Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
mõtisklus eksmehe uuest suhtest
 
Kibestunud eksnaine 15. mai 2014, kl 23.56
Klassikaline juhtum- mees pettis oma rasedat naist kolleegiga, seejärel jättis pere maha ja kolis kolleegiga kokku elama. Lastega suhtleb minimaalselt, sest väidetavalt pole aega. Elatist lastele vabatahtlikult ei maksa sentigi.

Küsimus- kas tõesti on võimalik, et selline uus suhe saab õnnelikult kestma jääda?
Mis naine seob oma tuleviku ja plaanib peret mehega, kes ei täida juba olemasolevate laste eeski minimaalseidki isakohuseid, kelle pangaarved on elatisevõlgnevuste tõttu püsivalt arestitud ning kelle ainus sissetulek sõltub ümbrikupalkadest? Kas tõesti saab see uus suhe olla õnnelik ja harmooniline ning uus naine jäädagi nii imeliselt mõistvaks?
 
vallatud kurvid 16. mai 2014, kl 00.08
No m6tlev inimene sellise kroonilise v6lgnikuga suhet ei oleks loonud. Ju on see uus provva selline natuke meeleheitel tädi, kes, maksku mis maksab, peab mehe endale saama. Sellised kannatavadki. Hambad ristis ja rusikas rullis, aga kannatavad ja sulgevad silmad mehe n6medate kylgede ees.
Lisaks ilmselt sudib see provva ka ise meest takka, et mees EI maksaks elatist ja ka muus m6ttes oma eelmise perega n6medalt käituks. Sest eelmine naine on "hull, paha ja psyhhopaat" :)
Ainus v6imalus: ANNA ASI KOHTULE LAHENDADA. Nii saad vähemalt lasterahad.
 
simpel 16. mai 2014, kl 01.24
suurepärane mees ju vähenõudlikult maitsele. ja mis see meile sinust räägib, kes sa sellisele idioodile lapsi sünnitasid, mnjah, räägib küll. pole kunagi aru saanud, mis sinusugustel naistel arus on, kas jalgevahe nii kõvasti kohe siis sügeleb, et natukenegi valida pole aega? olete paar parajaid, pole sa parem, kui see uus naine, koerapulma, mis muud, tropid omavahel.
 
to simpel 16. mai 2014, kl 07.26
Sinu postitus räägib enda eest. Rohkemat polegi vaja.
mansion ghost 16. mai 2014, kl 08.01
Aga mida ´simpel´ valesti kirjutas?
 
koerapulmale 16. mai 2014, kl 08.01
Kuuldavasti olevat sellel uuel mehel oma koerapulm läbi elatud. Üks emane lita tegi talle sarved ja lasi siis jalga:) Ei osanud see tossike omal ajal paremaid valikuid teha, vaatas vaid, et saaks ära torgata :P
 
koerapulm2 16. mai 2014, kl 08.41
Tegelikult on neid koerapulmi tal isegi mitu olnud. Suts pulma ja suts pulmast tagasi. Vahetab litasid nagu sokke. Eks selline kiiresti kokku ja sama kiiresti lahku räägib oskamatutest valikutest ja litsakast ellusuhtumisest. Ükski terve mõistusega inimene ei harrasta selliseid lühiajalisi koerapulmi:P
 
Kibestunud eksnaine 16. mai 2014, kl 08.53
5 postitusest vastas küsimusele ainult 1 :)

Mis minusse puutub, siis jah- tegin omal ajal vale valiku laste isa osas. Kuna ta oli mu esimene armastus ja esimene suhe, ei osanud näha kõiki märke, mida praegu juba oskaks.

Ilkujatele- olime abielus 12 aastat, nende aastate jooksul ei olnud ta arved kordagi arestis, vajalikud maksed olid alati tehtud (kuigi mõnikord hilinemisega), lubadustest peeti üldjuhul kinni, kodus aitas palju jne. Päris tore mees oli. Kuni petmise ja lahkuminekuni, kus sõna otseses mõttes teda enam ära ei tunne... Juba aasta aega (ei ole omalt poolt kordagi keelanud lastega kohtumisi ega muul moel "bitchinud", nii et käitumist selle süüks ajada ka ei saa)
 
rp 16. mai 2014, kl 10.10
Milles küll teemaalgataja peab ennast süüdi tundma-selles et ei suutnud ette näha milliseks mees muutub Lohutav teada,et peale lollide eksnaiste(mina nende hulgas),on ülejäänud eksimatud ja tulevikku ettenägevad...
 
naine 16. mai 2014, kl 11.18
minul omal ajal samasuguse mehega lapsed tehtud. olin väga armunud, mõtlesin, et see on tuhandeks aastaks... abiellusime ja sündisid lapsed. mingil hetkel hakkas kõik allamäge minema, selleks olid mõlemapoolsed erinevad põhjused. mees pettis korduvalt, elas lausa kaksikelu. lõpuks ma võtsin lapsed ja lahkusin. nüüd ütleb eks, et kui ma natuke kauem oleks kannatanud, siis oleks kõik taas korda saanud... aga mille nimel ? laste ja minu tervise ja närvide nimel ? no ei...

ma ei saa aru, miks süüdistada ainult uut naist ? milles üldse tema konkreetne süü seisneb ? mees on samamoodi süüdi. ja ega ma ise ka süüst puhas ei olnud. tegelikult ei oma mingit tähtsust, mis saab mehe uuest suhtest. sina pead oma elu edasi elama ja lastele turvatunnet pakkuma. kas oled rahulolevam, kui öelda, et ei jää see uus suhe selliseks ? inimesed on erinevad ja suhted on erinevad. võib olla nad just väärivad teineteist. miks selle üle üldse pead murda... sellest kõigest tuleb üle olla ja edasi elada, sest see on läbitud etapp. kibestunud ema ei ole laste jaoks just parim lahendus. või nagu keegi tark on öelnud - mehed tulevad ja lähevad, lapsed jäävad :)
 
vallatud kurvid 16. mai 2014, kl 13.28
Jah, tõsi ta on, et sellised nagu teemaalgataja mees ja selle uus elukaaslane ju tegelikult väärivadki üksteist.
Lase mehel minna, ma mõtlen, et lase ta oma mõtetes lahti. Saad hingeragu tagasi ja oma eluga vaikselt edasi liikuda. Ära tee seda viga mida mina tegin, et nutad taga inimest kes seda ei vääri ja kes sinu tundeid millekski ei pea.

Vabandan, et ennast siin kordan, aga lastele elatise nõue tuleks sul kõigest hoolimata sisse anda. Mida varem, seda parem. Sa tänad ennast pärast selle eest, usu mind!
Vahet ei ole, kas mees on "töötu" või töötab mustalt. Mingil hetkel peab ta hakkama oma tegude eest vastututama. Selliseid isasid hakatakse järjest rohkem vahele võtma ja kaua ta sellist elu elada ei saa.
 
Kibestunud eksnaine 16. mai 2014, kl 16.51
Aitäh teile! Tegelikult on teil vägagi õigus- ma peangi eluga edasi minema ning mitte raiskama oma energiat ja mõtteid mehe peale, kes seda ei vääri. Täpselt nii ongi.
Üle kõige tahan olla rõõmus ja hea ema oma lastele ning mulle endale tundub, et tasapisi hakkan kõige mustemast august juba välja ronima.
Miks teema üldse püstitasin- eksmees on korduvalt ja korduvalt mulle nina peale visanud, kuidas see uus naine on nii imeliselt mõistev ning nende suhe imeline idüll ning mina lastega üksi sel põhjusel, et teda piisavalt hoida ei osanud. See ongi jäänud kripeldama, et kas tõesti mõni naine suudab olla lõputult mõistev ja hoida idüllilist suhet, kui mehel arved kinni ja temapoolne panus pere-eelarvesse on täiesti kaootiline... Tean, et ei peaks mind üldse huvitama, aga ei ole ma hetkel veel nii tugev, et see ei kripeldaks.


p.s. elatise panin peale kohe esimesel kuul peale lahkuminekut ning nende võlgnevuste tõttu tema arved arestitud ongi
 
uus naine 16. mai 2014, kl 18.24
no kui see uus naine nii mõistev on, ta võib ka need laste elatisvõlad ära maksta mehe eest. kui ikka nii väärt mees, pole ju palju mehe kulusid kanda?
soovitan sul exmehele selline ettepanek teha.
 
Kibestunud eksnaine 16. mai 2014, kl 19.30
Kusjuures tegin :) Kurjaks sai :P (eksmees siis)
 
khm 17. mai 2014, kl 18.40
teata mehele, et lapsed kuuluvad kõrgemate seaduste järgi ikkagi mehele ja seega las kasvatab ise oma lapsi, sinul võivad nad vahest külas käia, kui vaja

uus naine on ju mõistev...
 
naine 17. mai 2014, kl 21.47
uue naise kallal pole küll nagu mõtet võtta. mees on mees ja teeb oma valikud ise. ja kuidas tema uus suhe läheb, ei ole küll kellegi asi.
kui elatis ei laeku, on raske loomulikult. kuigi ma ei saa aru väljendist "panin elatise peale". haige väljend.
elu on keeruline ja igasugu ebameeldivaid asju juhtub, kuid ega sellest kergemaks ei lähe, kui kõiki ümbritsevadi süüdistame. tuleb lihtslat hakkama saada, tegutseda.
 
helleriina 18. mai 2014, kl 11.38
kommentaare ei lugenud.
ma ei saa teemaalgatajast aru. mis see sinu asi on, missuguseks kujuneb uus suhe ja mis toimub selle teise naise peas? vaata et oma eluga hakkama saad. selle asemel, et nõuda mehelt välja elatis OMA lastele ja tegeleda OMA eluga, murrad sina pead, mis toimub selle uue naise peas?
kiiksuga oled vähe või?
 
helleriina 18. mai 2014, kl 11.44
manson ghost ja simpel
näha kohe, et olete mingid alamklassi inimesed. mis sõnakasutus, mis väljendused, mis mõttemaailm:))
kõnts..
mansion ghost 18. mai 2014, kl 12.05
Ja ´helleriina´ on ainus lilleke pasameres, veatu ja ilmeksimatu. Ei kuulu küll ühiskonna kõrgustesse aga põhjamudani on ikka hulk maad veel langeda.
 
krissu 26. mai 2014, kl 13.25
omal tutvusringkonnas,välimuselt kena naine,vöttis mehe,kel kaks last
keelas mehel lastele raha saata ja mees jooksis nagu kutsikas ja tegi,mis uus ytles
Minu meelest on mees loll,olgu naine,milline tahes
 
Tiia 26. mai 2014, kl 16.56
Just, selline mees on loll ja tegelikust on hea, et teemaalgataja seesugusest lollist vabanes.
See mees ja ta uus naine väärivad üksteist täielikult, seega pole enam mõtet arutleda, et miks ja kuidas. Pott leidis omale vastava kaane.
Sinul, teemaalgataja, on põhjust õnnelik olla, sest oled paremat väärt.
 
naine 26. mai 2014, kl 17.26
Iga naine otsustab ise, kellel ta enda üsasse uue loote kasvama laseb panna. Kui sa teadsid, et ta niisugune ja naasugune ja ometi lasid endale tite teha, kas arvasid, et sinu lapsel on parem elu ja isa olemas, kui tema esimestel lastel on isakujust puudu. Aga vaba mees käib kellega tahab, sinuga ta ju vaid magas, ei olnud abielus. Las elab kellega soovib, milleks siin sellest kirjutada ja lahata jumala võõra naise soovil veel võõrama mehe eraelu.Mul on tunne, et sel mehel oleks nagu kaua aega oma kolleegiga suhe aga sina tekkisid sinna vahele ja nüüd nad lihtsalt jäidki kokku, sina ei puutu asjasse.
 
aida 27. mai 2014, kl 23.19
Inimlikuna on kahju igas sellises olukorras olevast naisest, aga sinu suhtumises on midagi tendentslikku. See on ju klassika: ega ometi mees ei ole siga, et pettis ja minema jalutas, vaid ikka uus naine. Sa justkui salaja loodaksid, et neil läheb suhe hapuks ja vana mees tuleb heana tagasi?
 
mäeküla piimamees 28. mai 2014, kl 08.41
samamoodi on klassika, et naised korjavad endale suhtes oleva mehe ja loodavad, et sünnib ime. Ja siis võitlevad eksi "needuse", lihaste laste ja neile "kulutatava"raha pärast. Kunagi mõtlesin, et miks küll uued naised eelmiste peale nii tigedad on. Ei tunne ju teda rohkem kui üks pettev mees on rääkinud. See on aga vaid armukadedus, mida tuleb omakorda projitseerida eksile. Vahe vast selles, et üks sattus enda teadmata kolmnurka, teine teadlikult. Muidugi pole uue peale vaja mõtteid raisata. Seegi on tüüpiline, et kui uuest midagi ei räägita, tormab keegi sisse lausega "miks uut süüdistatakse ja ta pole süüdi". Ei tea , kas tähelepanust kõrvale jäämine häirib? Aga eks selline rollivalik räägibki ju inimesest endast ja kahetseda pole ometi vaja, et petmisele aldis mees järgmises pesas.Kas uus suhe on parem kui eelmine, saad peagi mehe välimusest aru. Keha ei peta ja silmad samamoodi.
 
to teemaalgataja 30. mai 2014, kl 13.28
Mõni suhe kestab seni kui on nö välisvaenlane kelle vastu võidelda. Mis saab olla parem välisvaenlane kui kibestunud eksnaine kes on psühh ja nõuab vaesele mehekeselt raha mingite laste kasvatamiseks kes ju on selle eksi omad mitte enam selle mehe omad kes ära jalutas jne.
Klassikalised laused mida me kõik oleme kuulnud saunas õllest julgeks läinud kolleegidelt ja delfi anonüümsetelt kommentaatoritelt.
Ja siis veel, et siga otsib ikka pori.
Siga mees otsib räpast naist. Kui need kaks kokku saavad siis on ju mõlemate vajadused rahuldatud ja suhe toimib. Kui mees enam siga poleks (hakkab maksma, hakkab lastest hoolima, hakkab ausaks ja väärikaks) siis muutub ka see räpane naine talle vastumeelseks või tõukab see räpane naine ta ära kui igava ja tossikese.
Kui naine muudaks oma elukombeid ja vaateid ja hakkaks korralikuks pereemaks, saab ka lapsed ja hakkab kodu hoidma siis tüdineks siga mees temast ja läheb uut pori otsima.
Ega seda mis sinu siga eks ja tema uus pori oma eluga teevad ei oska ennustada sina, mina ega mitte keegi teine. Elu näitab. Ja lõppude lõpuks- see pole ju tähtis sulle! Kallis teemaalgataja, keskendu nüüd oma elule ja kui sa just ei tunne endas seatalitaja kutsumust siis jäta need kaks sinna ja mine oma eluga edasi. Aeg näitab kuidas teistel läheb aga oma elu kujundad ju sina, mitte teised sinu ümber, eks ole? kõike head sulle!
 
jah... 30. mai 2014, kl 15.15
1. Mees, kes petab oma rasedat naist, lõhub pere ning lastele elatist ei maksa, on inimrämps
2. Naine, kes ei pea pühaks perekonda ja rasedust, vaid loob raseda naise mehega suhte, on samuti inimrämps
Ja sellised inimrämpsud ei ole väärt ei pisaraid, aega ega energiat, et neile mõelda
 
kuri 03. juuni 2014, kl 12.42
Ma loen ja motlen siin. Paraku ongi iga teine eesti naine paljudele meestele millegiparast kattesaadav madrats. Saage ometi aru. Naised teist ju endist hakkab koik. Ma ei tea hetkel uhtegi naist kes poleks oma meest petnud oma elus. Pagan millest te soitue siin.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!