Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
küll tulevad üksikemad
 
mann 10. oktoober 2010, kl 15.02
Lugesin just .et EV on palju vallasemasid ja vabaabielusid . Meie oleme üks nendest juba 9 a . Pulmi polnud ,lapsed on ainult minu nimel .Riik ka toetab natuke rohkem kui muidu , Abielluda plaanime siis kui lapsed suured ,Arvestasime kokku tänu vallas emadusele oleme nagu maast leidnud auto raha ,
 
k 10. oktoober 2010, kl 15.18
palju õnne! mis margi ostate?
 
mann 10. oktoober 2010, kl 15.26
Juba olemas . Meeste m pikendust ei ostnud :)
 
hhh 10. oktoober 2010, kl 15.31
et siis lapse sünniaktil pole mees isana märgitud, oled kui vallasema? kas see veidi mehe ego pihta ei käi? riigilt raha pumpamiseks salata maha oma isadus?
 
oleneb 10. oktoober 2010, kl 16.38
kõik oleneb omavalitsusest ja naabritest.

nt minu õde ela ska mehega koos, neil olid lapsed ja õde sai vallasema toetust, mees oli tal välismaal tööl. Kui mee skodumal pikemat aega tööl oli siis ei saanud seda toetust, sest naabermajas elas kov töötaja ja kohe ütles, et aga sul ju mees kodus...
 
mann 10. oktoober 2010, kl 17.05
Mees kodus , mis siis ega ta pea laste isa olema . Ja riigilt pumpavad raha töötavad pensonärid eriti riigitööl ,
 
Ann 10. oktoober 2010, kl 17.42
Eks pensionärid on aastaid tööl käinud ja makse ka maksnud ja maksvad nüüdki oma palgatl, et mammad saaksid tittedega kodus istuda. Mitu aastat oled sina tööl käinud ja mitu emapalga peal elanud?
 
ihii 10. oktoober 2010, kl 19.32
praegu oled selle lisa 300.- eest kuus õnnelik aga ei me ette tea kuidas...

mees vahetab sind vbl noorema vastu ega taha sinust ja su järglastest midagi kuulda ja siis toida-kata ja koolita selle lisa 300.- kuus oma lapsed!

ma ei usu, et ükski normaalne mees laseks oma laste sünnitunnistusel isakoha tühjaks jätta.
mingi eriline rahaline lisa see õnnetu üksikematoetus ju pole.
võibolla ehk päris parmudele aga ma rääkisin normaalsetest meestest.
 
mann 10. oktoober 2010, kl 19.55
ANN Riigiametnikele makstav pensionilisa
10 kuni 15 aastat riigiasutuses töötanud ametniku vanaduspension kasvab 10 protsenti
16 kuni 20 aastat riigiasutuses töötanud ametniku vanaduspension kasvab 20 protsenti
21 kuni 30 aastat riigiasutuses töötanud ametniku vanaduspension kasvab 40 protsenti
Üle 30 aasta riigiasutuses töötanud ametniku vanaduspension kasvab 50 protsenti
Riigiasutus ongi ju maksudest ülalpeetav .
Mina olen korra olnud emapalgal ENNEM SEDA EI OLNUD
 
heh 10. oktoober 2010, kl 21.04
ei saa aru, miks need pensionärid siin ette jäid?
kadedus on ikka kole asi.

kui mingil hetkel läheb mehega jamaks, siis näed kurja vaeva, et tõestada, et mees on laste isa.. või mees tulevikus, kui tahab, et lapsed teda vanaduses ülal peaks
 
misss 10. oktoober 2010, kl 22.57
Oled uhke et elad mitme lapsega, kellel pole seaduslikku isa ja sa ei saa kunagi pruutkleiti kanda ja laste isa abikaasaks, oma meheks kutsuda?
Selle pisikese toetuse pärast mis riik vallasemale maksab?
Madal naine, arvatavasti ei ole mees nõus abielluma, ei pea vajalikuks. Aga et ta lapsi ka oma nimele ei võtnud see räägib sellest et temagi parem pole.
 
njaa 10. oktoober 2010, kl 23.06
Teised panevad autoraha pulmadele, teie kogute riigilt saadud veeringuid et autot osta...
Miks sellised üldse lapsi teevad???Niipalju raha hoiaks ju kokku kui lapsi üldse poleks? Mis te neile räägite, miks neil isa pole ja miks nendega ühes kodus viibiv mees nende emaga ei abiellu?
Keda see lohutab kui taat-eit altari ette tudisevad, täisealised lapsed küünarnukist toetamas, pruutpaar peab elujõuline, kena ja nooremapoolne olema et külalistel ka ilus vaadata oleks.
Aga sellepärast ei tasu mannil pead vaevata, ei abiellunud mees varem, ei abiellu ta sinuga hiljemgi.
 
no krt 10. oktoober 2010, kl 23.26
erilised rotid olete, et riigilt raha välja petate. Mingi eneseaustus võiks ka ju olla.
 
???? 11. oktoober 2010, kl 01.38
Hea küll, et sellised inimesed "on olemas", aga sellega uhkeldada "kogu ilma ees", vot sellest küll aru ei saa....
 
aivo 11. oktoober 2010, kl 12.58
viimase kommiga täitsa nõus

to njaa
k:Miks sellised üldse lapsi teevad??
v:selleks et neid kasvatada.
k:Niipalju raha hoiaks ju kokku kui lapsi üldse poleks?
v:ära siis tee lapsi.
k:Mis te neile räägite, miks neil isa pole ja miks nendega ühes kodus viibiv mees nende emaga ei abiellu?
v:isa on ju olemas kodus(kas sinu arust on isa ainult see kelle nime laps kannab?),abiellumisest ei tea väiksed niikuinii midagi algul.
 
Nad 11. oktoober 2010, kl 13.07
teavad niigi,kes isa on,näevad teda iga päev.Kirjutasin ka lapsed oma nimele ja mees läks väga marru-see 300 krooni pole küll väärt,et õnnetuse korral toitjakaotusest ilma jääda.Kahetsen,et ei pannud lapsi isa nimele ja soovitan igaühel,kel mees nõus ,see asi ära teha.
 
! 11. oktoober 2010, kl 13.17
ah,et mees hakkab ära surema ning toitjakaotuspension:sama teeb välja ju!Aga palju on petiseid,kes vallast tõöötu raha saavad ning kompenseeritakse komm.kulud ,ise käivad aga tööl mustalt ,endal mitu firmat jne.,uhke auto jne.See veel õudsam kui mingi 300.-
 
nii 11. oktoober 2010, kl 13.29
olengi toitjakaotusest ilma,kuigi kõik teavad,kes mu laste isa-isegi sots amet sovitab see välja nõuda,kardan lihtsalt kohtukulusid kuna vastutan laste toimetuleku pärast kuni õigeksmõistmiseni.minul oli alkolembene mees ja kartsin,et lahkumineku korral võtab ühe lapse ära,muidu pole see 300 krooni küll väärt.et laps isa nimest ilma jätta.
 
lugu 11. oktoober 2010, kl 14.18
Mõnede emade puhul tekib tõesti arusaamatus, kuidas sellisel lapsi ära ei võeta. Ainult üks rahajant ja kasude otsimine. Tegid nad emapalga pärast? Isa saab ennast isaks ikka kirjutada ka nüüd kui lapsed suuremad. Mis tähendab ''kui mees nõus on'' miks ta ei peaks olema? Normaalses suhtes planeeritud lapsed ja mees POLE nõus?
Absurdsuse tipp, üksi sa nendega varsti jääd, see on selge ja kahju sinust ei ole. Lastest on kahju, kui saaks, määraks nad isale.
 
Aga 11. oktoober 2010, kl 14.39
olengi ju nendega üksi jäänud,sest mees surnud.vähemalt ei saa ta mullt lapsi enam ära võtta,
 
mhh 11. oktoober 2010, kl 15.02
ma loodan, et kõik vara, sh kodu, seesama auto jne on siis ikka sinu nimel. sest kui mehega midagi juhtub, siis elukaaslane või elukaaslase lapsed ei ole ju kuidagiviisi mehe pärijad. seega kui auto mehe oma on, tulevad tema sugulased ja viivad selle kenasti ära.
 
. 11. oktoober 2010, kl 15.14
einooo imelikud on inimesed ikka. mingi jant peab käima koguaeg. ma olen idiootide steriliseerimise poolt. lapsed peaksid sündima ikkagi tervetesse (ka vaimselt) perekondadesse. iibe pärast pole ka mõtet põdeda. inimesi niigi palju ja globaliseeruvas maailmas hägustub see nö rahvusküsimus nagunii varsti..
 
naine 11. oktoober 2010, kl 16.31
mul 5 last kõik minu nimel. Esimese lapse sünni registreerimise ajal valla töötaja tegi mingi märkuse, et abielus ei ole ja niimoodi last registreerime ja mees solvus, läks minema ja ei saanud enam ühist avaldust teha. Teiste laste spnde käisingi sisi juba üksinda registreerimas, sest mees ütles, et tema sinna end mõnitada laskma ei tule enam.
Lapsed olid jh nn vallaslapsed, aga mingit vallasematoetust küll ei saanud, sest sealtsamast vallast öeldi kohe, et no lastel isa ju olemas, et ei ole selleks mingit õigust.
Nüüd lapsed suured, täisealised, nende isa 90% töövõimetu, oleme lahus ka ja sealt samast vallast tuli nüüd kiri, et lapsed võiks isa toetada, nad ikka ju tema lapsed. Lapsed saatsid sinna oma sünnitunnistuste koopiad, et sry, ei ole meil sellist isa - vot lpased ei ole mehele andeks andnud, et ta neid oma nimele ei võtnud..
 
helesinine 11. oktoober 2010, kl 19.10
Ükski vallatöötaja ei saa öelda, et vallasema toetust ei maksta, kuna isa on olemas.
Kui sünnitunnistusel ei ole isa nime, siis toetust maksab riik.
 
Ikka saab 11. oktoober 2010, kl 20.34
mõned vallatöötajad lausa helistavad pensioniametisse ja kituvad spetsiaalselt,Lähed sinna,et toetust saada hakatakse pinnima,et kas ikka oled vallasema.
 
siil 12. oktoober 2010, kl 09.15
tuleks ära kaotada igasugused vallasemade toetused. naine valib ise, kas ja millal ja kellega ta lapse saab. kui naine teadlikult valib üksi last kasvatada, siis on see tema vastutus ja kui ei saa hakkama, siis tuleks laps lastekodusse panna, aga mitte toetada saamatut, isekat naist.
 
No 12. oktoober 2010, kl 09.57
aga mis see 300 krooni mulle annab,kui lapse talveriided maksavad juba 3000,mis siin rääkida kommiraha ju see.
 
10+siil 12. oktoober 2010, kl 10.36
Toetan su postitust, siil. Valikutes võiks olla ka lapse mittesaamine, keegi ei kohusta sünnitama.
 
Lapsed 12. oktoober 2010, kl 11.23
tulevad ka rasestumisvastaseid vahendeid kasutades ja mõnel ei tule neid üldse-oh oleks ma üks viimastest.Miks annab jumal lapse aga leiba talle pead kerjama.
 
. 12. oktoober 2010, kl 13.34
tean üht seksihullu paari, kus naine paljast mõttest juba rasedaks jäi. ei jäändki muud üle, kui steriliseerida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!