Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
saunas....................
 
punkt 23. aprill 2008, kl 17.27
minu arust on see RÕVE, et ema käib nii vana pojaga saunas ja jutul lõpp.
 
Sooh 23. aprill 2008, kl 18.10
mind huvitab, mida Punkt, Hull maailm või Me siis segasaunast arvavad? et selline asi mittesugulaste vahel on normaalne, kui inimesed ise soovivad või on teie meelest ikka grupiseksuaalne? ise olen naine, käinud segasaunas nii neljakesi kui neljakümnekesi (inimesed pesuruumis ja laval ikka paljad).
 
mops 23. aprill 2008, kl 19.05
Siis, kui mina, mu õde ja vend veel üsna väiksed olime, umbes nii 7 aastased, siis käisime kogu perega saunas, kuid nüüd on mitmeid aastaid olnud nii, et saunas käin ma koos õe või oma vanaemaga ning vend käib koos vanaisaga. Minu arust on niimoodi normaalne.

Segasauna vastu pole mul ka midagi, kui on väike valitud seltskond, keda ma väga hästi tunnen/tean. Kui on suvalised võõrad inimesed, siis küll ei kipu segasauna, sest ega ei saa ju välistada varianti, et mõni võõras mees võib mõne võõra naise paljana nägemisest kiima minna ja üritada saunas käppima hakata.
 
punkt 23. aprill 2008, kl 19.34
to sooh: mina pole kuskil väitnud poolt sõnagi seksuaalse või aseksuaalse kohta. segasaun mittesugulaste (sõbrad, tuttavad jne) vahel, aga palun, keegi ei keela. mina sellisest üritusest osa ei võta. aga segasaun erinevast soost sugulaste vahel on imelik. sa, sooh, ei täpsusta, kas segasaun on su sõprade või sugulastega (nt oma isa-vennaga), siin on suur vahe.
 
ükslugu 23. aprill 2008, kl 20.59
pole päris algse teema kohane, aga ...
ärge tulge mulle ütlema, et segasaunas ei vaadata üksteist "hindava" pilguga. kui te seda tõesti arvate, siis olete eilased. mul tuleb meelde üks hea juhtum, kus kursaõed-vennad tegid segasauna. ja hiljem ei jõudnud ära kuulata neid lugusid, et ühel oli pikk ja teisel väike, millised olid naiste "saiad" jne jne.
mina sellest osa ei võtnud, sest pole lihtsalt selline inimene. alasti eelistan olla oma mehe seltskonnas. vot selline lugu siis.
 
? 23. aprill 2008, kl 23.02
nojasiisile
kui maalid instas, siis seal reeglina jubedad vanamoorid modellideks, nende peale ei lähe isegi noortel 24/7 kiimas meestel kõvaks naljalt, rääkimata siis naistest.
üks asi on töö, kas tõesti aru ei saa, sina ju maalid, sulle on see justkui töö, nagu ka günekoloogile.
KUID väita, et meesgünekoloog ilusa noore naise peale kergelt kihevile ei läheks, või meeskunstnik oma ilusate modellidega ei magaks, kui vaid saaks, see on naeruväärne. mees jääb meheks. (mulle isiklikult on ka arstid külge ajanud)

muideks ma pidasin silmas mingeid reklaamplakateid, kus reklaamitakse pesu, lõhnu jne, kus paljastatakse paljast pinda (ja milliste ümber on silmakirjalikku vahtu ala see on seksistlik naisekeha ekspluateerimine jne), mitte aktimaale. see on hoopis teine rida.


naine vbolla pole nii loomalikult toores neis instinktides, kuid olen päris kindel, et ka naisel jääb kindlasti pilk ilusal alasti mehe kehal pikemalt pidama ja väita, et saun on mingi selline koht, kus alastioleks on aseksuaalne ning meestel ei kõvastu..
see on pehmeltöeldes silmakirjalik.
ja ausaltöeldes teema polnudki kellegile end seltsiks pakkumises. teema oli erinevate inimeste suhtumises sellisesse nn pere segasauna kultuuri.
minu suhtumine on negatiivne. aga sina võid kasvõi omaenda vanaemaga seksida, ma ei keela. ausõna.
 
Sirli 24. aprill 2008, kl 08.41
Jah, eks ta ole, et kes kuidas on harjunud!Me käime ka, mina koos poja ja tütrega.Sageli ka õde oma kahe pojaga meil saunas.Minu ja õe vanus 35-40, noored vanuses 14-21 Suvel ka päevitame alasti, kusagil ikka mõni vaikne rannake on.
 
naine Eestist 24. aprill 2008, kl 08.51
minu tuttav käib ka omadega saunas ja pole nad mitte enam väiksed
 
poiss 24. aprill 2008, kl 09.08
me käisime ka enne terve perega koos saunas ema isa mina ja vend .mina ,isa ja vend olime küll alasti aga ema ei olnud tal oli alati rätik ümber saunas .selles pole ju midagi imelikku ,muidugi jah ema ees alasti olla oli jah nats imelik muidugi .aga nüüd enam sellist asja enam pole et koos saunas käiksime .
 
Rait 24. aprill 2008, kl 09.45
Kunagi oli nii, et sõitsime maale naise emale külla. Tehti ka sauna ja me läksime naisega sauna. Korraga tuli aga ämm ka, mul oli küll vähe imelik olla aga naine mainis, et see neil väga tavaline. Aga jah, see oli ammu ja me ei ela enam koos naisega.
 
minaise 24. aprill 2008, kl 10.10
Täiesti nõus sinuga ükslugu. Olen ise segasaunas käinud ja loomulikult piilusin ma meeste londid üle (enamusel ei olnudki see niiväga ripakil lontis):D Mehed sama moodi kõõritasid naisi. Segasauna ikka piilumise eesmärgil tehaksegi tavaliselt, seega vägagi seksuaalse alatooniga üritus.
Oma mehega seksin saunas ja ei pea seda imelikuks - väga mugav, pesemisvärgid kohe käepärast:)
 
simpel 24. aprill 2008, kl 10.16
Olgu muidu mis on, aga riietega (rätik kaasa arvatud) saunas käimine on küll täielik perverssus. :)
 
nojasiis? 24. aprill 2008, kl 10.44
perekond pole mu meelest päris sama mis suguselts. nendega sauna ei roni ka. kui peresiseselt tekivad omasid vahtides mingid x tunded, siis pole see normaalne. olen oma lastega olnud koos kogu kasvamiseaja. nad on mu silme all suureks saanud ühes oma alastusega. huvitav, miks peaks ma teatud eas hakkama minestama nende paljasolekut nähes? ka mina emana olen kogu aeg olnud nende kõrval, ikka yks ja seesama. jään järjest vanemaks ja järjest ebaapetiitsemaks. miks ma peaks neis mingeid tundeid tekitama? ma tunnen oma lapsi väga hästi, meil soojad ja usalduslikud suhted. ausalt ei oska sellesse teemasse perverssusega suhtuda. aksepteerin teisitimõtlejaid, ootaks vastu sama.
nagu öeldud: see pole olnud sund. nii lihtsalt on loomulikult arenenud. pealegi läheb saunakytmisele vähem puid kui kõik korraga ära käivad. a mu pärast mõelge mida tahate, ausõna.
 
vanaema juba! 24. aprill 2008, kl 11.48
Vahel ikka käin sõbrannal külas, väike vein ja sauna ka tavaliselt teeme. Kord kui jälle seal olin ja sauna hakkasime minema tuli ta tütar ka maale. Läksime sauna ja peagi tuli ta tütar meile järgi. Võtsime leili, pesime ja võtsime jälle leili. Mina jäin veel lavale ja nemad läksid pesema. Nihutasin siis end lava teise otsa, vaatasin läbi klaasukse nende pesemist. Sõbranna hakkas tema selga pesema ja vaatan, et tal teine käsi omal "all" ja tüdrukul sama. Ma natuke kohkusin aga samas ka väga erutav oli seda näha! Siis vahetasid ja tüdruk hakkas sõbranna selga pesema, ikka käed endil "all". Mõnus tunne oli vaadata! Siis aga pööras ta ringi ja mõlemad pesid end alt, ma olen kindel, et said ka mõlemad ja üsna korraga. Loputasid ja tulid tagasi leiliruumi, ma olin siis jälle seal istumas kus ennegi. Tulid ja nagu poleks midagi olnud! Ma arvan, et segasin nende sauanmõnu ja tavaliselt see nii vähesega ei piirdu! muidugi see minu arvamus aga.............
 
njah 24. aprill 2008, kl 12.18
kena, karva/tampoonipervo on veel ühe fantaasia endale onada võtnud.
 
riki 24. aprill 2008, kl 20.16
no mis see segasauna mõte siis on, kui mitte seksuaalne? miks tehakse seda siis klassikokkutulekutel jne?
tavaline oleks ju mehed meestega, naised naistega, aga ei, ikka peab ju esinema ja näitama, et ah, siin pole midagi erilist, see nii tavaline jne.
aga ei ole ju tavaline.
milleks siis?

aga ema ja täiskasvanud poeg saunas on ikka haige nähtus küll.
 
N 24. aprill 2008, kl 21.48
Sõbrannaga kunagi saunas tundus mulle, et ta pestes tegi ka endale, ma küll tegin näo, et ei ma näe ega saa aru midagi aga sain ikka küll. Ma pole lesbi ega ka bi mitte. Mind nagu ei erutanud see asi!
 
nii ja naa 24. aprill 2008, kl 22.59
oma lastega või oma vanematega saunas käimist ei kujuta ette. aga teiste meestega-naistega või paaridega, see on loomulik.
 
m46 25. aprill 2008, kl 09.46
mina käin koos naisega, vahel ta sõbranna ka meiega saunas aga lapsed ammu juba omaette käinud.
 
Leili 25. aprill 2008, kl 09.55
tean ka peret kus siiani käivad koos saunas, ema oma poja ja tütrega, olen ka vahel nendega olnud
 
Riina 25. aprill 2008, kl 15.15
sõbranna kuinagi puistas südant, et tema ka tädiga saunas käinud, teinud
 
Riina 25. aprill 2008, kl 15.15
sõbranna kunagi puistas südant, et tema ka tädiga saunas käinud, teinud
 
Riina 25. aprill 2008, kl 15.15
sõbranna kunagi puistas südant, et tema ka tädiga saunas käinud, teinud
 
Riina 25. aprill 2008, kl 15.16
sõbranna kunagi puistas südant, et tema ka tädiga saunas käinud, teinud
 
Riina 25. aprill 2008, kl 15.16
sõbranna kunagi puistas südant, et tema ka tädiga saunas käinud, teinud
 
n 25. aprill 2008, kl 20.29
 
usun 25. aprill 2008, kl 21.53
usun, et on palju neid kellel oleks mida rääkida siin aga milleks seda teha
 
h 26. aprill 2008, kl 07.41
huvitav ju:))
 
Laine 26. aprill 2008, kl 10.01
ise nii ei tee aga samas tean ka sarnast olukorda ja julgen väita, et see pole mitte tavaline saunas käimine
 
naine keskealine 26. aprill 2008, kl 10.27
Lugesin siin seda teemat ja eile käisime koos poisiga üle pika aja saunas. Mainisin talle, et tulen ka ja tal polnud nagu vastu midagi. Tahtsin nagu vaadata, et kuidas me käitume antud olukorras! Aga midagi tavatut küll ei toimunud. Ausalt öeldes ei kujuta ma seda ka ette, et temaga midagi sellist teha. Kuigi jah koos oli lõbusam ja ei me häbenenud seal midagi. Usun, et võiks teinegi kord koos minna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!