Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Naisel on suhe teise mehega
 
ingrid 14. aprill 2016, kl 16.20
Kogu see lugu on nüüd sellest vaatenurgast, nagu oleks see mehe mure. Aga tegelt pole ju.
Mina mõtlen nii - las naine ise avaldab ka, misasja ta siis täpsemalt tulevikus ette hakkab kujutama. Äkki tal on mingid tõsised plaanid ja seljuhul - kuratlahti, pole tõesti mõtet heietada.
Pakun aga hoopis, et naisel pole üldse mingit perelammutamisplaani. Vastupidi - selline teema võiks teda isegi hirmutada. Paremal juhul loksutab ka kuplialuse paika. Halvem on see, kui ta juhtub selline totuke olema ja mõtleb, et kõik sellised asjad ongi temale avalikult lubatud, ta siis on see kuninganna ja valib mõnusaid emotsioone, nagu parasjagu mõte plahvatab.
Alati tasub läheneda ka nii: nähtavasti see naise unelm armastab teie kolmeaastast last väga! Sealt on ka kiiresti näha, kui suur see sidemekene neil on ja kas Sina üldse oma elu muutma hakkad. ; P
 
Tiit 15. aprill 2016, kl 13.04
Liiderdajad ja abielunaised kargajad põlete poõrgus
Kümnes käsk
Sa ei tohi himustada oma ligimese naist, sulast, teenijat, kariloomi ega midagi, mis tema oma on.

Mis see on? Vastus:
Me peame Jumalat kartma ja armastama, nii et me ei meelitaks, ei võtaks ega ahvatleks oma ligimeselt ära tema naist, teenijaskonda või kariloomi, vaid nõuaksime neilt, et nad jääksid sinna ja teeksid, mis on nende kohus.

Mida ütleb nüüd Jumal kõigi nende käskude kohta? Vastus:

Ta ütleb:
Mina, ISSAND, Sinu Jumal, olen püha vihaga Jumal, kes nuhtleb vanemate süü laste kätte kolmanda ja neljanda põlveni neile, kes mind vihkavad. Aga kes mind armastavad ja minu käske peavad, neile tuhandeile osutan ma heldust.

Mis see on? Vastus:
Jumal ähvardab karistada kõiki, kes käskudest üle astuvad, seepärast me peame tema viha ees hirmu tundma ja ei tohi nende käskude vastu eksida. Kuid ta tõotab armu ja kõike head kõigile, kes neid käske peavad, seepärast me peame teda ka armastama ja usaldama ning hea meelega tema käske täitma.
 
magdaleena 15. aprill 2016, kl 13.48
ärand, Tiit, nüüd jumalat selliseks koletiseks tembelda. Jumal on armastus, armastus ja veelkord armastus ja meie, inimesed, oleme jumalast, seega ka vaid armastusest.
ainult armastusega saab maailma muuta, mitte karistamise, keelamise, käskimise ja hirmutamisega.

kui kole on selline vihaselt karistav jumal. ei taha sellist jumalat mitte.
see nagu kommunismi saladustes, kus KÕIK, keda arvati valesti mõtlevat, tapeti, kõik, kes julgesid kauem kui 20.00 väljas viibida, kisti alasti ja lasti maha ja söödeti loomaaia kiskjatele...
vaadake hermese varjus kommunismi saladusi youtubes...see on kohutav, aga jumalaks olid seal...kes....vaadake...
 
Nuu 15. aprill 2016, kl 16.25
Eks ole jumal pole ainult armastus vaid ka karistab neid kes valesti käituvad. Miks meil elu Eestis kõige usuvastasemes riigis selline on. Sest jumal on ütelnud, et panen uskumatuid juhtima poisikesed. Kes ei tea elust midagi
 
N25 16. aprill 2016, kl 23.29
Mina arvan ka, et peaksid naiselt väga otse küsima, et mida ta ise mõtleb ja mis saab. Küsi nii, et hakkaksid tulema konkreetsed vastused. Isegi kui õhkkond läheb natuke pingeliseks või pead natukene tagant torkima. See lihtsalt on seda väärt, sest muidu te ei jõuagi selle jutuni.

Muidugi, kui väga käest ära läheb ja mitte midagi vestlusest välja ei tule, siis ära ekstreemseks mine. See enam ei aita, kui ta ise juba sulle pigem vastu töötab või pole kavatsuski rääkida.

Aga no - ma ei ole kunagi kedagi petnud ja mind pole petetud ka. Samas kui näiteks kujutan ette, et saaksin teada, et mu elukaaslane on teisega suhet alustanud, siis vähemalt ennast teades võtaksin ma selle KOHE ette. Mingid mõtted, kavatsused, eesmärgid tal selle kõrvalsuhtega ju on, see on fakt. Igasugune "ma ei tea" ja üldine bla bla jutt mulle väga hästi peale ei lähe.

Ma ikkagi ei lepiks, et kõrvalsuhe on teada ja nüüd tiksume koos edasi, nagu poleks midagi juhtunudki. Kohe tuleb hakata asja lahendama. Ja noh, eks hullemal juhul lõppeb lahkuminekuga.. paremal juhul mitte. Aga hetkel olete ju kolmiksuhtes ja kui kaua sa oled valmis nüüd niimoodi ootama?
 
tehtud-nähtud-käidud 19. aprill 2016, kl 14.13
on küll võimalik parandada ja üle saada.
tegeleda tuleb, mida varem seda parem.
tingimus, et mõlemad annavad aru ja soovivad. otsi keegi teenäitajaks. Andres Sild on üks hea variant. objektiivne.
 
teemaalgataja 04. mai 2016, kl 10.00
Naised on ikka kummalised, aru ma ei saa, mis toimub nende psüühikas - selgus, et suhe on olnud siiani platooniline, korra aasta tagasi said kokku ja siiani on suhelnud FB vahendusel. Naine kõrvuni armunud ja selle nimel kasvõi kooselu võimeline lõpetama kui ainult mees selleks vaid märku annab ja seda tahab. Selgus see kui vestlesime omavahel sellel teemal naisega tõsiselt ja andsin mõista, et kui temal tundeid enam minu vastu ei ole, siis kinni ma teda ei hoia, inimest ju ei saa omada ja kooselule sundida. Naine siis teatas oma uuele väljavalitule, et tema on nüüd vaba ja saab unistatud eluga ja uue väljavalituga edasi minna. Mee saga teatas, et tema tahtis ainult suhelda, fantaseerida, pigem suhtles, pakkus naisele seda, millest naine aga fantaseerida unistas, nagu armastusromaanis. Mingisugusest kooselust ei saa juttugi olla, sest tal on juba väljavalitu olemas. Naisele aga ei jõua see veel kõik kohale, ootab jätkuvalt märguannet. Nüüd on siis asi niikaugel, et tõenäoliselt uut kooselu väljavalituga ei tule, vana suhe on aga ka korralikult lörtsitud, sest mida peab mees tundma kui kõik see talle kord teatavaks saab ja ilus idülliline kodu on kokku varisenud. Naised, mis toimub teie peades, miks te nii teete, kas üksikemasid, kes üksi lapsi kasvatavad on veel vähe ?
 
Krista 04. mai 2016, kl 10.56
Parem on kui teised panevad pole vaja oma energiat lõbunaise peale raisata.
 
suss 22. mai 2016, kl 18.37
Pole mingi ime ,et paarisuhtes ühel tekib armuke.Pole vahet ,kas selleks on mees või naine, naised pole ka kehvemad armukestepidajad. Küsimus on selles milleks armukest vaja on. Omal ajal avalikustati Inglismaal lõbumajad, ja seda just naisorganisatsioonide nõudmisel. Kui mehel tekib füüsiline vajadus,siis saab vajadusest seal lahti. Mees rahuldatud ja kodus kõik korras. Sama ka naistega, kui naisel toimub armukese juures pinge maandus ja ta on ka oma mehe vastu tähelepanelikum,siis pole ju sellest midagi paha. Ja ärge hakake siin jahuma truudusest ja selle rüvetamisest ja mina ei taha ja mida iganes. Sest armukesi pidavaid mehi-naisi on väga palju, pooled vähemalt meie seas ja nii on olnud juba aastatuhandeid.Probleem on selles,et kogu elu tuleb elada kaine mõistuse seisukohas, aga kui kõrvalelu hakkab segama kodust elu,siis on asi korrast ära. Võrdluseks võin tuua napsi võtmise.Enamus inimesi võtab vahel pitsi-paar, sellest pole midagi kui mõõtu peetakse ja halvaks läheb asi siis kui tekib alkoholism.Sama ka silmarõõmudega, kui asi läheb liiale ja kontrolli alt välja,siis on kooselu sama võimatu kui joodikuga.
Võiks öelda sedasi, kui selgub,et teine pool on juba 10 aastat pidanud ühte ja sama armukest,siis pole vaja teha skandaali, võibolla tänu temale on ka teie omavahelised suhted korras. Pealegi,kui teie elukaaslane peab 10 aastat ühte ja sama armukest,ja omal on kodus kõik korras,siis see näitab üles truudust tema vastu, pole maha jätnud, Ja sama kindlalt võib väita,et ta ei jäta maha ka oma seaduslikku elukaaslast. Elu pole ainult must-valge, elu on värvilisem.
alice alice 07. jaanuar 2020, kl 04.30
Kui ta abikaasa leiab, olin veendunud, et see võib ka minu olukorda parandada.
sest ma olin absoluutselt meeleheitel oma mehe saamiseks. Elu ilma temata oli
segadus mulle ja mu lastele. Tahtsin radikaalset muutust ja arvasin seda
lahendus võiks olla manuka tempel. Pärast resolutsiooni arutamist
preester Manukaga pani ta mind lootma, et taastab minu abielu. Mina
tundis enesekindlust, et ta tõepoolest toob mu mehe ja ta tegi seda! see on
fantastiline, mida preester Manuka on minu pere heaks teinud. tema abi on
hindamatu, veelkord tänan teid. Tema kontakt on [lovesolutiontemple1@gmail.com]
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!