Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
pesumasin - Candy vs Zanussi?
 
pesumemm 22. veebruar 2010, kl 22.48
soodusajal pakutakse mõlemat marki 3990-ga, kumba eelistada ja miks? kodulehelt ei näe, kus valmistatud ja kui pikk on garantii. kuskil ajalehes kirjutas tootejuht et tsentrifuugil peab vähemalt 1000 pööret olema, poes müüja muidugi teatas et 800 on norm...vot müüjate juttu ma ei kipu uskuma, igaüks tahab kaubast lahti saada... kel kummagi margiga kogemus, kuidas rahul olete?
 
zanussi 22. veebruar 2010, kl 23.07
Ja hea tuju on tagatud!
töökindel, usaludusväärsest perekonnast (Electrolux)
Ei mingit kahtlust.
 
jaa 23. veebruar 2010, kl 08.22
aga mis firma see candy on? olen ka vaadanud, et jube odavad, samas näitajate poolest väga head. nt eestlaetav sügavusega 36 cm mahutab nende sõnul 6 kg pesu, samas kui teised sama mõõduga mahutavad ainult 3,5. hind muidugi alla 5000
 
pesumemm 23. veebruar 2010, kl 12.17
tänu! minuarust oli garantii lausa 7 a....
 
hmm 23. veebruar 2010, kl 14.15
minu teada on see garantii kestale :D loe täpsemalt
 
kamm 24. veebruar 2010, kl 15.18
Minul Candy juba 7 aastat ja väga rahul, pöördeid 1000,ei saa midagi halba öelda
 
pesukaru 24. veebruar 2010, kl 15.23
tänapäeval on kõik pea ok, osta mida tahes, pesumasin on pesumasin
elu on lühike, nii umbes 3-4 electroluxi mahub sinna
 
greip 24. veebruar 2010, kl 15.44
Tjah, mind on alati see nimi ostmast seganud... Aga võib-olla on tõesti hulga lõbusam tüütuid kodutöid teha, Zanussi silt silme ees :D
 
no 26. veebruar 2010, kl 15.44
emal oli Candy 10a, probleeme polnud, nüüd endal ka kuivatiga Candy, väga rahul olen...minuteada, kas see mitte Itaalia firma pole...
 
lihtsameelne 26. veebruar 2010, kl 19.20
Mina tegin oma valiku just nime järgi- candy, võib ju kompuks kutsuda. Seni väga rahul oma kompuga, peseb oma seitsmes aasta juba.
 
pesu-kati 10. märts 2010, kl 18.06
Mul Candy 10. aastat juba. Ei kurda. Itaalia masin on.
 
ei tea asjast midagi 11. märts 2010, kl 08.44
aga komm (candy) sulab vees ära
 
tiiu 11. märts 2010, kl 09.57
ei taha zanussi suhtes ülekohtune olla, kuid minul väike candi juba 15 aastat töös ;) paremat ei osaks tahtagi...
 
mann 11. märts 2010, kl 14.57
soovitan Candy masinat endal kuskil 10.a. olnud
 
mina 13. märts 2010, kl 17.19
candy ostetud ja super rahul!!
tänäpäeva elektoluxid ja wiiiirpoolid pole kvaliteedi näitajad.
 
judit 17. märts 2010, kl 15.52
minu pealtlaetav candy suri üsna kohe peale garantiiaja lõppu, kott, mis on ümber trumli, läks katki ja vesi uputas naabri elamist. töökaaslase oma lagunes ka suht ruttu. sellenimelist kodumasinat üle minu läve enam ei tule.
kui külmkappi ostsime, siis müüja kiitis zanussit väga, kahjuks mõõdud ei sobinud meile.
 
Murrakas 17. juuni 2010, kl 15.50
Nuh :D eks iga firma kiidab enda oma.
Vana Candy mis mul on ( ostsin kasutatud masina, sest pisikest oli vaja ) töötab siiani , minu käes 4 aasta ja kes teab kui palju eelmine omanik kasutas.

Paraku nende firma asjadega on, et kunagi ei saa kindel olla. Varem v6is ju firma teha kvaliteetset toodangut aga praegusel ajal et odavalt müüa on vaja odavalt toota seega olgu tas kasv6i Philips, Singer, Whirpool v6i kes teab mis mida vanasti on kiidetud, pole praegusel tarbimisühiskonna ajal nimi enam garantii tunnuseks et saad kestva toote!

Sellised ajad on paraku möödas :D , et kui ostad firmaka siis see ka nö elul6puni kestab. Samas eks see ole iga inimese enda avastada ja aru saamise asi.
 
möhh 28. detsember 2010, kl 00.29
mul väike Candy 17a vana, pesu peseb keskmiselt 1x päevas, vahest ka 5 masinatäit päevas. See on vana hea masin, kuid mis need uued teevad ja kas vastu peavad, seda ei oska küll öelda.
 
Candy ostetud 1995 21. november 2015, kl 14.27
Ja minul töötab just pealtlaetav Candy TÄNASE PÄEVANI!
Ükskord parandatud,pandi uus kaane lukk, sest tsentrifuugimisega põrus liiga. Siit moraal, et pole vaja nii hirmsalt neid pöördeid taga ajada, ega me kartuliputru ei tambi, ikka pesu peseme,mille õmblused võiks ka terveks jääda.
Ja muidugi ise pead hoolas olema,et ikka korra kuus 90 kraadi pesu koos äädikaga saaks, et ei lubjastuks ja mustus ei koguneks.
 
Mitte 19. märts 2019, kl 01.10
Minul Candy pesumasin töötas 20 aastat.
Korra nädalas kasutasin.Siis lõpuks ütles üles.
Ostsin uue Candy.Eks näis kuidas uus vast peab.
 
duar 22. jaanuar 2021, kl 13.02
Tere. Kuidas on uus Candy vastu pidanud?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!