Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
saunas....................
 
Laidi 22. aprill 2008, kl 21.45
Juhtusin sõbrannale talvel külla, nad olid koos pojaga saunas. Kuidas suhtute kui ema ja tema 21 aastane poeg koos saunas käivad? Kas vähe eriline või imelik ka ikka või kuidas? Või kuidas see teil on, pere ja saunas käimine?! Ise ma abielus ja lapsed ka, suured juba, elavad oma elu peal. Me käime mehega kahekesi ikka.
 
G. 22. aprill 2008, kl 21.59
Minu poeg on 27 ja tütar 13. Kui poeg meil külas käib, siis käib ta tavaliselt oma naisega saunas. Mõnikord harva ka meiega. Hetkel ei saa poja naine saunas käia eriti, sest on viimased päevad rase.
 
hmm 22. aprill 2008, kl 22.04
eks see vähe imelik ole.
aga ma pole õige inimene ütlema, mind ei saa ka miljoni taalaga sauna meelitatud. ma vihkam seda värki. ei üksi, seda enam mingi kambaga või vanematega.
öäk
alasti võtan ikka vaid güne juures või siis selliste inimeste ees, kellega seksida tahaks ;)
 
n31 22. aprill 2008, kl 22.22
Imelik kuidas alasti olemisest alati mingi seksuaalne värk tehakse. Meie käime juba aastaid isa juures saunas, minu pere (mina, mees ja laps) ja õe pere (õde, õemees, lapsed). Saunas on täpselt niipalju inimesi korraga kui mahub, vahet pole kes. Ehkki lapsed teatud vanuses hakkavad seda tegema, aga see ka arusaadav. Nt õe vanem poeg 17, mõni aasta juba ei käi, õetütar nüüd 13, hakkab ka vaikselt pelgama mehi. Täiskasvanud asjast probleemi ei tee, see on saun, mitte mingi seksuaalse tooniga asi.
 
riki 22. aprill 2008, kl 22.28
no meie peres käivad ikka naised naistega ja mehed meestega saunas. abikaasad käivad koos muidugi.
 
poiss 22. aprill 2008, kl 22.50
meil oli ka enne sedasi käisime terve perega saunas aga enam mitte .ema oli ka saunas aga mitte alasti vaid rätik oli ümber.
 
? 22. aprill 2008, kl 22.52
mina jälle ei saa aru, kuidas saunas muutub paljas inimene järsku aseksuaalseks?
mitte ei saa aru.
kui võtab keset tuba riided seljast, siis on seksuaalne? kui saunas, siis aseksuaalne?
huvitav teooria..
täpselt nagu naise rind kuskil reklaamplakatil on seksuaalne ja kui kisub oma tissi kuskil kaubamajas välja ja kukub imetama, siis arvab, et aseksuaalne?
mis imega see metamorfoos juhtub siis? ilmselt see juhtub nende enda peas, sest kõigi teiste meelest on see ikkagi üks ja sama paljas rind
 
Aili 22. aprill 2008, kl 23.05
Just just, ma ka midagi muud kuulnud, tean juhuseid kus saun pole perel mitte lihtsalt saun, tean sest.............
 
Eveli 22. aprill 2008, kl 23.32
Olen ka käinud sõbrannaga maal ja siis saunas, mina, tema ja tema ema. Ja kui neil ka vend kodus siis ka nad kõik koos saunas. Mulle natuke imelik aga eks kõik tea ise, et mida teevad.
 
riki 22. aprill 2008, kl 23.34
?
jah, sinuga nõus.
 
Anne 22. aprill 2008, kl 23.37
Huvitav kas mõnel ka midagi tavatut jutustada antud teemaga seoses? Mulle meenus üks vana lugu mida kuulsin kunagi sõbrannalt.
 
riki 22. aprill 2008, kl 23.41
Anne
räägi siis.
 
miisu 22. aprill 2008, kl 23.53
Küsimärgile,
aga sõltubki ju seksuaalsus puhtalt kontekstist! Sry, aga günekoloogi läbivaatus on kõike muud kui seksuaalse alatooniga üritus ja seda nii arsti kui patsiendi vaatevinklist (kui muidugi normaalsetest inimestest jutt käib, kurat seda mõnede inimeste friiklust teab).
 
me 23. aprill 2008, kl 07.36
minu jaoks on see imelik.
varem käis meie pere ka koos saunas, kui mina ja vend olime väikesed lapsed. mingi aeg enam ei käinud ... see juhtus päris vara ja õige ka mu meelest. nüüd käib ema isaga, mina oma mehe ja pooleaastase tütrega ning vend oma naisega käib naise vanemate juures saunas.
see, et sugulased käivad segasaunas ja on täiesti paljad, mulle ei sobi. isegi vastik võiks öelda. naised ikka käigu naistega/tüdrukutega ja mehed meestega/poistega.
no on imelik, kui ema käib 21-aastase pojaga saunas või siis isa 21-aastase tütrega, prrr.
 
m25 23. aprill 2008, kl 07.42
Ma arvan ka, et ega see ikka ei ole normaalne. Mingi jama siin sees kui sellises vanuses koos saunas. Aga jah, jamasid selles liinis saab olla ju ainult üks! Uhhhhhhhh!!! Erilised ikka küll!!!
 
Reet 23. aprill 2008, kl 08.07
Eriline teema siin kohe hommikul! Kunagi sõbranna rääkis, et saunas tal poiss pesi selga. Siis aga ta tundnud, et poisil läheb kõvaks ja ................. On ikka lugusid!
 
minaise 23. aprill 2008, kl 08.22
Mul pojad 9 ja 11, pole juba üle aasta nendega koos saunas käinud ja dušširuumi ukse panevad ka riivi, kui dušši alla käivad. Suured poisid juba.
 
mina 23. aprill 2008, kl 08.28
meie pere käis ka koos saunas , kuni poeg sai vist 10 aastaseks. Siis hakkas pelgama. Normaalne ju. Mulle meeldib üksinda saunas olla ja väga kaua. Mehega meeldib ka. Ämma juures on komme kogu naispere, st. ämm, vanaema, minu tütar ja mina, koos sauna kupatada. Väga ebameeldiv. Seal justkui selline mõtlemine, et saun ainult pesemiseks, aga meile mehega meeldib pikalt lõõgastuda, vaikselt õlut või longerit juues lobiseda.
 
noh 23. aprill 2008, kl 08.38
ikka täitsa mõtlemisest kinni. Kanakari!

Nutke või naerge, aga mind väga vähe huvitab, mis soost lihakere enne mind seal saunalaval ees on. Mina käin jah saunas lõõgastumas, igasugune seksuaalne alatool ei tule meeldegi.
Pesuruum on teine asi, siis sooviks privaatsust, lihtsalt ei meeldi, kui väikeses ruumis mitu inimest korraga end kasivad, olenemata soost.
 
naine 23. aprill 2008, kl 08.51
ei tea jah palju siis ka selliseid erilisi tegusid seal saunas vahel tehakse?!
 
kati 23. aprill 2008, kl 09.42
Kui minu poja neljane oli sis tema tahtis vanaisaga käia saunas mitte meiega st. perega siis, ütles,et mehed käivad meestega ja naised naistega saunas ja asi oligi otsustatud.
 
nojasiis? 23. aprill 2008, kl 09.51
igal talul oma taar. iga suhtumine tuleb läbi isikliku mõttemaailma. kui teie jaoks on saunaskäik mingi seksuaalse alatooniga jõllitamine või käperdamine, siis on see kyll sygavalt teie isiklik probleem. ise mahun terve oma perega tykkis sauna ära ja midagi eelpoolmainitult SELLIST seal kyll ei toimu. mõtlemise asi.
kui lapsed enam meie seltskonda välja ei kannata, kyllap annavad märku. kuni pole probleemi, ei näe ka põhjust seda tekitada.
 
a 23. aprill 2008, kl 09.56
Paljas naise keha (kui see just väga kortsus või kole pole) on alati mehe jaoks seksuaalne. Nii et kui te arvate, et teid saunas "sellise" pilguga ei vaadata, siis arvake edasi. Keegi siin enne arutles õigesti, et mis pagana teooria see on, et alasti keha pildil on seksuaalselt erutav ja päriselus mitte? Mis muidugi ei tähenda, et te ei või endale muud väita minu pärast.

Olen küllaltki vabameelne, aga 21 aastane poiss (mees) koos emaga saunas ei ole normaalne, seletage oma aseksuaalsusest nii palju kui tahate.
 
anu 23. aprill 2008, kl 10.01
meie seltskonnas käivad mehed naised segamini saunas, mina muidugi ei tea, mida sel mõeldakse, väliselt on kõik viisakad ja mingeid nabaaluseid nalju ka ei tehta.
väikesed lapsed käivad ka, aga kui juba teisemeliseiga peale hakkab tulema, nii 10a(mõnel varem, mõnel veits hiljem), siis nemad enam ei käi. oma 18 a pojaga ka koos sauna ei kipu.
 
hull maailm 23. aprill 2008, kl 10.13
21-aastase pojaga koos saunas?! ei ole normaalne, mingi tõsine kiiks peab olema.
?-ga absoluutselt nõus.
 
scally 23. aprill 2008, kl 13.05
Igatahes ebanormaalne, jutustagu siin mõned mida tahes. Poeg 14 ja ammu ei käi enam naistega saunas, ise ei tahtnud ja nüüd ei läheks mingi väevõimuga minuga koos. Ema ja poeg, isa ja tütar, pubeka eas muutub see juba justkui verepilastuse maiguliseks, väk!
 
kutsu 23. aprill 2008, kl 15.19
miisu, kui sa käid oma günekoloogiga saunas, siis nii ütlegi.
me ei räägi siin günekoloogiga saunaskäigust.
 
nojasiis? 23. aprill 2008, kl 16.54
ma olen siis kyll imelikuks ehitatud inimene. no ei ole iga alastipilt seksuaalse alatooniga. ehk on viga selles, et kunstnikuna olen akte juba nii palju maalinud, et et taipagi molberti taga iga palja nahalapi pärast kihevile minna.
a ja ?, ärge muretsege, te ei pea kunagi minuga sauna tulema. aga oma saunaseltskonna valin ma hoolimata teie kisast ise. tõttöelda ei teagi mis on haigem: kas käia oma perega saunas või toppida igal võimalikul juhul oma nina teiste inimeste eluvalikutesse.....
 
a 23. aprill 2008, kl 17.13
Kas ma kisasin? Ma lihtsalt ütlesin, et teatud asjad on nii nagu nad on. Me võime ju väita mida iganes, aga instinktid jäävad. Mina ei ole mingi moraali verstapost ja suhtun ka näiteks alastusse täiesti normaalselt. Normaalne mees ei saa jääda täiesti külmaks alasti naisekeha vaadates. See on normaalne. Keegi ei räägi kihevile minekust või uih-aih valehäbist.

Kui sinu arust on normaalne, et täiskasvanud mees oma emaga saunas käib, siis jumal sinuga. Minu arust on see... väääga imelik.
 
:D 23. aprill 2008, kl 17.25
hahah, nojasiis?, ja mida sina siis praegu tegid? toppisid ka oma suurt nina sinna, kuhu pole vaja:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!