Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Endised elukaaslased. No anna mõistust
 
vajan rahu 15. september 2014, kl 20.20
Ise suhtes ja peaks nagu õnnelik olema. Aga pidevalt mingi nuhkimine käib meie elus.
Tema laste kaudu olen kuulnud, kui meil käivad, et uurigu kuidas on ja mis asi kus on, andku siis aga talle teada.
Facebookis oli mul mingi aeg pulmade teema läbivaks. Paaril tuttaval pulmad tulemas ja siis sai meeldivaks lisatud erinevaid selle teemalisi gruppe ja lehekülgi, et neile abiks olla. Ju ta siis käib passimas ja lendas kohe kohvikusse kohale, nägin silmanurgast, et küll uuris ja vaatas mu käsi, et umbes, kus see kihlasõrmus on. Äkki hakkavadki abielluma.
Pidevalt on vaja miskit soperdada ja meid tülli üritada ajada.
Käib salaja meil toas, kui mehe lapsed siin on. Varsti lasen toale lukku käiva ukse ette panna, et isiklikes asjades nuhkimas ei käida. Pärast mingi asi kadunud ka veel äkki ja tõesta siis, et see kunagi mul üldse olnud on.

Olen nii tüdinud juba

Kuidas teie küll olete toime tulnud, need, kellel on sarnane olukord?
 
lukk pane kindlasti 15. september 2014, kl 20.32
lukk pane kindlasti ja kohe. ülejäänut väldi niipalju kui võimalik.
 
Anna 15. september 2014, kl 20.37
Kahjuks mul niipalju mõistust pole sulle anda kui sul vaja oleks ja vähesemaga pole midagi eriti peale hakata.
Pead selle piskuga edasi läbi ajama. Raske on, aga ei tapa ju.
 
õnneks 15. september 2014, kl 20.45
ON minu mees-elukaaslane enne ikka päriselt lahku läinud ja mina ei tunnne ega tea ega tahagi teada tema eks naisi või kedagi eelmisest elust. Mis lõpetatud see lõpetatud ja ma muidugi ei hoople kusagil internetis lausa piltide ja nimedega, et kellega ma elan ja kes mu mees on...Eis ega keegi, sest meil on armastus ja meile pole vaja , et keegis egaks kui ka üritab, küll siis paika pannakse, et ära sega ja kõik. Ei suhtle, ei kohtle ega ei tee tegemist nendega kellega lahku läinud.
 
kirjaoskaja 15. september 2014, kl 23.22
Kuigi olen juba 50 aastat ilmas elanud, ei saa ÜLDSE aru, mida kirjutasid!? Endise mehe lapsed käivad teil nuhkimas? Elukaaslase jaoks pead luku ära vahetama - millise luku? Kirjuta palun arusaadavalt!
 
vajan rahu 15. september 2014, kl 23.34
Mehe lapsed saadetakse jah meile nuhkima, et siis ette kantaks kuidas elame. Mehe endine naine käib ise ka salaja meil,n.ö. lastel külas, kui nad isa juures on, siis tuhnitakse kõik asjad läbi. Kord jäi kiiruga kodust lahkudes telefon maha. Mees oli saatnud mulle sõnumi, endine kaasa oli läbi lugenud, kõik sõnumid ja teated, mis mul seal olid.
 
kirjaoskaja 15. september 2014, kl 23.54
Kuidas on sinu endise mehe lapsed SINUGA seotud, et nad TEILE saadetakse nuhkima? No ei saa aru, lihtsalt ei saa.
 
vajan rahu 15. september 2014, kl 23.56
Ei ole minu omad, mehe lapsed
 
kirjaoskaja 16. september 2014, kl 00.04
Just-just, seda ma räägingi, et MEHE lapsed, mitte sinu omad. Mis on mehe lastel sinuga asja?
 
vajan rahu 16. september 2014, kl 00.08
Me elame sama katuse all juhuslikult, mees , mina ja mehe lapsed eelmisest elust. Nad ei ole küll koguaeg siin , aga koolivaheaegadel ja nädalalõppudel ikka käivad
 
abc 16. september 2014, kl 00.09
Tüüpilised "kasutatud" elukaaslase hädad.
Nende vastu ei aita muu kui neist lihtsalt üle olla ja "mängu"reeglid paika panna
 
Kuule, kirjaoskaja 16. september 2014, kl 00.13
Millest sa atu ei saa?
Lapsed käivad oma isa juures, kus ta uue naisega elab.
Laste ema on andnud (küsija arvates) neile korralduse silmad-kõrvad lahti hoida ja hiljem kõik kodus ette kanda, kuidas isal uue naisega (küsijaga) läheb.
Seda küsjat iga kord kodus pole, siis põikab eks-naine teinekord neile koju sisse ja tunib ringi.
*
Kas sa nüüd said aru?

.
 
kirjaoskaja 16. september 2014, kl 00.21
Et nagu mingi ühiselamu-värk või? Laste ema käib koos lastega MEIE TOAS? Nojah, siis muidugi.
 
to kirjaoskaja 16. september 2014, kl 01.16
Tähti sa juba tunned aga jutu móte on sulle raskelt móistetav, õpi veel.
 
kirjaoskamatu 16. september 2014, kl 05.42
Ma sain küll kohe täiendavate seletusteta kõigest aru, aga noh, ma pole ka kirjaoskaja.
 
raske mõista jah 16. september 2014, kl 08.59
No aga mida sina siin rabeled? Kui mehe lapsed ja mehe naine, siis tema ka tegelgu probleemiga. Kui see ikka tema jaoks probleem on..... Kui aga mees kõigega rahul, siis arva ise, keda mees olulisemaks peab ja kelle arvamustega arvestab!
 
lõpetamata suhe on järelikult 17. september 2014, kl 13.26
Mees peaks selle muti paika panema, sina hoia eemale. Kui sina sõna võtad või vastu hakkad siis teed selle moori silmis hullemaks - oled hoopis sina seal ässitaja ja sussitaja. Nii, et mees tehku oma endise naisega lõpparve ja kui ei suuda, siis ma kahtleks selle mehe prioriteetides sügavalt. Kui ta ei suuda ühele ei öleda, siis vaevalt ta seda teistelegi teeb. Las käib ja vahib, mis see sinu perset torgib?


Tahaks teada seda, kuidas sa tead, et tema teie kodus üle käinud on? Lapsed võivad samamoodi tuhnida ja telefoni näppida, mitte ei pea selleks kohe see mutt sinna tulema.
 
lõpetamata suhe on järelikult 17. september 2014, kl 13.29
Ja õpetuseks teistele, mida kuradit te sigitate lapsi, kui suhe ei ole üldse nii kindelgi, et mõne aasta pärast juba lahkuminek. Pea on mõtlemiseks ikkagi, nii et kasutage seda! Iga seebaka järgi ei maksa joosta. Kahjuks ilus iseloom ei paista kaugele kätte ja paari aastaga ei saa sa kindlasti oma kaaslase loomust aimu! Tigedaks ajab kohe, kui ainuke eesmärk on ilus naine saada ja siis ke*pi ja ni*ku teha.
 
SALALIK SOOVITAJA 17. september 2014, kl 15.30
ole nende laste kuuldes ja nähes nende ema suhtes kiitev ja heatahtlik
käitu nii, et need lapsed koju minnes ei saaks sinust ja sinu suhtumisest midagi halba rääkida..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!