Perekond
Kuidas tekitada ebamugavusi soovimatutele inimestele.
 
Mery 22. jaanuar 2011, kl 21.58
Tuttav teema igaühele.
Ühesõnaga kuidas tekitada probleeme ja ebamugavusi õelatele naabritele, ülbetele ja ebamoraalsetele äiadele-ämmadele, rivaalile või kellele iganes.
Kantke oma markantsemad kogemused ette ja näete kui palju kasu nendest saadakse!;)

Vihavenlasi on kõigil ja nendel kellel pole siia teemasse siiralt asja pole. Ma ei oota soovitavaid kirjakesi südame pehmendamise suunamisel, vaid nipikesi kättemaksmiseks. Usun et varem v hiljem avavad selle lehe ka need inimesed kelle arust see teema lapsik tundub ;))
 
jj 22. jaanuar 2011, kl 22.10
lihtsalt infoks - kaugeltki mitte igaühele tuttav teema.
 
jabur 22. jaanuar 2011, kl 22.16
ignoreeri neid lihtsalt. mis mõte mingi kättemaksuga jaurata.
 
heh 22. jaanuar 2011, kl 22.53
viimasega nõus.mõttetu enda aja raiskamine.
elul on kombeks niikuinii pahadele kättemaksta.
igal pahal oma katariina rosalje vms.
 
vanaema 22. jaanuar 2011, kl 23.02
alati ei aita ignoreerimine,see oleks ju kõigelihtsam.teema on vajalik just selliste inimestega suhtlemisega hakkama saada,kelle jaoks pole teist inimest olemas ja ta ise on kõikvõimas ja süüdimatu.on olemas ka stampkäitumisviisid sellistel.ja raske on nendega probleeme lahendada,sest lahendamist ignoreerida pole võimalik.
 
Lia 22. jaanuar 2011, kl 23.44
Et Vestmann all ja Piibeleht peal ja vastupidi? Küsida üle: ma sain sinust aru niiviisi, et...sama asi teises sõnastuses. Kui olukord absurdne, siis oleks hea seda tagasi peegeldada. Peegelpilt ei pruugi saadetavale sugugi meeldida ja kui vähegi oidu, teeb inimene omad järeldused. Näidata inimesele tema tõelist nägu on kõige parem `kättemaks` . Mery, pole mõtet tekitada juurde ebamugavusi ja probleeme, neid on elus niigi piisavalt, vaid muuta iseenda suhtumist ning suhtlemismudelit.
 
kle 23. jaanuar 2011, kl 07.28
Jah,keera aga käru kõigile,küll saad selle pasa ise kunagi tagasi kõik.Edu sulle!Nõme inimene oled et üldse nii mõtled.
 
mery 23. jaanuar 2011, kl 10.17
Juba lähengi soovimatutele pealetükivatele ja närvesöövatele kaasmallastele lilli viima ! ;);)
 
Sada sigadust 23. jaanuar 2011, kl 10.35
Selleks on välja arendatud omaette teadusharu. Minu teada on Eestis ilmunud ainult raamat "Sada sigadust sóbrale." Ise pole seda lugenud.
 
mery 23. jaanuar 2011, kl 11.03
Ma mõistan et postitajad on ise füüsilise v vaimse vaenurahe alla sattunud et nüüd valmis ka vanureid käeskõrval üle tee aitama et kellegile pahameelt ei tekitaks ja ajalugu ei korduks :D
Või on proovinud kellegile kättemaksta aga tömbid käed ja miinimum IQ ei ole tulu toonud :D:D
 
T. 23. jaanuar 2011, kl 11.13
... ja OMETI mainis teema algataja, et ootab konkreetseid ideid, kuidas kellegile käkki keerata. Aga meie kultuursed ja teadjad inimesed oskavad siiski soovitada käed süles istumist ja IGNOREERIMIST? :D

Nõustun eelmise kommentaariga ;)
 
M 23. jaanuar 2011, kl 11.27
inimene ootab vastuseid ja ideid ja järsku hüppavad välja "täiskasvanulikud ja tasakaalukad" inimesed, kes soovitavad istuda ja mune keerutada..
 
:D 23. jaanuar 2011, kl 11.30
Kus viga näed laita,saada perse, ära aita!

Tublide, tahtejõulistes Eestlaste moto. ;)
 
Kalle 23. jaanuar 2011, kl 11.31
To LIA : pole mõtet tekitada juurde ebamugavusi ja probleeme?
Minu arust ei käinud jutt endale probleemide tekitamisest vaid ikka teistele!
KIrjaoskamatud teie jaoks on teised kanalid!
 
kriss 23. jaanuar 2011, kl 12.15
Vaikimine on rumalate voorus
 
krissile 23. jaanuar 2011, kl 13.44
Loll räägib mida teab, tark teab mida räägib.
 
n30 23. jaanuar 2011, kl 14.19
mary, kas su teema ei taha tuld võtta v? :)
11.13 ja 11.27 on ka su enda kommid ju.

Kas on niiiiiii raske mõista et mõni oskab oma probleeme teisiti lahendada kui teisele mingeid käkke keerates? Mismoodi sa arvad et see asju lahendab? Kui on probleemsed inimesed ja pead nendega suhtlema, et siis keerad käkke neile ja probleemdi nagu kaovad või???Paned vastiku naabri uksematile koerakaka ja arvad et järgmine hommik ta tervitab sind rõõmsalt või muutub lihtsalt toredamaks iniemeseks? IRW Mõtle palun nüüd loogiliselt onju....
Ja valikuid on siiski rohkem kui käkki keeramine või mittemidagi tegemine, aga su IQ vist ei küündi selleni.
 
oeh.. 23. jaanuar 2011, kl 17.23
Teema autori suhtumine on kuidagi lapsik. Oled sa üldse mõelnud, mida sa TEGELIKULT tahad? Kas seda, et sinul oleks hea, või hoopis seda, et nendel teistel oleks halb? Kui seda viimast (ja selline mulje paratamatult on jäänud), siis ei ole sa neist "pealetükkivatest inimestest" sugugi parem ja oled ära teeninud kõik, mida saad.
Kui sa oleksid teemapüstituses küsinud positiivseid lahendusi, siis ehk oleks sulle neid ka pakutud, aga sa tundud vist olevat selline inimene, kes ka peavalu "ravib" endale haamriga vastu näppe lüües... noh, on ju korraks peavalu unustatud?
 
kle 24. jaanuar 2011, kl 10.11
n30 kirjutas väga õieti,ehk saab teemaalgataja kah nüüd lõpuks ometi aru...Noh kui üldse saab...
 
Käki keeraja 24. jaanuar 2011, kl 10.39
kuidas mina käkki keerasin -
1. ahnele ja omakasupüüdlikule naabrinaisele- aitasin teda mingi aeg, andsin asju, viisin kooki, tegin ta perele toitu.. ja siis kui tal ükskord väga mu abi vaja oli ja ta oli iseenesestmõistetavalt sellega avestanud siis teatasin, sry, mul on muud plaanid... oi kuidas ta siis karjus ja sõimas..
 
Padaäss 24. jaanuar 2011, kl 16.04
Truudusetu mehikese uuele silmarõõmule, keda ta oli just tahtnud eelmine päev petta, andsin eos ja viisakalt teada, mida sellest mehest oodata on. Muidugi mitte seda, et petta tahtis, vaid peenemalt. Oi, kus mees pärast lärmas. Hihihi, aga eks ma olin ka kunagi ta käest samamoodi petta saanud.
 
Päss 24. jaanuar 2011, kl 16.09
Info on alati võimas relv. Mul üks töökaaslane käib ühe juurest teise juurde, ise mesimagus ja meelitab saladusi välja ja siis räägib neid teistele.
Muidugi on rida enesekehtestamise viise, aga kui teine inimene on juba loodud päheistuja ja sitakeeraja, siis ei viitsiks ise küll hakata temaga suhtlema. Jääb palju ebameeldivusi ära ja säästad närve. Muidu aga tuleks selliste inimestega suheldes mitte oma emotsioone välja näidata vaid külmalt rahulikuks jääda.
 
on 24. jaanuar 2011, kl 21.49
ka selliseid stuatsioone ,kus vaja ÜHINE probleem vajab lahendamist aga teine osapool lihtsalt ei tee midagi või siis jätab oma kohustused täitmata ja seetõttu kannatab teine asjaosaline näit. jätab ühise veearve oma osa maksmata ja vesi võetakse ära. ignoreerib juba aastaid ühise katuse all elavateinimestena kodanikukohuste täitmist. ei aita rääkimine. tekitab oma tegevusetusega proleeme,mida teha,
 
Päss 25. jaanuar 2011, kl 11.33
Tõenäoliselt tuleb kohtu poole pöörduda
 
K 25. jaanuar 2011, kl 20.28
Siinsete kaaskodanike suhtumisega võiks teha uue erakonna:
-annan kasvõi enda pere, et me parimad sõbrad oleksime- inimeste liit :D
 
rõõmustaja 25. jaanuar 2011, kl 20.40
Võiks arvata, et tegu on usklike vestlusringiga. Hea ja südamlik suhtumine ümbritsevatesse inimestesse on väga positiivne.
 
:) 26. jaanuar 2011, kl 14.38
N2iteks inimene r22gib kelleski taga v6i kommenteerib minu k2itumist kui valet.. toon selle sama inimese elust n2iteid tema kohta. Vot siis alles kurjustatakse.
 
rebane 26. jaanuar 2011, kl 19.15
ei teagi nüüd. Ma pole praegu järgi mõeldes kättemaksuga tegelenud.
Üks "tädi" (ä-tähega) on pereringis, kelle käitumine on vanuse kohta väga lapsik. Käitumise peegeldamine oleks hea idee, aga ma ei pea vajalikuks sellega jännata. Pigem kui tulevikus hakkab vastu, astun kooselust välja.
 
? 26. jaanuar 2011, kl 19.42
Kattemaks tuleb alati ringiga tagasi. See on kord ja kohus, et hoia lihtsalt eemale, ta saab oma Karma katte varem v hiljem.
 
see pole küll see, mida tahaksid kuulda, aga... 29. jaanuar 2011, kl 00.32
kui asi on vaimses vägivallas, siis on ikkagi parim kättemaks sita inimese oma elust välja lülitamine, nagu polekski teda kunagi olemas olnud. efekt umbes selline, nagu kargleks ta kusagil paksu klaasseina taga tühja ja püüaks meeleheitlikult tähelepanu tõmmata, aga keegi ei näe, ei kuule, kedagi ei huvita. no ja las tõmbleb siis seal:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!