Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Ma armastan teist meest
 
Pilleriin. 28. november 2013, kl 11.57
Mida teha olukorras, kus ollakse sidunud end inimesega, kes armastab sind rohkem kui enda elu, jumaldab iga su liigutust ja sammu, toob taevast alla nii kuu kui päikse, et sa vaid õnnelik oleksid. Olen väga õnnelik naine kuna kõik on suurepärane- kodu korras, remont tehtud, söök laual, auto parandatud, mul on ilusaid asju ja riided ilmselt rohkem kui keskmisel naisel. Ta on tark ja vaimukas ning temaga on alati millestki rääkida, huvitub spordist, kultuurist ja on igati aktiivne inimene. Parim mees, keda iial endale soovida?
Me oleme ideaalne paar, kes sobib kokku justkui valatult, keegi ei arvaks, et meie kooselu võivad varjutada mingid tumedad pilved...
Aga mina truu naine, mina armastan hoopis teist meest, kes on kõikke muud kui seda, mis ma varasemalt kirjeldasin. Minu oma mees teab teab, et minu tunded kokkusaamisel polnud samad, mis temal minu vastu. Ta mõistis ja palus minult võimalust. Ta ei saanud seda võimalust, aga sellest hoolimata ei andnud alla. Lõpuks nõustusin kuigi kahtlesin. Mõistus ütles, et vali südame asemel turvalisus ja hea elu.
Nüüd on meie suhe nii kaugel, et tema juba eeldab, et mina armastan teda ja sunnib süütundega pea vägisi mind seda talle ütlema. Mis ma teen, ma noogutan, sest mul on kahju ja valus haiget teha inimesele, kes minust nii palju hoolib.
Teise mehega läksime lahku, õigupoolest me polegi kunagi tõeline paar olnud, aga kuidagi on olnud nii, et me oleme alati koos olnud, läbi elu, murede, sündmuste, ühiste tuttavate, saame alati kuidagi kokku. Ja koos on hea- lihtne ja siiras, midagi pole rasket ega rõhuvat, kõik on vaba tahe.

Ma tean, et olen toiminud valesti ja olnud ebaaus- seda pole mulle vaja öelda...
Aidake mind parem sellega, mis edasi saab/ teha?
 
hm 28. november 2013, kl 12.01
eile just vastupidine teema, ilmselt keegi treib neid - joosti ka saba seljas uue juurde ja siis uluti et miks ma seda tegin, kuna õnn mitte ei tulnud uuest suhtest. millega me sind siin aidata saame - taevas appi!
 
ingrid 28. november 2013, kl 12.02
Ei saand aru, et mis sul siis häda on õigupoolest. Hea mees on, aga see nigu ka ei meeldi. No aga loobu siis temast, ära raiska tema aega. Või on hea elu ikka nii magus, et sellest loobuda ka ei tahaks? ; ) Jaa-aah....
 
Boa 28. november 2013, kl 12.14
Kas usud, et kui oma armastatuga kokku kolid jääb õnn kestma? Kirg leegitsema? Kas tal polegi vigu? Tihti on unistused ilusamad kui reaalsus ja armastatuga kokku kolimine ei pruugi osutuda kaugeltki selleks, mida loodad. Sa võid ju seda proovida, et purustada oma illusioonid ja saada südamerahu, kuid kes sind pärast seda enam ootab. Sinu heast mehest on muidugi väga kahju... Juhul kui sul on ka lapsed, siis peaksid eelkõige nendele mõtlema.
 
seda et 28. november 2013, kl 13.40
pikaajalised kooselu toimivad siis, kui mees armastab naist ja naine austab meest ja kui vaadatakse mitte teineteise poole vaid ühes suunas.
need kirgede möllud, need lõpevad tavaliselt argielus ruttu, salaja niimoodi muidugi võivad kesta aastaid.
 
Armastus on pime! 28. november 2013, kl 13.43
Tavaliselt mõeldaksegi nn armukestele kuldne kuu selga ja elu ongi lill.Liblikad aina lendavad...ei osata oma pereõnne enam hoida. Kõik uus ja võõras on palju huvitavam.
 
undi 28. november 2013, kl 13.48
siin on mitu asja. esiteks puudub sul füüsiline tõmme ja ilma selleta on raske. esimene pikk suhe oli samasugune, teine kardinaalselt erinev, täiesti vastupidine, ei jõudnud sellega lõpuks enam kaasas käia, tema tunded polnud nii ausad kui oleksid pidanud olema, tookord mõtlesin, olgu mis on ainus asi mis järgmises suhtes kõige tähtsamaks pean on hoolivus ja armastus minu vastu ja tuligi kõige ehedamal moel, 1a ja rohkem ei suutnud, ei suutnud nii igavat elu elada. pakuks, et sul on lihtsalt igav.
 
realist 29. november 2013, kl 18.09
elu paneb lõpuks ise kõik paika, aga normaalne oleks ise midagi ette võtta, mitte raisata 25 aastat mingi jama peale, teeseldes ja rääkides teisele vaid seda, mida too kuulda tahab
asjad ja materiaalne heaolu ei asenda iialgi kehakeemilist klappi ja head seksi, mida saab teha ka 75-aastasena - ja selleks pole vaja isegi mitte raha, kui õppida olema rahul sellega, mis sul on
 
Irma 29. november 2013, kl 20.50
oleneb, kas ainult Sina armastad või on tunne vastastikune. Kirjutad, et läksite kunagi lahku, selleks oli ju põhjus. Eelmisel kirjutajal on õigus )
 
sass 08. detsember 2013, kl 17.40
kannata veidi,küll üle läheb...,ja normaalne elu jätkub.
 
Meh 08. detsember 2013, kl 18.04
Pane kuulutus tuvumisportaali, sebi mees ja niku nagu nagus. elu nagu lill
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!