Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Tulin auru välja laskma!
 
kekuke 22. juuni 2015, kl 12.59
Ei oota mingit tagasidet tulin lihtsalt välja karjuma/kirjutama oma pahameelt! ootasin mina pakikest postkontorist ja panin omale 50 eurot ühe kausikese alla kus käivad meil võtmed kuna pidin selle paki eest maksma kättesaamisel. see juhtus paar päeva tagasi ja nüüd täna siis tuli pakk kohale ja hakkasin raha võtma ja seda ei olnud enam seal!!!!!! helistasin siis mehele kohe,et kus mu raha on, tema selle peale et oi ma panin selle ära. küsisin siis et kuhu sa selle panid mul seda kohe vaja et ära maksta. tema selle peale et pani enda rahakotti!!! mis mõttes nagu??? ise ta oli tööl kaugel ja poleks mingi ime läbi saanud seda raha mulle kohe tol hetkel toimetada! mis mõttes tema paneb "raha ära" ja veel oma RAHAKOTTI! see raha oligi mul ära pandud ja silmale polnud nähtaval ka!! ja pealegi ei maininud või küsinud mult MITTE MIDAGI, kas see on minu raha või miks see siin on ega midagi. Lihtsalt võttis ja pani oma rahakotti!! oi ma olen tige tige tige!!!! Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
 
ja-jah 22. juuni 2015, kl 13.13
järjekordne tõestus sellele, et mehi võib usaldada ainult seni, kuni nad oma silma all on.
 
taevane arm, 22. juuni 2015, kl 15.12
kas siis omavahel ei räägita sugugi?
kas su mees ei teadnudki, miks raha kõrvale oli pandud?
nats veider küll, et rahakotti pani, aga on teil siis nii eraldi rahad?
Miks inimesed ei RÄÄGI?
ja kas elataksegi koos "igaüks oma kulus-rahas?
Ei mõista, miks võõrad (üürilised) koos elavad.
 
Kekuke 22. juuni 2015, kl 15.44
See raha oli sellepärast, et olin endale riideid tellinud internetist ja oli vaja maksta paki kättesaamisel. Ma tõesti ei pidanud vajalikuks sellest mehele rääkida kui ma endale midagi tellin ja ise maksan. Aga mida ma oleks vajalikuks pidanud, on see et TEMA oleks uurinud selle raha alguallika välja või põhjuse miks see raha seal on ( kuigi on suht selge et kui ta sellises kohas on,siis ilmselt põhjusega), mitte lihtsalt omale rahakotti pistnud! Temalt uurides tuli vabandus et unustas mult küsida ja tema arust ei olnud see raha jaoks kindel koht. Ok, arusaadav, ei ole kindel koht siis toimeta mujale ja see muu koht peaks meie elamises olema mitte tema rahakotis kuskil kaugel tööl olles, et ma seda isegi kätte ei saa vajadusel. Asi lõppeski nii et pidin naabrilt raha võlgu paluma!!!
 
taevane arm, 22. juuni 2015, kl 16.27
loodan, et helistades mehele suutsid end rahulikuna hoida. Vaata, me kõik olema iseendas kinni ja pole kerge teisest aru saada, aga kusagil tagataustal me võiksime teada, et punktipealt nii nagu mõtlen mina, ei mõtle mitte keegi teine.

Mismoodi kausikese alt raha nähtavale tuli (riivas käega), kuipalju tal aega oli (ruttas kuhugi), hetkel polnud võimalik sinult küsida (millegipärast), raha otstarbest polnud tal aimugi, pärast unustas (muud tegemised tulid) ja kui sa helistasid, siis ta ju ei varjanud midagi.

Õeluseots võiks pildi ka teistmoodi kokku panna.
 
kekuke 22. juuni 2015, kl 16.42
Kusjuures ei suutnud rahulikuks jääda. Oleks sealt tulnud mõistlik vastus, et pani kuskile kappi ära ja vaata sinna, oleks suutnud. Aga nii kui sealt tuli vastus, et pani ära oma rahakotti,ja teades et on kaugel tööl ei saa ma seda raha kätte,ei suutnud rahulikuks enam jääda. Mul oli seda raha ju kohe vaja, postiljon oli ukstaga raha ootamas ja mina olin arvestanud selle rahaga.

Raha leidis ta eile õhtul, võttes tolmu esikukapilt (kus see kausike ka seisab), näpuga vastu minnes ei leia sa midagi, seda kausikest peab ikka tõstma, ta on veidike raskem. Ei ruttanud ta kuskile, sest peale seda veetsime terve õhtu kodus! Selles ma ei saagi aru,et kui leidiski, ma olin ju ometi kodus, miks mitte KOHE küsida ,vaid panna enda rahakotti ja siis "unustada".
 
arvaksin, 22. juuni 2015, kl 18.30
et "kekukene" ei usalda ennastki - miks muidu oli vaja rahakene kausikese alla (enda eest peitu - et poleks kiusatust) panna ja mitte rahakotti.
Niipalju on asjast kasu, et aur sai välja lastud, mehega (sõnaline)suhtlemine puudub niikuinii ja kogu seda draamat kokkuvõtvalt ütleks nii: kasvage kõigepealt suureks, õppige omavahel rääkima ja alles siis hakake kodu mängima.
 
mille üle imestatakse? 22. juuni 2015, kl 18.34
Nojah - nii juhtub, kui juhuslikud mehed tänavalt oma elamisse lastakse.
 
Rahulik jaanipäev 22. juuni 2015, kl 19.38
Esiteks - oma raha hoia oma rahakotis, mitte kuskil tolmu sees esikukausi all.

Teiseks - pangakontol võiks ikka ka midagi varuks olla, et ei tekiks ootamatusi.
 
Ei noh 23. juuni 2015, kl 11.32
just ma kah ei saa aru miks oma raha rahakotis ei hoita ja miks mees kuskilt kapi otsast tolmu pühib jääb kah arusaamatuks ning kui ta selle raha sealt kah leidis siis mine tea äkki arvas, et on ise selle mingi ajahetkel sinna pannud ja unustanud ning siis panigi oma rahakotti ära.
 
Kekuke 24. juuni 2015, kl 12.11
Seletan siis lollidele. Panin selle raha sinna, et ei peaks postiljoni saabudes seda kuskilt otsima hakkama ,vaid on kohe käepärast täpne raha. Ma ei saa aru miks sellega selline probleem on, et ma raha kausi alla panin?? Ja pealegi asi ammu lahendatud. Mees tuli töölt koju, ei olnud tal seda raha mulle enam tagasi anda, oli ära raiskanud! Samas ütles ennem telefonis rääkides, et plaanis küsida kas see minu raha?! Et ei plaaninudki endale jätta aga ometi raiskas seda raha juba! Ah mis seal ikka, nagu ma aru saan siis olen mina see loll,kes julgeb raha mujal hoida, kui rahakotis. Ja näed, tol hetkel polnud sula mujalt ka võtta, pangaautomaadid kaugemal ja inimene nõudis uksetaga ju raha! Mis siin nii rasket aru saada?? Aa ja veel pidi vaene mees tolmu ka võtma, jumal hoidku sellise naise eest! Lambakari... Igaljuhul, minu eesmärk sai täidetud ja aur välja lastud! Aitäh teile!
 
ilmselge 24. juuni 2015, kl 17.10
Mehe armukesel oli ilmselt seda raha rohkem vaja ja mehel armukesega selle kulutamisest rohkem rõõmu kui sinu odavatest alibaba kaltsudest.
 
Ei noh 24. juuni 2015, kl 17.19
lolli lambana arvan, et mees panigi selle raha oma taskusse kuna see oli tasu tolmupühkimise eest.
 
irw 24. juuni 2015, kl 18.22
ei tea mis ajast tolmupühkimise eest nii hästi makstakse?
 
teele 24. juuni 2015, kl 20.51
loodetavasti on mehel tõesti armuke. kui võõrastega juba niimoodi klähvitakse, siis kujutan ette, kuidas mehe endaga räägitakse...
 
ingrid 26. juuni 2015, kl 10.39
Imelik mees. Õngitseb omale elamisest leitud 50 euriühikut rahakotivahele ega tee nuumbritki, et niisugune asi vedeleb kuskil. Ja miks ei võiks? - oo, 50 euri...ookei, võtan ta tühja ära siit, mis ta's vedeleb siin niiviisi õnnetult nagu pajatäis vanu kartuleid. Las teeb mind parem õnnelikuks! A see, kellega ma koos elan, no selle oma ta vaevalt saab olla, ju tekkis lihtsalt tühjast kohast või toimus tolmutekkimisel ootamatu keemiline protsess. ; P
Hea. Hea mees. ; )))))
 
elukogenu 26. juuni 2015, kl 12.41
Osa inimesi ongi sellised, elavad nagu poolunes või mõtlevad tont teab mida (kui üldse mõtlevad). Seoses sinu jutustatud looga meenub miskipärast aastate tagune juhtum agulimaja õues kui ühes puumajas oli tulekahju. Kahe põleva korteri elanikud tassisid oma mööbli ja asjad hoovi, et neid päästa ja kuna korterid said tules väga kahjustada, siis pidid need asjad jääma ööpäevaks õue. Hoovi hakkas voorima igasuguseid uudishimulikke (põlenud maja vaatama) ning paljud neist pidasid iseenesest mõistetavaks võtta midagi asjadest kaasa argumendiga, et mis see siin ikka vedeleb, mõtlesin, et võtan kaasa. Eks nii tegi pikemalt arutlemata ka sinu mees, kui raha nägi.
 
Milli-Vanilli 26. juuni 2015, kl 14.01
Sellist meest ei saa usaldada. Lihtsalt ei saa ja ongi kõik. Ma ei mõista muyidugi, miks siin teemas paljud naist sarjavad-naine on ju käitunud siiski mõistuspäraselt.
 
kuri 26. juuni 2015, kl 22.31
sellist naist ei saa usaldada...midagi ei raagi, tellib endale kaltse ja siis kisab ka veel, kui raha mehe eest ara peidab..ah haa
 
mis sul häda oli jälle 27. juuni 2015, kl 09.28
inimene võib osta oma raha eest mida tahab, mis see sinu p-t torgib.
 
teie arulagedad kommenteerijad 27. juuni 2015, kl 11.27
õelad olete teie, kes te teemaalgatajat siin sõnadega klohmite ja tema mehe käitumisele õigustusi otsite.

Mees käitus, kui varas, poetas salaja raha oma rahakotti ega maininud naisele, et selle raha leidis. Mehe poolt oli see tahtlik tegu ehk võõra vara omastamine. Aus inimene ei käituks iialgi nii, vahet pole et ollakse abielus või elatakse koos. Kui see ikka pole sinu raha siis ära seda puutu ja jäta sinna kus ta on või uuri olukorda, mis ja milleks see raha on sinna pandud.

Tundub, et siin enamustest kommenteerijatest on ka ebaausad ning käituksid mehele sarnaselt ehk mis ripakil see oma tasku.
 
to Kekuke 27. juuni 2015, kl 20.47
Loodan, et vähemasti auru said välja lastud, samas näed siit, et inimesed on väga-väga erinevad oma arusaamadelt ja tõekspidamistelt.

Hea, et arusaamatus oli ainult rahas ning vargust viimseni ei olnud. Pean silmas võimalust, kus mees (või naine) ei tunnistagi raha nihvamast.

Täiesti selge on see, et mees ei käitunud õigesti ja olnu tuleks selgeks klaarida. Ebaausa inimesega koos elades kehtivad teistmoodi reeglid.
Kui üleüldse sellega leppima peab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!