Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Homode laste pihtimused
 
eelmisele 09. märts 2015, kl 18.19
Neid selliseid ümberkirjutatud raamatuid on teisigi. Alles hiljuti lugesin ühe tänapäeva moodsa vaimleja blogi kus ta oli kirjutanud Osho mingi raamatu peatükki ümber ja Osho . tsiteeris Jeesuse üht lauset. Hakkasin piiblist otsima kas selline lausa on seal olemas. Ei olnudki. Võetakse jupike kontekstist välja, visatakse müüki ja kõik plaksutavad käsi.
 
keegi 09. märts 2015, kl 18.31
keegi'le Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ühel eelmisel kommentaatoril oli õigus. Faktid usu
> vastu ei saa. Tuhandeid kordi tõlgitud, ümber tõl
> gitud, kohitsetud ja erinevatel sajanditel kirjuta
> tud lugudest kokku lapitud juturaamat on osale ini
> mkonnast enam kui tõde.

Sinu õigus oma arvamusele. See, millest ma rääkisin, ongi TÕDE, mitte inimlik, vaid Jumalik ilmutus. Sul ei oleks selle vastu ilmselt midagi, kui see mitte ei tunnistaks homoseksuaalset praktikat patuks teiste pattude kõrval. Miks sa üldse küsid ja kuritarvitad sellega teise inimese energiat? Küsi siis kui sa otsiksid Kristuse juurde teed, mitte selleks, et kuulda seda, mille järgi su kõrvad sügelevad. Seda, mis sulle meelejärgi on, sa kohe kindlasti Jumala ilmutusest ei leia, ikka vaid humanismist, mis ei tunnista patu olemasolu, kus puudub sõna patt. Oma demagoogiliste küsimustega kõiki vastuseid kahtluse alla seades, püüate te nihutada nii loomuseadusi kui perekonna mõistet. Ja kui nüüd kõiki vähemusi võrdselt kohelda, siis Piibli tõdede paistel ma ei näe, et õe ja venna vaheline armastus oleks suurem patt kui näiteks homoseksuaalne suhe. Mõlemad on võrdväärselt kiusatused, millega tuleb neil, kes sellistesse kiusatustesse on sattunud, võidelda. Ja muideks, kaalul on rohkem kui elu. Kaalul on igavik. Seega valik on sinu!
 
jutt või asi 09. märts 2015, kl 20.13
mis fakt on homondus!? hormonaalne häire ja ei miskit muud
aga just usu vahel see sõda käibki - ühed on Jumalasse selle Headuste Allikasse ja Eluandjasse uskujad aga teised on saatana orjad (just nimelt orjad mitte semud) kes oma lollis ahnuses ja uudishimust on kurjuse võrku langenud nagu ööliblikad tulle
 
to keegi 09. märts 2015, kl 20.20
"See, millest ma rääkisin, ongi TÕDE, mitte inimlik, vaid Jumalik ilmutus."
:D Vau!
Kas sul mõni pereliige muidu veel tahab suga suhelda ka?
 
Maria 09. märts 2015, kl 20.24
Olen siin korrutanud "sina ..... oled keegi" , mitte asjata. Iga (NB! I G A kord), kui lisan omalt poolt mingi mõtte, tuleb kommentaar:
"Sa moosimadu lubasid, et ei kirjuta anonüümselt"

Sulle "keegi", kui sa ei taha, et ma seda korrutamast jätkan, siis lõpeta ISE sama joba ajamine minu kohta!!!
Lisaks veelgi, et KUI TAHAD TEEMAST iseendaga rääkida, siis pea päevikut!!! Ja kui sa Delfisse kirjutad, siis pole sinu asi ega õigus kellegi teise kirjutamist keelata!!!

Ja ma hakkan idioodi järjekindlusega siia kirjutama, et ..... on keegi, kui minu jutt moosimaona kirja läheb. Aru said või tuleb sinu moodi räuskama ja ropendama hakata????

Teen neid moosimao märke, sest ega keegi teine neid teha ei oska, ega??? :D,:D,:D,:D,:D,:D.
moosimadu 09. märts 2015, kl 20.32
Usklikel iseenesest pole ju midagi viga, mahume ilusasti sama maakera peale ära. Usklike rõhuv enamikk on oma loomult heatahtlikud ja ausad inimesed, kes oskavad maailma näha hästi eripalgelisena. Peeteli koguduse inimeste töö tänavalastega, näiteks. Väga, väga tänuväärt asi.
Aga kui juba võetakse endale õigus jumala nimel kohut mõista, läheb asi käest ära.
Pole mõtet vaielda inimesega, kes ässitab teistele peale oma nähtamatut sõpra ja üritab oma sama nähtamatuid vaenlasi teistele kaela määrida. Ta ei vaidle sinuga või minuga, vaid oma sisemiste deemonitega.


Edit: ma teen siis ka neid märke, sest on kuidas on, aga see "ekspertarvamus" on naljakas: :D:D:D



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 09.03.2015 20.35.
 
keegi 09. märts 2015, kl 20.47
Mina pole sind, Maria, moosimaoks nimetanud. See on fakt.
Kuna Arne Hiobist oli siin juttu, siis Hiob esines ettekandega ka "Perekonna ja Traditsiooni kaitseks" miitingul. Soovitan siit seda kuulata. Tema kõne on üks viimaseid. Ei ole ta kooseluseaduse pooldaja, vaid absoluutselt selle vastu.
http://saptk.ee/kooseluseadus/?page_id=529
moosimadu 09. märts 2015, kl 20.54
Malugesin kõik eelnevad kommentaarid läbi ja ei näinud küll ühtegi, kus oleks Arne Hiobit kooeluseaduse pooldajaks nimetatud, milleks selline tõestus praegu üldse vajalik on?
 
keegi 09. märts 2015, kl 21.02
to keegi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "See, millest ma rääkisin, ongi TÕDE, mitte inimli
> k, vaid Jumalik ilmutus."
> :D Vau!
> Kas sul m
> õni pereliige muidu veel tahab suga suhelda ka?

Mina saan oma pereliikmetega väga hästi läbi, tänan küsimast. Kõik on iseenesestmõistetavalt kooseluseaduse vastu. Aga ma võtaks nüüd puhkust, sest demagoogid ja omasooiharad on väga väsitavad inimesed. Võtke heaks või pange pahaks, aga nii see on.
moosimadu 09. märts 2015, kl 21.18
Mõistan, ma ei pea end ise ei selleks ega teiseks, kuid tunnen, et kinnismõtete küüsos oleva kristlasega suhtlemine mõjub samuti oma monotoonsuses väsitavalt.
Kõige kurvem, et faktide vastu saab vaid portsu arhailisi piiblitsitaate.
 
tore 09. märts 2015, kl 22.38
Nüüd sa moosimadu tead, mis tunne on sinuga suhelda.
 
Joosep 09. märts 2015, kl 23.15
hominis est errare, insipientis perseverare –

inimesele on omane eksida, rumalale - kindlaks jääda (oma eksimuses)
 
to keegi 09. märts 2015, kl 23.18
"Kõik on iseenesestmõistetavalt kooseluseaduse vastu."

Välja arvatud need, kes seda seadust vajavad. Küll su suguseltsis ka selliseid paare leidub, nii hetero- kui ka homoseksuaalseid.
 
keegi 10. märts 2015, kl 07.50
Minu suguseltsis homosid pole.
 
anna22 10. märts 2015, kl 09.08
Joosep Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hominis est errare, insipientis perseverare –
>
>
> inimesele on omane eksida, rumalale - kindlaks
> jääda (oma eksimuses)

Väga tabavalt moosimadu paika pandud.
 
naljakoht 10. märts 2015, kl 09.55
keegi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu suguseltsis homosid pole.


Minu kutselisest sõjaväelasest sugulane läks alati lausa marru, kui keegi kasvõi vihjas, et homosid võib vabalt ka sõjaväes olla. Võib muidugi paar korda arvata, kas neid tema sõjaväeosas tegelikult oli.
Ka keegi-sugune ''soe ja toetav'' tigekristlane on loomulikult homoks olemise ülestunnistusega lagedale tulemiseks esimene valik ...irw...
 
keegi 10. märts 2015, kl 12.22
keegi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu suguseltsis homosid pole.

See ei ole minu kirjutatud. Kasutage ikka mõnda teist nime. Ma ei kavatse enam homopropagandistide provokatiivsetele küsimustele vastata. Sest neil ei ole otsa ega äärt. See propaganda ongi ju üles ehitatud provokatsioonile ja demagoogiale. Kui peaks referendum korraldatama kooseluseaduse osas, siis mina ja minu pere on kohe kindlad vastuhääle andjad ja vanemad inimesed ütlevad kõik nagu ühest suust, et kas maailm on hulluks läinud. Selline kõlbeline laostumine ja veel seadusega sellele roheline tuli anda, ei mahu üldse inimestele pähegi. Aga aktivistid ei tunne ei häbi ega ole neil ka südametunnistust. Oh ajad, oh kombed!
 
ähhh!! 10. märts 2015, kl 14.58
no kes siis sm Moosi ennast ära ei tunne!
üleeile oli Dea, eile Maria ja vahelduseks Joosep ja naljakoht, ega see nimi pole ju tähtis, oluline on vaid tige, mõnitav ja enesest ülimalt hea arvamine( oh, jagaks vaid muu maailm ka seda arvamust)
ega temale pole tõesti miskit mõtet selgeks teha, sest kõige kurdim on see kes teab küll kuda asjad käivad kuid kuulda ei taha
 
uihhh!! 10. märts 2015, kl 15.04
vat sulle ähhh!! kui silmad kiirelt üle käia, sm Moosi niikuinii ei loe, sest tema plära on ammu teada, ei miskit uut aga Joosep vat selle asemel peab olema küll to keegi
 
ja sina ähhh!! 10. märts 2015, kl 15.32
oled kindlalt "keegi"
 
ja sina anna22 10. märts 2015, kl 15.34
oled kirjaoskamatu-mõtlematu
 
ja sina tore 10. märts 2015, kl 15.35
oled teismeline jonnija
 
megairw 10. märts 2015, kl 16.03
Kommudel oli vanasti neli põhivaenlast: kevad, suvi, sügis, talv ja rah usvaheline imperialism. Teie olete nii äpud, et aitab ''sm. moosist''.
Ja nüüd palun kooris ka mind moosimaoks nimetada või ma kaeban soovolinikule!!!!
 
keegi 10. märts 2015, kl 16.15
Tegelikult olen ise ka gei, aga tunnistada ei julge seda iseendalegi.
 
tegelikult on 10. märts 2015, kl 16.18
sm moosimadu ise keegi
ja keegi ongi moosimadu
ja see ongi siin monoloog, mille konksu lugejad on läinud.
Tegelikult siin on homode portaal.
 
keegi 10. märts 2015, kl 16.22
ärge laimake mind, ma pole mingi madu vaid hoopis messias.
 
Villemile 10. märts 2015, kl 16.29
Villem oma haigushoogudega jälle siin möllamas ja teemat läbustamas. Kas peaks sinu kohta kirjutama avalduse politseisse?
 
miilits! 10. märts 2015, kl 16.44
Appi, politsei, meie räägime siin rahulikult pededest ja keegi segab kogu aeg!
 
nohh 10. märts 2015, kl 16.51
ja ongi veenvalt ära tõestatud, et homondus on ajuhaigus
 
möhmöh 10. märts 2015, kl 16.54
nohh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja ongi veenvalt ära tõestatud, et homondus on aju
> haigus

Dignoosid end juba ise... karm...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!