Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
kuidas leida kaaslast?
 
yksildane yksik 25. aprill 2004, kl 18.49
mure jàrgmine, et kuidas leida kaaslast? olen tàiesti kena, haritud, lòbus ja korraliku tòòkohaga noor naine (ja seda mitte ainult enda arvates), aga sobiva mehega tutvuda ei ole ònnestunud. kòik on juba kas kinni vòi ei osutugi nad làhemal tutvumisel nii toredateks kui alguses tundus. ja pole ka nii, et oleksin ylinòudlik ja millegagi/kellegagi ei lepiks. pigem nii, et olen ise selline tegus ja usin ja tahan, et mees oleks vàhemalt samavààrne, igasugusega ju ka ei lepi. aga samavààrsed on juba ammu kinni... pole nagu minu loomuses ka neid yle lòòma hakata. tòò juures sobivat meest pole, tutvusringkonnas enamasti kòik juba hòivatud, netist ka otsida ei taha (pole sellesse usku). trennis kàin, teatris, kinos ja muudel yritustel samuti, sealt kedagi leidnud ei ole ning pidudelkàija ma suurt tòesti kahjuks pole. mòned suhted on olnud, aga hetkel olen yksik.
kas olen lihtsalt kuidagi rongist maha jàànud (olen 25)?? tundub, et mu tutvusringkonnas kòik muudkui saavad lapsi vòi abielluvad viimasel ajal... ahastus tuleb peale.
kuidas teie endale elukaaslased leidnud olete?? mida ma siis veel teha vòiksin? vòi lihtsalt ootan edasi, et àkki kunagi tuleb see òige? vòi vòibolla on mul lihtsalt hetkel mingi eriti masendav periood kàsil.
 
:) 25. aprill 2004, kl 19.31
sõbranna kaudu, sõbranna tuttav oli. Aga jah, mu sõbrannal on ka eriliselt lai tutvusringkond.
mul on tuttavaid, kes endale elukaaslase baarist jne. leidnud.
 
24 25. aprill 2004, kl 20.33
leidsin Tallinnast ööklubist Amigo! :)
 
unihiir 25. aprill 2004, kl 21.38
aga sa muretse endale mingi sõjalis-sportlik hobi, nagu nt kaitseliit, langevarjuhüpped vms
 
pohh 25. aprill 2004, kl 21.47
Täpselt, astu Kaitseliitu.
 
Katja 25. aprill 2004, kl 23.38
¡Meie leidsime teineteist jututoas))3 kuud nö käisime ja siis abiellusime)))3,5 aastat oleme abielus=)Internet on hea asi)))
 
bibi 26. aprill 2004, kl 01.43
Mina leidsin ka sõbranna kaudu. Tundub, et parem on ise valida ja hakata noormehele tähelepanu pöörama, sest ise kiirustades suhteid loov mees võib osutuda ärakasutajaks.
 
mina 26. aprill 2004, kl 10.05
ta lihtsalt tuli,nägi ja võttis.alguses arvasin et on teine lihtne kalur,töömeeste sõber,tuli välja et oli firmajuht,hea sportlane,idiaalne isa(meie ühisele lapsele,kes sündis 3aastat peale kooselama hakkamist).meil polnud ei ühiseid hobisid ei muud
 
arvamus 26. aprill 2004, kl 11.27

mina leidsin mõlemad elukaaslased tööpostilt
 
mh, 26. aprill 2004, kl 11.37
... ma lugesin seda nagu lugu iseendast pool aastat tagasi......
Ainult, et ma olin selleks ajaks juba debrekas/vihane.
Leidsin Ta netist, täiesti juhuslikult ja olen rahul.
Pea meeles, kallis autor, et kõigi jaoks on keegi kusagil ja ta tuleb täpselt õigel ajal!
Ma hoian kohe mõlemaid pöidlaid Sulle, et kõik läheks hästi, sest tean ise, kuidas siuke seis ajusid peenestab!!!
 
yksildane yksik 26. aprill 2004, kl 13.59
to mh,

tànks, systisid musse lootust. :)
ootan edasi... ehk ta tòesti tuleb kunagi... loodetavasti juba varsti.
 
. 26. aprill 2004, kl 15.27
minu isa ütleb ikka, et mees tuleb teisel kursusel ära võtta
hiljem on nad küürakad, hõredate juuste, kõverate jalgade jne probleemidega
emal isal on see asi hästi välja mängitud.. juba 40 aastat koos mina ka sinnapoole teel ;)
 
jaa 26. aprill 2004, kl 16.16
mina leidsin mehe maakultuurimajast peolt. Kutsus mu tantsima, tänaseks juba 15 aastat abielus, ja ikka tantsime kui saame!

Muideks maal kultuurimajades siiani korralikud peod
 
a 26. aprill 2004, kl 17.20

pane netikuulutus pildiga-uno.ee, rate.ee ja leiadki mehe
 
nike17 26. aprill 2004, kl 21.01
Mõtlen...et...
Aga äkki sul pole õige aeg veel, ehk asjata põed? Ehk sa ei ole veel valmis? (Meestega on alati mingi jama.)Kui elad väikelinnas, siis on loomulik, et on raskusi.
Suurlinnades kellegi sobiva ära sebimine on lihtsam.
Aga tegelt...
Ära muretse, ega otsi, küll tema leiab sind!
* * * *
* * *
* *
* *
* *
*
 
* 26. aprill 2004, kl 23.36
Ma näiteks ei otsinudki, lihtsalt juhtus nii. Olin eelnevast suhtest kohutava pettumuse saanud, ma ei tahtnud midagi ega kedagi. Sellest nüüd juba pea 5 aastat möödas. Ära käi niisuguse mõttega ringi, et tahad leida - mis peab tulema, tuleb nagunii.Ja siis kui sa seda üldse oodatagi ei oska...
 
uunu 26. aprill 2004, kl 23.48
küll ta tuleb, kui ôige aeg käes on.Mina ootasin seda 39 aastat. nûüd oleme ônnelikus abielus ja jumal kinkis meile veel 2 ühist järglast ka. Vot niimuudu, Oota oma, küll ta tuleb.
 
sam 27. aprill 2004, kl 04.18
mul selline s6branna nagu sina, 28, ja ka alles hiljuti leidis!! kolleegi poolt korraldatu pimekohting.
 
sama siin 27. aprill 2004, kl 17.44
jah ma ka ei leia ja kole igav on õhtuti ehk otsiks koos
 
unihiir 28. aprill 2004, kl 22.48
teglt on see kõik yx paras jama ju.. !! s eon naq täielik @!#$ et tehaxe mingi kodukas.. kus kõik laimavad teisi ja mingitelke lollidele kyssadele vastuseid saada.. ma saax ary kui teema olex et.. kust saada sexpartnerit.. või. a nh iseteate.min huvitab igaljuhul.. kaaslasega hea sex.. !!!!! ;@
 
S. 29. aprill 2004, kl 10.37
Ise proovisin esimest korda seda interneti tutvust,mehel oli pilt,mul ei olnud,kuid kokku tahtis ikka saada.Saime kokku ja nüüdseks saab kuu-pooleteise pärast meil aastajagu abielu ning laps ka kohe-kohe sündimas.Kindlasti võib kohata igasuguseid inimesi,kuid kus neid ei oleks?Minu kogemused netis, jah,need ikka positiivsed.Proovida tasub alati:))))))Edu ja õnne selle õige leidmisel:)
 
RateOnNull 30. november 2015, kl 20.51
Ise olin rates 8 aastad jah ei leidnud kedagi, et se ei siis tööta, olin ju pildiga kasutaja.
 
marko 03. jaanuar 2016, kl 19.54
kas profesionaalne metamees kolbab
 
marko 03. jaanuar 2016, kl 19.55
metsamees
 
hahhaa 07. jaanuar 2016, kl 21.07
huumorinurk? 12 aastat vana teema üles kaevatud, teemaalgataja on vahepeal võibolla juba mitu last saanud ja lahkugi jõudnud minna, rääkimata uuest õnnelikust suhtest.
 
ohohhooo 10. jaanuar 2016, kl 11.25
hahhaa
aga ega praegu üksikuid pole, eks ole? see probleem lõppes juba 12a tagasi. ja ega teised seda teemat lugeda ei või muidugi?
ma ei mõista, mis telfikoidega on tegemist. ainuke, mis sinusugust teemas huvitab, on mingite tühiste detailide väljakaevamine ja siis väljahõiskamine.
kasva suureks!
 
fent 31. mai 2016, kl 15.23
internet - 7a koos. samuti teame teisi paare. tänapäeval on see 20-30a seas igapäevane ja normaalne. olen märganud et ka vanemate seas-.
 
Ülla-ülla 01. juuni 2016, kl 12.12
Umbes 40 aastat tagasi seisis üks tuttav neiu Tartu maantee ääres, hääletas koos sõbrannaga . . . sattus kaugsõidu autojuhile (vene ajal polnud neil keelatud hääletajaid peale võtta). Siiamaani õnnelikult koos, kuigi lapsed juba suured.
Teine tuttav (vanuses 50+) leidis internetist endast 10 aastat noorema mehe, ka juba 5 aastat koos.
Ise tometasin ülikoolis asja ära, juba 2. kursusel. Selleks ajaks oli juba selge, kes on kes.
 
Iffi 02. juuli 2016, kl 19.15
Mul tuttava tuttaval sama probleem...ta on suhelnud ja natuke ka kooselanud 5-6 inimesega(tüdruk minu arvates näeb päris hea välja)ja ei suju kuidagimoodi...ta ise ka ei saaaru kus või kelles/milles probleem on(kas.temas või teiseapooles)!
Kas sa ise oled enda sees mõelnud milline mees sulle meeldib(ära lõpuni taevasse mine)?Elu on natuke reaalsem.Loe Thule Lee kirjutisi paarisuhte välja raalimiseks... mis peaksid inimestes olema samamoodi,et eluga koos.edukalt.edasi minna!!!!Ega midagi...hoia ennast pildil...käi kinos,teatris,klubis... liigu igatepidi õues jne...Põhiasi,et paanikasse ei tohi sattuda ja lihtsalt mõne naeratuse pärast joosta!!!!Hoia pea selge,sa tead ju mida sa tahad!!!
Parimat!!!
 
Iffi 02. juuli 2016, kl 19.19
HUUMORINURK JAH SELLE ERITI VANA PÜSTITUSE:))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!