Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Kuidas saada eksi tagasi?
 
naine 23. juuli 2012, kl 10.29
Kuidas saada eksi tagasi? Oleme olnud 1,5 kuud lahus. Nõuandeid?
 
Lill 23. juuli 2012, kl 10.39
Eksi ei saa tagasi. Ei ussi ega püssirohuga. Ta ei taha sind enam.
 
aadu 23. juuli 2012, kl 10.39
Lähed sobival momendil eksile külla ja räägid, et see oleks su siiras soov teda tagasi saada. Kui see ikkagi ei aita, siis pole ka midagi kahetseda - oled kõik teinud, mis võimalik.
 
Eva 23. juuli 2012, kl 10.58
Parem murra oma pead selle üle, kuidas eksist üle saada ja eluga edasi minna!
 
Vana Tõde 23. juuli 2012, kl 11.05
Parim sex on exiga.
Edasi areta juba ise.
 
to vana tõde 23. juuli 2012, kl 11.09
Panid nüüd killu maha? Iga teema all tuleb keegi oma "originaalse" lausega "parim sex on exiga" - suht tüütu juba!
 
Annemai 23. juuli 2012, kl 11.20
Kui meenutada üheskoos exiga läbi elatud imelisi hetki ja siirast armastust, siis see kild tundub olemagi sulatõsi.
 
:D 23. juuli 2012, kl 11.31
Eksiga seksimine on seksiga eksimine !
 
küsimus 23. juuli 2012, kl 13.03
Kas on võimalus et sind tagasi võib tahta? See kas on võimalik oleneb paljudest asjaoludest. Kirjelda enda olukorda täpsemalt.
 
naine 23. juuli 2012, kl 13.56
Ma usun et mingi võimalus ehk on! Aa ta lihtsalt väidab, et noorus on elamata, nimelt kui koos olema hakkasime oli tema 17. Ära läks ta minu juurest sellepärast, et temast 8 aastat vanem kogenud naine ajas tal pea sassi. Kuid õnneks ta taipas, et see asi pole ka õige ning nüüd on see suhe ka läbi.
Kuna koos olime üle 6 aasta ja meil oli ühine kodu, käib ta siiski veel minu juures enamasti nädalas korra. Ja kui minu juurde tuleb, siis saan siiski aru et tal ei ole minust ükskõik ja ikka ja alati lõpeb asi voodis. Kuid ma ei tea mida sellises olukorras teha?
 
eksi uus 23. juuli 2012, kl 15.05
rumal naine
 
naine 23. juuli 2012, kl 18.49
Kui sind enne ei tahetud ja peteti,miks sa arvad et ta sind nüüd tahab.Lihtsalt su mees oli kelgunöör,tahtis kõiki ja kõike panna.Ole sellest üle,sinu mees ei saa iialgi õnnelikuks enam,ta paneb kõiki,mis liigub.Nii lihtne see ongi.Lase rämpsul olla ja mine eluga edasi.
 
naine 23. juuli 2012, kl 18.53
lisan et eks ei petnud mind teadaolevalt siis kui minuga koos oli....
 
teadaolev naabrimutt aknalt 23. juuli 2012, kl 19.09
Kõike võib juhtuda ja sina ei pruugi sellest isegi mitte teada.
 
kulla naine 23. juuli 2012, kl 22.41
see ei ole koht, kust sa mõistlikku abi saad. nii et ära võta siinseid komme tõsiselt, palun. iga situatsioon ja suhe on erinev.
 
tõde 24. juuli 2012, kl 13.49
kuule viimane. tõde on lihtsalt valus kuulata.
 
põgene 25. juuli 2012, kl 14.39
Loe mida kirjutasid: "Ja kui minu juurde tuleb, siis saan siiski aru et tal ei ole minust ükskõik ja ikka ja alati lõpeb asi voodis".
Kasutab sind ju täiesti ära!
 
kindel värk 16. september 2012, kl 15.43
Kui armastust on siis ei ole mõtet alla anda!:)Olime ka oma kallimaga pikalt lahus,kuid nüüd kui uuesti koos elama hakkasime on kõik super:)
 
Same 18. september 2012, kl 19.45
Mina arvan ka, et proovi parem üle saada. Endal käib ka ex ca korra nädalas külas ja eks tihti lõpeb see meilgi voodis, kuigi tal uus naine olemas. Viimasel ajal olen hakanud mõtlema, et äkki see takistab mul eluga edasi minna, sest mis mul häda - üksi täitsa tore olla, samas teadmine, et kord nädalas käib ka tore mees külas, mida siis veel vaja. Aga peaksin siiski võtma suuna uuele elule, praegu pole isegi viitsinud end üles lüüa ja väljas käia, seega nagu pole kohe üldse avatud uutele tutvustele. Otseselt exi tagasi ei taha, aga natuke kiindunud olen kindlasti temasse ja nii kodune tunne, kui ta siin mu juures on :)
Tegelt peaks selle nalja muidugi ära lõpetama, vahel võib ju kokku saada, lõunal käia jne, aga jah soovitan sulle ka- mine eluga edasi. Ise hakkan ka proovima. Vist. Tegelt eks natuke kurvaks teeb vahel, kui ta ära läheb jälle mu juurest, aga samas tean, et kooselust ei tuleks enam midagi välja, lihtsalt emotsioonid löövad pea kohal kokku mingi hetk.
 
to Same 18. september 2012, kl 22.18
Nagu minu kirjutatud tekst.
Mul KÕIK sama täpipealt.
 
bibi 03. november 2012, kl 16.06
ära taha!
 
frank donald 26. märts 2020, kl 23.32
minu tunnistus preester manuka kohta, kuidas ta taastas rahu oma pere juurde, kui mu naine jättis mind ja lapsi oma endise poiss-sõbra juurde, kelle ta kohtas enne, kui me abiellusime ja mu perest ära lõigati, elu ilma temata oli minu jaoks kasutu ja lapsed ma tõesti vajasin teda selja taha ja ma ei taha, et mu lapsed üles kasvaksid ilma ema hooldamiseta, kuid tänage Jumalat, et ta preester manuka kasutas ja taastab koju, kuhu ta kuulub. siin on tema kontakt kõigiga, kes loevad minu tunnistust ja vajavad tema teenust. lovesolutiontemple1@gmail.com whatsapp +393512671600
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!