Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
varstolmuimeja
 
mida arvate 28. juuli 2010, kl 10.38
Augustis tuleb soodsalt müüki Electroluxi Ergorapido akuga varstolmuimeja 2 in 1. Olen juba mitu aastat seda tahtnud osta, aga ikka kahtlen. Kas tasub osta või mitte. See vist ainult akuga töötabki. Mees keelab kategooriliselt, et aku läheb läbi, siis viska aga minema. Kellel on, siis jagage kogemusi. Kuidas tolmu tõmbab? Kuidas aku värk on jne? Kas olete rahul või jääda ikkagi traditsioonilisele tolmuimejale kindlaks.
 
kõrvalepõikeks 28. juuli 2010, kl 15.23
Mul on vene ajast olemas tavaliste patareidega töötav kättemahtuv tolmuimeja (välimuselt nagu pikk taskulamp). Teeb oma töö ära küll, kuid loomulikult suuri-laiu pindu ei jaksa sellisega nühkida.

Selle uue kohta ei oska muud soovitada, kui et vaata enne mis on tema passiandmetes väidetav imemisvõimsus ja akuvõimsus-kestvusaeg. Saad ju neid näitajaid siis võrrelda.
 
. 28. juuli 2010, kl 19.25
Minul on see, aga mul on ta rohkem harja eest. Aku peab vastu u.15 min., tervet elamist selle ajaga ära ei korista ja täis laeb ta end 24 h.Aga imeb päris korralikult(ka imepisikese tolmu), nii , et ise ka imestan , et kust see sodi kõik tuleb.
 
mida arvate 31. juuli 2010, kl 12.11
Kas siis tasub osta või koristan oma vana tavalise tolmuimejaga edasi? Mida soovitate?
 
ei ostaks 31. juuli 2010, kl 17.12
Kui Sul on vana tolmuimeja olemas, siis milleks on uut vaja? Kui vana asmele on uut vaja, siis ostaks ikka õige tolmuimeja. Aku on suht lühikese tööajaga ning paratamatult hakkab ta nõrgenema: lüheneb tööaeg ning imemisvõimsus.
 
mida arvate 31. juuli 2010, kl 19.02
Aitäh vastajale. Jätan siis ikka ostmata.
 
mamma 01. august 2010, kl 12.39
Kindlasti ära jäta ostmata kui sul on olemas loomad. Nädalalõpu koristamisel tõmban enne hariliku tolmuimejaga, võimsus paberite järgi 20000 ja pärast säristan Elektroluxiga üle. tavapäevadel tõmban aga ainult sellega. Ma ei tea, kas müükitulevatel on all ka hari aga pöörlev hari, oleks kindlasti vajalik. Muidugi ei ole mul palju vaipkatet aga aku peab kenasti vastu üheks korraks ja aku laadimine ei ole ka ju väga pikk, vaata dokumentidest. Olen supper rahul, mul on kodus pikakarvaline koer ja tegelikult on ikka jube kotti vaadata kui palju tolmu ja karvu jätab harilik maha. Ära mõtle, et ...koristan iga päev ja pesen koera alati kui tuppa tuleme ja lapsi ka majapidamises ei ole.
 
mari 01. august 2010, kl 12.49
mõtlen ka, et ostaks. mul elamine pisike ja hea oleks kohe nurgast võtta aga 15 min jääb küll väheks, et ära koristada. ei tea ka kas ikka osta või mitte
 
mida arvate 02. august 2010, kl 11.26
Kardan just seda aku- värki, et ei pea kaua vastu, et siis ikkagi mõttetu ost. Et paar aastat kestab ja siis viska minema. Aga osta tahaks sellepärast, et tumedale vaibale satub pidevalt mingit sodi, mis kohe näha on ja tavatolmuimejat üle päeva kasutada lihtsalt ebamugav. Võta aga voolik lahti, otsi otsik, venita juhe välja,pane tepslisse jne. Enne läheb päev õhtusse, kui tolmu imema saab hakata. Aga ostaks sellise: http://s7v1.scene7.com/s7/brochure/flash_brochure.jsp?company=StockmannDepartmentStores&sku=lc%5F08%5Fee&config=StockmannDepartmentStores/A5estonian&locale=en
Mida siis ikkagi teha?
 
Katja 02. august 2010, kl 14.41
Üldse ei soovita. Ostsin kõige suurema võimsusega, mis müügil on, ja nüüd seisab - võrreldes tavatolmuimejaga ikka täiesti olematu tõmme.
 
üüks 02. august 2010, kl 17.12
Kui vanal tolmuimejal ei ole piisavalt võimsust, siis ostaks uue parema tolmuimeja. Ma ei tea milline on sinu tolmukas, kuid minul piisab vaid juhtme lahtikerimisest ja saab tööle hakata. Ei võtagi poolt päeva. Kaalu on vast natuke rohkem, kui sinu poolt küsitul, kuid midagi ülejõua käivat ei ole.

Seega jätaks ostmata.
 
mida arvate 02. august 2010, kl 18.15
Käisin täna poes saumikserit ostmas ja küsisin siis müüjalt korraga selle varstolmuimeja kohta ka. Ütles, et vaiba puhastamiseks see küll ei sobi, et sobib põramda puhastamiseks. Et liigub ainult otse vms. Mul just ühe vaiba jaoks enamuses ikkagi vaja. Nii et jääb siis ikka ostmata. Kuigi kripeldab ikka.
 
sõna sekka 03. august 2010, kl 12.12
Varstolmuimeja/minul ergorapido/ võib soovitada ainult nendele kellel tavaline tolmuimeja nädalalõpu puhastuseks olemas.Sobib ta aga suurepäraselt kiireks ületõmbamiseks enne külalisi või igapäevaseks kergeks ületõmbamiseks- see käib imelihtsalt ja elamisse saabub tõeline puhtus. Seda näeb juba igaüks ise ,millal tarvis suur tolmuimeja käiku lasta.Muul ajal on varstolmuimeja seina ääres vooluvõrgus oleval alusel laadimas,alati töövalmis.
Elektrit võtab vähe, sest laeb ennast täis ja jääb ootama kasutamist. PÕHITOLMUIMEJAKS EI SOBI, IGAPÄEVASEKS ABIMEHEKS ASENDAMATU.
Mina tõmban vooluvorgust välja ainult ärasõidu korral.
Võib tõmmata põrandalt ja vaibalt, aga ainult pinnapealset mustust.
 
sõna sekka 03. august 2010, kl 12.15
Varstolmuimeja/minul ergorapido/ võib soovitada ainult nendele kellel tavaline tolmuimeja nädalalõpu puhastuseks olemas.Sobib ta aga suurepäraselt kiireks ületõmbamiseks enne külalisi või igapäevaseks kergeks ületõmbamiseks- see käib imelihtsalt ja elamisse saabub tõeline puhtus. Seda näeb juba igaüks ise ,millal tarvis suur tolmuimeja käiku lasta.Muul ajal on varstolmuimeja seina ääres vooluvõrgus oleval alusel laadimas,alati töövalmis.
Elektrit võtab vähe, sest laeb ennast täis ja jääb ootama kasutamist. PÕHITOLMUIMEJAKS EI SOBI, IGAPÄEVASEKS ABIMEHEKS ASENDAMATU.
Mina tõmban vooluvorgust välja ainult ärasõidu korral.
Võib tõmmata põrandalt ja vaibalt, aga ainult pinnapealset mustust.
 
sõna sekka 03. august 2010, kl 12.17
Varstolmuimeja/minul ergorapido/ võib soovitada ainult nendele kellel tavaline tolmuimeja nädalalõpu puhastuseks olemas.Sobib ta aga suurepäraselt kiireks ületõmbamiseks enne külalisi või igapäevaseks kergeks ületõmbamiseks- see käib imelihtsalt ja elamisse saabub tõeline puhtus. Seda näeb juba igaüks ise ,millal tarvis suur tolmuimeja käiku lasta.Muul ajal on varstolmuimeja seina ääres vooluvõrgus oleval alusel laadimas,alati töövalmis.
Elektrit võtab vähe, sest laeb ennast täis ja jääb ootama kasutamist. PÕHITOLMUIMEJAKS EI SOBI, IGAPÄEVASEKS ABIMEHEKS ASENDAMATU.
Mina tõmban vooluvorgust välja ainult ärasõidu korral.
Võib tõmmata põrandalt ja vaibalt, aga ainult pinnapealset mustust.
 
ema 03. august 2010, kl 14.24
Minu jaoks igapäevaselt asendamatu. Kui akuga ei sobi, on ju sama variant ka juhtmega. Oma kasutan juba kaks aastat ja kui midagi peakski jutuma, kindlasti ostaksin uue samsuguse. Veelkord ASENDAMATU igapäevasel koristusel ja just vaipade üpuhastamisel.
 
emale 03. august 2010, kl 15.49
Kas tõmbab vaibalt juuksekarvad ka ära või mitte? Kas sinu omal all on pöörlevad harjased? Kuidas on aku selle kahe aastaga muutunud? Kas sul on ka kogu aeg laadimas?
 
kik 03. august 2010, kl 23.35
igapäevaseks soovitan mina hoopis robot-tolmuimeja roombat. kuna meil on koer ja kass, siis selle roboti all pöörlev hari korjab kõik karvad kokku. mis parim: enda aeg jääb alles.
üsna samasuguse kujuga varstolmuimeja on mul olnud: ebamugav. on olnud ka üks teine sama suur, aga mida sai hoida keskelt sangast ning ees oli pikk toru: seda oli väga mugav kasutada. mõlemad olid juhtmega, mitte akuga.
 
kikile 04. august 2010, kl 10.12
Aga robot- tolmuimeja on ikka palju kallim, see varstolmuimeja praegu 1500 krooni.
 
kik 04. august 2010, kl 12.13
seda küll.
 
Tirts 04. august 2010, kl 15.24
Minul olnud sama tolmuimeja 8kuud ja olen rahul, mul ta põhitolmuimeja. Harjased on rullikuga, mis tõmbab sisse kõik juuksekarvad (õigemini kerib ümber rulliku), tõmbamistugevust saab reguleerida, harjaosa on mõnusalt keerav-painduv e. saab kergelt ligi nurkadesse ja wc poti taha jne.
Akust piisab 20 minutiks, mis on minu 95 ruutmeetrise korteri põrandate jaoks piisav(mul pole vaipu).
Käsitolmuimejal kaasas 2 lisaotsikut, millega puhastan autot ja diivanit, otsikud mahuvad hästi igasugustesse vahedesse ja pragudesse.
Miinuseid on minu jaoks 2 -
* suurem hari on nii kõrge, et ei mahu radikate alt tõmbama (a võibolla mul radikad liiga madalal?)
* esiku põrandal keerutab liiva ja pisikesi kive ringe ning viskab need tagantpoolt jälle välja. Seega peab mitu korda üle tõmbama kuniks kõik liiv kätte saadud.

Plussid -
* Kõige suuremaks plussiks on haisu puudumine. Ma nimelt ei kannata tolmuimejate kõrbenud tolmu haisu.
* Äärmiselt kena välimus ja võtab vähe ruumi
* Kohe käepärast võtta kui peaks liiva vms. tekkima (suurt tolmuimejat ei viitsiks küll otsima hakata)
* hea tõmbetugevus
 
tirtsule 05. august 2010, kl 11.35
Aga kas see, et tõmbab juuksed ümber rulliku kinni, pole mitte miinus, pärast sikuta neid sealt lahti. Kas pikad juuksekarvad tõmbab ka kõik ära või jäävad osad maha?
 
koer 05. august 2010, kl 22.58
Mul on pikakarvaline koer ja selline tolmuimeja asendamatu. Ümber harja jäävad ainult mõned pikemad karvad-miidijupid. Hari on kergelt eemaldatav. kasutan just ainult vaipade puhastamiseks, vabad pinnad tõmban lapiga üle. Oh õudust, kui peaksin igal hommikul suure tolmuimeja kapist välja rookima. aastaga ei ole akuga midagi juhtunud. Laeb päevas mõne tunni, mitte ei ole kogu aeg vooluvõrgus
 
mida arvate 06. august 2010, kl 09.50
Ostan siis ikka selle tolmuimeja ära. Praegu soodus ka. Aitäh vastajatele!
 
helen 22. august 2010, kl 11.22
Kus poes soodukas on?
 
mida arvate 23. august 2010, kl 21.22
Stockmannis. Ostsin siis ikka ära ja olen ikka väga rahul. Nii kui sodi tekib, nii ta nüüd kohe ka kaob. Tõesti mugav asi.
eid_1583e78044e70d 25. jaanuar 2021, kl 07.13
Head varstolmuimejad leiab siit https://varstolmuimeja.ee/.
 
ann11111 02. veebruar 2021, kl 12.56
https://www.proscenic.com/p10-cordless-vacuum-cleaner-p0032.html

vadake hinda
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!