Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
kirub meest..
 
AA 13. mai 2015, kl 09.36
Nii..ma ei tea, kas mina nüüd olen imelik või milles asi ..igatahes mes käib mulle jubedalt närvidele. Alustuseks me oleme koos olnud 10 aastat ja meil on 3 last. Mees töötab põhiliselt nädalavahetustel öösiti. Ülejäänud aja on lihtsalt kodus. Teeb enda arust arvutis "tööd", mida reaalselt on 30 min jagu päevas. Kui ta parasjagu ei tee tööd, siis on trennis, nõuab seksi või süüa. Kui temalt midagi paluda teha, siis tuleb kõik jube vaevaliselt. Vähemalt 10 korda peab nuruma ja kui lõpuks vihastun, siis olen kuri nõid. Kuhugile minna ta ei taha, kui ka lähme, siis tigetseb, hädaldab ja kritiseerib kõike ning kõiki, vahib telefonis ja tahab võimalikult kiiresti koju saada. Mingid pikemad reisid on täielik kośmaar. Ütleb, et miks me kodus ei või olla, seal on ju hea küll ning istub jällegi enamuse ajast arvutis selle asemel, et lastega tegeleda või mingi huvitav plaan välja pakkuda.

Nii nüüd tagasi koduse elu juurde. Elame oma majas maal, kus normaalne inimene ikka leiaks endale tegevust. Maja juures on palju teha, ning aias aga inimene lihtsalt istub oma elu maha. Vahet ei ole, kas on kevad, suvi, sügis, või talv...ikka saab vaevu uksest välja. Ok lastega ta vahepeal viitsib mängida ja siis on ka maru uhke, et näe tegelen nendega! Maja juures sunnib tööd tegema oma sugulasel, kellele iga päev laekuvad mingid vihased kõned.

Lisaks elab meiega veel ka ämm - mehe ema. Too on täpselt samasugune paks laisk siga. Päevast päeva ajab mingit körti näost sisse ja vahib kalapilguga fürstenhoffi telekast terve päev. Kui paluda tal midagi teha kodus või kasvõi jalutama minna, siis saadab sinnasamusesse ja sõimab hooraks vms. Tihti tülitsevad mehega ka omavahel ja tihti lõppeb see sellega, et mees läheb talle kallale.

ja veel..lisaks on mees veel selline, et magab konkreetselt kella 13ni päeval ning siis õhtul hädaldab, et und ei ole. Võttes arvesse kõike eelnevat, siis huvitav küll miks?? :D Lõpuks jääb magama mingi 4 ajal öösel. No see selleks võttes arvesse tema öist töötamist paaril päeval nädalas aga point on selles, et ta solvub ja hädaldab, et mina temaga õhtuti üleval ei istu ja mingeid filimi ning seksirallisid ei viitsi korraldada poole hommikuni. Mainin siis ka ära, et minu tavapärane tõusmine on 7.30, kui vaja lapsed lasteaeda - kooli viia. Siis teen tööd ja vahepeal käin trennis. 18 õhtul söögitegemine ja paar tunnikest niisama vaba aega ning 9 ajal laste magama panek. Peale seda olen ise ka üldiselt suht laip valmis.

Jah ma ei saaks öelda, et mul nagu halb elu oleks, sest majanduslikus mõttes on meil kõik ok. Ehk peaksingi silma kinni pigistama, et noh ..las ta siis olla aga no ei saa. Mulle meeldib looduses käia, aias nokitseda. Olen pigem seda meelt, et kõik ümbritsev on ilus ja hea ja siis kõrval selline täielik vastand :/
 
suvaline 13. mai 2015, kl 10.00
Miks sa ise käid mingi nüri lolli tööd tegemas. Hakka ka mehe moodi arvutiga tööle pool tundi päevas, siis saate koos mehega hommikuni seksrallisid teha ja filme vaadata.
 
Lahku! 13. mai 2015, kl 10.21
Hädaldad ja vingud, eks!
Midagi viga pole, aga ikka kärss kärnas.
Ämmasse suhtumine aga on jälestusväärne- mistõttu tundud väga halva inimesena.
Kui sulle meeldib aias nokitseda ja jalutada- siis TEE SEDA, aga ära sunni teisi, kellele see EI MEELDI.

Soovitan sul eraldi kolida, kui ei meeldi.
 
mh 13. mai 2015, kl 10.36
Kui sulle meeldib midagi lastega korraldada või ise kuskil käia, mine ja tee. Alati ei pea mees kaasas olema, eriti kui ta ei tahagi. Sel juhul tekib paratamatult lahkukasvamine, aga teil on see suures osas juba toimunud. Seksiralli ralliks, aga paistab, et sind üldse seks ei huvita. Kes keelab, ärata mees kell 6 üles ja tehke üks pooleteisetunnine nagistamine :D Ja siis hakka torisema, et miks ei saa...

Ma ikka aru ei saa, et kui sulle meeldib aias nokitseda, miks siis mees peaks seda tegema. Pealegi tundub, et elate mehe majas ja maja on nö. mehele lihtsalt selga sattunud, ta võib-olla eelistaks üldse korteris elada.

Ikkagi rõhutan- kui sulle meeldib muid asju teha, siis tee. Lõpuks on sul ju kodune mees olemas, kes lapsevahis. Käi kinos, looduses või mis sulle meeldib, ära tiri meest kaasa kui talle ei meeldi.
 
mh 13. mai 2015, kl 10.37
Parandus: elate mehe ema majas, ämma majas.
 
AA 13. mai 2015, kl 10.37
Minul on ämmasse suhtumine halb?? Ta istub ja elab oma mugavat elu meie juures. Raiskab oma tervist 24/7 teleka ees istudes, ropendab ja sõimab mind hooraks ning oma 4 aastast lapselast litsiks. No tere hommikust :D

Lisaks veel mulle meeldib minu töö ja minu päevakava aga mull ei meeldi need 2 arvuti- ja telerisõltuvuses kibestunud olevust siin majas, kes pindu teiste silmas näevad aga palki enda silmas mitte. Kui neile seda mainida, siis järgneb ainult sõim ja ma olen suht loobunud. Eks ma mõtlengi enamasti kõik ilusaks aga korra või paar kuus viskab ikka karika täis.
 
AA 13. mai 2015, kl 10.41
..ja ma ei saa kusagile minna, siis ta solvub, et teda ei võeta kaasa. Ma olen proovinud välja pakkuda, et ta ei peagi tulema meiega väljasõitudele. Lähen hea meelega lastega ise. Siis ta võtab seda rünnaku ja etteheitena.

Maja ei ole ämma oma, see on mehel enda ehitatud, et tegelikult ta ei ole koguaeg selline loru olnud. Ämmal ei ole mitte midagi. Ta on endine alkohoolik, kes lihtsalt on kõik maha joonud. Selle pärast ei ole tal ka kusagil elada. Kui ka võtaks talle korteri, siis ta ilmselt jooks ja istuks ennast seal vähem kui aastaga surnuks.
 
mh 13. mai 2015, kl 10.59
Sa oled mehele perega väljaskäigud nii vastikuks teinud, sest sa pressid kõike seda mehelt välja. Ta ei jõua sinu virisemist pärast ära kuulata kui ta juhuslikult kaasa ei tuleks. Selles olukorras ei võida mitte keegi ja kõik kaotavad, eriti kahjustav on selline nn. perega väljaskäik lastele, kes näevad seda veiderdamist pealt. Soovitan ikkagi eraldi hakata väljas käima ja pärast ära võta mehe kallal, et miks ta jällllle arvutis istub ja et teil oli niiiii tore päev.
 
AA 13. mai 2015, kl 11.31
Oot kuidas nüüd minust mingi nõid siin saanud on? Need väljaskäigud on mehele just väga mugavad, sest tema peab oma 3 asja ainult kotti panema ja autosse istuma. Ma kannatan jumalast rahulikult ära kõik selle jama ja suudan ilma näägutamata ennast väljendada kui miski ei meeldi. Kui mõõt täis saab, siis ehk tulen siia hädaldama heal juhul. Mees kiidab, et hindab minus just seda, et ma ei ole mingi tänitav ja kaagutav naine ning võtan asju vabamalt kui enamus. Väga harvad on juhud, kui ma nö plahvatan. Me saame rahulikult asju arutada ja ta nõustub, et asjad võiks ehk muutuda aga ei muutu. Ta tunnistab, et on mugav ja üritab ennast kõigest läbi vedada ilma ennast oluliselt koormamata.
 
A. 13. mai 2015, kl 12.20
Armastad oma meest?
 
vanaema 13. mai 2015, kl 12.26
Väga väsitav lugemine- elaksin mina sinu asemel, siis oleksin õnnelik: oma maja ja aed(minu unistus), kindlasti mets lähedal(jällegi minu lemmiktegevus nii suvel kui talvel), auto ja juhtimisõigus olemas(lapsed ja telk autosse ja mitmeks päevaks minema), mees tööl nädalavahetustel(saad käia üritustel, just suvel toimub palju), ämm kodus abiks, kes palumise peale kindlasti avab kasvuhoone uksed, söödab koerad- kassid jne. Tee mehele potitäis kapsasuppi ja mine kuhu tahad- saan aru, et sa tööl ei käi.
Kõige tähtsam teema- nõuab seksi...see ongi elu alus. Ta ei käi seda mujalt küsimas, seega täida oma kohust. On ju kõik klappinud, teil 3 imearmast last sirgumas.
Oled hetkel lihtsalt vist üleväsinud, algasid õues need mullatööd ja asjatad üksinda. Palu naeratades mehel ja ämmal appi tulla, küll tulevad. Seega- rahu ja kannatust sulle!
 
miia 13. mai 2015, kl 13.50
vanaema Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väga väsitav lugemine- elaksin mina sinu asemel, s
> iis oleksin õnnelik: oma maja ja aed(minu unistus)
> , kindlasti mets lähedal(jällegi minu lemmiktegevu
> s nii suvel kui talvel), auto ja juhtimisõigus ole
> mas(lapsed ja telk autosse ja mitmeks päevaks mine
> ma), mees tööl nädalavahetustel(saad käia ürituste
> l, just suvel toimub palju), ämm kodus abiks, kes
> palumise peale kindlasti avab kasvuhoone uksed, sö
> ödab koerad- kassid jne. Tee mehele potitäis kapsa
> suppi ja mine kuhu tahad- saan aru, et sa tööl ei
> käi.
> Kõige tähtsam teema- nõuab seksi...see ong
> i elu alus. Ta ei käi seda mujalt küsimas, seega t
> äida oma kohust. On ju kõik klappinud, teil 3 imea
> rmast last sirgumas.
> Oled hetkel lihtsalt vist
> üleväsinud, algasid õues need mullatööd ja asjata
> d üksinda. Palu naeratades mehel ja ämmal appi tul
> la, küll tulevad. Seega- rahu ja kannatust sulle!

väga kena kommentaar ja head soovitused, kuid kahjuks eluvõõrad. kui autoril oleks võimalik sinu nõuannete järele toimida, siis ta siia nutma ei tulekski. inimesed on väga erinevad lihtsalt. muidugi oleks tore sinu nägemuse järele elada, ise tahaks ka nii, aga selleks on sageli teistsuguseid inimesi vaja kui need, kellel parajasti probleem. inimest ümber ei muuda ja kui se peakski õnnestuma, siis harilikult ei meeldi tulemus ei muutjale ega muudetavale.
 
AA 13. mai 2015, kl 15.03
Tunnistan, et osalt on emotsioonides süüdi väsimus ja reaalselt ma teen kõike, mida soovitate - asjatan ise aias, püüan lastega käia jalutamas maja juures (kaugemale ei saa, sest siis juba tüli, miks kaasa ei võetud..ja noh kui võetakse, sealt ise teate ise mis), käin ka sõpradega piisavalt väljas (teatris, kontserditel jms). Tegelikult võiks seda kõike ju koos teha, ilma et ta koju tagasi diivanile arvutisse ei igatseks.

Seksi osas nii palju, et ma ei arva et see oleks mu kohus. Keegi pole kohustatud seksiks eks? .. selles seksiteemas mul ei olegi midagi hädaldada, kõik toimib...kuigi tegelikult ma vahepeal imestan küll, et miks peaks?? Inimene on laisk, tujukas, endast veel tagatipuks üliheal arvamusel ja lisaks ka kaaluprobleemid. Ju siis ikka armastan teda...või seda, kes ta enne oli ja loodan, et tuleb ikka tagasi.
 
AA 13. mai 2015, kl 15.04
..ahjaa. Tööl käin ka ikka ja töö mulle meeldib.
 
vanaema 13. mai 2015, kl 15.22
Süvenesin rohkem sinu kirjutatusse ja väidan ikkagi, et oled lihtsalt hetkel väsinud ja ihkad lähedust. Nii ongi... tegelikult sa armastad teda ja oled TUBLI naine. Tunnen endaga lähedust selles osas- mulle meeldib üksinda asjatada, mööda metsa jalutada, eriti meeldib nn. käed mullas olla.
Varsti läheb soojaks, saad rohkem lastega õues olla, kasvõi terve päeva. Pange telk püsti, grillige ja ööbige telgis. Küll tulevad ka teised toast õue ja sina sära ja naerata!(kasvõi vastu- tahtmist)
Mina elan kahjuks üksinda, annaksin kõik, kui saaksin kahekesi olla. Isegi toas diivanil olev inimene...
 
No aga 13. mai 2015, kl 15.46
Tundub, et sul on kolme lapse asemel 4 last + ämm. Lastega on ju lihtne, eriti suuremate lastega. Kui tahad välja minna siis mine, enne aga kutsu ta kaasa kui ei taha siis ei taha ja kui tahab aga hakkab väljas olles jonnima siis tuleb seal samas selgeks teha, et järgmine kord siis välja enam ei saa kui jonnid. Kui sul on vaja majas midagi ära teha siis jälle käitu nagu lapsega, sina mulle mina sulle. Lihtne ju
 
..... 13. mai 2015, kl 19.31
Mille üle Sa täpsemalt nurised? Mulle tudub, et selle üle, et mees ei taha Sinu pilli järgi elada ja tantsida. Ja miks peakski? Kui ta ei taha aias rühmata ja reisida, siis see on tema õigus. Sina tee omi asju ja ütlegi ilusti mehele, et kui te soovid kokku ei kõlksu, siis tuleb mõlemal teineteise eritegevustega leppida. Aga seda arvata, et teine peaks Sinu järgi joonduma, on loll arvata.
 
irv 13. mai 2015, kl 22.00
Korras pere...
 
Inimesed 14. mai 2015, kl 11.26
muutuvadki. Kui sa ei suuda kohaneda arvutis oleva mehega, siis on on ees ootamas varem või hiljem lahkuminek, sest üks või teine sellist survestamist välja ei kannata. Minu arvates eriti haige tulla netti oma mehe üle nurisema, sest ta pole seesama, kes 10 aastat tagasi. Sina ka ei ole ju.
 
Keskealine daam 14. mai 2015, kl 16.26
Mina saan küll aru teema algatajast. Paljud naised tahaks vahel kellelegi kurta, see on nagu psühhoteraapia kui keegi su ära kuulab või saad hingelt ära kirjutada. Hakkab kergem ja lähed jälle eluga edasi. Enamasti on kuulajaks sõbrannad, aga kõikidel ei pruugi neid olla. Näiteks minu kallis südamesõbranna suri 5 aastat tagasi ja tunnen temast suurt puudust tänini, sest pole kellegagi oma muresid kurta.
Ega sellise loru mehega pole midagi peale hakata küll. Ämmaga samuti mitte. Ümber neid ei kasvata. Mees võiks nende roppude sõnade osas oma emaga siiski rääkida. Teie leival olles peaks ta siiski elementaarset viisakust üles näitama ja moka maas pidama. See, et 4-aastasele l... ütleb, on küll täiesti lubamatu. Paras oleks niisugune haige eit kuhugi hooldekodusse paigutada. Sinul ei jää vist muud sellistes tingimustes üle kui niisuguse olukorraga leppida ja vaikselt oma elu elada või siis minema kolida.
 
loru on loru 14. mai 2015, kl 16.50
mis mees? kus te siin meest nägite?
 
naiskodanik 14. mai 2015, kl 19.51
tunudb väga mõttetu mees olevat ja suht nõme ämm ka. ja terve hunnik haigei dkommentaatoreid, kes teemaalgatajat sõimama kukkusid! ei usu oma silmi
 
RR Wraith 14. mai 2015, kl 21.34
Tere hea teemaalgataja,

Tuleb tunnistada, et mida rohkem ma Su lugu lugesn, seda enam muu suu lahti vajus :D

Mnjaah - kui see on tõesti nii, siis võtab sõnatuks küll .. elab Eestis ikki igasugu "meesisendeid & kaadreid".

Sa võta Tuuli Roosma'ga ühendust ja paku talle head Saladuste saate ideed ;)

Jõudu ja meelekindlust peaks vist soovima Sulle !
 
AA 14. mai 2015, kl 22.56
Ma ise ka vaatan, et suht "Saladused" seriaal mul siin :D .. Sõbrannasid jah väga ei ole ja ega ma ei taha ka neile oma perest halvasti rääkida tegelikult. Tänud nendele, kes mõistavad :)
 
RR Wraith 14. mai 2015, kl 23.03
You are welcome :)
 
x faktor 15. mai 2015, kl 11.43
Täitsa lõpp, mis kommentaarid siin. Huvitav kas kõik naiste kirjutatud?
Kirjeldatud mees on ju täielik lontrus. See naine on isegi palju pingutanud, et seda kooselu kudagimoodi KOOSELUKS saaks pidada. Nüüd on lapsed suured ja tuleb oma elu oma soovide järgi elama hakata, mitte mingit vingatsit rahuldada, kes ei viitsi oma kodus lillegi liigutada.
Naised, kes siin süüd teemaalgatajal näevad on ilmselt oma kodus mingid allasurutud lambad ja ei vääri mingit austust ei oma laste ega teiste liigikaaslaste poolt.
 
üks kirutu 15. mai 2015, kl 12.15
Seda suhet võiks vist nimetada mõlemalt poolt kompetentsuse piirini jõudnuks. Mees ei oska enam kuidagi mõistlikult edasi ja naine ei saa kuidagi mõistlikult edasi. Ainult lapsed, ühine kodu ja mälestus sellest mis kunagi oli hoiavad veel koos. Rutiin on enamuse sellest, mis suhteid toimivana hoiavad, ära tapnud.
Midagi tõsist tuleb teil ette võtta enne kui plahvatab.
See plahvatus võib süttida väga väikesest sädemest. Näiteks naine komistab kogemata mõne seikluste otsija otsa, kes kasvõi sõnades hoolib tast palju rohkem kui tema mees ja pakub natukegi vaheldust ja lohutust. Kui see juhtub, siis ei suuda seda džinni keegi enam pudelisse tagasi ajada.
Aga mida ette võtta on väga raske öelda, sest enne kui pauku ei ole käinud loodavad kõik vana viisi edasi saada ja ei viitsi nagunii rutiinist välja tulla. Põhimõtteliselt tuleb mehele rahulikult selgeks teha millised on sinu ootused temale ja nii, et se talle tõesti kohale jõuab, mitte lihtsalt ei ärrita natuke. Mees peab aru saama ja tunnetama seda, et kui ta ennast reaalselt ei muuda, on ees ainult tupik. Oma naist ja tema soove ei tohi nii moodi ignoreerida. Aru saada ta ju võib ka nüüd aga ta peab seda ka reaalselt tunnetama. Peab tunnetama seda, et on vaja muutuda või muidu peab nagunii loobuma sellest näiliselt heast elust, kus kõik nagu iseenesest olemas on.
Samas ei tohi mehe egot ka päris maha tampida ja tuleks kuhugi poolele teele vastu tulla.

Kust ma seda kõike võtan? Ise olen olnud sarnases seisus, mis suure pauguga lõppes. Alles siis võtsin jalad kõhu alt välja aga oli juba liiga hilja, nüüd saan jagada ainult tagantjärgi tarkust.
 
AA 15. mai 2015, kl 12.42
Seda nö plahvatust uue silmarõõmu näol ilmselt ei tule, sest igasugu austajaid ja mesijutu ajajaid keerutab mul pidevalt ümber nagunii.. alates mehe enda sõpradest lõpetades täiestu suvaliste tüüpidega tänavalt. Siiamaani õnge pole läinud :D Ega ma tean, et ega iga suhe maandub mingil ajahetkel väikeses kriisis ning igal inimesel on omad head ja vead, et mingit uut ilmaimet ma ei loodagi leida.
 
RR Wraith 15. mai 2015, kl 19.48
Kõik algab ja lõpeb juu armastusesega - kui armastatakse oma peret ja kaasat, siis pingutatakse .. Mõistagi ei saa & ei pea üks osapool lõpmatuseni tegema pingutusi & ohverdusi suhte hoidmiseks. Kuigi, seni on ta seda juu kirjelduste kohaselt püüdnud, et peret koos hoida ... kujutan ette, et ka laste pärast - ja keegi ei saa talle seda ka pahaks panna ..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!