisestele konfliktidele ja suutmatusele tööd ja tööaega organiseerida.
Loomulikult pöördusin ma taas kontorisse, kust aknad tellisin. Sain vastuseks, et tegu oli keskmiselt keerukama objektiga. Nädalavahetuseti keegi ei tööta. Paneelelamus ühe akna vahetamine, kas tõesti keerukas objekt?
Praeguseks ei tea ma veel, kuidas lugu lõpeb.
Igatahes tean, et kui järgmine kord akna tellin, siis maksan pigem natukene rohkem kui Arutechist tellin. Jääb ehk nii mõnigi jama olemata.
 
Keegi kaheksas 19. veebruar 2015, kl 14.45
Oli minulgi probleem just paigalduse ja viimistlusega, sellest muidugi juba paar aastat möödas.
 
Kannataja 30. september 2015, kl 17.32
tean mida te tunnete, Praegu seisan dilemma ees kas lasta tööd lõpetada .Käis firmast Arutec poiss mõõtis .OOtasin 2 kuud .Täna tulid poisid paigaldama ja ülla ülla aken on pisut väike äärtest 5cm ülevalt 3cm ja alt kohati 7 cm vahed sees.Aga kõik on normi piires .töömeeste peale ei ole mõtet ju karjuda nemad teevad oma tööd ja täidavad käsku .Kui mingi Tallinna tips sind telefonis püüab lolliks teha siis... Praegu ei ütle mina ühtegi head sõna selle firma kohta aga mõelge ise kui on plaan akent tellida.Ah jaa sain eile kõne müügi esindajalt kes nii muusesas ütles et võibki nii olla et aken on valesti mõõdetud.Ja kui ma täna temapoole oma murega pöördusin siis lause oli selline ÄRA SEGA NEID LAS NAD TEEVAD OMA TÖÖD LÕPUNI SIIS VAATAME.Õnneks oli mul oidu kutsuda vaatama veel keegi kes raputas vaid pead. Tegin ka pildid nii igaks juhuks kui on vaja edaspidi vaidlema hakata;) Nii et 9 korda mõõda ja 1 kord lõika.
 
ka kannataja 03. jaanuar 2017, kl 11.24
Täpselt sama lugu!!!!!Mina kui teenuse tellija pole üldse mitte keegi.Püütakse igal võimalusel lolliks teha-kui on valed aknad-no mis siis nüüd on-ikka juhtub!Pretensioonikas olen ka veel!hetkel ei saa ma ikkagi vastust ,millal uued pannakse lõpuks.Ärge selle firmaga -ARUTECH tegemist tehke!
 
viktormsn. 14. juuli 2017, kl 14.50
Ei ole rahul,tähtaegadest kinni ei peeta. Müügiesindajad räägivad arusaamatus keeles..
 
Ljudmila Belan 31. august 2017, kl 09.51
Just! Tähtaegadest kinni ei pea, seletusi ei anna, kirjadele ei vasta. Firma nimi on Arutech - parimad aknad. No puha vale see!
 
tellija 01. september 2017, kl 15.37
tellisin samuti sellest firmast aknad ja mis juhtus-3nädalat hilinemist ja nats üle 16euri
viivist minu kasuks.Tehti veel head nägu,et vaadake kui vastutulelikud ME oleme.
Isikliksoovitu:arutechiga tegemist mitte teha-kliendivaenulik firma.
 
tellija 01. september 2017, kl 15.50
Täitsa õige,kliendivaenulik firma.Tellisin samuti-4nädala asemel 7nädalat(tähtaegadest kinni
pidamine 0,viivist maksti tagasi ületatud 21päeva eest uskumatu 16euri ja mõned sendid peale).
Kui annaks ajaratast tagasipöörata siis selle firmaga ei teeks ealeski koostööd.
Kui on kellelgi aknaid vaja siis on hulk teisi kes ehk ei ole säärased kliendivaenulikud.
 
Plastiline Oknoo 10. mai 2019, kl 16.56
Ka meie märg vallatu Maaja sai omale värske meikapi mis väljendub uutes plastakendes
Lihtsalt Karla 20. juuli 2019, kl 12.27
Uskumatu , kui palju negatiivsust siit lugeda saab.
Aasta tagasi tellisin kampaania ajal 5 akent ja täispaketi - akende vahetus+lõppviimistlus+prügi äravedu.
Ainuke, mille suhtes tekkis arusaamatus, oli tööde teostamise päev.
Läbirääkimiste käigus aga saavutasime firmaga konsensuse ja kokkulepitud päeval (uuel) tuli kohale 2 brigaadi.
Hommikul kl 9 alustati ja õhtu kl 5ks olid aknad ees ja kõik tehtud.
Peavad tänavamüra, kajakate kisa, tuult, vihma ja külma. Elamine muutus 3 korda soojemaks.
Ei näe põhjust virisemiseks.
George Tsyk 23. august 2019, kl 17.16
Noh, minu jaoks, mida kaugemale, seda ametlikumalt. Kas teile meeldib või mitte, kuid nüüd ärkab määrus ja mõistab, et seda tuleks teha, kõik on seaduslik. Vastasel juhul jätkavad inimesed kõike anonüümselt ega hooli kõigist õigustest. Niisiis, isegi nüüd avatud ametlikud platvormid, muutuvad populaarsemaks sellised vahetused nagu https://whitebit.com/. Tänu neile muutuvad inimesed krüptograafia ja plokiahela suhtes lojaalsemaks.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati George Tsyk 23.08.2019 17.16.
 
Pettunud klient 01. september 2020, kl 14.33
Minu kogemus samuti negatiivne. Kohutav viimistlus. Peale piltide saatmist ja pikka nurisemist tuldi uuesti kohale kuid midagi ilusat ei saanudki kokkuvõttes. Jääb esimeseks ja ainsaks kogemuseks antud firmaga.
 
k-.-.-. 02. veebruar 2021, kl 11.19
Aasta tagasi lasin panna kolm uut akent ( pealinna lähedal) firma Koduaken , siiani tänan neid , kõik tehti hästi , viimistlus oli ka pärast suurepärane , ilus vaadata. Tähtaegadest peeti kinni tunnipealt.Toad soojad.
 
k-.-.-. 02. veebruar 2021, kl 11.29
Vabandan, minu tellitud aknad olid Aknakojast( olen rahul) aga tuttav tellis Koduaknast.Nimed läksid lihtsalt segi. Kolleeg tellis sellest firmast , kellest siin teema aga ta ei rääkinud, et midagi oli halvasti. Palju sõltub ka enda suhtlemisoskusest ja sõbralikkusest töötajate suhtes.
 
olenikkaloll 06. aprill 2021, kl 18.17
Arutechist hoidke eemale, kui katkust. Süüdimatu vankade kamp.
 
xxxy 09. juuni 2021, kl 08.19
Ärge iialgi valige Arutechi! Tõesti süüdimatute kamp! Teevad vigu, kuid ei tunnista seda.
 
Kity 19. detsember 2021, kl 12.44
Aast aansta 2021 ning kõik samad probleemid nagu eelnevatel inimestel olnud .
Ei soovita seda firmat absoluutselt !
 
Minni 21. detsember 2021, kl 10.30
Tellisin aknad, tähtaeg läks nädal üle. 5 akent olid ees alla 2 tunni ja kõik toimib. Rapla kontoris väga hea teenindus ja oskuslikud ettepanijad-töömehed.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!