Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Mees on koguaeg maal vanemate juures
 
to B. 22. märts 2016, kl 15.22
Edu sulle! Mina ise olen sarnases olukorras, sundkorras peab iga nv käima maal, sest vanemaid peab külastama ja aitama. :) Nii meid siis lapsega veatakse kaasa maale, kus meist üldse välja ei tehta, sama hästi ole kodus, ikka üksi.

Tubli oled ja õige otsus!
 
ikka lahku 22. märts 2016, kl 22.30
pole tõesti vaja koos olla, ikka lahku ja mida kiiremalt, seda parem. tuleb uus ja kui see ka ei sobi, ikka lahku, järgmisega lahku ja nõnda lahku ainult ja kindlalt.
aga, et enda käitumises võib ka osaliselt süü olla, see ei loe. ikka teine painutagu ennast ja tehku nagu mina tahan. kui ei tee, siis lahku ja lahku.
mida neid suhteid üldse luua ja ennast ning teisi väntsutada, ma aru ei saa.
ma ka lähen nv puhkama sest kodusest ahistamisest, no ei suuda ja puhkust ka millalgi vaja. kaua sa teise pilli järgi ikka tantsida jaksad, töölgi ei jaksa sest terrorist enam käia. vot nii.
 
B. to ikka lahku 24. märts 2016, kl 19.14
Jah, just nimelt, lahku.

See on mul endal ka esimene lahkuminek ja saan nüüd palju paremini aru, miks lahku minnakse. Kindlasti lähevad paljud ilmaasjata lahku, oskamata probleeme selgeks rääkida või siis kui üks pool eeldab, et kogu elu peab tema järgi käima.

Samas olen aru saanud, et kuigi kõik tahavad uskuda, et igaühel peab olema ja on võimalik leida hea kaaslane, siis see pole lihtsalt nii. Paljud, kes koos on, ei ole ju ikkagi õnnelikud. Eriti vanemaid paare vaadates - seal on juba hulga nö. olmelisi põhjuseid, miks koos ollakse. Seetõttu ei tasu lahkuminejaid hukka mõista. Mõned on õnnelikult suhtes, mõned mitte ja lähevad lahku või siis jäävad kokku nö. vegeteerima.

Vaadates reaalset elu, on tõesti teinekord nii, et kaks inimest lihtsalt avastavad, et ei sobi ja kasvavad lahku ning võivad mõlemapoolselt leida, et pole mõtet koos olla. Siis peaks neid sundima või? Või siis üks pool pole absoluutselt nõus kompromisse tegema, mistõttu teisel tuleb ta lihtsalt maha jätta, et mitte enda elu täiesti tuksi keerata.

Minu juhtumi puhul - kui su nö. elukaaslane ei veeda sinuga lihtsalt aega, siis suhet ju polegi? Suhte fundamentaalseim alustala on minu arvates omavahel suhtlemine ja koos olemine. Oma (peaaegu endist) elukaaslast vaadates olin ma isegi iga suvalise kolleegiga rohkem suhtes, sest veetsime rohkem aega koos ja rääkisime rohkem.

Samahästi võin abstraktselt ette kujutada, et olen suhtes Dimaga Mongooliast, mis sest et teda kunagi ei näe ja mitte midagi ühist ei ole. Umbes sama hea. De jure suhtes, de facto vallaline.
 
A 26. märts 2016, kl 19.31
ikka lahku
22. märts 2016, kl 22.30
pole tõesti vaja koos olla, ikka lahku ja mida kiiremalt, seda parem. tuleb uus ja kui see ka ei sobi, ikka lahku, järgmisega lahku ja nõnda lahku ainult ja kindlalt.

Just - nii ju teismelised elavadki. Ise ka ei tea, mida yahetakse, aga partnereid vahetatakse sagedamini, kui aluspesu.
Kui täiskasvanuks saate, eks siis hakkate ka täiskasvanu kombel käituma. Ja siis enam selliseid tobedaid teemaalgatusi ei kirjuta.
 
teema autorile 26. märts 2016, kl 22.26
Just, ikka lahku, sest mees ei viitsi nädalavahetusel suure entusiasmiga lihtsalt linnavahel jalutada.
Tead, ükski mees ei viitsiks lihtsalt niisama jalutada, kuskil linnapargis või kusiganes.
Su mees on tavaline tegutsejatüüp looduslaps ja kogu teadus.
Olen ka korra oma elus korteris elanud ja tunnistan ausalt, et tunne oli nagu loomaaias loomal. Ootad reedet, et saaks ometi kuhugi õue ja tegutsema.
 
loomaaed 27. märts 2016, kl 11.41
vaatan oma aknast vastasmajade müüre, tuhandeid aknaid, istun ise oma puuris ja on tõega kohutav puurilooma tunne. kurb neist loodusest võõrdunud inimestest, keda on puuri pistetud ja nii nad tatsavad hommikuti tööle, õhtuti poest läbi ja koju, oma puuri, sõnakuulelikult ja dresseeritult.

selline eluviis moonutab inimeseks olemise lõpuks täielikult.
pole siis enam mingi ime, et elu ja suhtumised on nagu nad on ja aina segasemaks moonduvad.
täielik loomaaed, kena vaadata, aga kokkuvõttes vägivald ja vangistus.
 
loomaaiast 27. märts 2016, kl 20.54
üldiselt olen su jutuga nõus, kuid puur on ikkagi kõikide mugavustega. soe vesi tuleb kraanist, pesumasin peseb pesu, jääb ainult kuivama panna ja hiljem triikida. toad on soojad, ilusad ja hubased. kui nüüd keegi tahab mulle pakkuda elu majas, kus ei saa liguneda soojas vannis v duši all, kus peldik oleks õues ja iga päev vaja pliiti ja ahju kütta, siis aitäh, ei soovi. parem puuris, kust iga kell saab minna ennast tuulutama ükskõik, mis suunas. tahad, mine kunstinäitusele, mine kinno, teatrisse, selmet siblida puukuuri ja ahjude vahet. parem naudin kultuuriüritusi, kui vehklen vett soendada ja ennast kausis pesta, no ei taha nagu mõeldagi.
jaloodusesse saab eestis ka linnainimene, ei ole probleemi.
 
teema autorile 28. märts 2016, kl 09.08
loomaaiast Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> üldiselt olen su jutuga nõus, kuid puur on ikkagi
> kõikide mugavustega. soe vesi tuleb kraanist, pesu
> masin peseb pesu, jääb ainult kuivama panna ja hil
> jem triikida. toad on soojad, ilusad ja hubased. k
> ui nüüd keegi tahab mulle pakkuda elu majas, kus e
> i saa liguneda soojas vannis v duši all, kus peldi
> k oleks õues ja iga päev vaja pliiti ja ahju kütta
> , siis aitäh, ei soovi. parem puuris, kust iga kel
> l saab minna ennast tuulutama ükskõik, mis suunas.
> tahad, mine kunstinäitusele, mine kinno, teatriss
> e, selmet siblida puukuuri ja ahjude vahet. parem
> naudin kultuuriüritusi, kui vehklen vett soendada
> ja ennast kausis pesta, no ei taha nagu mõeldagi.
>
> jaloodusesse saab eestis ka linnainimene, ei o
> le probleemi.


Nii eluvõõrast juttu pole ma ammu lugenud...
Tänapäeva maamajas tuleb soe vesi ammu kraanist, küttesüsteem toimetab omaette ja puid tassitakse ainult kaminasse silmailuks või hubase tunde saamiseks. Ka vanni ei pea linna minema, isegi saun mõnel asjalikumal(nt.mina) majja sisse ehitatud;)

PS: teatris käimiseks ei pea teatri kõrrval elama või koos asotsiaalidega trollis-trammis loksuma.
Maakas paneb auto käima ja läheb siis kui tahab, sinna kuhu tahab. 24/7/365.
 
hämmeldunud 28. märts 2016, kl 12.05
> Nii
> eluvõõrast juttu pole ma ammu lugenud...
> Tänapä
> eva maamajas tuleb soe vesi ammu kraanist, küttesü
> steem toimetab omaette ja puid tassitakse ainult k
> aminasse silmailuks või hubase tunde saamiseks. Ka
> vanni ei pea linna minema, isegi saun mõnel asjal
> ikumal(nt.mina) majja sisse ehitatud;)
>
> PS:
> teatris käimiseks ei pea teatri kõrrval elama või
> koos asotsiaalidega trollis-trammis loksuma.
> Ma
> akas paneb auto käima ja läheb siis kui tahab, sin
> na kuhu tahab. 24/7/365.

----
Minu maamajas, kus elame, tuleb soe vesi esmalt 100 meetrit eemalt allikast ämbritega tuppa kanda, suurde potti valada. kuurist puud tuua ja tuli alla teha ja saab toa soojaks, samuti vee.

Pesemine toimub vanas rehetoas kuhu on tehtud kilega eraldatud nurgake et soe oleks.
Saun kahjuks lagunenud ja pole raha et remontida

buss käib 2 korda nädalas

autot pole, linn on 8 km, käime jala või jalgrattaga

lapsi 3
 
teema autorile 28. märts 2016, kl 13.05
Nii ongi, igale oma.
Kes elab koopas, kes puuris, peaasi, et ise rahul
 
Vabakäigu loom 28. märts 2016, kl 14.10
Neil, kel maal maja ja see ideaalses korras, neil peab tulema kogu aeg hunnikute viisi raha peale, et seda 1. ehitada, 2. korras hoida, 3. juurdeehitusi teha, 4. aeda korras hoida. Tavaliselt 1-2 tavainimese palgast sellest ei piisa kui veel lapsed ka peres. Mis kahtlaste äridega te tegelete, et ilusad majad keset tühermaad püsti ja käiakse 24/7/365 kus hing ihaldab?

Maal saab elada ikka väga rikas inimene, et oleks kõik korras ja transpordi peale kulub veel omakorda mitusada eur.
 
puhta mööda 28. märts 2016, kl 14.45
ei pea ülirikas olema, et maal elada.
me nt pole mingid rikkad, aga elame ka maal. muidugi mingit uhket villat meil pole ja auto on tarbeese, mitte viimane mudel. aga me elame ja mulle meeldib seal. kuigi jah, lastel on kool kaugel ja palju aega kulub igasugu käimiste peale lihtsalt seepärast, et vahemaad on liiga suured.
aga seda, et peaks hullrikas olema, see pole õige.
maal on väärtusehinnangud lihtsalt teised kui linnas, ja elatud saab igalpool, kui kompromisse oskad teha.
 
B. (autor) 28. märts 2016, kl 19.58
Lihtsalt infoks mainin neile, kes siin tänitavad ja linnaelu mõnitavad, et (nagu ka teemapüstituses kirjutasin!) mees ei tee seal maal tööd ega midagi, vahib lihtsalt telekat.

See eestlaste "maakultus" on ikka meeletu. "Maa" on automaatselt hea ja see kes käib maal, on kohe kindlasti "õigel poolel", teine on mõttetu linnavurle.

Ma ei saa aru, kuidas te maal käimist automaatselt mingi tegutsemise ja looduses jalutamisega seostate? Pole kusagil juttugi olnud sellest. Mees jalutab linnasoldud õhtute jooksul ka kokku rohkem, kui seal maal.

Ehe näide jälle, kuidas juba sõna "maa" kuuldes on mõned pöördes ja igatepidi maal käimist õigustama hakkavad ja oma peas mingi "tegusa ja looduslähedase" mehe pilti ette manavad, kui selline asi on vähemalt käesolevast teemapüstitusest väga kaugel ... ausalt väsitab juba ära see maainimeste pidev maaelu õigustamine.

Neile, kes siin maamajade üle vaidlevad. See on ju erinev. Kui üks teist ütleb, et maal on kõik majad ilus ja korras või teine ütleb, et kõik on peldikud, kas siis tõesti arvate, et nüüd nii ongi? Et mina ütlen, et kõik majad on korras/peldikud ja siis KÕIK majad sellised ongi? Ilmselgelt on olemas erinevaid maju ja sõltub olukorrast. Uuem ja ilusam maja on tõesti hoopis teine asi, kui välikäimlaga vanem ja lagunenum maja.

Lisaks võin täiesti ausalt öelda (mitte ärapanemiseks), et minu arvates see maainimeste kerge üleolevus ja tunne, et nemad on mingid "sisuga" inimesed, ei pea paika. Päris tõsiselt. Sellest võiks juba üle saada.
 
ehk aitab? 28. märts 2016, kl 20.30
Lõpeta juba see oma mehe kirumine! Ise elad temaga, jagad voodit ja kirud teda internetis! Mine siis lahku, kui koos elada ei kõlba!
 
vanem eit 29. märts 2016, kl 16.04
viimasele
kes kus siin midagi kirunud on. inimene on mures, ei tunne ennast kooselus õnnelikuna, seega vajab ehk lihtsalt teiste toetust. vahel aitab lihtsalt probleemi välja kirjutamine, et endas selgusele jõuda. mis iganes.
sellist juttu nagu sina, ehk aitab, ajasid meie emad ja vanaemad, neil pidi mehega kooselu salajane olema ja seda pidi hea näoga kannatama, mis iganes probleemid ka siis kooselus ei esinenud. tänapäeval lahendatakse probleeme, internet on selleks hea võimalus.
 
teema autorile 29. märts 2016, kl 16.44
Selge on selles pikas ja segases loos ainult see, et kokku on saanud kaks täiesti erinevat inimest.
 
Stop nyyd 30. märts 2016, kl 14.25
Tere B.
Juhtusin lugema sinu algatatud teemat. Lugesin pea kõik 3 lk läbi. Kas see siiski ei ole liiga väike põhjus et lahku minna. Lahku minnakse siis kui mees on vägivaldne, peksab, joob, tassib võõrad naised majja. Ma saan väga hästi aru mida sa tunned ... Tahan vaid öelda, et kujuta ette et ta on soomes tööl, et hea et sa teda nii tihti üldse näed ... Paljud naised on pidanud enne sind juba vägikaigast oma ämmaga aga see on mööduv nähtus ... usu mind. Proovi mehega kompromiss leida, et 1 nv kodus ja ülejäänud emaga :D
Edu Sulle ja Teie suhtele!
 
Naine linnast 31. märts 2016, kl 09.36
Viimasele postitajale: kui siin üldsegi mingit kompromissi teha, siis niipidi, et 1 nv maal ja ülejäänud naisega. Siin ei vea vägikaigast ämmaga, vaid mehe endaga, mees on see, kes kodust pageb. Kui ikkagi praegune elukorraldus pole vastuvõetav, siis ei ole mõtet olla koos kui üks osapool kogu aeg ennast õnnetuna, rahulolematuna tunneb. Sa tood näiteks ka päris äärmusi, siis ei ole enam lahkuminemisest juttu, siis tulevad juba politsei, kriminaalasjad, varjupaik mängu ja suhtest juba joostakse minema. Miks naine peab olema rahul eluga kui ta seda ei ole?
 
jjj 31. märts 2016, kl 11.09
miks mees peab olema rahul eluga, kui ta seda ei ole?
see ongi vägikaika vedamine. järgiandmiseks ja kompromissiks kumbki pool pole valmis.
selline suhe laguneb millalgi nagunii, kui sedasi jätkub.
üks lihtsalt lahkub oma õnnetuses ja kurbuses, teine aga seda ei andesta ega mõista.
 
ei peagi 31. märts 2016, kl 13.50
mõistma ega andastama kui ei soovi. ongi hea järgmisele eidele uluda, kuidas eelmine liiga tegi. sellest ei ole midagi. peaasi, et ise p.sast lahti saad.
 
aia 31. märts 2016, kl 15.07
no kas ollakse ise mingilgi määral parem, kui see teine "pask"? , kellest lahti saad.
juba selline sõnapruuk ütleb sinu kohta kõik.
 
nojahh 31. märts 2016, kl 19.33
las ma olla pask, hull asi. s.tt elu iga jumala päev sobimatu inimesega on siiski suurem häda ja vaev kui s.tt kõnepruuk.
 
teema autorile 02. aprill 2016, kl 22.49
Nuuh, laupäev käes ja mees maal?
 
B. 17. aprill 2016, kl 15.06
Tere!

Tore, et uued kaasamõtlejad on tekkinud. Ise unustasin juba vahepeal ära, et see teema siia tehtud sai:D

Aga jah, hetkel on nädalavahetus ja mees on maal. Ta on pärast neid hiljutisi jutuajamisi olnud linnas küll nädalavahetustel, aga, kõlan nüüd veidi kahepalgeliselt mõne jaoks, kuid need korrad olid nii veidrad, et ei tea, kas mulle endalegi meeldisid.

Ta justkui ootab, et kui linna jääb, peab kohe toimuma mingi revolutsiooniline tegevus. See, et üle pika aja käisime koos väljas (ka päeval, mitte lihtsalt õhtul), oli tema jaoks nagu "meh". Kus juures üritasin vägagi teada saada, mida just talle teha meeldiks, mitte ei "vedanud" teda endaga kaasas.

Käitus okeilt, kuid pühapäeva õhtul, veidi isegi juba laupäeva õhtul olid mõned laused veidralt sarkastilised. Et "noh, sai nüüd ühe päeva maha visata" - ise samas naeratades, niimoodi, et ei saa arugi, kas tegu naljaga või ta just ütles et üle kuu aja esimene koosveedetud päev oli aja mahaviskamine?

Üldiselt on ta vana rahu ise ja ei ole kindlasti selline, kes peksab ja karjub. Ainus erand on seesama maal käimise teema, kus muutub väga kaitsvaks.

Jah, selle taustal, millised paljud mehed on, võib tunduda, et "hea ju". See teeb asja veel eriti keerukaks. Midagi ju väga "viga" ei ole peale maal käimise. Küll aga olen ise kindlalt jõudnud seisukohale, et ei soovi niimoodi jätkata. Tegelikult ei ole ju nii, et kõik peksavad ja mida veel, ning "ole rahul, et sul üldse mees on, kes ei ela soomes või ei peksa". Kammoon. Tegelikult on palju mehi, kes ei ole sellised. Ei ole normaalne, et naiste latt on sellises kohas. Et kui ei joo ja ei peksa, siis on automaatselt hea mees. Halloo, kui naine ei joo ja ei peksa, on see täiesti elementaarne ja ei tee temast mingit unistuste naist. Naisel peab lisaks sellele olema veel vähemalt 100 omadust, et teda mingiks eriti ihaldusväärseks peetaks. Ja mehe ainsad kriteeriumid on "ei joo/ei peksa"? :D

Aga ok, jah, me läheme lahku. Nüüd viimastel nädalatel on veel mingid muutused olnud, mida ei viitsi pikalt kirjutada. Mees lahku minna ei taha, samas tundub, et saab ise ka natuke aru. Ma suurest ärritumisest (jälle maalkäimise tüli) ütlesin üks päev, talle, et kui arvad, et ma olen nõudlik, siis edu sulle sellise naise leidmisega, kes taolise asjaga rahul on. Et sul väga väike võimalus ükskõik kellega niimoodi head kooselu pidada.
Ma küll ei ole üldse teistega võrdlemise poolt ega meeldi manipuleerimine stiilis "sa kedagi teist ei leia", aga tookord niimoodi ma ütlesin jah. Ja pärast seda tundub, nagu oleks ta seda seedinud ning aru saanud, et ega tõesti, kellega ta siis olema hakkab, kui mina ära lähen. On jäänud mitmeid kordi linna - kõik korrad sellised leiged, nagu eelpool kirjeldasin.

Korterist oleme ka rääkinud, ta on nõus selle maha müüma, kuid samas tundub, et talle ei jõuaks nagu kohale, et lähebki müügiks. Räägib sellest justkui mingist tühiasjast, mis "nagunii" reaalselt ei juhtu. Ma ei viitsi temaga isegi seda enam arutada. Näen, et see, et ta praegu lubab müüa ei garanteeri, et ta reaalsel müügihetkel ka nii leppiv on. Tegelen lihtsalt asja ettevalmistamisega ja temale kavatsen presenteerida siis, kui on vaja juba notarisse kohale minna.

Eks siis paistab. Olen arvestanud, et võib tekkida probleem .. loodan samas, et ehk ei teki. Üürikorterit veel leidnud pole. Mul on endal ka olnud siin üles-alla perioode, kus korraks on tekkinud mõtted, et ei, ei hakka kuhugi kolima. Samas kui need ajutised meelemuutused kõrvale jätta, siis keskmiselt väljakolimise soov on ikkagi pigem suurenenud. Nii et vaikselt tegelen sellega. Natuke on asi ka selles, et lootsin, et müües ostan lihtsalt kohe uue ja pole mõtet üürikat võtta, kuid nüüd näen, kui raske oleks seda ajastada. Et just siis, kui müüdud saab, leian juhuslikult sobiva korteriga sobiva hinnaga mida kohe samal hetkel osta .. nii et mingi üürika periood vist tuleb vahele. Korter muidu müügis (kuulutus üleval, maaklerita, ise tegin). Mees teab.
 
teema autorile 19. aprill 2016, kl 00.13
Mis siin ikka arutada, lahku ja asi selge. Nii erinevad kivid koos head jahu ei jahvata.
 
ma 21. aprill 2016, kl 19.17
Naise leiab ta nagu naksti. Mullegi sobiks, aga ei paku ennast, mul mees olemas. Inimesed on erinevad ja sina tõesti ei sobi selle mehega kokku.
 
mulle 21. aprill 2016, kl 21.04
meeldiks su mees, lihtsalt meeldib mees, kes oma vanemate vastu kena ja hoolib neist. mida siin linnas jalutada ja tegelda. ma läheks ise ka maale kaasa ja see oleks väga tore tegevus.
 
B. 21. aprill 2016, kl 22.19
Väga tore siis, mul ei ole selle vastu midagi, kui ta endale kellegi sobivama leiab:D

Ps. Vanematest saab hoolida ka teistmoodi. Ega ta ei olegi nende vastu erakordselt kena, talle lihtsalt meeldib maal passida (just passida - ei mingit tegevust ega jalutamist).

Ikka imestan, kuidas sõna "maa" kuuldes fantaseerivad paljud mingist tegusast, maalähedasest, hoolivast mehest.

Ei usu mina, et te tegelikult viitsiksite iga jumala nädalavahetus oma elust sõita teise eest otsa ja tagasi, et seal mehe vanematega TV'd vahtida ja mitte millestki arukast rääkida:D
 
Mõtlen kaasa 22. aprill 2016, kl 23.44
Mul oli ka selline mees, et iga nädalavah. tuli sõita. Aga ta ajas läbi selle, et koos käisime. Ema oli hooliv, meeldiv, tegi kõik ette taha ära. Ka voodi - sättis kaks tekki kõrvuti.
Südamest muidu hoidis, aga tegelikult saavutas sellega suure kontrolli, et, kui tema teeb söögi, siis tuleb istuda, ei saa oma tegemisi minna tegema ja nii ta võis sisustada kogu nädalavahetuse. Rääkis huvitavalt, palju oli head vestlust, ja oli igati hea sealjuures.

Meil oli mehega võitlust palju sel teemal mehega, et unustagu ära, kui tahab emgaga seda teist ja kolmandat, siis minul see kohustus puudub. Mul oma elu ja omad käimised ka - täie austuse juures. Mees manipuleeris mind kõvasti...et mis probleem mul on, kas armukade vms. Ma ei läinud liimile.

Lõpupoole hakkas aru saama, et ema veidi väsitab. Hakkas ise ka emale märkusi tegema...ja lihtsalt ei ütlema ja piiri tõmbama, et päris "voodini ema ei tule" jne. (piltlikult).
Aga lahku läksime just seetõttu, et ta oli terve elu niiviisi kasvatatud, et tal ema eluaeg seljataga seisnud ja kui sokk kukkunud, siis ema püüdis ja sättis kuhu vaja (piltlikult). Ehk siis temal on elus ainult õigused ja maailm arvestagu sellega. Ja kellel on pretensioone, see on jobu. Ja temal on saba alati ukse taga, kui ei meeldi midagi, siis võtab uue. Õnneks ma pole seepärast pisaratki poetanud vaid, küsinud, kas hakkan kohe asju pakkima. Pakkusin, et päris tõsiselt olen nõus näiteks 4 nädalaga kolima, või nii nagu kokku lepime. Saime veidi kontrolli alla selle laiamise. Lõpuks läks aasta, et sain tuldud, kuidagi talle ei sobinud, et lahkun. Hästi hoitud mees, ilusti kasvatatud, väga palju positiivseid omadusi, aga ...
 
inimesi igasuguseid 24. aprill 2016, kl 16.32
mul jälle mees ajab mind ehk siis naist vanemate juurde, et"kas sa ikka lähed ja , et ta ei saa muidu rahus kodus olla" jne.Ei tea, mis hea pärast vaja kogu aeg vanemate juurde minna ja veel tülitsema , sest kogu oma elu pole vanematega läbi saanud ja soovimatu laps olnud.Nii, et ühel häda, et tahab minna ja teist aetakse vanemate juurde.Kõige õigem vist ainult üksi elada, pole inimesi , pole probleeme.Töö, kodu ja rahu , mida hing veel tahta oskaks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!