Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
Appi, hiired!
 
piiks 26. september 2010, kl 22.26
majja on tekkinud hiired, juba pojad ka platsis. Oleme kasutanud hiireliimi ja lõkse, väga aitand pole.
On veel soovitusi?
 
on 26. september 2010, kl 23.03
Tuleb kass elamisse muretseda:)
 
lobo 27. september 2010, kl 18.00
hiireliim on ikka väga julm hiirte surnuks piinamise viis. palju tõhusam ja valutum on ikka mürk.
nüüd on võimalik valida mürke, mida süües hiir sureb alajahtumisse ja seejuures praktiliselt mumifitseerub, ilma, et hakkaks haisema.
samuti pole mürgitatud hiir kassile ega koerale ohtlik.
kui aga ikka ei taha võimalikke laipu kuhugi, siis vanad head lõksud.
 
linnas 27. september 2010, kl 20.27
meie saime kätte nn rotilõksuga - selline ristkülik traatvõrgust, luuk klõpsab kinni, ei tapa. aitas väga hästi. hiired viisime majast eemale metsa. tagasi ei tulnud.
 
leenuts 29. september 2010, kl 23.34
Kass. Aitab kohe ja mõjub ka pererahva emotsinaalsele tervisele positiivselt.
 
kui hiired tekivad . . . 30. september 2010, kl 09.14
. . . äkitselt elamisse,on sealt peatselt lahkumine,ehkki ise ei oska seda aimatagi.Või lahkub keegi inimene teie kõrvalt igaveseks(kas siis surm või lihtsalt teed viivad lahku),ja pärast seda on hiired nagu nõiaväel kadunud.Ei aita siin ükski mürk ega hiirelõks.
 
kle viimane 01. oktoober 2010, kl 07.38
kommenteerija - sa oled peast ikka sooda.
 
siil 01. oktoober 2010, kl 08.16
vana hea rotiroosa(mürk), ajab hiired jooma, siis nad lähevad õue ja ei jää kuhugi laipu. töötab perfektselt. maal tulevad sügisel ikka hiired tuppa, iga sügis vaja roosat toanurka panna. kassiga võib puusse panna, meie kassid on hiirtega sõbrad.
 
nojah 06. oktoober 2010, kl 00.36
See hiirtega on igasügisene jama, et nagu külmaks läheb, nii nad pööningule krõbistama ronivad - vaja kah jälle mürki tuua, sest see lõksuga püüdmine on üks igavene jama.
 
Marian 06. oktoober 2010, kl 15.42
Hiirte vastu aitab ainult kass ja soovitavalr emane, see usinam hiirte püüdja
 
:-) 08. oktoober 2010, kl 09.03
kassist pole mingit abi, mitte minu kohikõutsist, kuulab krõbinat aga ligi ei lähe, närisid mul pesumasina vooliku läbi, oh õududt, nii uputasin naabrit, kuna voolik kapi taga, ei märganud ise midagi, panin mürki, tops oli ümber aetud, krõbistamist oli öösel jälle kuulda

aga mul nüüd selline mure, tundub, nagu keegi põranda all ära lõppend, ühest praost tuleb jubedat haisu, asukoha leidsin lausa käpuli nuhkides, kuidas sest haisust lahti saada
 
M 08. oktoober 2010, kl 11.40
Hiir kuivab varsti ära ja hais läheb üle. Iga hiire pärast ei saa põrandat üles kiskuda:)
Mul kassid õues püüavad küll hoolsalt, tassivad terve trepiesise hiiri täis, aga tubased hiired ei huvita neid põrmugi. Üks va näriline sõi end sisse suurde röstsaia kotti ja uuristas filigraanse tunneli läbi kõikide saiade, lausa kunstitöö! Kassid norisesid kõrval, pigem valvasid, et ma hiirekest segama ei tuleks...
 
T 10. oktoober 2010, kl 10.36
Jah, tubased hiired ei ole kasside meelest jahisaak, pigem nagu teised koduloomad või pereliikmed. Kõige paremini püüab hiiri emane poegadega kass, selline tavaline lühikarvaline.
 
huvitavad hiired 10. oktoober 2010, kl 16.11
Ma kunagi ostsin koerale sellise palli,milles krõbushkad sees käivad-kui veeretab ninaga tulevad vähehaaval välja.Ja üks päev töölt koju tulles pidin ehmatusest otsad andma-see pall hakkas iseenesest veerema-eks hiir oli selle ava suuremaks närinud,sisse pugenud ja maiustas seal koeratoiduga.Hiljemgi käis see hiir nahaalselt koera kausist toitu virutamas-päris huvitav oli tema tegemisi jälgida.Vahelduva eduga on meil hiired olnud ja siis jälle ära kadunud,ilma,et ise oleks selleks midagi ette võtnud.
Maal toimetas meil jälle väike karihiir pliidi all,kuidagi kahju oli kui teda lõpuks enam näha polnud.
 
Hiiris 08. oktoober 2020, kl 17.00
https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/video-circle-k-pirukaletis-maiustas-hea-ja-paremaga-naljane-nariline?id=91286999

Selge! Tammsaare tee "sörkiva gei " jaam otsustas endale kassi tööle palgata! Inimesed on ikka jube väiklased- hiirepoiss tahgab ju ka süüa! Kas järgmisena näeme "hot dogi" letis mõnda rotveilerit teenindamas? Varsti ei julge sinna ilma ihukaitseta minnagi Närilised ooravad maiustasid 17 aastat eesti rahva kallal, kuid see pole vist uudis vaid uus normaalsus Hiir tahab süüa ja video tegija raha . Ma pisut suurendasin et hiirt paremini näha - mille tundub et see on lemmiklooma poe päritoluga ja järelikult video postitaja poolt vitriini pandud Suurenda veel märkad ka kaelarihma ja selle küljes graveeritud metallplaati omaniku nime ja tel.numbriga. Võta kolm ja maksa kahe eest. Roti või hiire saadki kaubapeale Putukate ning näriliste tõrjevahendid on teenindusjaamades aastaringselt kasutuses, neid lisatakse piisavas koguses kõikidele pagaritoodetele. Firma vabandab et seekord olid tooted mürgivabad Kokk oli lohakas, see hiir oleks pidanud tegelikult piruka sees olema. See on see kesikla rott, kes Rakvere ja Tamsalu viljasalved tühjaks nosis. Oleks orav olnud, oleks kõik kiitnud - oi, kui nunnu! Aga mingi keskerakondlik hiir Varem võttis teadlik klient restorani kärbse kaasa, et see supipõhja sisse visata ja tasuta lisaportsu nõuda. Kui eelkommenteerijatel on õigus ja hiir on kaasa toodud, siis kabanossiputka puhul on tegu ilmse üleforsseerimisega. Teevad kõik, et see ei korduks ? Kas hiirtel polegi siis veel inimõigusi. Kus on loomakaitsjate silmad ? Hiirele pannakse oma lett. Kõik on korras, ära muretse. Mis kõlbab närilisele, peab kõlbama ka inimesele. Kõik on ju halal niikuinii.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!