Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Minu poissi hull ema .
 
tundmatu 01. august 2011, kl 02.51
Kõik hakkas nii , et leppisin kokku oma poisiga , et õhtul saame kokku . Ja nii oligi ta helistas mulle leppisime kokku , et 23.ks tulen garaaži kus ta oma sõbraga oli . Võtsin sõbranna kaasa ja läksime . Sinna jõudes avastasime sõbrannaga , et laua peal seisab viin , õlu jne . No eks me ka võtsime sõbrannaga siidrit ja õhtu jätkus .
Järsku mu poiss keeras ära ja hakkas ülbitsema öeldes "mida sa vahid mind ? " , "Kao parem minema , mis sa siin otsid ?" , ma muidugi ütlesin talle asju vastu ja tema sõber ütles kui ma oleks mees siis ta annaks mulle peksa ja sellepeale mu mees ei öelnud midagi . Siis mul viskas üle ja me läksime sõbrannaga minema . Umbes 15minuti pärast helistas mu poiss ja küsis kus ma olen , sellepeale ma talle vastasin , et see pole sinu asi kuna vaata kuidas sa minuga räägid ja lõpetasin kõne . Ta ei helistanud mulle tagasi vaid saatis smsi , et " kui nii siis võid mind unustada!". Jõudes sõbra juurde ma helistasin talle ja ütlesin , et kas tõesti tahad lahku minna`? Sellepeale ta vastas "jah" , ma ütlesin eks olgu ja lõpetasin kõne ära . Jalutasime sõbrannaga koju ja järsku helises mu mobiil ja helistas mu poiss , ütles , et ta tegi vea ja tahab kokku saada . Ma ütlesin , et sina küll ei sõida sa oled lakku täis , sellepeale ta ütles , et tal on kainejuht olemas ja niimoodi ma nõustusin temaga kokku saada .
Kui tulin majast välja siis avastasin , et ikka minu poiss on roolis ja kui ta välja tuli ta põhimõtteliselt ei seisnud jalgadel . Klaarisime asju siis otsustasin teda koju viia , jõudes ta maja juurde ta ei tahtnud välja minna , siis viisin ˇteda ja ta sõpra garaaži ja hakkasin autost välja minema ja järsku ta tõmbas mind tagasi ja hoidis kinni tugevalt ning solvas mind ja tema sõber hoidis minu sõbrannat . Lõpuks sain autovõtmeid kätte ja hakkasin ära minema , aga sellest sain tunda väga valusat käeväänamist ja pigistamist .
Lõpuks mul viskas üle ja andsin talle neid võtmeid ja hakkasin sõbrannaga ära minema , aga jah mu poiss hakkas järgi sõitma meile ja proovis mind vägisi autosse panna , aga õnneks seda ei juhtunud , et maha rahuneda läksime sõbrannaga meie sõbra juurde ja olime seal umbes poolt tundi .Ja otsustasime koju minna , kodutee peale jäi mu poiss auto silma , me ei tahtnud enam nendega jamama ja läksime minema ja enam ei kuulnud nendest mitte midagi .
Hommikul äratas mind kõne , helistas mu poiss ema ja küsis kas ma tean midagi ta poja kohta , minu vastus oli "ei" , ma seletasin talle ära , et meil oli tüli jne , ta tänas mind ja kõne lõppes.
Paar tundi hiljem helistab juba minu poiss ema ja sõimab mind ja minu vanemaid igasuguste sõnadega , minu emal vajus karp lahti .Ja niimoodi need kõned olid terve päev , ta ema helistas ja ähvardas mind ja mu vanemaid , saatis igale poole , lõpuks sai mind ka kätte ja ähvardas ja lubas mind maatasa teha . Ma ei mõistnud üldse mis toimub miks ta niimoodi sõimab mind ja lõpuks ta seletas mulle et , " Minu poissi sõber rääkis ta emale , et mina käisin öösel ˇgaraažis pressisin oma poisilt raha ja nõudsin , et ta viiks mind koju ja mind ei huvitatud see , et ta oli joonud .Ja veel ta ema süüdistas mind selles , et minu poiss jäi vahele täispeaga roolis olles minu pärast . Solvates veel sellega , et leitsin endale poiss kellel on raha ja tahan teda ära kasutada jne . Ja minu poiss on vist veel politseis ma ise ka ei tea . Ja ütles veel , et enne kui ta poeg võtab endale naist siis ta ennem uurib selle tüdruku kohta . (minu poiss on 22a .)
Ma ei kujuta ettegi enam mida ma peaksin tegema , sest see naine on hull , ega normaalne inimene hakka niimoodi käituma helistama ja sõimama .
 
Teine tundmatu 01. august 2011, kl 03.06
Sa ju ikka saad aru, et mitte mehe ema pole ebanormaalne, vaid mees ise. Alguses suhtus mehe ema sinusse ju normaalselt? Nii kauaks, kuni mees sinu kohta emale valetas? Mina ei teeks üldse sellistega tegemist, kes joogisena lolliks lähevad, mind ähvardavad või mis veel hullem - mulle füüsiliselt liiga teevad. Haige värk. Mina eiraksin seda kutti edaspidi, mehe emale püüaks rahulikult seletada, et poeg ajab suust jama välja. Kui selline variant ei tööta, siis number ära vahetada ja rahu majas.
Ära lase end kui mingit kaltsu kohelda ja vali hoolega, kellega sa läbi käid. Pärast lõpetad kuskil rentslis läbipekstuna. Sellised vaimselt ebastabiilsed inimesed võivad väga ohtlikud olla.
 
TUNDMATU 01. august 2011, kl 05.23
Jap , sul on õigus , aga samas poiss pole oma emaga rääkinud kuna istub plate peal . Ja emale ei ole võimalik ära seletada mitte kuidagi ta kukkub sõimama .
 
see 01. august 2011, kl 07.19
On lollus kuubis !! Sa sobid selle poisiga ideaalselt, sest nagu su jutust on aru saada oled sa ise ka hull, sest normaalne inimenenii ei käituks.
 
kati 01. august 2011, kl 09.03
Minu 12-a tütar oskab ka paremini kirjutada!
Kas oled alles 10-a või oled venelane? Kui oled eestlane ja vanem kui 18+, siis olete täpselt paras paar: mingid hariduseta jobud, kes kogu aeg joovad, sõidavad purjus peaga, valetavad ja kaklevad.
Te väärite teineteist täielikult, palju õnne sulle, oled leidnud omale sobiva kaaslase!
 
Isegi 01. august 2011, kl 10.55
Kui mul oleks selline asi juhtunud siis oleks mul häbi seda siin suure häälega reklaamida, sest kui su kutt on selline loll ja joodik siis ei saa sa ise ka targem olla.
 
õud 01. august 2011, kl 12.15
kas tänased noored ei oskagi enam kirjutada. jube, kohutav tekst. väga raske on aru saada, mida kirjeldatakse.

teemaalgataja,

pott leiab alati sobiva kaane.
 
Lapsevanem 01. august 2011, kl 12.43
Saan sinust aru. Ainuke asi, mida teha saad on see, et lähed kooli. Õpi endast lugu pidama, hoia eemale alkoholist - sa ju tulevane ema ja õigekiri on väga oluline, kui sa tahad tulevikus kellekski saada. Muidugi vabandad sa sellega, et olid väga pahane ja häiritud ning seetõttu sellist sõnamulinat siia pritsisidki. Aga mõtle nüüd, kuidas lugu algas. Sa läksid öösel sõbra garaaži ja kuna sa poissi "enda meheks" nimetasid, siis sa peaksid ta käitumist ette teadma. Mis mõtted su peas liikusid? Mida sa sellelt õhtult ootasid? Mõtle sellele.
 
ahhohh 01. august 2011, kl 17.23
Tead unusta see lugu, poiss ja üleüldse poisid paariks aastaks. Keskendu haridusele. Kui selliste rullnoksidega edasi suhtled, siis oled ühel päeval mõnega neist tite ka saanud ja vireled elu lõpuni kitsikuses, saad regulaarselt peksa ja koristad okset. Püüdle kõrgemale ja haritud meeste seltsi. Garaažid, viin, roolijoodikud... neiuke sa oled teel asotsiaalsuse poole. Veel pole hilja kurssi muuta.
 
apike 01. august 2011, kl 17.32
Sellist tulevast umbjotat, kes mööda prügikaste odeka raha kokku hakkab korjama, nimetad oma poisiks? Tule mõistusele! Nojaa kui ta nii vanaks elab... kipuvad sellised bemmiga vastu puud laksma.
 
... 01. august 2011, kl 17.39
Said aru, kui räägitakse rullnokkadest, siis sinu nn poiss on ideaalne näide rullnokast. Kas sa tahad olla rullnoka tüdruk? Tõsta oma aktsiaid ja leia korralik noormees.
 
fakt 01. august 2011, kl 20.09
sa oled alaealine ja sinu koht on koolis, aiamaal või vanematega koos puhkamas-reisimas, mitte öösiti lällamas
 
aga 01. august 2011, kl 23.07
teatud osa naisi-noorikuid-tüdrukuid peavadki selliseid tüüpe lahedateks. See on nende tase ja arusaam. Ei aita ka see, kui ühel päeval omale korraliku ja haritud mehe leiab. Tema jaoks on selline lihtsalt igav ja ta ei suuda sulanduda mehe sõprade ja suhtlusringkonnaga, tal puuduvad teistmoodi seltskonnaga kokkupuutepunktid. Ja võib ju mõnda aega ponnistada ja teha nägu, et kõik on OK, kuid lõpuks läheb ta oma juurte juurde ikkagi tagasi.
Tean, mida räägin, sest näide sugulaste hulgast täiesti olemas. Hulk aastaid punnitas naisterahvas vägagi kõrges seltskonnas. Lõpuks loobus, leidis omale alla keskmise poolalkohoolikust jorsi ja deklareeris, et KÕIK mehed ropendavad. Ja see ropendamine pole mitte kurat või pe*sse, vaid hoopis räigem.

Nii et las seegi piiga jääb oma liistude juurde. Õppida ta nagunii ei viitsi, niisama on ju palju lahedam oma meest pidada.
 
mina 02. august 2011, kl 08.11
nii armas teine eesti. või on see juba viies?
 
?!? 02. august 2011, kl 08.42
Kui sõna "poiss" on käänatud "poissiga" ja seda korduvalt, kas ei viita see siis tahtlikule teole? Kõnekeeles ju ei venita kuidagi sinna kahte "s-i". Keegi ehk mõtles selle garaažijutu välja?
 
hehee 02. august 2011, kl 10.05
Eks seda tea isegi totud, et alati ei kirjutata nii nagu hääldatakse. Ju ta arvas, et see ongi see juhus. Meenus mõni reegel, mis justkui sobiks "poissiga".

Tegelikult on asi kurb. Noored, kelle puhul juba ette tead, kus nende tee lõppeb. Oleks sellistel vaid nii palju mõistust, et lapsi ei soeta.
 
mmmmmmmmm 02. august 2011, kl 19.43
Järgmine kord mine sõbrannaga päeva ajal liivakasti mängima, mitte ära kola mööda garaaže...jutu järgi täiesti liivakasti tase.
 
kris 03. august 2011, kl 16.38
et see koolivaheaeg ka otsa ei saa...

Selliseid toredaid draamasid meenub varasest noorpõlvest küll, mõnede sõbrannade ja klassiõdedega vanuses 15-16. Ise, jumal tänatud, hoidsin ikka mingitki taset ka sel ajal....
 
ell 05. august 2011, kl 18.44
Õigekirja kallal küll norida ei maksa!
See on ju selgesti aru saada, et eesti keel ei ole tema emakeel.
 
õud 06. august 2011, kl 08.06
ell!

loe veelkord, on ikka õigus norida küll. see ongi tavaline siidrineiude eesti keel. muulane teeks teistmoodi kirjavigu ja ei kasutaks murdesõnu-slängi, see siin on lihtsalt lohakas kirjatükk harimatult inimeselt.
 
see 07. august 2011, kl 22.24
ei ole siidrineiu kõnepruuk. See on tavaline endises kolhoosikülas elav rumal (kerge vaimupuudega, mis diagnoosimata) poolasotsiaalsest perest pärit plika.
 
Tika 09. mai 2022, kl 13.57
VOODOO LORD on lihtsalt parim loitsija. Austusest teie ja teie minu heaks tehtud tõelise töö vastu pean ma selle tunnistuse edastama nii palju kui võimalik. Olen ühendust võtnud teiste loitsijatega, ilma et oleksin tulemusi näinud, soovin, et võtaksin teiega varem ühendust, sain teilt kõik, mida tahtsin. Mu mees oli aasta ära ja ma käisin mitmes kohas, samuti võtsin abi otsides ühendust ka teiste loitsutegijatega, kuid tulemust ei tulnud, pigem raiskasin oma aega, raha ja muid ressursse, kuni lõpuks tutvusin Voodoo Lordiga. Pärast seda, kui ta armastusloitsu tegi, helistas mulle lõpuks mu abikaasa. Tema loitsud töötasid võluväel ja mu abikaasa on tagasi täis armastust. See on ime, et ta tuli järsku lilledega tagasi ja käskis mul talle andeks anda, ma olin tõesti jahmunud ja šokeeritud, kui mu mees põlvitas ja andestust palus, et teda tagasi vastu võtta. Mul on tõesti sõnadest puudus ja ma olen ikka veel väga üllatunud, olen nüüd jälle väga õnnelik naine. Hindan väga teie head tööd Voodoo Lord. Kõigile, kes vajavad tõelise loitsulooja abi, saatke e-kiri voodoo Lord aadressil voodooconnect60@gmail.com või kirjutage talle WhatsAppis numbril +2348097014925
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!