Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Kuidas minna mehest lahku?
 
Kessukas 28. veebruar 2011, kl 21.20
Olen temaga koos olnud pea 10a. Meil on laps ja elame üüri korteris kus kõik arved on minu nimel. Mina maksan kõik kulud ja käin tööl. Tema istub kodus arvuti taga ja vahib auto24 autosid. PÄEVLÄBI. Tema ei tee mitte midagi ainult elab mu kulul ja ei kavatsegi tööd otsida. Sellest on tal masendus et ma talle seda meelde tuletan et ta võiks tööle minna ja mangub sõprade käest raha ja joob end täis ja hakkab minuga ülbitsema et küll ta juba teab mis tööd ma teen ja kuidas ma oma palga p*** välja teenin. Käib järel ülbitseb, laamendab, vehib rusikatega, lõhub asju..
Varem ta käis tööl ja kõik oli korras... aga nüüd on temast täielik parasiit saanud.
Mida teha? Ma olen üritanud teda korduvalt maha jätta üritanud. Ja välja visata üritanud aga ta ei lähe. Olen hakanud vähem süüa tegema. et piisaks ainult minule ja lapsele ja rohkem ma lihtsalt poest ei osta... Selle peale ta läheb täiesti hulluks peast... Ta ei anna mulle võtmeid ja ma ei saa neid kätte ka kuidagi. Ise ma ju ometi ei lähe ära??? Peaksin tema arveid maksma hakkama??? Isegi politsei mind sellega ei aita. Olen helistanud ja selle peale öeldi et nad peretülisid ei lahenda. Aga kui ma ükspäev sinise silmaga avaldust tegema lähen siis hakkavad liigutama?
Täiesti surnud ring. Ma ei tea kuidas temast lahti saada? :((
 
katja 28. veebruar 2011, kl 21.50
ütled, et elate üürikorteris. Äkki siis leiad ikkagi endale ja lapsele lihtsalt uue üürikorteri? las siis meespool istub oma võtmete otsas. Sest sinu kirjutatust järeldan, et mehega mõistlikult rääkida on sul võimatu.

NB! mehe arveid maksma sa küll ei pea kui ei taha temaga koos elada.

jõudu, kannatust ja peale hakkamist!
 
psh 28. veebruar 2011, kl 21.54
KAs sul kuhugi minna ei ole lapsega.Tundub alla andmisena aga vahest on tagem ise ära minna sellise eest.Laps ka näeb ju kuidas ta käitub.Tean omast käest,et rauskamisest pole väga kaugel füüsiline vägivald.Mine ära enne kui hilja pole!
Teine varjant on muidugi mingi töötute nõustamine vms. Et ta selle töö isu tagasi saaks!Vead ta kättpidi sinna :) Töötukassa vist ka aitab selles osas! Uuri järgi.
Pea vastu!
 
Billy32 28. veebruar 2011, kl 21.57
Minu arvates ka.... leia uus korter ja koli minema, lepingusse ainult sina ja kellelgi teisel ei ole juriidilist õigust sinna ronida, saad vaevast lahti, kolimise vaev on aga see kergem võrreldes järgmise 10 aastaga. Teine kui mees välja läheb... vaheta lukud ära ja pane asjad ukse taha :)
 
mann 28. veebruar 2011, kl 22.16
Koli ära jah. Ja nii, et ta esialgu ei tea. Ma elasin mitu aastat nii, et iga päev helistati, ähvardati. Üle päeva käis ukse taga kolistamas, helistas tundide kaupa. kui sisse pääses, sõimles ja põlastas, võttis väikesed lapsed kaasa ja kunagi ei teadnud, millal tagasi tuli. Kui sisse ei saanud, käis ja kaebas igal pool, kus vähegi sai. Tööle ei saanud minna, sest tal ei olnud ju aega - käis mööda juriste, psühholooge ja muid ametiasutusi. Ma ei julgenud lõpuks enam keset tänavatki käia, hiilisin mööda nurgataguseid ja piilusin üle õla - äkki tuleb. Õnn, et lahti sain. rahule jättis alles siis, kui lapsed nii suureks said, et nende ees pidi juba häbenema. Pennigi ei ole ta mulle maksnud, ütles, et tahan laste pealt teenida. Ei nõudnud talt elatisrahagi, nüüd ei ole ma talle midagi võlgu. Mine ära , seni kui sul jõudu on.
 
totu 28. veebruar 2011, kl 22.48
Kas sul vanemad on veel elus, äkki peaksid sinna kolima, kasvõi ajutiselt.Võibolla su töö võimaldab sama ametiti pidada ka seal ,kus vanemad elavad.Muidugi ei ole see kerge.Kui mees ei taha end sugugi liigutama hakata, tullakse tema võlgasid varsti sinu käest välja nõudma, sest temal on ju hea vabandus, tal ei ole, millega maksta.Naised, miks te küll nii allaheitlikud olete ja lasete endaga nii käituda.
Selliste vägivaldsete inimestega ei ole sugugi nii lihtne, et vaheta lukud ja viska asjad ukse taha.See raev ja vägivald, mis sellele võib järgneda on kohutav, võid saada kolaka, mis võibki viimaseks jääda.Kahju küll, aga elus selliste asjadega kokku puutunud.Kui ema/isa elus, siis sinna kolida, nii kõva mees ta vaevalt on, et sinna kollitama tuleb ja kui tuleb, siis saab politsei iga kell välja kutsuda, see ei ole enam teie(loe sinu kodu)ja on kodurahu rikkumine.
Ega sul muud varianti polegi, keegi Eestis enne ei aita kui sa ise end ei aita või siis alles kui juba liiga hilja on.
 
30 28. veebruar 2011, kl 23.39
saan aru, et te abielus pole. sul mingeid turskemaid meestuttavaid ei ole, kes teda veidi hirmutaks?
aga mõistlik oleks asju nii ajada, et otsid endale ja lapsele uue üürika ja olemasoleva lepingu lõpetad ära. teed kõik vaikselt ära. mees peab siis ise vaatama, mis edasi saab ja kui ära ei lähe, on ta juba korteriomaniku probleem.
selliseid parasiite ei pea ülal pidama! su laps on väärt rahulikku kodu
 
oijah 01. märts 2011, kl 10.25
Nii kerge on asju näha ikka oma mätta otsast! Kas sa oled ennast tema olukorda pannud? Kas sa oleksid rahul ja plaksutaksid rõõmust käsi, kui sinu mees sinuga nii käituks nagu sina temaga? Minumeelest oled sa praegu väga ebaõiglane!

Tead kui raske on, kui oled töötuks jäänud ja keegi sul pidevalt kuklasse karjub, et mine tööle...see pole nii lihtne nagu sõnade välja purskamine suust. Veel enam, kui oled teinud varem head tööd ja saanud head raha, siis juba uhkus ei luba vaadata koristaja kohta. Mõtle natuke...ühel päeval võid jääda ise töötuks, seega püüa olla mõistvam ja rääkida hea sõnaga, suunata ja olla vaimselt toeks.

Mees sp. ongi masenduses, et ta teab ise ka väga hästi, et see, mis toimub, pole õige ja et ta ei suuda pakkuda oma perele täisväärtuslikku elu....praegusel hetkel.

Päikest!
 
eelmisele 01. märts 2011, kl 11.25
masendus ei anna õigust oma lähedasi terroriseerida (vägivalla, joomisega). ema vastutab kõigepealt oma lapse turvalisuse eest ja sellise mehe juures ei ole laps kaitstud. järgmisena hakkab ju kallale tulema.
 
n 01. märts 2011, kl 12.24
Selle asemel et passida arvutis asju , võks miskit teha. Üritada leida see töö, egas keegi seda pakkuma tule koju sellele mehele. Mehel järelikult suht savi. Ma jätaks ka sellise maha. Kolisk jh minema ilma ütlemata.
 
oijah 01. märts 2011, kl 12.48
Kuidas sa saad öelda, mida mees tunneb, et tal on savi, kus krt sina seda tead??
Antud jutt pole ka 100% tõene, sest välja on toodud punktid, kui halb mees on, mis aga mehe selleni viivad, sellest pole sõnakestki!

Ei saa soovitada kohe - mine, võta, jäta, tee...kui sa pole süvenenudki teemasse!
 
jahja 01. märts 2011, kl 12.56
Antud juhul siin küll pole tegemist abieluga, aga mõte jääb samaks. Nt. sünoptikud ei suuda õiget ilmaprognoosigi ennustada enamusjuhul järgmiseks päevaks, minumeelest on absurdsus anda abielludes tõotus armastad nii heas kui halvas, kuni surm meid lahutab.
 
oijah 01. märts 2011, kl 15.33
See on hea tähelepanek jahja poolt! 10 punkti :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!