Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
mida teha?
 
endast väljas 21. august 2010, kl 18.38
sain teada, et mees, kellega olen koos olnud 3 a. valetab ja petab. mis nüüd teha, kas laon talle kõik tõendid välja kui koju tuleb või jälgin vaikselt tema keerutamisi? see kestab tal juba pikemat aega, tuleb välja, et tahabki kaksikelu, mitte ühe kindla naisega olla.
kuradima valus on ikka küll selline reetmine!!
 
liis 21. august 2010, kl 18.49
Lase tal minna.Elasin sellist elu päris mitu aastat,vahepeal oli rahu majas siis läks jälle. Rikud ainult enda närve.
 
hh 21. august 2010, kl 18.51
meestel on nn.kaalutelg-tuleb kas kiita või laita,et neile möjuda.midagi oled teinud liiga palju või tegemata jätnud-ta otsib uut käskijannat ,kes oskaks manipuleerida.sex ei puutu asjasse. tee nägu et sa ei tea midagi ja hoopis kiida tema truudust-saab nalja
 
eelmisele 21. august 2010, kl 18.56
Sex ei puutu asjasse? Sinu suhte puhul võib-olla jah.
 
endast väljas 21. august 2010, kl 18.57
mõtlesin ka korraks seda, teen näo, et kõik on parimas korras, aga oleks temast vist palju oodata, et südametunnistus ärkab?
 
abc 21. august 2010, kl 19.02
Kuidas jälile said, et petab?
 
endast väljas 21. august 2010, kl 19.08
sisetunne ütles. kontrollisin ja saingi teada, et nii ongi.
 
abc 21. august 2010, kl 19.12
Ma ei suudaks küll, sellise inimese puudutusi, kallistusi jne. enam taluda.
 
endast väljas 21. august 2010, kl 19.31
ongi hirmus, aga ma armastan teda väga.:( nutan juba 3 päeva ja ööd jutti ja lõppu ei tule.
 
ew 21. august 2010, kl 20.37
Kui vanad te olete?Lapsi on?Arvan,et õige mees ta ei ole. Ära raiska oma elu sellise seelikuküti peale,tavaliselt nad ei muutu.Nutmine ei aita midagi ega kedagi.Mõtle ja tegutse enda väärikust silmas pidades.Jõudu sulle.
 
endast väljas 21. august 2010, kl 21.12
lapsi ei ole, kolmekümnendates mõlemad. ei aita jah nutt aga ikka nutan. nii valus on.
 
kk 21. august 2010, kl 21.22
Ära muretse. Igal oinal on oma mihklipäev. Küll talle endale tuleb elus kõik tagasi ja saab ka valu tunda.
 
Tean, mida tunned... 21. august 2010, kl 22.35
Njaa..täpselt sama teema kogemus olemas. Kuid poole kauem olin pime ja uskusin ning ei pidanud vajalikuks nuhkida. Tead selline mees on viimane rämps, kes ainult valetades Sinu elust need aastad varastas. Ausalt ja otsekoheselt ennast väljendades, pidanuks ta Sind eemalt ainult vaatama:)
Nii madalale saavad ainult emotsionaalselt haiged või lõhestunud isiksused laskuda.
Päris aus olles, siis täna õnne, et teie koosellu lapsi ei sündinud.
Ole tubli ja mõistad kindlasti ka ise, et selline mees pole pisaraid väärt.
 
hh 22. august 2010, kl 10.36
sex ei puutugikui vaid,et ka seda saab kasutada ka manipuleerimisvahendina-paremaid ja ausamaid mehi on kuid vähe-enamasti tekib uuega sama olukord.muidugi saab mees ühel päeval oma vitsad.muide mehe kiitmine puudutabki ta südametunnistust-ehk isegi tunnistab üles oma patud.mehed lihtsalt ei otsi kõrvalsuhetest vaid sexi-nad tahavad oma mehelikkuses kindlad olla.enesekindel mees on truu.
 
tsuks 22. august 2010, kl 11.00
Naistel on vahel arusaam väga materiaalne:kodu on korras,toit on laual,seksist ka ei keeldu,kui vaja ajan oma mehe jaoks ka jalad laiali,aga mees ikka käib mujal. Paistab,et siin puudub romantika ja mees käib romantikajahil...jne. Kui küsite,et mis see romantika on,siis see on sama,mis shokolaadpruun mulatipoiss teile mashaasi tegemas.Aga mehel on lihtsam,talle sobib ka valge nahavärviga tibi masseerima.Aga teie unistate omast mulatist edasi.
 
hh 22. august 2010, kl 11.15
Aga romantika tekib kui mehel pole igav-see tähendab te oskate temaga mängida,ajate ta ärevile,armukadedaks siis jälle ülistate teda.Seepärast vene naisi armastataksegi,et oskavad seda kunsti
 
eelmisele 22. august 2010, kl 11.20
Ja sina oskad kindlasti mehega manipuleerida, selleks vahendeid valimata.Nt. lapse, seksi jne.
 
hh 22. august 2010, kl 11.29
Oleks mul noorust küll paneks,kahj varsti 40-aga teie noored -teadke,et truu mees on naise suure töö vili
 
21 24. august 2010, kl 14.08
Viimane lause on ilus:)
 
jepp 25. august 2010, kl 18.51
mis tööd siis naisel teha tuleks, et mees truu püsiks??
 
Tuleb 25. august 2010, kl 19.05
alguses juba piirid paika panna,kui mees ei nõustu siis lahkuminek.Naised kes kaua üksi olnud nõustuvad algul kõigega,pärast näevad,et asjad ei toimi-oma viga ju.
 
Aga 25. august 2010, kl 19.07
on mehi,keda parandab vaid haud-sellised tuleb enne jätta kui nemad sind jätavad.
 
mina tean 07. september 2010, kl 12.35
Truu suudab olla ainult surnud mees:D
 
nali 07. september 2010, kl 14.12
Jah....täbar lugu.Aga jh paraku on see nii,et minnakse,petetakse ja siis kui asi lörris siis on oma naine jälle kallis kuni uue suhteni jne..jne..
Aga ei saa ka mehi süüdistada,juba tänapäeva elu on kahjuks selline,tutvusportaale ja asju on miljoneid,võimalusi on miljoneid...elasin ise sellises olukorras kui mees nii tegi...kuid oleme koos siiani...ja ta teeb ikka sama...ainult väheke kavalamalt...ise mõtlen,kas vastata samaga või jääda oma eneseväärikusele truuks,et ta mulle ei saaks nina alla hõõruda,et ka mina petan,valetan jne.Raske on nii,sest kunagi ma ei tea kui ta kodust lahkub,kas ta läheb ikka ema juurde külla,kas ta läheb ikka tööle või on vaba päev hoopis tal....ei tea iialgi...nii raske on nii elada kuid ma ei suuda temast lahku ka minna,sest armastan teda...
 
teemaalgatajale 02. märts 2011, kl 12.22
Aga sa võta ka endale vabad päevad. Mine kodunt ära spasse ntks, ära mehele ühtki sõna ütle. Ela natuke aega nii, nagu mees oleks vaid toakaaslane. Kui hakkab küsima-pärima, mis viga, siis võid oma tõenditele vihjates rahulikult öelda, et ta on oma käitumisega sulle täieliku vabaduse andnud ja rääkida polegi vaja. Kui talle see ei mõju, siis ilmselt tulebki enda eluga edasi minna. Nutt ei aita kummagi variandi puhul.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!