Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
mis kohustused mehel peres siis oleks...
 
kätu 28. juuni 2014, kl 16.58
...kui heidab naisele ette,et too pole muru niitnud,puid ladunud,lõhkunud ja ainult käib tööl,tegeleb lapsega,koristab jne.Mida head siis mehele teha jääb,kas võõraste "litsidega" ringi aelemine.Naine siis nagu orjatar kodus,kellega ei kõlba isegi metsa vahel ringi jalutada.Kas naine peab olema justkui koera nahas ,kes kodu korralikult valvab ja käsklusi täidab.
 
my 28. juuni 2014, kl 18.14
See mees on ise nagu koer-kargab kõike mis liigub. Jäta maha selline.
 
setokese nuuremp 28. juuni 2014, kl 20.39
Mis säänse iks enam pidada? Saada pikalt ja saadki ütsinda kaik ää teha. Ma ka tee kotto kai es, latsi om 3 ja elamine kah suur. Miis om enamus aiia tüül ja mina latsiga kotto ja kottotüüd pääle päivätüüd minu tetä.
 
naaskel 29. juuni 2014, kl 09.18
No kui mees peab nõusid pesema, süüa tegema, lapsi kasima, siis peab naine ka puid lõhkuma ja laduma. Nii ei ole, et üks teeb ainult ühtesid töid ja teine peab tegema kõiki töid.
 
hoopis nii 29. juuni 2014, kl 10.21
,et naine võiks absoluutselt kõik ise teha.Hulgaliselt raha võiks kah koju tassida ja mehele korraliku kinnisvara ostuks samuti anda.Mehele jääks ainult naise mõnitamine,sõimamine ja muidu mahategemine.Selline elu sobiks enamus meestele.
 
ehh hoopis nii'le 29. juuni 2014, kl 11.21
aga kes käsib siis mehega elada? ela üksi või naisega ja elu on lill!
 
oot,oot 29. juuni 2014, kl 12.11
kes peab naisega elama.Ei ole lesbi paraku ja elu ei ole lill.
 
ehh hoopis nii'le 29. juuni 2014, kl 12.26
oot,oot Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kes peab naisega elama.Ei ole lesbi paraku ja elu
> ei ole lill.

Orientatsiooni võib vahetada ja elu tuleb elada osata, ise oled on sitad valikud teinud.
 
to ehh 29. juuni 2014, kl 12.59
ise võid vahetada kui tahad .Mina ei kavatse.Ehk on mees hoopis vahetanud ja sibab meestega ringi.
 
ehh 29. juuni 2014, kl 15.18
Siis pidi mees küll naistega nii halva kogemuse saama, et orientatsiooni vahetas. Mis teha mõni kohe sattub madude otsa.
 
ingrid 01. juuli 2014, kl 11.14
Mina olen peast vanaaegne ja igatahes leian, et mees võiks siiski suuremad füüsilist pingutust nõudvad tööd oma kraesse võtta. Naine on siiski naine. Mis ei tähenda, et ta vahel ei võiks mistahes põhjustel neid toimetamisi teha.
Aga siin ei ole asi tööjaotuses. Tegelikult ju.
Kui omavahel on ammuilma kõik sant ja mäda, siis tuuakse mingid lollid ettekäänded lagedale, et mingit muud olukorda varjutada. Kehv seis ja paremaks see teil igatahes ei lähe.
 
z 01. juuli 2014, kl 21.17
Aru ma ei saa, mis teemaalgatuse point on. Lihtsalt vingumine? Kui asi ei sobi, tuleb see mehega selgeks rääkida, mitte suvalises foorumis plärtsuda.
 
jama 02. juuli 2014, kl 19.22
mees nimelt keele alla neelanud ja ei saa rääkida.Juba oma 4 nädalat tal see haigus.
 
vanem naine 04. juuli 2014, kl 07.35
Tegelikult on sellel vägagi füsioloogiline põhjus miks mees peab raskusi tõstma, mitte naine. Kui naine saab kord 50+ siis hakkavad alles kangelasnaise sümptomid alakõhus tunda andma. Ja see pole mitte meeldiv kogemus.
 
troll 04. juuli 2014, kl 08.23
Jah, see on õige, mees võib rahumeeli oma selja ära tõsta ja naise jaoks on see suht savi, kui mitte meeldiv kogemus.
 
seljavalu 05. juuli 2014, kl 16.12
hullem ikka ,kui keele oled alla neelanud ,kui see seljavalu.
 
Luulu 15. juuli 2014, kl 02.43
"Orientatsiooni võib vahetada"
Millal sa otsustasid, et sa hetero oled?
 
internet tuleb appi 15. juuli 2014, kl 11.15
Uuri, vaata , õpi, millised erinevused on mehel ja naisel ,milline skelett on mehel ja milline naisel. Miks on naisel tugev puus aga mehel õlad. Mees saab füüsilsie töö nagu naksti tehtud aga naine nihestab nõrga selja ära,samas on naine võimeline ka mitmikuid 9 kuud kandma puusad on ju tugevad aga näe, mehele pole seda looduse poolt antud, mehel on puus nõrk...Töid tuleb nii jagada, et raskemad mehele ja kergemad naisele.Füüsiliselt ,ma mõtlen. Mees tassib rasked ämbrid ja rasked potid, kausid, et naine saaks seda kõike kasutada pere heaks.Mõtle ise edasi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!