Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Kui suure tõenäosusega soovib mees endist pere tagasi?
 
Kui on mees ! 14. detsember 2017, kl 07.18
1. Siis mees on ehitanud ka oma perele maja :::
2, Pigem lahkub naine enne sellise mehe majast ---enne kui hilja :
 
ÜTLED ET VENNIKESED ? 14. detsember 2017, kl 07.20
Selliseid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tilberdajaid vennikesi küll tagsi pole vaja enda õ
> nnetuseks võtta. isegi mitte mõelda sellisele võim
> alusele.
TEGELIKULT ON MEESTEL --KUSKIL OMA MAAKODU,, JA OMA ELAMINE
AGA KUI TEIL OLI KOOSELU ----SIIS MEES TAHAB JUST SINU JUURES OLLA :
 
Toon ühe näite elust ;;JULM NAINE 22. detsember 2017, kl 10.02
noh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minu mees tuli ka tagasi. mul küll pole lapsi õnne
> ks aga siiski.. leidis uue naise, pettus ja nüüd t
> uleb saba jalgevahel tagasi. kahtlen et võtan taga
> si.
>
> ka sõbrannal tuli mees tagasi, kui tei
> sega suhe purunes. võttis tagasi


Olen mees --KES naist enam kunagi näha ei taha :::?
küsite miks nii on elus juhtunud ::
NB ! Mida teie teeksite sellise naisega ? OLEME ABIELUS :::
Kes minu Haigla voodi juurest väljudes __ ÕDEDE TOAS
ÜTLES:::::::,,,ET PAREM OLEKS --KUI MINA OLEKS JUBA SURNUD :::
1, OLEKS LAPSELE PAREM---- ISA KAOTUSE PÄRAST
OLEKS KA RIIGIPOOLNE RAHA SUUREM --KUI SANDI KÄEST ALIMENTE OODATA ---------OMETI PARANESIN JA MAKSIN 15, AASTAT RAHA KA TÜTRELE,, ?
 
Selliseid 22. detsember 2017, kl 11.15
pimedaid mehi on hordide kaupa, kes salakavalatel lehtsabadel lasevad ennast voodisse lohistada ja sõltuvusse sättida. Pärast, siis, kui aeg küps, ei jõua oma kahetsust välja kannatada.
Sellised liblikad on mehi püüdnud kogu oma elu ning millelegi risti ette ei löö. Selliste tüüpide tulevik on teada, ise nad ei julge sellele mitte mõeldagi.
 
üks meie --lahku mineku lugu:: 06. veebruar 2018, kl 12.50
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis mehed teil küll on :D
>
> mina ei saa naise
> juurest ära minna ega tagasi tulla, ma elan oma k
> odus. saan ainult naise minema kupatada.
>
> ka
> s on kogemusi, kuidas te naisest lahti saite, kas
> viskasite asjad ukse taha?
1, Kaua sina elad ussipesas --kui kõik on pööranud
ühe mehe ja lapse isa vastu :
Tulin töölt ja naise sugupuu oli aidanud kõik ära vedada ::
Hea et naine enne ------ aru pähe võttis ..
JA nii oligi parem ---muidu oleksin -tule otsa pannud
 
Üks eesti naine "naisele" 06. veebruar 2018, kl 18.53
Mees teeb ka selliseid alatuid tegusid, et ei suuda isegi uskuda: manipuleerib täiskasvanud lastega, iseend zombiestada lasknuna ei taju absoluutselt enam reaalsust ning kurvastab siis, kui "uues, šaakalite peres" keegi ei näe.
Nii, et, musta maagia ja "aroomiteraapia" tegijaid räpaseid hingesid on nurgatagused paksult täis, kes panevadki need endised mehed uskumatult "osavasti" manipuleerima. Ilmselt aja märk. Kasutada õpitud aroomiteraapiat rõvedasisiulise mõjutusvahendina on kuritegu ning kurjategija(d) saavad endaväärilise palga, pole kahtlustki. Need, kes vabariigi aroomteraapia eesotsas on, ei oska isegi mitte näha, et nendega paralleelselt "juhib" seda suunda teraapiast üks alatu räpane hing, kes pusserdab mustale maagiale paralleelselt lisaks õpitud "aroomteraapiat". Kus tegijaid, seal niisuguseid nägijaid, keda sellised ei oska arvatagi. Üks osa neist nägijatest on end tõestanud kogu eesti rahva ees ning nende pilgu eest ei jää midagi varju.
alice alice 07. jaanuar 2020, kl 04.27
Kui ta abikaasa leiab, olin veendunud, et see võib ka minu olukorda parandada.
sest ma olin absoluutselt meeleheitel oma mehe saamiseks. Elu ilma temata oli
segadus mulle ja mu lastele. Tahtsin radikaalset muutust ja arvasin seda
lahendus võiks olla manuka tempel. Pärast resolutsiooni arutamist
preester Manukaga pani ta mind lootma, et taastab minu abielu. Mina
tundis enesekindlust, et ta tõepoolest toob mu mehe ja ta tegi seda! see on
fantastiline, mida preester Manuka on minu pere heaks teinud. tema abi on
hindamatu, veelkord tänan teid. Tema kontakt on [lovesolutiontemple1@gmail.com]
 
Nähtud 12. mai 2021, kl 21.39
Elu on näidanud, vana supp paremaks ei lähe. Teise naise pärast ära läinud abielumees on kehv valik.
 
Riskantne küsimus 14. mai 2021, kl 15.17
Vanad suhted on head pigem mälestustes. Uued suhted toovad kaasa uued mured. Mida te eelistaksite?
 
kah läinud 10. detsember 2021, kl 19.16
Siin kõlab läbi teema,et mees läks minema? Leidis teise? Hakkas jooma? Jne,jne. Ja naised küsima,et mida nad valesti tegid? Olen ka lahutatud, ära läksin naise juurest,mitte laste ega pere juurest. Siin ei saa kellegi kohta näpuga näidata,näe see on süüdi. Minu lahkumineku põhjus on praegune ühiskond,maailm on oma liberalismi ja õigustega peapeale keeratud. Ma kuulen juba kuidas nii mõnigi juba minu peale häält tõstab,mida ma jahun. Aga siiski, praeguses ühiskonnas naiselt võetakse ära õigus naine olla ja meestel pole ka millegiga tõestada,et ta on mees. Tekib rutiin ja üheks lihtsamaks lahendiks on põgenemine, põgenemine ükskõik kuhu,ühe naise juures teise juurde,ühe mehe juurest teise juurde, jne, ja ringiga tagasi ning kokkuvõttes on enamik inimesi üksikud, vabaabielus või siis mittemidagikohustavas (homo)kooseksisteerimises. Tean nii mõndagi abielupaari,keda hoiab koos ühine kodulaen, mitte armastus, muidu jookseks ka minema.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!