Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Ema ajab kodust välja
 
kratt 29. august 2013, kl 19.25
Tööl ei käi, naudid kodus olemist? Sa oled täiskasvanud naine, lapse ema. Mine tööle ja koli välja. Kui otsustasid lapse saada, siis pidid teadma, et sellega kaasneb nii vastutus kui ka kohustused. Ema ei ole kohustatud sind enda juures majutama.
 
mina 29. august 2013, kl 20.42
kui olid piisavalt tegija, et laps valmis teha ja otsustada ta ilmale tuua, pead nüüd tööle minema ja elamise hankima. ema sa ju ei kuulanud? ilmselt oleks ta sind üksi edasigi pidanud, aga täiesti mõistetav, et ema ei taha oma korterisse sellises koguses ülalpeetavaid.
mis seadustesse puutub, siis omanik saab oma pinnalt välja registreerida kõik mitteomanikud ja lukud ära vahetada. kui ei meeldi, tuleb kohtusse minna. aga see maksab ja vaevalt et sealt mingit muud otsust tuleb - sa oled nimelt täiskavnaud inimene ja ilmselt pole sul ka kehtivat üürilepingut omanikuga ette näidata.
aga "nõu andjad" kes lubavad, et alaealise lapsega võid sa igavesti ema turjal parasiteerid - on ilmselgelt ise sama otud, kui sina.
 
Lia 29. august 2013, kl 21.19
Kuidas sul küll selline ema? Proovi saada mingi töö. Kas sõbrannasid pole kes võiks aidata? Äkki sots. abist nõu küsida?
 
viimasele 29. august 2013, kl 22.50
et koligu aga sõbrannade kaela peale, kui ema enda omalt maha raputab? või koguni riigi kaelale? kust sellised parasiidid küll tulevad? terve täiskavanu, kaks kätt ja kaks jalga küljes ja tööle minek on viimane, mis pähe tuleb. kui haridust vähe, siis oleks pidanud enne titetegemist äkki veidi õppima?
 
Tuttav olukord 29. august 2013, kl 23.34
Sinu ema ei saa siiski sind ega sinu last niisama tänavale visata...sind kaitseb sotsiaalhoolekande seadus. Soovitan pöörduda lastekaitse ametniku poole ja olukord ära seletada ja leida mingi lahendus, kasvõi ajutine, sest sellise emaga sul elu ega tulevikku ei ole....Üks võimalus on sotsiaalkorter, noor inimene leiab ikka mingit tööd, võib-olla saab laps kiirendatud korras lasteaeda lastekaitse abiga, sest selline haige olukord ei mõju kellelegi hästi.
Sinu ema on kindlasti meheta ja vajaks tegelikult psühhiaatrilist abi. Kui sa sinna kauaks jääd, siis nähtavasti läheb sullegi seda tarvis...
 
tütar 29. august 2013, kl 23.49
Ma ei süüdista emat milleski.Tõepoolest minu laps,minu elu ja ma ei saa eluaeg ema kaelas koos lapsega olla,kuid ma poleks kunagi arvanud,et asi just niimoodi laheb.Oli plaanis minna tööle,kui laps saab lasteaeda.
 
tütar 29. august 2013, kl 23.53
Aga ma ei ole kindel,et keegi väljastab sotsiaalkorteri,olen selle kohta palju lugenud ja tean,et enamus seisab nö järjekorras.

Ma ei mõista ühte...miks kõik keelduvad anda üürile korter/tuba üksikemale,ka laps on inimene...
 
kana 29. august 2013, kl 23.59
ära siinsete sotsiaalkorteri lubajate ja laste igavese ülalpidamiskohustusega vehklejate juttu eriti tõsiselt võta. ma arvan, et üürikorteri puhul ei ole asi lapses vaid töökoha puudumises. mina üürin enda korterit küll meelsasti lapsega emale, aga tal peab palgatõend olema ette näidata. nii et otsi endale asjalik töö.
 
to tuttav olukord 30. august 2013, kl 09.13
sa loe ikka sotsiaalhoolekande seadus läbi ja siis tule siia vehkima.kus seal kirjas on, et ema peab oma täiskasvanud last lubama oma korteris elada. ema nägi ette et sellest tropist meest ja isa ei ole -seega andis sulle väga õiget nõu.
samas arvan millegipärast, et troll möllab jälle
 
troll 30. august 2013, kl 09.25
Möllan ka siin ja mõtlen, et mida kuradit sest lapsest siis tegid, kui tööd põle, elamist põle, pealehakkamist põle.
ei saa ju igavesest ajast igavesti vanemate kaelapeal olla.
Ah, et ema ei või sind välja ajada? Mis ta peab siis tegema, ise ära kolima või? Kui on üürikorter, siis pakib ükspäev oma asjad kokku, lõpetab üürilepingu ja läinud ongi. Vaata siis ise kuidas saad. Aga kui on tema korter ja sa oled nigu parasiit ta kaela peal?
Tal ei jäägi muud üle, kui sind lihtsalt minema ajada. Ka tal on ju õigus oma elule, sinul oleks aeg aga ükskord suureks saada ja ise oma elu elada.
See, et sa poeginud oled, ei anna sulle mingeid eriõiguseid. Anna see laps siis neile, kes enda eluga hakkama saavad, kuid lapsi ei saa.
 
maarja 30. august 2013, kl 09.40
Mine pöördu sots osakonda, kus saad nõu. Sinu jaoks on igati parem, kui saad sellise ema juurest minema, tundugu see nii ebaõiglane kui tahes. Kinnita endale, et oled tugev ja enda ning lapse nimel leiad väljapääsu. Ära raiska oma energiat ei siin õelate naiste kommentaare lugedes ega kodus ema peale. Seda energiat on sul endale ja lapsele vaja. Leiad ehk kasvõi koristaja koha, kuhu saad lapse kaasa võtta. Töötu abiraha? Hakka tegutsema, lahendused tulevad. Ka isa peab rohkem lapsetoetust maksma, sedagi saab kohtu kaudu nõuda kui muidu ei saa kokkuleppele. Ole tugev, sa saad hakkama.
 
ka üks naine 30. august 2013, kl 09.59
Kus Su tarkus nüüd on, ei viitsinud kummi peale tõmmata vä?

Lase emal elada oma elu!

Kujutan ette, et ema käib veel tööl,peab pingutama, et tööandja ei anna kinga, ta tahab puhata......ja veel ennasttäis TOTU saab lapse, ei meest ega elamispinda!
 
tütar 30. august 2013, kl 14.59
to:maarja

Aitähh Sulle toetavate sõnade eest :)

Teistele kritiseerijatele...Teate,mul on jaaanud mulje,nagu oleks Teie eludes kõik super korras,nagu poleks Teil kunagi juhtunud rumalaid tegusi ja nagu oleksite ette teadnud,mis,kus,kellega ja kuidas saama hakkab.Ma ei kahetse,et sain lapse,sest see on osa minust ja tänu temale ma tean mille nimel elada.
Tunnistan,et võibolla esitasin kusimuse valesti,kuid mitte keegi ei tule mulle utlema,etmis sa seda last ilma tõin,muidugi juhtus see minu jaoks vaga vara,kuig ma ei tunne uhtegi inimest,kes naeb halbu külgi inimeses,keda ta parasjagu armastab,seda nahakse alles siis,kui hakkab midagi juhtuma.

Eks visake mind kiviga,need,kes pole uhtegi viga oma elus teinud.
 
Tuttav olukord 30. august 2013, kl 15.12
to ka üks naine...

Laps on olemas ja seda olematuks teha ei saa... ja tagantjärele õpetused ei maksa midagi, ema oleks oma kasvatusega pidanud tegelema õigel ajal, mitte siis kui tütar juba rase...

Las see ema siis elab oma elu, ükskord on ta vana, ei ole tal armastavat tütart ega lapselast, on vaid üksindus ja viletsus, sest õigel ajal ei saanud emana käituda...
Uskuke tean üht sellist ema, kes nuiab tahaks kasvõi kaugelt näha oma lapselast....aga lapselaps kahjuks ei taha (20 aastat pole hoolinud, aga kui poiss teenib ja mitte vähe, siis tuli vanaemal lapselaps meelde,pensionile oleks lisa vaja...)

Autorile soovitan ikkagi minna lastekaitsesse, saab olukord fikseeritud ja usun, et mingit abi ikka saad...Kunagi ei tea kuna see ema hakkab rõhuma perekonnaseadusele ja tal on omal abi vaja...
 
Tuttav olukord 30. august 2013, kl 15.27
Kindlasti pane ennast ka sotsiaalkorteri järjekorda, järjekord on seal tõesti, aga ükskord jõuab see ikka sinuni. Kui paremaid võimalusi vahepeal ei tule, on sul vähemalt midagi varuks... Töötukassas on võimalik saada lapsehoidja koolitust, tunnistuse saamisel ja fie-ks registreerimisel peaksid saama ka omavalitsusest raha oma lapse hoidmisel ja võimalus on ka võõraid lapsi hoida (kui lasteaia kohti pakkuda ei ole) Tegutse, uuri võimalusi, anna kindlasti hagi kohtusse elatusraha nõudeks ja usu kõik läheb veel hästi....kui midagi ei tee, siis ka midagi ei muutu
 
mõhk 30. august 2013, kl 19.20
kuule sina, tuttav olukord, kas sa ikka seda tead, et fie on kõige mõttetum äritegemise "vorm"? kui soovitad, siis soovita midagi millest kasu ka on, mitte ära mängi niisama tarka.
ema on oma tütre täiskasvanuks kasvatanud, tütrel on tulevikus kohustus oma ema aidata. emal EI ole kohustust oma täiskasvanud last koos tolle tehtud pesakonnaga majutada, toita ja katta. tegi lapse valmis, järelikult võttis sellega ka vastutuse ja kohustuse omadega toime tulla. nagu siit võib aru saada ei ole laps enam ammu imik, seega on teemaalgataja ilmselt ema kaela peal kügelenud juba mitmeid aastaid. kolm põlvkonda ühe katuse all on liiga suur segasumma suvila, et seda lõputult taluda.
 
to: tuttav olukord 30. august 2013, kl 19.57
Kuule, Sa ikka täiskasvanuks või oled muidu kiiksuga.

Mis puutub siia kasvatus....iga ema ikka loeb miljon korda neid sönu oma lastele/tütrele, et mehed tahavad ainult seksi, seksi ja ainult seksi....ja naised jäävad rasedaks, mitte meheks.


Tänapäeval on ikka igasugused vahendid ära hoidmiseks, kas siis sinu arvates ema pidi kontrollima, kas tõmbas mehele kummii peale või ei, kas võttis piiga tableti või ei.

Mis Sa hirmutad, siis oma vanadusega, kõik saavad vanaks.

Kui ema veel üksik on, siis on parem, et ta leiaks omale elukaaslase, kellega koos vanaduses olla.
 
Tuttav olukord 30. august 2013, kl 20.59
Igaühel on oma valik mis on kellelegi tähtis, kas perekond, lapsed-kes on ühe korraliku ema-isa elu ja mõte. Uus elukaaslane ei tohiks välja tõrjuda lapsi, niiviisi võibki jääda keerlema ühe elukaaslase juurest teise juurde (mul on näide olemas, seesama vanaema,kes samuti ei vajanud oma tütart ja lapselast kui neil polnud kuskile minna. Sel samal vanaemal olid ka mehed tähtsamad, praegu on ta üksi, ei ole teda kellelegi vaja)Üks õige mees hoolib ka naise lastest, olgu nad pealegi suured.
Kiiksuga? võib-olla küll....mida peavad tegema need vanemad, kes kasvatavad sügava puudega last kodus, see laps jääbki eluks ajaks nende kasvatada ja ülal pidada...mina küll ei suudaks ka sellist last kusagile ära anda
Rohkem empaatiat, kui tütar ongi pisut kauaks jäänud
ema õlgadele, siis ei saa teda ka kõiges süüdistada...Kui ema hoiaks ka pisut lapselast, saaks tütar kasvõi õhtuti koristamas käia jne.
Muide, meest meeleheitlikult otsides jäätegi otsima, ta tuleb ise siis kui õige aeg
 
Maarja 30. august 2013, kl 22.01
Lase see kurjade jutt siin endast mööda ja ole suurem neist, kes pole ka ise elus paremini hakkama saanud. Muidu poleks nad ju nii õelad, kas pole? Mis mõhkudega ikka vaielda, eks neil omad mured.
Sa oled ju nii noor ja kõik ilus on ees, tee kohe selline otsus. Raskused teevadki tugevaks. Ära siis lase end häirida ja mõtle vaid tuleviku peale. Leia ilusaid hetki ja otsi mõnusaid hetki, lapsele on ju rõõmsat ema vaja. Ja su kirjast on näha, et oled hakkaja. Mõtle nüüd läbi esimene samm, mis järgmisel nädalal teha ja tee see teoks. Küll uksed avanevad ja lahendused tulevad, olgu need esialgu või väiksed!
 
sa teemaalgataja 30. august 2013, kl 22.58
täna jumalat, et su jutt vastab tõele ja sa siin oma ema alusetult ei süüdista. Vastasel juhul, tuleb see sulle enesele elus tagasi, kui sa emaga praegu nii ülekohtuselt käitud ja tema peale valetad.
Oli ju ema see, kes sind raskel hetkel aitas ja sind lapsega enda juurde elama võttis. Ehk lootis ema, et see kõik on ajutine ja sa hakkad ise oma elu kujundama ja lähed peagi enda elu peale.
Mulle tundub, et sa valetad ja jätad enda kohta midagi väga olulist kirjutamata. Tõenäoliselt oled laisk, istud arvutis, otsid uusi tutvusi ja ei aita ema kodustel töödel, tahad pidutseda, suitsetad, otsi uut isast, midagi oli, mis sinu ema nii väga vihastas, et ta esitas sulle ultimaatumi.
Mis saab emal selle vastu olla, kui ka tema elu on natukenegi kergem. Tuleb töölt, söök on valmis, toad koguaeg koristatud, pesu pestud ja triigitud. Minul oleks küll siiralt hea meel, et peale rasket tööpäeva kõik kodused tööd on tehtud ja mina saaksin oma lapselapsega tegeleda, telekat vaadata, raamatut lugeda. Mida veel soovida :)Kõik oleks ju ilus.
Iga ema aitab oma lapsi ja lapselapsi rõõmuga ja mulle tundub, et sinu ema mõõt sai täis sinu tõttu, mitte sinu lapse pärast. Häbi sul olgu, kui sa ka seda valetad ja süü lapse peale ajad, et sinu ema ei salli last.
Sinu laps on juba 3 aastane, miks sa ikka veel tööle pole läinud, miks sa lapse isale pole alimente peale pannud, et saaksid lapse lasteaeda panna või lapsehoidja võtta? Sa ei ole tahtnud, mugav on ju kodus prii leiva peal elada ja emalt nõuda.
Ju sa ei pannud last õigel ajal lasteaia järjekorda. Selles oled ka sina ise süüdi.
Selleasemel, et emaga ühist keelt leida ja temaga ära leppida, tuled sa siia oma õigusi nõudma. Selline ülbe käitumine sinu poolt seletab sinu kohta nii mõndagi ja arvata võib, et just sina ise oled selle tüli põhjustaja, lootes et ega ema sind välja ikka visata ei saa.
Saab küll ja mitte ükski seadus ei saa teda selles takistada. Kui sa ei oska oma emale tänulik olla siis mine ja ela oma elu mujal ja just nii nagu sulle meeldib. Ära ainult ära unusta, et sul on laps, kes vajab hoolitsust ja armastust igapäev, mitte ainult siis kui sul selleks aega ja tahtmist on.
 
teema autorile 31. august 2013, kl 01.07
Uskumatu ema sul, kel pole südmetunnistust vist ollagi. Saan aru ,et sa said lapse.Sinu ema on ju nüüd vanaema, aga mis vanaema ajab oma lapselapse tänavale kuna ei meeldi mees kes on lapse isa. Ta võiks ikka toetada ja abiks olla isegi sulle üürikorteri otsingutel, ja ka aidata materjaalselt niikaua kui jalad uuesti alla saad.Mis toetust see sinu ema sinult tahab kui ise vanaks jääb või juhtub midagi tervisega, sest rauat pole me keegi.
Olen ka kahe täiskasvanud (23 ja 21) tütre ema.Jah neil pole veel lapsi, aga tänavale ma küll neid ei ajaks kui nad oma kuttidest lahku lähevad ja koju tagasi tulevad.Mul ei ole enam sõnu, kas tõesti raha on siin elus tähtsam kui oma laps, lapselaps.Igatahes haige suhtumine .
 
mõhk 31. august 2013, kl 01.26
to: teema autorile
kujuta ette olukorda kus sa saad näiteks 300-400 raha palka, sa pead selle rahaga ise toime tulema, lisaks veel üleval pidama oma täiskasvanud tütart ja tolle last. tütar väidetavalt toetab mingi summaga, aga vaevalt see ära katab tema enda+lapse igapäevased kulutused /kommunaalid, vesi, elekter jne/ ja toidu. niimoodi aastaid järjest. tööd see tütar ei otsi, sest elu on lill emme seelikusabas. kaua sa jaksad? aasta, kaks, kolm, kümme? lõpuks jääb sust järgi inimvare ja kas sa arvad, et tütar selle eest aitäh ütleb? ei ütle, tuleb hoopis netti kiunuma et talle tehakse räiget ülekohut.
 
naine43 31. august 2013, kl 08.27
Ei noh tark tüdruk küll...litsutab ringi ja saab lapse ja nüüd veel lapsega ema kaela ja veel Eesti riigis, kus tööd on väga raske saada ja ema peab kinni hoidma tuhande küünega oma töökohast.

Mis vanadusest siin kogu aeg pläägutakse, kas ikka elad vanadusenei, vaata et homme insuldiga hauas.


Tegite lapse valmis, VASTUTA KA SIIS ja mine lapseISA juurde.
 
sa teemaalgatajale 22.58 31. august 2013, kl 10.44
Miks sinus nii palju viha on? Kui sa tark oleksid, tegeleksid praegu endaga, sest see viha sööb sind ennast. Mine vaata peeglisse, sõna otseses mõttes -kulm kortsus, huuled kriipsus. Sa ei tunne ju teemaalgatajat, aga paned paika? Teemaalgataja otsib lahendust, enda jaoks ja see on iga inimese õigus. See pole sinu asi, miks olukord on nii nagu ta on, mis paneb aga sind haiget tegema inimesele, kes on niigi raskes olukorras? Et kui on ema, siis vigu enam pole? Mis kellaajast selline teadmine tekib? Laps on laps emale ka siis, kui ta on 60. Sa loe oma viimane lause läbi, see kehtib ka sellele emale siin loos. Ja kui viha su silmanägemist pole päris nüriks teinud, siis teemaalgataja ütleb, et ta ei süüdista oma ema milleski. Aga sinul on terve nimekiri süüdistusi. Vaata parem, et need sulle endale paha ei tee. s kirjutad siia probleemid, mis on ju su enda elus, mitte aga teemaalgataja elus, millest sul pole halli aimugi. Mine karju parem metsas, ehk tasapisi hakkab ka empaatia arenema, kuniks sest vihast lahti saad ja suudad kainelt mõtlema hakata. Teise inimese ellu kurjuse viimine ei tee head, küll sa märkad, kui piisavalt tark oled. Teemaalgataja leiab omad lahendused ilma sinu voorimehesõimuta palju kiiremini. Loodetavasti ka õpib sellest olema alati oma lastele toeks, kui neil abi vaja, ja siis toetavad ka lapsed.
 
viimasele kommijale 31. august 2013, kl 11.59
Kuule, mine õige sinna kohta kust välja tulid oma jutuga, ausõna!

Pole haridust, ei töökohta ega elamispinda ja kepib ilma kummita, ei viitsita isegi tabelette võtta, et rasedust ära hoida.

Ise nüüd õnnetul, laps õnnetu!

Rase, mina rase...mine ja karju seda kepimehele kellega lapse tegid.
 
njahh 31. august 2013, kl 12.12
postitajal 22.58 on tuline õigus. Tütar valgustab lugu nii, kuidas temale kasulik on ja jätab teise poole rääkimata. Ja tütresarnased siis karjuvad siin ja süüdistavad ema...
Ükski vähegi normaalne ema ei aja oma tütart ses olukorras välja, kui tütar ise selleks põhjust ei anna. Tõenäoliselt jäetakse laps õhtul ema hoolde ja pannakse ise külapeale sõbrannatama. Ja küllap on seal palju muudki, millest emal kõrini on saanud. Pidevates tülides on raske elada ja las siis see täiskasvanuks saanud tütar hakkab lõpuks oma elu elama.
 
to sa teemaalgatajale 22.58 31. august 2013, kl 10.44 31. august 2013, kl 12.31
korralik tüdruk, ei looda vaid teiste abile ja jääbki siis aastateks teiste kukile. Korralik tüdruk, kaalub ja mõtleb, kellega tulevik luua ja seda ka alles siis, kui omal on haridus ja kindel töökoht olemas. Teemaalgataja oli 19, kui rasedaks jäi, miks ta ei kasutanud rasestusvastaseid vahendeid, nii vanalt peaks juba ju teadma, kuida lapsed ilma sünnivad ja millest kõik alguse saab.
Ok, võib tõesti juhtuda, et astus ämbrisse, mehega ei vedanud. Ema võttis ta enda juurde raskel hetkel ent mingi põhjus pidi olema, et emal sai mõõt täis.
Teame vaid seda, mida teemaalgataja siin on kirjutanud. Ta siunab oma ema, et see tahab teda lapsega välja visata aga ta ei kirjuta tõelist põhjust ehk varjab seda. Kui teemaalgataja ema ei salli tema last siis ta poleks kohe alguses enda juurde neid võtnud. Kaldun arvama, et just lapse pärast ta nad enda jurde võttiski, et vähemalt lapselapsel oleks toit lauala ja katus pea kohal.
Ja nagu me kõik siin loeme, laps on 3 aastane, inimene pole tööle läinud, lapsehoidjat saab ka selleks ajaks võtta, et ise saaks tööle minna. See raha, mille ta lapse isalt saab, seda oleks küll, et lapsehoidja muretseda. Paljud vanemad pensionärist tädikesed hoiavad hea meelega väikese tasu eest lapsi. Tean ise paljusid noori, kes just ongi valinud pensionärist tädi, kes tuleb kohale, teeb lapsele süüa, käib lapsega väljas.
Tööd on igasugust, kõik on klapitamise küsimus. Probleem on ehk hoopis selles, et ta ei taha lihtsalt ega oska midagi. Ega me ei tea sedagi palju sel teemaalgatajal haridust on. Ehk jättis kooli pooleli ja hakkas pereelu mängima juba varakult.
Inimene, kes tahab ennast aidata ja oma lapse nimel elujärge parandada, see oleks juba ammu tegutsenud, töö leidnud, uue elamispinna leidnud ja lapsehoidja leidnud.
Mida aga tema teeb? Istub kodus ema kukil.
Ema on oma töö elus teinud ja nüüd oleks ka temal aeg puhata ja enda peale mõelda, mitte täiskasvanud tütart üleval pidada.
Kardan küll, et teemaalgataja teeb siin oma valedega emale vägagi ülekohtuselt liiga aga jäägu see tema südametunnistusele, kui tal see üldse olemas on.
 
mnjah 31. august 2013, kl 12.39
Kui ema su selliseks kasvatas, keda enam sallida ei või, on tema ise oma elutööga nüüd silmitsi ja peaks nagu ära kannatama aga kui su eluvisiid on litsakad ja seal niigi ruumi vähe, siis peaksid enda elu peale mõtlema ja omale elamispinna üürima.Kui arvad, et ema vihkab su last, als vihkab ja siin võib olla viga, et sa pole viitsinud oma last õpetada, ta kisub ema asju või ronib kohtadesse kuhu ei tohiks ja äkki paned ema su last hoidma või jätad ta üksi. Igal juhul peaksid omale oma kodu ise muretsema. Kaua sa mõtled ema juures kopitada?
 
teemaalgatajale 31. august 2013, kl 13.22
No näed siis, kui palju on õnnetuid inimesi, kes veel vanaski eas pole osanud nii elada, et end teiste ellu oma lollustega ei topi. Seepärast ongi neil vaja end teise valu, eksimuste ja nõrkuse arvelt upitada. Hea õppetund, milliseks ei tohi saada.
ja sina, 12.31, on sul teksti mõistmisega raskusi? Ise joonistad seina kuradeid täis ja hakkad teist selle sama oma jutu põhjal arvustama. Nii oled harjunud oma igapäevaelus ka või? Kogu su jutt on, et #ega me ei tea sedagi, kardan küll,võime vaid arvata,võib tõesti juhtuda# sa nüüd ometi aru, et need on sinu arvamused,mille peale sa ise erutud? No kas ei või tüdruk tudeng olla? Abielus, aga mees läks minema? Kust sa tead, mitu aastat töötu on? Kui ei tea, mida paganat sa siis omaenese teksti peale erutud? Mis pagana ema see lapselt aborti nõuab? Oled sa ikka tõesti kindel, et ainuüksi emastaatus teeb meist kõigist inglid? Loe vähemalt teemaalgataja tekst nii läbi, et tekstist aru saad ja ära pane sellele juurde asju, mida ainult sina vastavalt oma elukogemusele kogenud oled. Täiega tola ikka.
 
ei tulnud mõttessegi 31. august 2013, kl 13.23
kaminul olid lapsed kui lahku läksime, maja ja mööbel oli meil mehega ühisvara, mees soovis, et mina lastega lahkuksin ja ähvardas igat pidi. Nii võtsingi, lapsed, riidekraami ja läksime ja mees ise läks uude kodusse, uue naise juurde.
Saime elamise ühes tühjalt seisnud majas, kus oli olemas küll omanik, kuid elas linnas ja lubas meil seal elada.
aga selle peale, et ema juurde elamaminna vaat kohe ei tulnud pähegi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!