Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Homode laste pihtimused
 
keegi 05. veebruar 2015, kl 21.35
Kuna eelmine teema siin on moosimao ja ka angi poolt nii ära lagastatud, siis teen pigemini uue kui et hakkan seda jälle täiendama. Omalt poolt palun tungivalt mitte antud teema juures sõna võtta eelpool nimetatud isikutel. lihtsalt minge mööda ja pidage mokk maas või tehke endile oma teema, eks!!!! Siit siis lugu sellest kui õnnetud on sellised lapsed, kelle vanem(ad)on homo(d).

Tõe kvartett“: homoseksuaalsete vanemate täiskasvanud lapsed tunnistavad samasooliste „abielu“ vastu

Samal ajal, Sample Imagekui 5. ringkonna apellatsiooni­kohus (5th Circuit Court of Appeals) otsustab kolmes osa­riigis sama­sooliste „abielu“ keelustava seaduse tühistamise üle, on neli homo­seksuaalsete vanemate üles­kasvatatud last esitanud kohtule avalduse, öeldes, et valitsuse tunnustus homo­seksuaalsele partnerlusele võib tuhandetele lastele tähendada katastroofi.

Neli homo­seksuaalsete vanematega kasvanud ameeriklast – Katy Faust, Dawn Stefanowicz, B. N. Klein ja Robert Oscar Lopez – on igaüks esitanud apellatsiooni­kohtule avalduse, milles väljendatakse vastu­seisu sama­sooliste „abielu“ seadustamisele. Jagades lapse­põlve­mälestusi kodudest, mille nende vanemate seksuaalsed ihad muutsid sügavalt düs­funktsionaalseks, ning vanemate „gei“-identiteediga kaasnenud radikaalsest sub­kultuurist, väidavad kõik neli, et abi­elu mõiste laiendamine homo­seksuaalsetele paaridele viib tõenäoliselt lugematute laste ära­kasutamiseni poliitilistel ja isiklikel ees­märkidel.

„Kasvasin oma ema ja tema partneri(te)ga õhk­konnas, milles gei-ideoloogiat kasutati surve avaldamiseks, karistamiseks ja alandamiseks,“ kirjutas B. N. Klein oma lesbist ema ja tema arvukate elu­kaaslaste kohta. „Olen näinud, et lastest saavad homo­seksuaalsetes kodudes sageli aksessuaarid, mida avalikult [sic!] demonstreeritakse, tõestamaks gei-perede sama­väärsust hetero­seksuaalsete peredega.“

„Ma ei arva, nagu oleks kõik geid de facto halvad lapse­vanemad. Samas tean kindlalt, et kogu mu elu jooksul pole gei-kogukond kunagi asetanud lapsi esi­kohale, suhtudes neisse pigem kui omandisse, mineviku eksimusse või poliitilisse vahendisse, mida saab riietada ja viia nagu välja­näitusele, et endast head muljet jätta,“ kirjutas Klein. Ta lisas, et lesbilise ema lapsena survestati teda pidevalt ema gei-identiteedile „pöörama tähelepanu ja seda avalikult heaks kiitma“. Talle sisendati, et „mõned juudid ja enamik kristlasi on rumalad ja vägi­valdsed ja vihkavad geisid“ ning et homo­seksuaalid on „loovamad ja andekamad, kuna nad ei ole alla­surutud, ja on loomult „tundelisemad“.“

Erinevalt Kleinist, kes peab oma kasvatust ahistavaks, ütles Robert Oscar Lopez kohtule, et peab üles­kasvamist oma ema ja tema pika­ajalise partneri hoole all „võimalikest parimateks tingimusteks, mis sama­sooliste paari kasvatatud lapsel saavad olla“. Sellegi­poolest tunnistas ta, et isa­kuju puudumine koos radikaalse gei-kultuuriga, mille mõju all ta kasvas, põhjustasid tema enese seksuaalsuses laastava segaduse. Rahuldamaks vajadust saada tunnustust ja armastust vanematelt meestelt hakkas ta teisme­eas homo­seksuaalseks prostituudiks.

„Kui samasooliste vanemluse „eksperdid“ oleks mind 1985. aastal teaduslikult uurinud, oleks mind peetud LGBT pere­elu kõige roosilisemaks näiteks,“ kirjutas Lopez. „Aga ilusa fassaadi taga oli mitmeid probleeme.“

„Tundsin suurt seksuaalset segadust,“ kirjutas Lopez. „Mul oli seletamatu kinnis­idee astuda seksuaal­suhtesse vanemate meestega ... ma tahtsin seksida oma isa vanuste meestega, ehkki tol ajal ei saanud ma õieti arugi, mida ma tegin.“

„Raha, mida ma seksi eest sain, oli muidugi kasuks, võimaldades kulutada rohkem, kui pitsa­baaris ja oma ema [psühhiaatria]kliinikus teenides. Aga rahast olulisem oli soov tunda vanema meeste­rahva armastust – isegi kui seda oli vaid pooleks tunniks.

Lopez ütles, et olles rääkinud kümnete homo­seksuaalsetest koos­eludest pärit täis­kasvanud lastega on paljudel neist jagada sarnaseid lugusid valust ja kannatustest, mille on põhjustanud bio­loogilise vanema puudumine ja vastu­meelne „kasu­vanema“ tüüpi suhe, mida nõudsid homo­seksuaalse vanema partnerid. Lopez kirjeldab oma avalduses üheksat lugu, lisades samas, et paljud loobusid tunnistamast, kartes homo­aktivistide kiusamist. Lopez ise on seda juba kogenud.

„Samasooliste paaride poolt kasvatatud lapsi, kes julgevad tunnistada sellise vanemluse vormi puudusi, ootab tõeline kadalipp,“ kirjutas Lopez. Pärast esimest avalikku sõna­võttu kasvamisest lesbi pojana ahistasid homo­aktivistid tema töö­andjaid ning levitasid internetis tema kohta laimu. „Järeldan, et sellises õhk­konnas on laste paigutamine sama­sooliste paaride kodudesse ohtlik, kuna neil puudub võimalus ja vabadus väljendada ema või isa kaotamisest põhjustatud negatiivseid tundeid. Tegelikult on nende kartusel ka alust.“

Katy Faust tunnistas samuti, et homo­seksuaalide lapsed on sunnitud vaikima, kuna gei-aktivistid ähvardavad neid avaliku häbistamise, karjääri rikkumise ja veel hullemategi asjadega, kui nad julgevad seista vastu sama­sooliste „abielule“.

„Mõned gei-vanemate täiskasvanud lapsed ei julge avalikult abielu üle arvamust avaldada, kuna kardavad rikkuda suhteid lähedastega,“ kirjutas Faust. „Paraku on paljud gei-abielu propageerijad teinud sama­sooliste abielu toetamisest ainsa võimaliku lojaalsuse märgi meie LGBT pere­kondade ja sõprade ees.“

„Kahepalgeliseks ja vihkajaks tembeldamisest on saanud väga võimas ja efektiivne vahend vaigistamaks neid, kes ei toeta homo­aktivistide abielu­taotlusi,“ jätkas Faust. „Suurema osa oma elust täis­kasvanuna hoidsin ma oma arvamuse abielust ainult enda teada. Mind ajab iiveldama süüdistus, nagu oleksin kahe­palgeline ja gei-vastane sellepärast, et usun loomu­pärasesse abielusse.“

„Sildistamise kartuses olin aastaid vait,“ tunnistas Faust, „ega otsinud võimalust oma vaateid väljendada. Nüüd olen aga jõudnud aru­saamisele, et minu ja teiste vaikimine on võimaldanud diskussiooni juhtida neil, kes väidavad, et „abielu­võrdsuse“ vastasust saab põhjustada ainult vaenulikkus, ignorantsus ja propaganda.“

Faust ütles, et tema avalik vastuseis sama­sooliste „abielule“ tuleneb veendumusest, et igal lapsel on õigus suhtele oma ema ja isaga.

„Kui me institutsionaliseerime sama­sooliste abielu..., ei taga me enam mitte kodanike õigust elada nagu nad soovivad, vaid propageerime sama­sooliste liite,“ kirjutas Faust. „Me normaliseerime pere­struktuuri, milles laps jäetakse püsivalt, iga­päevaselt ilma kas mehelikust või naiselikust eeskujust, ning suhtest vähemalt ühe bioloogilise vanemaga. Oleme jõudmas olu­korda, kus meie kultuuriline narratiiv kinnitab lastele, et neil ei ole põhi­mõtteliselt õigust ei loomulikule pere­struktuurile ega oma bio­loogilistele vanematele – et lapsed eksisteerivad ainu­üksi täis­kasvanute soovide rahuldamiseks.“

Teiste tunnistajate öelduga haakub ka Dawn Stefanowiczi ava­meelne ja värvikas kirjeldus lapse­põlvest pidevalt partnereid vahetava homo­seksuaalse isaga, kes hiljem suri AIDSi.

„Enne täiskasvanuikka jõudmist ning isikliku identiteedi ja teatud ise­seisvuse saavutamist oma LGBT vanemast, partneritest ja sub­kultuurist on gei-kodus kasvamise taga­järgede üle arutlemine üsna keeruline,“ kirjutas Stefanowicz. „Sageli sunniti meid heaks kiitma ja tolereerima kõiki seksuaalsuse väljendusi, kaasa arvatud mitmed erinevad seksuaalsuse ja soo­identiteedi eelistused.“

„Lastena ei lubata meil väljendada oma vastu­seisu, valu ja segadust,“ kirjutas Stefanowicz. „Enamik gei-kodudest pärinevatest täis­kasvanud lastest ei tunne end piisavalt turvaliselt ja vabana, et avalikustada oma elu­kestvaid probleeme. Nad kardavad kaotada professionaalset tegevus­luba, jääda töötuks valitud erialal, kaotada sidet mõne pere­liikmega või rikkuda sedagi suhet, mis neil on oma gei(de)st vanema(te)ga. Mõned gei-vanemad on ähvardanud jätta lapsed ilma pärandusest, kui need ei aktsepteeri nende tolle hetke partnerit.“

„LGBT huvigrupid ja nõnda­nimetatud laste tugi­grupid on sageli vaid fassaadiks liikumise varjatud küljele, mis vaigistab, hirmutab ja ähvardab lapsi, kes tahavad tõde avaldada ning lubades meil rääkida oma lapse­põlvest ainult poliit­korrektset versiooni,“ jätkas Stefanowicz. „Need huvi­grupid taotlevad sama­sooliste abi­elu poliitilist ja õiguslikku tunnustamist, jättes täis­kasvanute seksuaalsete õiguste eest seistes tähele­panuta kohutava eba­võrdsuse, püsivad kaotused ja eel­arvamused, millega peavad silmitsi seisma lapsed. Lapsed kaotavad igaveseks õiguse tunda ja olla üles kasvatatud oma abi­elus olevate bioloogiliste vanemate poolt.“

5. ringkonna apellatsioonikohtu kolme­liikmeline kohtunike kolleegium kuulas eelmisel reedel (10.01.2015 – toim) suulisi argumente kolme osa­riigi sama­sooliste „abielu“ keelavate seaduste kohta. Otsuseni jõudmine võib aga võtta kuid.

Samal ajal lükkas USA Ülemkohus esmas­päeval (12.01.2015 – toim) tagasi kaebuse alama kohtu­astme otsusele, mis kinnitas Lousiana osariigi keeldu sama­sooliste „abielule“. Lähi­ajal selgub, kas Ülem­kohus asub üle vaatama ka sama­sisulisi keeldusid Ohios, Michiganis, Kentuckys ja Tennessees.



Kirsten Andersen, LifeSiteNews

Tõlkinud Maria Vooglaid
 
loodame, et moosimadu siia läbustama ei tule 05. veebruar 2015, kl 22.29
See teema peaks olema sticky!!
moosimadu 05. veebruar 2015, kl 22.34
No kuulge...
Kas püsite teemas või hakkategi "moosimaotama"?
Uus teema, kaks kommentaari ja kummaski mainitakse mind.
Miks ma peaksin kõrvale jääma?
 
kuts 05. veebruar 2015, kl 22.47
ma ei saa aru, kes neid teemasid siin koguaeg treib- haige tegelane. Järgmine faas on monoloogkommentaarid autorilt erinevate nimede alt...
 
ja-jah 05. veebruar 2015, kl 22.48
loodame, et moosimadu siia läbustama ei tule Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See teema peaks olema sticky!!

"sticky!!" läbustas siin ise!
 
lisa juurde 06. veebruar 2015, kl 00.58
http://www.tv7.ee/vod/player/?program=40301

http://www.tv7.ee/vod/player/?program=38771

http://www.tv7.ee/vod/player/?program=38772
 
loogiline 06. veebruar 2015, kl 09.33
ärge tehke üldse välja moosimaost, ei vasta tema väidetele nagu poleks teda üldse olemasm selle palgalise ainus eesmärk ongi teema teiste halvustamisega kõrvale juhtida, loogiliselt on ka paljud teised teemaalgatajat halvustavad tema omad, sest homosid lihtsalt pole nii palju
Oma viis aastat tagasi lugesin mingist ajakirjast(vist oli Lilith) teemat kus M Dietrichi tütar Maria Riva süüdistas oma ema ja tema lesbisõbrannat oma elu ära rikkumises,ema sõbranna olevat ta alaealisena vägistanud
 
teema mõte? 06. veebruar 2015, kl 09.37
Mis sinu teema mõte on?
Sa oled gei-vastane ja püüad läbi nn.laste silmade seda teemat edastada?
Kui nüüd rääkida nn."läbi laste silmade", siis ma arvan, et lapsed kiidaks heaks võib-olla ainult 10% oma vanemate omavahelistest suhetest ja laste kasvatusmeetmetest, kui sedagi.
moosimadu 06. veebruar 2015, kl 10.06
''ärge tehke üldse välja moosimaost, ei vasta tema väidetele nagu poleks teda üldse olemasm selle palgalise ainus eesmärk ongi teema teiste halvustamisega kõrvale juhtida, loogiliselt on ka paljud teised teemaalgatajat halvustavad tema omad, sest homosid lihtsalt pole nii palju''

Aga sina, mu püsivaim stalker, ei ole ikka minust üle saanud, muudkui kordad ja kordad mu nime ;-)
''Palgaline''? Ma hakkan juba vägisi mõtlema, et see raha, mida sa arvad mind saavat, laekub tegelikult sinu kontole, sest praeguseni avaldan ma siin OMA arvamust, mitte ei tee tööd.
Muide, pean seda küll ülearuseks mainida, kuid erinevalt sinust kommenteerin ma alati sisselogitult.
Seega oled sa üheainsa kommentaarida valetanud mu kohta lausa mitu korda. Loe piiblist, mida seal valetajatest arvatakse, pisijoseph.
 
ohhooo 06. veebruar 2015, kl 10.21
sm Moos tolmutab hoopis siin teemas!!
ja maailma eliidi voodimängudest lasterg šovinisti nurgakeses ei taha teadagi
lisagem siis hagu tulle, et rohkem tossu tõuseks, ehk kaob see tegeliski seepeale kaugemale
http://topinfopost.com2014/06/17roy Europen royals killing naked children for fun...
kas mitte kohaliku briti saatkonna huvides polegi see kõlvatuste pähe määrimine? peremeest peab ju teenima
aga uus ajastu ei soosi enam sarvikut ega seesuguseid hullumeelsusi, päevavalgele tiritakse suurte patud omavahelistes jagelemistes
moosimadu 06. veebruar 2015, kl 10.32
Võtke nüüd hetk aega, istuge kuhugi valgesse kohta maha ja tõstke pisike käsipeegel omale nina ette.
Nüüd küsige endale silma vaadates valju häälega: ''Kes selle teema siin ära solkis?''
Kui teil on pisutki mõtlemisoskust ja/või õnnestub kogemata õige vastuseni jõuda, siis üllatute üsna ebameeldivalt.
Te ise keerasite oma teema nahka, uskumatud kobad olete.
 
moosimaole 06. veebruar 2015, kl 13.22
Sa mõnitad ja naeruvääristad teisi igas teemas, aga nii palju viisakust ei ole, et teemaalgataja palvet arvesse võtta. Ole nüüd kena ja ära enam siin sõna võta kui teemaalgataja seda ekstra sinult palus.
moosimadu 06. veebruar 2015, kl 13.42
moosimaole Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa mõnitad ja naeruvääristad teisi igas teemas, ag
> a nii palju viisakust ei ole, et teemaalgataja pal
> vet arvesse võtta. Ole nüüd kena ja ära enam siin
> sõna võta kui teemaalgataja seda ekstra sinult pal
> us.


Ma ei oleks teemaalgataja kähvamise peale (sest see ei olnud viisakas palve, vaid käsk mokk maad pidada!)reageerinudki, aga kui juba ka teine kommentaator rahuldas oma perversset ärapanemisviha minu suunas,siisoli natuke ehk palju loota, et ma seda vaikides edasi jälgin. Ärge lõugutage selja taga, ma kavatsen ka edaspidi sellisel juhul reageerida. Viisakus on kahepoolne asi, kui te kellelegi hammastega kintsu kargate, siis ärge leebet naeratust oodake.
Asjalikus arutelus osaleksin, muide, meelsasti, aga see teema on, nagu alguslausetes maha märgiti, ainult kaasanoogutajatele.
Laske oma tänapävaste Pavlikmorozovitega edasi. Neid leidub alati, tuletage Milne' poja kibestumist oma (heterost) isa suhtes, ta lausa vihkad meest, keda ülejäänud maailm teadis kui Puhhi autorit.
 
niisiis 06. veebruar 2015, kl 13.59
oli aeg, kus lugesin moosimao komme täiesti rahulikult ja polnud neil häda midagi.
nüüd aga on asjad pöördes.
muud nagu polekski enam, kui moosimao võitlus teistega. enamus pillub kividega ja moos paneb vastu.

mis foorum selline enam on. moosimadu võiks tõesti väheke tagasi tõmbuda ja mitte laialt igas teemas oma tõdesid kuulutada. las teised ka arvavad ja mõtlevad ja kirjutavad.
egas kõik ei saagi ühtviisi asjust aru.
mina nt võiksin ka homode kohta rääkida. mu parimad mängukaaslased olid sellisest perest, kus 2 ema toimetasid. meie kodus ei räägitud neist kahest emast eriti, aga koolis lapsed itsitasid ja aina küsisid, et kumb sul on ema, kumb isa ja kui juba vanemaks saadi, siis mõni teadjam küsis juba, et kumb kumba k'pib?
vaesed lapsekesed olid äärmises segaduses, tüdruk nuttis tihti meie kodus ja ütles, et tahabki meile elama jääda. poiss viskas suuremal kiusajal isa auto akna puruks ja see lisas veel õli tulle.
need kaks ema olid viha täis, sest neile tehti liiga ja lollikarjalt ei saavatki midagi muud oodata. isegi mind, kes ma midagi nende kohta ei öelnud ja meie kodus samamoodi ei öeldud, sain lõpuks sõimata, aeti kord isegi uksest välja, kui üks ema oli hüsteerias ja teine ema viha täis ja nende lapsed tahtsid kodus jalga lasta.
ei ole ikka tõesti, seni vähemalt, kui ühiskonna suunitlus on isa-ema ja lapsed, mõtet lapsi homoperedes väntsutada. kellele neid katkisi hingesid vaja on.-
siis on samamoodi, et pannakse telesse ilusa tüdruku pilt katkise hingega ja kerjatakse raha, et saaks neid hingesid ravida...
aga raha ei ravi midagi, justkui me seda ei teaks.
ravib armastus. tervist hoiab hingerahu, mitte arst.
moosimadu 06. veebruar 2015, kl 14.18
Ma ei taha kommentaariumides tülitseda, arutelud on erinevalt lahmimisest edasiviiv jõud. Soovitus mulle, et ärgu ma kommenteerigu on mu meelest pisut sinna väravasse, kus koolis mõnitatavale öeldakse, et ''ära tule toast välja, niikuinii saad peksa!''. Kuidagi sobimatu.

Lapsed õpivad oma vanematelt. Kui vanemad kodus arutavad, et kes mida naabriperes teeb, panevad lapsed selle kõrva taha ja nii levivad mõlemad: vihkamine ja mõistmine.
Täiskasvanute tarkusest sõltub laste õnn. Ka võõraste laste õnn.
 
link 06. veebruar 2015, kl 14.26
http://www.meiekirik.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=4491&Itemid=1
 
teema autor 06. veebruar 2015, kl 14.32
Ma palun nüüd juba viisakalt, et moosimadu siin teemas enam sõna ei võtaks. Palun respekteeri vähemalt teemaalgataja soovi. Õpi oma iseloomu taltsutama, ei pea olema nii agressiivne.
 
keegi 06. veebruar 2015, kl 14.52
Tänan "niisiis" sisuka ja südamliku arvamuse avaldamise eest.

Kui nüüd püüda leida mingit lahendust, kuidas ühiskonnas kannatusi vähendada, siis ma isiklikult arvan, et armastus on ohvrimeelne, mitte egoistlik. Nende laste lugudest tuleb välja sügav hingeline kriis, mis on seotud ennekõike segadusega - mõistmises mis on õige, mis on väär. Ja selle segaduse põhjustajaks on nende vanem(ad), kes oma seksuaalsete ihade rahuldamise nimel neid ära kasutavad. See on egoism, mitte armastus (ohvrimeelsus).

Kui mina oleksin gei või lesbi, siis ma peaksin õigeks jääda üksikuks, vähemalt mitte endale lapsi muretseda. Kui ma aga niiväga just last tahaksin, siis ma vähemalt kasvataksin teda üksi ja ei looks homoseksuaalseid suhteid, ka ei käiks ma mingil juhul läbi homoseksuaalse ringkonnaga või toetaks praegust homoideoloogiat. Ma võtaksin vastutuse enda peale, mitte ei püüaks kogu ilma panna mõtlema nii nagu minu egoistlikud ihad soovivad. Ennekõike on see siiski võitlus iseenda egoga, mitte kogu "sallimatu" maailmaga. Armastus on loobumisvalmidus, mitte oma egoismi toitmine. Me ei pea ilmtingimata kannatusi siin ilmas juurde külvama ja neid veel oma lastele edasi pärandama. Ja veel väiksem õigus on meil seda maailma kreeni kiskuda oma ebanormaalsuse normaalseks vormimisega. See külvab vaid segadust inimestes, kuid ei muuda ebanormaalset kunagi normaalseks.
 
valimised 06. veebruar 2015, kl 16.05
Sel juhul tuleb valida EKRE, kes on ainsana oma valimislubadustesse pannud kooseluseaduse tühistamise. Soovitav oleks kuulata saadet "Objektiiv", mis on iga reede õhtul kell 19.00 Pereraadios. Kordus laupäeval 13.00. Täna arutlevad Markus Järvi ja Varro Vooglaid valimistest. Kes tahab saateid kuulata internetist, siis palun väga:

http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=2486:objektiiv-2015&catid=132:objektiiv

Omalt poolt tahan kommentaariks nii palju öelda, et olen vaadanud esmaspäeviti TV3st poliitikute seiklusi külmas metsas ja seal Kristiina Ojuland ütles, et meie riik ei tohiks kunagi nii kaugele jõuda nagu Prantsusmaa, kus juba lapse sünnitunnistusele ei tohi kirjutada ema ja isa, vaid seal on vanem 1 ja vanem 2. Kooseluseadus on esimene samm ja kui me suudame peatada selle, siis ei tule ka järgmisi, mis on sellest juba märksa hullemad.
 
konnamürgitus 06. veebruar 2015, kl 18.05
Prantsusmaa eirab loodusseadusi, ametlikult teevad lapsi kahe sama genitaaliga.
 
nonäedsa 06. veebruar 2015, kl 19.57
keegi on asja olemuse väga täpselt kokku võtnud
just lapse huvide ja heaolu peale tuleb mõelda, mitte et mul kohe peab olema õigus olla lapsevanem
 
kurb jah 06. veebruar 2015, kl 21.45
Kahjuks see seltskond on selleks liiga nartsislik.
 
mõtiskleja 06. veebruar 2015, kl 23.33
Siin näide kuidas pikki aastaid Peeter Rebasega koos elanud Märt Agu kihlus nüüdseks juba 3 aastat koos elanud naisterahvaga. Et siis biseksuaalne nagu nad armastavad toonitada. Seega ei saa olla selline asi kaasa sündinud nagu ei saa õigustada kaasasündinud liiderlikkust. Need asjad sõltuvad väga suurel määral siiski ühiskonnas või kogukonnas aktsepteeritud seksuaalsest käitumisest ja inimese valikutest.

http://publik.delfi.ee/news/inimesed/nii-tore-mart-agu-kihlus-sadade-inimeste-ees-oma-kallimaga?id=70730695
 
to mõtiskleja 07. veebruar 2015, kl 00.30
Biseksuaalsus ei saa olla kaasa sündinud?
Selle loogika järgi siis valib inimene teadlikult, kellesse armub ja et iga hetero võiks vabalt ühel hommikul avastada, et täna on õige aeg samasoolisesse armuda.
Kas heteroseksuaalsed inimesed ei ole kunagi liiderlikud? Et heteroseksuaalsus tähendab tegelikult siis oma suguihade taltsutamist? Et muidu kütaks küll pidevalt samast soost inimesi, aga lihtsalt oled nii siivas, et ei tee seda?
 
Hurbert 07. veebruar 2015, kl 00.32
http://viralwomen.com/post/kids_of_gay_parents_speak_out

https://www.youtube.com/watch?v=FSQQK2Vuf9Q
 
väga head lingid 07. veebruar 2015, kl 08.14
Isegi gaystaapo hääletorul moosimaol pole selle peale midagi kosta!
 
palun 07. veebruar 2015, kl 10.44
ärge meenutage teda
 
to väga head lingid 07. veebruar 2015, kl 13.59
Päriselt ka või? Te isegi ei avanud neid linke? :D

Ei saanudki aru, et tegemist ei ole geivanemaid ja perekondi halvustavate klippidega?
 
viimasele 07. veebruar 2015, kl 14.08
Küsimus pole halvustamises vaid faktilistes tõendites, et laps vajab normaalseks arenguks nii ema kui isa. Laste adopteerimisõiguse andmine geipaaridele on kuritegelik.
 
Siiu 07. veebruar 2015, kl 15.21
Seda juttu, et laps ei saa areneda normaalselt ilma mõlemast soost vanemata, räägi nendele peredele, kust isa on jalga lasknud.
Aga ju olete ka nõus selle Vassiljevi väljaütlemisega, eksole...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!