Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Mees kutsus mind eksi nimega
 
Karru 15. juuni 2014, kl 05.53
Ma olen vihane ja pttunud ja segaduses. Oleme meessõbraga koos olnud 1,5 a elame koos ja plaanime koos tulevikku. Täna varahommikul tuli mees sünnipäevalt koju purupurjus, aitasin ta ilusti siis endale kaissu ja ütlesin " maga nüüd mu väike Krissukene" ja ta vastas ".. minu väike Liisu".. aga ma ei ole Liisu, ma olen Karin!
(Liisu oli ta paari aasta tagune eks, kellega ta natuke aega koos oli, kõvasti vähem, kui me praegu)
Kas peaks sellest midagi välja lugema või aus purjusinimese eksitus?
 
aju_keenius 15. juuni 2014, kl 06.04
Vähemalt sul on keegi. Mulle öeldakse ninaada ja tund on täis.
 
Irma 15. juuni 2014, kl 06.44
Meessõber oli öö veetnud eksiga ja oli nii tahmas,et unustas sinu nime.
 
Kai 15. juuni 2014, kl 07.02
See ei pruugi küll kohe midagi tähendada. Mina uue mehega juba 5a õnnelikult koos, ikka kipun nii pojale kui uuele mehele eksi nime ütlema. Lihtsalt ajan nimed sassi.Teinekord hüüan poega ka kogemata uue mehe nimega.
 
sulz 15. juuni 2014, kl 08.16
Seda haigust nimetatakse nimetripperiks- see on ravitav ja läheb aja jooksul mööda. Ärge põdege!!!
 
' 15. juuni 2014, kl 08.24
SIIN ÜLAKORRUSE DEBIILIK KIUNUB JUBA 12 TUNDI JÄRJEST . KAS MA PANEN SIIA KÕIK KIRJA MIDA TA KIUNUB VÄ?
 
mutt 15. juuni 2014, kl 08.44
ära tõsta teemat ja tüli tühjast asjast!uuri natuke psühholoogiat ja saad teada, et selline asi on normaalne.poleks ime, kui oma aju mittekontrolliv(purjus)mees oleks sind kutsunud emaks.uuri pisut asja, enne, kui oma armukadeduses piinlema hakkad.
 
Noh 15. juuni 2014, kl 08.53
vähemalt tead, kust see Liisu nimi. Mõtle, kui ta oleks sulle öelnud näiteks Svetlana või Amalia.
 
Vana Tõde 15. juuni 2014, kl 10.04
Parim sex on exiga!
 
40 aastat lahus 15. juuni 2014, kl 10.26
Ikka end.mees oma uut naist vahel kutsub minu nimega. Me naerame selle üle, sest käime perekonniti läbi ja oleme head sõbrad.
Kuidas te saate koos elada, kui kogu aeg mingi kahtlusevari on ja armukadedus?

Teemaalgataja - purjus mees on vaja voodisse juhatada ja kaineks magada lasta, mitte kaissu pugeda.

.
 
chätrin 15. juuni 2014, kl 10.31
Mina jätaks sellise kohe maha!
 
ahhaaa 15. juuni 2014, kl 12.04
mina kutsusin ka aeg-ajalt oma elukaaslast eksi nimega. no ja mis siis.
keel vääratab, mis teha siis. kusjuures ma polnud kunagi purjus.
samuti olen koera ja lapse segi ajanud, õe ja lapse, koera ja õe. mis nüüd siis - annan koera ära, lapse lastekodusse ja õega ei suhtle või?:))

teemaalgataja võiks hoopis olulisemale probleemile mõelda - kas mees on äkki joodik? kui tihti ta purjus on? vaat see on tähtis.
 
nuujahh 15. juuni 2014, kl 21.34
miilustasin üle pika aja oma kallimaga ja ta ütles mulle oma matsaka töökaaslase nime - vot see on tase!
 
LAHUTA 15. juuni 2014, kl 23.03
Ära lase ennast mehe poolt alandada! Kus Su eneseuhkus on? Ma arvan, et kui ta peaks midagi selle koha pealt kobisema, siis jäta ta maha. Aja majast välja ja pane alimendid peale! Ei tohi lasta ennast meeste poolt kohelda nagu mingit jalamatti. Ära raiska oma elu. Otsi omale mees, kes sind armastab ja austab.
Elame ju ainult üks kord!
Mis ei tapa, see teeb tugevamaks!
 
ahhaaa 15. juuni 2014, kl 23.23
LAHUTA
jah, just - maha tuleks lüüa selline kurjategija!!
kogu maailm kuulugu vaid naistele, mehed on alam liik, rumalam tõug, looduse eksitus!!!
mhed puuri! mehed orjadeks!:)))
 
siku 16. juuni 2014, kl 02.50
Kord koduloomale süüa valmistades ütlesin abikaasale, et ta annaks meie koduloomale selle söögi, kuid kasutasin kodulooma nime asemel oma perekonnaliikme nime kes üldse ei elagi meiega. Kas ma ka nüüd mingis salaafääris süüdi?
Samuti ma oma abikaasat kutsunud oma poja nimega, see ka kindlasti jõle patt...
Igas asjas ei tasu halba näha.
 
Liina 16. juuni 2014, kl 06.46
Mind kutsus ka,a me naersime.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!