Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Kellel kogemusi, et eks tahab/tahtis teie juurde tagasi?
 
naine25 06. august 2012, kl 21.58
Jagage kogemusi.... Kui läksite eksiga lahku kellega koos oldud juba aastaid ning tema oli see, kes lahkus. Kui paljudel on tahtnud eks teie juurde tagasi tulla? Ning kaua see aega võttis? Rääkige oma kogemusi sel teemal?
 
oh jah 06. august 2012, kl 22.04
parem ära looda, ausalt.
 
Annemai 06. august 2012, kl 22.06
Ole rahulik, sinu ex tuleb tagasi, sest parim sex on exiga.
Kui sa ei usu seda, siis meenuta - sinu esimene armastus oli imeilus, eks....?
 
nooh 06. august 2012, kl 22.40
Meie läksime lahku 1,5 aastat tagasi. Eelkõige mehe joomise pärast. Põdesin kaua, aga läksin oma eluga ikka edasi. Sees kripeldas küll koguaeg.
Hakkasime poole aasta pärast vaikselt suhtlema. Kolisime kokku tagasi. Esimesed kuud olid imelikud. Tundus, et tegin vale otsuse tagasi minnes. Mees jätkas vanaviisi. Aga siis mingil hetkel mees muutus. Ma ei tea miks või millepärast, aga asjad on paremaks läinud. Ma näen ja tunnen, kuidas ta pingutab selle kõige nimel.
Enne lahkuminekut olime koos 10 aastat.
 
kogemustega 07. august 2012, kl 09.19
mingil hetkel kipuvad eksid tagasi tahtma jah. aga point on selles, et siis ei taha enam sina...
 
lugu 07. august 2012, kl 10.32
Mina olen ka jälle oma endisega koos. Meil oli nii, et tema lihtsalt leidis uue, mina jalutasin minema ta juurest, ütlesin, et olge koos siis kui tahate, see pole siis enam minu asi. Olime u aasta lahus, tema oli selle naisega koos. Aga see naine oli totaalselt hull. Pikemalt rääkima ei hakka, see oli nagu seebiooper :D Käisid koguaeg kokku-lahku. Mina leidsin ka omale ühe hea ja toreda noormehe, millest arenes ka enamat. Aga umbes aasta hiljem lahkuminekut hakkas mu endine muga aina rohkem suhtlema ja kurtis ikka, et ta tegi ikka väga vale valiku, kui lasi mul minema minna jne.. Olin jälle siis valiku ees, kas kõnnin jälle minema või olen selle mehega edasi koos. Aga tõmme vana kaaslase poole oli ikka tugevam, ja nüüd oleme jälle õnnelikult koos :) Elukaaslane siiamaani räägib, et kui ta poleks nii teinud, et vot siis oleks juba nii palju ja nii palju koos oldud jne.. :) Mina võtan seda lihtsalt kogemusena, õppetunnina. Enda vigadest õpitaksegi. :)
 
sõltub inimesest 07. august 2012, kl 12.37
Mind jättis mees maha, kui laps oli kahene. Olime mitu aastat lahus, kuid suhtlesime kogu aeg. Tema elas teise naisega koos. See ei takistanud tal minuga seksini minna. Jättis selle naise maha ja tuli päriseks. Abiellusime. Olime õnnelikud umbes 1,5 aastat. Selleks ajaks oli suhe jälle kiiva kiskunud. Venitasime abielu edasi, kuid lõpuks lahutasime ikkagi. Ja alles siis sain aru, kui rahul ja õnnelik ma olen ilma temata!!!
 
Eino 07. august 2012, kl 15.13
Selline pendeldamine näitabki millised nahad te tegelikult elus olete.Ei mingisugust eneseväärikust.Mitte mingit nägemust elust.Mõttetu eksisteerimine tuule puhumise suunas.
 
reesi 07. august 2012, kl 16.22
mees hakkas kodust ära olema kuni ühel päeval tuli mu juurde üks naine, mehe sekretär ja küsis, et miks ma keelan mehele tema asju.
Ütlesin, et ei keela, et tulgu ja saab koh ekätte.
Naine tuligi. Korjasin mehe riulid tühjaks ja pakkisin asja dkokku kastidesse jakottidesse
naine viis mehe riided ja asjad endaga kaasa. Tõsi küll osa toidunõusid jms mis meile ühislet kingitud jäi esialgu jagamata, aga lubasin need ära sorteerida ja järgi viia.

Mööblit meil jagada polnud, ainus mehe ostetsud ese oli titevoodi ja sela magas veel 2 aastan elaps sees, andsin selle eest siis raha.

Mees läks mujale seepärast kuna kodus kitsas ja kõik ligadi logadi, vaja oli remonti teha jms.

sel ajal kui mees mujal elas said korda ruumid, põrandad laed värvitud,uued tapeedid jms. Vannituba sai valmis, vesi sisse ja wc. Majale kivivooder ümber ja uus katus peale.

Siis hakkas mees tagasi käima. no tuli , vaatas toas lastega telekat, sõi lauas kõhu täis ja läks taas - ootas vist et ütlen, et jää
ma ei öelnud.

Siis ühel ööl tuli ise ja kasutas tugevama õigust.

Hakkasin otsima uut kodu ja leidsin, tulime sealt tulema
 
jah 08. august 2012, kl 10.16
Nii ongi, mida kergemalt ja kiiremalt mehe asjad oled uksetaha tõstnud, seda kindlamalt ja kiiremalt ta tagasi trügima hakkab.
 
Tõnu 08. august 2012, kl 10.37
Hoia jumal selle eest. Mul oli niigi raske tast lahti saada, pidin teda iga päev sõimama ja tal elu põrguks tegema, enne kui ta lõpuks otsustas ära minna.
 
üks n 08. august 2012, kl 12.23
nad kõik on mind millegipärast tagasi tahtnud ja kõik nad mäletavad just meie seksimist

ja huvitav, et mina ei mäleta peale ebameeldiva tunde midagi...
 
adsf 11. august 2012, kl 12.09
ära raiska oma aega eksi peale, ta ei ole ainuke maailmas, mehi on palju, ja palju paremaid.
 
aida 12. august 2012, kl 14.46
Vahetult pärast lahkuminekut oli tal selline staadium, et on kõigega nõus, peaasi, et ma ainult ta tagasi võtaksin. Kui aga aeg läks edasi ja ma järjekindlalt ei reageerinud tema küllakutsetele, pole ta enam endast märku andnud.
 
Veso 18. august 2012, kl 23.23
Olen 2 x olnud pikemalt suhtes ja lood sellised.
I mees jättis mu maha, ei tahtnud must midagi kuulda ka enam. Ma põdesin hullult ja kui olin tast üle saanud ja eluga edasi läinud, siis ilmus tema välja ja hakkas tagasi tahtma. Alguses olin kaljukindel, et ei taha teda ja nii ka ütlesin, kuni murdusi. Proovisime uuesti, aga see oli mõttetu, sest ma ei armastanud teda enam. Läksime ikkagi lahku. Kusjuures ta ikkagi üritas hiljem minuga läbi käia, kuid kuna mul oli uus suhe olemas, siis ei võtnud ma vedu.
II mehest läksin samuti lahku ja käisin isegi lugemas neid teemasid, et kuidas eksi tagasi saada ja kui tõenäoline see on jne jne jne, kuid praeguseks hetkeks olen hakanud vaikselt leppima, et ju siis ikka lahkuminek jäägu lahkuminekuks, pole vist õige, et peaks tagasi tahtma teda. Aga saan aru küll su tundest, et tahakd eksi tagasi, kui ta nagu enamvähem norm. inimene. Lihtsam on elada kellegagi, keda tunned hästi ja kelle peale saad kindel olla. Uued kandidaadid on tihtipeale pettumust valmistavad (õpid kedagi tunda ja siis selguvad neg. tegurid... ja hakka aga jälle otast peale järgmisega).
 
njh 19. august 2012, kl 11.45
Kui on korra juba lahku mindud, siis nii jäägu, põdega osapooled palju tahes. Kui see ex tagasi võtta, siis ta on ju ikkagi see sama inimene kes sai maha jäetud w kes ise läks. Varsti pärast tagasi võtmist tuleb ikkagi välja see sama probleem, mis esimesel korral ja siis on taas hüvasti. Ma olen ka põdenud lahkumineku pärast terve aasta ja üritanud tagasi saada meest. Aga mul on väga hea meel et ta ei võtt tagasi. Ühtegi exi ei võtaks tagasi. Ja oma ellu sahmerdama ka ei laseks neid. Veel vähem magaks nendega w laseks üldse oma koju. Võtke seda ikka mõistusega, mitte südamega.
 
kolmas ring ja häppy 19. august 2012, kl 15.55
Mina küll usun sellesse, et eksiga võib uuesti koos olla õnnelik.
Mina olen oma eksi ja lapse isaga kolmandal ringil nüüd. Ja nüüdseks oleme ka abielus ja õnnelikud :)
2x jättis ta mu maha aga siis hakkas minuga oma uue elukaaslase kõrvalt uuesti suhtlema, ega minagi ükskõikne polnud, tunded olid alles. Tema elukaaslane sai meist teada, viskas ta välja ja siis otsustasimegi uuesti koos hakata olema :) Sest tema ka ikkagi sai aru, et armastab ikka mind. Aasta oleme nüüd varsti abielus olnud.
 
Diana 19. august 2012, kl 15.59
Minul on/oli suhe, millest tundub et ei suuda kunagi loobuda nii mina kui mees.
Hakkasime koos elama ja mingi aja pärast läksid meie teed lahku, kuna mees sai töö teise linna ja ma ei olnud siis nõus kolima. Kaugsuhe hääbus.
Paar aastat olime lahus kui leidsime taas üksteist.
Hakkasime uuesti koos elama ja sündis laps.
Elasime veel paar aastat ja siis leidsin mina endale uue. Läksime lahku ja mees kolis minema. Paari kuu pärast läks mul uuest vasika vaimustus üle ja jätsin ta maha. Siis hakkas uuesti eks meie elus jälle olema.
Eks palus võimalust et elame koos kasvõi lapse pärast ja püüame saada sõbralikult läbi. Elasime koos , oli ikka nagu suhe, et lähedus jne. See toimis 1,5 a kui leidis eks endale uue.
Välja ta kolinud ei ole ja tundub et ei tahagi, kuna tänaseks töötab teises riigis. Ma olen rahul sellega, et kui ta tuleb koju lapse juurde, meie koju siis vähemalt näen teda ja mis siis et tal hetkel vasika vaimustus teisest naisest.

Kui te seda loete tundub, et üsna kummaline peremudel aga võin teile öelda, et las ta leidis uue ja vaatab ringi ehk kui tema leiab kindla ehk lõppeb ka siis meie edasi-tagasi ära.
Kui ma päris aus olen isegi kui nüüdseks saab loole lõpetuse siis see mees jääb minu südamesse igavaeseks.
Ja ütlen ka päris ausalt, et kui ta tuleks paari kuu pärast jutuga et tahab ikka olla minuga siis tean et oleme taas koos.
Pärast 8 a edasi-tagasi tekitab see mees minus värinaid...
Võib olla see ongi tärniga armastus et "koos ei saa ja ilma ka ei saa".....
 
naine40 20. august 2012, kl 12.16
olime 2a koos ja mees käis teises linnas tööl. leidis netist uue naise. olin ikka murtud ja tahtsin iga hinnaga teda tagasi-olgugi, et jõi jne.

no kuidagi liikusin edasi ja leidsin ka netist uue mehe.
siis tekkisid exmehel ka probleemid ja hakkas mind tagasi tahtma. kuid siis oli hilja. minul oli lausa vastikus tema vastu ja roosad prillid eest kadunud.

arvan, et ta nautis seda varasemat olukorda kus sebis teisega ja ma ka ta järgi jooksin-nüüd elab ta üksi.
 
to kolmas ring ja häppy 25. august 2012, kl 17.19
vara hõiskad siin:) 2x on sind juba pikalt saatnud, ei jää see kolmas ka tulemata...
 
lahutasime 26. august 2012, kl 15.23
Ja olime 2,5 kuud lahus.siis kokku tagasi lapsed suureks kasvatatud ja nüüd kahekesi.
 
f 26. august 2012, kl 16.07
täiskasvanud inimene - kokku-lahku võib kolida sada korda. aga kui laps ka seal vahel. kas seda hirmu ei ole, et laps ei saa lõpuks enam üldse aru, mis toimub, et see ebakindlus mõjub talle halvasti? issi on, siis jälle ei ole, on muu onu, siis jälle issi tagasi, siis jälle uus onu jne jne. endalgi katus juba sõidaks.
 
Pia 07. august 2016, kl 21.43
Minu kaks eksi on samuti varem või hiljem tagasi tahtnud. Laste isa tuli roosidega külla peale 10a lahus olekut.Tema enda abikaasa oli viimaseid kuid rase, mida ta mainida unustas :D
 
ohjah 08. august 2016, kl 12.24
minulgi see etapp läbitud. Kokku-lahku ja löpuks ikkagi lahku. Ex sörkis veel peale lahutust sabas ja otsis tähelepanu sigadusteni välja jne.Olin ikka väga loll, et ta tagasi vötsin,kogu koosoldud aeg 8 aastat,oli närvesööv ajaraiskamine. Täiskasvanud inimesed ei muutu, aja jooksul läheb vanasse rööpasse tagasi. Joodikut parandab vaid haud.
 
ohjahile 09. august 2016, kl 19.03
joodikut või litsi ;) lisan
mõni joodik ehmatab alatiseks kaineks, kui hakkab verd köhima, mõni ltsmees jätab litutamise, sest enam ei taha tõusta naljalt, satub masendusse ja sörgivad oma naise juurde tagasi.
iseasi, kas selliste füüsiliste ja vaimsete invaliididega tahab üldse normaane naine edasi suhelda ja tegeleda.
üksi on parem.
 
weqt 22. august 2016, kl 21.15
on olnud küll selline juhus ja võin kindlalt väita, et see kogemus oli aja raiskamine.
 
James 04. oktoober 2022, kl 14.30
Tere, minu nimi on James. Olen siin, et tunnistada loitsulugeja kohta, kellega kohtusin Internetis ja kes aitas mul päästa mu abielu, mis oli juba ebaõnnestunud. Kohtusin temaga internetis ja ta nimi on Dr.Pellar, ta käskis mul oma naise pärast mitte muretseda ja et ma peaksin teda usaldama ning et mu naine tuleb 2 päeva pärast minu juurde tagasi, mida ma tegin ja ma sain talle vajalikud asjad loitsu tegema. nüüd olen jälle õnnelik, sest mu naine on minu kõrval ja me oleme jälle koos õnnelikud. Ma tahan öelda, et Jumal õnnistagu teid rikkalikult aamen. saate temaga ühendust võtta e-posti teel aadressil drpellar@gmail.com
did_1150232 13. oktoober 2022, kl 15.58
Minu kogemused on kõik näidanud, et vana suppi ei tasu soojendada. Kindlasti ei kehti see kõigi puhul :D

https://triinkasekamp.wordpress.com/2022...

triinkasekamp.wordpress.com
jessica brown 07. november 2022, kl 19.40
Mõni aasta tagasi oli mul selline kogemus ja teate, et see on kindlasti aja raiskamine, uskuge mind.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!