Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Soovin minna kirikusse
 
Paikapanemine 19. veebruar 2015, kl 17.22
Ahh, tead, keegi ei viitsi siin seda sinu möginat enam kuulata...
Rooma vahelduseks mao kombel kõhuli põrandal ja võta oma saba suhu. Niimoodi:

http://hexmagazine.com/wp-content/uploads/2011/01/3Ouroboros-300x225.jpg
 
Jumpsus 19. veebruar 2015, kl 17.30
To 19. veebruar 2015, kl 09.14
To 19. veebruar 2015, kl 13.52
To 19. veebruar 2015, kl 16.33
To 19. veebruar 2015, kl 16.43

Kui sina end arvad usklik ja Jumalakartlik inimene olevat, siis on Saatan lausa aus ja õiglane!

Säherdust viha, sisemist õelust, tahtlikku solvamist, halvustamist ja iseenese ülistamist pole kuidagi võimalik malbe ja ligimest armastava uskliku inimesega võrreldagi.
 
Apua 19. veebruar 2015, kl 17.38
"Ahh, tead, keegi ei viitsi siin seda sinu möginat enam kuulata...
Rooma vahelduseks mao kombel kõhuli põrandal ja võta oma saba suhu."

---? pole lihtsalt sõnu! Selline tekst teemas "Soovin minna kirikusse"

Eestlased pole tõepoolest Jumalakartlik rahvas!
Taevane arm! Kas häbi pole oma hinge kõige jälgimat poolt siin liputada?
moosimadu 19. veebruar 2015, kl 17.43
Kas peale vahtu pekstud solvangute mõni VASTUS ka tuleb?
Ma ei usu endiselt, et "hakkab jälle pihta!" rääkis tõtt, kui väitis, et minu küsimused pole usklikele vastamiseks jõukohased.

Kella 17.22 ajal kommenteerinu: kas sa üldse tead, millised on legendid ja muistendid uroborose kohta? Pane tähele - "muistendid".
 
Nõiapõletaja 19. veebruar 2015, kl 18.05
Ei tea, räägi mulle
moosimadu 19. veebruar 2015, kl 18.41
Nõiapõletaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei tea, räägi mulle


Guugeldada oskad, otsi.
See pole õige teema, ise näed, et isegi kristluse teemalistele küsimustele ei saa siit vastuseid, olgu, et teema juskui eeldaks midagi taolist.
 
notohotillae 19. veebruar 2015, kl 18.41
sm Moos`!
ennast niimoodi käest lasta!!
kas VASTUS a la ARGUMENT ka tuleb
võtan aega - foobsikutele on jäänud 24 tundi 3 minutit ja 2 sekundit - tuttav tuleb ette, tähendab olid stiili järgi otsustades sama isik erinevate nimede all homoteemas
 
Loe, hea tõlge 19. veebruar 2015, kl 18.43
Ouroboros või Uroboros ( / jʊər ɵ b ɒr ə s / ; / ɔː r ɒ b ɔr ə s / , alates Kreeka οὐροβόρος ὄφις saba neelamas madu) on iidne sümbol , mis kujutab madu või draakon süües oma saba .
Ouroboros sageli sümboliseerib ise refleksiivsust või tsüklilisuse, eriti selles mõttes, et midagi pidevalt uuesti luua ise, igavene tagastamise ja muid asju nagu fööniks , mis töötavad tsüklitena, et alustada uuesti niipea, kui nad lõpuks. See võib esindada ka idee ürgse ühtsuse seotud millegi olemasolevate või jätkuvalt algusest sellise jõu või omadusi ei saa kustus. Kuigi esimene tekkimas Vana-Egiptus , ouroboros olnud oluline usuliste ja mütoloogiline sümbolism, kuid on ka sageli kasutatakse alchemical illustratsioonid, kus see sümboliseerib ringikujuline iseloomu Alkeemiku opus . Samuti on sageli seotud Gnostitsism ja Hermeticism .
 
kristlane 19. veebruar 2015, kl 18.47
moosimadu ei ole kunagi kristlane olnud, vastasel korral tunneks ta need tekstist ära ja ei reageeriks mittekristlaste tekstidele
 
Jumpsus 19. veebruar 2015, kl 18.51
To 19. veebruar 2015, kl 18.41

On ikka argumenteerija siin.

Too mulle! Anna mulle!
Näita kohe siin! Noooh, jääd hätta?! Ei, ma ei usu sind! Argumenteeri täpsemalt! Aga mulle ei meeldi!

Krdi aadlisoost vurfa teisi "paika panemas"?
 
18.41 19. veebruar 2015, kl 18.57
kui loed homoteemat, siis saad täpsemalt aru milles asi
ka seal kommenteeris sm Moos ja veel keegi kes pidevalt mingit argumenti nõudis ja aega maha luges
moosimadu 19. veebruar 2015, kl 18.58
kristlane Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> moosimadu ei ole kunagi kristlane olnud, vastasel
> korral tunneks ta need tekstist ära ja ei reageeri
> ks mittekristlaste tekstidele


Need, kes mind siin põhjavad, teevad seda usinasti jumala nimel. Aitäh paarile erandlikult neid noomivale kommentaatorile, kõigi ülejäänute jaoks tundub see olevat normaalne ja asjakohane. Mis järeldused pean ma sellest tegema? Ma olen selles foorumiosas esitanud paar viisakat küsimust ja kohe on väljas valvesõimajad, kes vastata ei oska, kuid seevastu "teavad suurepäraselt", kes ma olen, mida mõtlen ja mida ma oma küsimustega tegelikult teada tahan.
Kas sina, küsija, kes sa usinasti minu eest mõtled, pead ennast kristlaseks?
Seega mu ennistine küsimus "mida tähendab kristlaseks olemine" on endiselt vastuseta.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 19.02.2015 18.59.
 
notohotillae 19. veebruar 2015, kl 19.09
sm Moos?!
nagu ei teaks!
kristlaseks olemine tähendab, et sa sõimates ei nõua vaid püüad rahulikult ja lärmamata mõista ja paludes oodata
tõmbasid küll veidi tagasi aga arvestades sinu missiooniga - muuta Eesti tuim ja sallimatu matsirahvas eesrindlikuks multikulti vikerkaareliseks paradisiumiks - no äärmiselt ettevaatamatu tulla kristlaste teemasse möllama, homoteemast ma saan veel aru
ja veel - kas kirikute ja miljonite inimeste põletamisest sonisid ka sina(homondusest teemas)?
moosimadu 19. veebruar 2015, kl 19.20
Mina ei kommenteeri sisse logimata (millal see ükskord meelde jääb) ja seega ei sanud ma nimetult mingit põletamisjuttu ajada, ära mängi süütukest, tead seda suurepäraselt.

Mis missioonist sa sonid?
See ongi täpselt see, mida ma lausega "Ma olen selles foorumiosas esitanud paar viisakat küsimust ja kohe on väljas valvesõimajad, kes vastata ei oska, kuid seevastu "teavad suurepäraselt", kes ma olen, mida mõtlen ja mida ma oma küsimustega tegelikult teada tahan." silmas pidasin. Järjekordne tühi sõim, ilma mõistliku vastuseta.
Või, olgu, kui sa pead vastuseks "kristlaseks olemine tähendab, et sa sõimates ei nõua vaid püüad rahulikult ja lärmamata mõista ja paludes oodata.."(vabandust, aga su lause on nii segane, et ma ei saa aru, kus üks mõte algab ja teine lõpeb), siis olen ma siin teemas kindlasti rohkemate kristlase tunnustega kui suurem osa neist, kes mind mingisse kindlasse riiulisse lahterdada tahavad.
 
Jumpsus 19. veebruar 2015, kl 19.28
" notohotillae
19. veebruar 2015, kl 19.09
sm Moos?!
nagu ei teaks!
kristlaseks olemine tähendab, et sa sõimates ei nõua vaid püüad rahulikult ja lärmamata mõista ja paludes oodata
tõmbasid küll veidi tagasi aga arvestades sinu missiooniga - muuta Eesti tuim ja sallimatu matsirahvas eesrindlikuks multikulti vikerkaareliseks paradisiumiks - no äärmiselt ettevaatamatu tulla kristlaste teemasse möllama, homoteemast ma saan veel aru
ja veel - kas kirikute ja miljonite inimeste põletamisest sonisid ka sina(homondusest teemas)?"


Mis jura see siis on?????

Inimene, kas sul suust väljatuleval jutul MÕTE kah on või peale mürgise sahvti midagistki pole tulemas?
 
Nõiapõletaja 19. veebruar 2015, kl 19.39
Oi-oi-oi, madu. Kristlased uroborost nüüd küll ei fänna. See on ikka selline paganate pärusmaa. Kui tahad kristlane olla, siis tuleks puhastust teha.
Kergelt praksuv lõke teeks su saastunud hingele head. Teeme ära?
moosimadu 19. veebruar 2015, kl 19.42
Nõiapõletaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oi-oi-oi, madu. Kristlased uroborost nüüd küll ei
> fänna. See on ikka selline paganate pärusmaa. Kui
> tahad kristlane olla, siis tuleks puhastust teha.
>
> Kergelt praksuv lõke teeks su saastunud hingel
> e head. Teeme ära?

On naljakas, jah? No naera siis omaette.
Mis fännamisse puutub, siis kas sa korrutustabelit tead? Tead, jah? Järelikult fännad!
 
Nõiapõletaja 19. veebruar 2015, kl 20.02
Naljakas? Jaa, mul oleks küll naljakas. Ma arvan et ka teistel oleks. Kas tead et prantsuse revolutsiooni ajal rahvas naeris ja plaksutas kui laval inimesi giljotineeriti?
Ma arvan et ma suudaks sinu puhastusprotsessi ka showks pöörata ja rahva käima tõmmata. Väike meeleolukas diskobiit, taustal põlev nõid...

https://www.youtube.com/watch?v=KIiKMaFsxFA

Burn baby burn, disco inferno
Burn baby burn, burn that mother down...

Rahvas oleks täiega pöördes, sina saaksid puhtaks. Kõik oleksid rahul. Win-win olukord. Oleks ju nii, madu?
 
hahahaaa 19. veebruar 2015, kl 20.23
Mõni siit on kõvasti piibliga pikki pead saanud ja kõvasti :)) Moosimadu see nüüd küll ei ole.
moosimadu 19. veebruar 2015, kl 20.23
Sa nõiapõletaja, oled päris naljakas tõesti.
Vales ajastus, kahju küll, aga alati on võimalus ju liituda süvareligioosse ISISega. Saad nalja nii, et vähe pole.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 19.02.2015 20.24.
 
Nõiapõletaja 19. veebruar 2015, kl 20.40
Kuradi nõia-Ellad ja muud klounid siin kristlasi mängimas.
Hakkate ise vabatahtlikult ja kõvasti Meie Isa palvet lugema kui mind kohtate. Palvetage oma saatana poole et ei kohtaks
 
halastuslask 19. veebruar 2015, kl 23.07
kui EKRE on valimised kinnipannud, siis on aeg hakata sm. Moosi sugustele halastuslasku nõudma kaua seda Jumalateotust kannatada võib!!!!!!!!!!!!!!
 
Nõdrad ajud 20. veebruar 2015, kl 00.49
on siia kukkunud.

EKRE palgaline Nõiapõletaja ,
19. veebruar 2015, kl 20.02
halastuslask
19. veebruar 2015, kl 23.07
notohotillae
19. veebruar 2015, kl 19.09
Paikapanemine
19. veebruar 2015, kl 17.22

Mida sa tahad? Kas peale loosungite mingi idee on?
 
to nõdrad ajud 20. veebruar 2015, kl 07.39
Jälle üks mitte Eestlasest multikulti propageerija! Küll EKREL ka sinusuguste jaoks plaan on, pedevaba rahvusriik on ainus mis Eestirahvuse päästab!!
 
irw 21. veebruar 2015, kl 07.41
ja juba eestlased põletavad, kägistavad ja tapavad üksteist, kõigest põhjusel, et üks eestlane soovis suhelda palves Loojaga...

mis viga Putinil see märatsev kamp kasti lüüa?
 
Väga tabav ütlus. 21. veebruar 2015, kl 10.23
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja juba eestlased põletavad, kägistavad ja tapavad
> üksteist, kõigest põhjusel, et üks eestlane soovi
> s suhelda palves Loojaga...
>
> mis viga Putini
> l see märatsev kamp kasti lüüa?




Delfi (ja üldiselt ka kogu meie meedia) eesmärk ongi panna kogu rahvas omavahel kaklema. Siis nõrgeneb nende endi vastupanujõud, nad on juba omavahelistest kiskumisest ära väsitatud ning annavad kergesti alla, sest keegi ei tea kus on vaenlane ja kes on vaenlane. Omavahelisteks "arveõiendamisteks" aga sobivad paljud teemad: usk, (selle hävitamine hävitab ka lootuse ja armastuse) ja perekond (selle hävitamine hävitab ka juured).
Kas pole huvitav, et paljudele läheb korda teiste usk ja selle asemele püütakse pakkuda nõidust?
Kogu olukord on sarnane ennesõjaaegsele olukorrale, kaosele, kus vend ei tunne venda ja kadunud on igasugune empaatia.
 
jajaa 21. veebruar 2015, kl 22.25
sul "väga tabav ütlus on tõesti õigus, just nii see on
 
arvamus 21. veebruar 2015, kl 22.45
ma ei tea ainsatki inimest, kes suudab jääda armastuses püsima, kui tal puudub reaalne lähedus Jumalaga
 
Jaah 22. veebruar 2015, kl 07.28
22.45

Kuidas saakski sulle selgitusi teha, kui su tutvusringkond pole eriti suur ;)
 
arvamus 27. veebruar 2015, kl 10.11
pigem vastupidi, mu tutvusringkond on nii suur, et ma pean seda sundkorras piirama, kuna mulle ei meeldi tuhandete inimestega lähedaselt suhelda, see käib mulle üle jõu; samas mulle meeldib suhelda, aga inimesed kipuvad liiga lähedaseks ja see väsitab
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!