Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Ma ei tea kas ma olen loll ja mõtlen üle või mu mees petab mind....
 
Laurita1234 26. september 2019, kl 14.00
Tere,sooviksin abi.

Olen oma mehega 6 kuud koos olnud ,tal on teismeeas tütar,kes elab tema juures.
Meie suhe algas suht kiirelt,kohtusime märtsi lõpus ja aprilli alguses olime juba suhtes ja juuni alguses kolisime juba kokku.Algul olin ma vastu et asjad nii kiiresti toimuvad ja ütlesin ka talle ,et võiks hoogu maha võtta,et mis kiiresti algavad ,see kiiresti ka lõppeb,aga tema vaidles vastu,et ära muretse,mina sind maha ei jäta jne,ühesõnaga lasin ennast ära rääkida ja läksin vooluga kaasa.Algul oli kõik super hästi,seks oli väga hea,ta oli tähelepanelik jne.Aga siis hakkasin märkama,et ta peidab oma telefoni(algul ei peitnud,lasi mul isegi oma telefonis sobrada),alati kui ma tema lähedale läksin pani ta telefonis kõik aknad kiiruga kinni ja kui ma ükskord läksin vaikselt talle ligi,et ta ei kuulnud,siis ta rääkis ühe naisega(muideks see naine oli tema seksi semu kunagi) ja siis küsisin et kes see on ja mida ta kirjutab temaga,siis mindi närvi,et mida sa nuhid,et ma lihtsalt küsisin ta käest võlga tagasi,siis ma mõtlesin et okey las olla.Aga mõneajapärast hakkas meil seksiga probleeme tekkima,hakkasid vabandused tulema ,et siit valutab ja sealt valutab(muide ta ei ole 60 aastane päss,ta on 37 aastane) ja ta nagu ültse tõmbus eemale ja hakkas torisema minuga.Ükspäev kuna ma polnud ammu seksi saanud,siis ma lausa nõutsin ja hakkasin teda kabistama,kõik ilus läksime voodisse ja seks polnud poolepealgi ,istusin tal peal ja vaatan talle otsa ja ta nagu ei olnud minuga,muigas ja tundsin et all pool polnud enam kõva ka ja lõpuks ta irnus mulle näkku,siis ma kargasin püsti,küsisin et mis viga,et kas sa siis ei tahtnudki seksi ja ta vastas,et tahtsin küll aga ma ei ole hommikuseksia ,et teeme õhtul ja siis ma sain tigetaks ja küsisin otse välja,et kas ta petab mind,ta läks tulivihaseks hakkas mind sõimama ,et kuidas ma julgen seda küsida ,et ma ei ole selline mees ,et äki sul on endal midagi varjata ,et petad hoopis sina ja tahad minust lahti saada jne.Ühesõnaga ta pööras selle küsimuse minu vastu ,no me siis natuke kaklesime ja siis ta ütles et tegelikult sa ei tundu seda tüüpi naine,et sa ei peta ja et ta armastab mind tohutult ja ma ei petaks sind eluilmas mitte kellegiga,et miks ma peaks,kui mul on nii ilus ja hea naine.Nii leppisime ära mõnda aega oli jälle kõik tore ja hea ,kui hakkas mul jälle kahtlus tekkima et midagi toimub,et tavaliselt jõuab ta varem koju,aga nüüd on hakkanud hiljem tulema,kuni ühe päevani kus ta ütles et töö juures läheb homme mul veel kauem ,et jõuan alles mingi 9 paiku koju,eelmine õhtu ta ajas habeme ära ja tegi ennast korda,läksime siis koos järgmine hommik tööle ,linnas veel ütlesingi,et väga hea et sa ületunde teed,siis saamegi lisaraha,ta nägu muutus väga kiiresti ta ei vaadanudki mulle otsa,vaid vaatas maha,siis tegime musi ja läksime mõlemad oma teed,jõudes koju ,mõtlesingi et ongi hea ,saangi koristada,kui kedagi kodus pole ja hakkasin kappi koristama ja leitsin ühe karbi kus olid sees vibraator ja dildo ja vibraatoril oli värskelt libesti peal,ma ei uskunud oma silmi,ma sain nii vihaseks ja ma mõtlesin,et ma pean ta vahele võtma,et ma ei räägi midagi talle,vaid võtan vahele ta,ma viskasin selle karbi minema ja kuna sügis on käes,siis volla ta jäi haigeks,siis mõtlesin okey,ta jääb üksi koju ja kindlasti ta märkab,et seda karpi enam pole,tulin siis õhtul koju ja ta oli kuidagi imelik,ta hakkas kuidagi pugema ja muutus totaalselt nagu meil oli suhte alguses jne,.Arvata oli et ta seda minu käest ei küsinud,kus see karp on,sest muidu tuleks ta petmised välja.Kuna ta sai terveks,siis ma tulin mõttele ,et ütlen tööjuures ,et olen haige ja võtsingi omale haiguslehe,aga mees sellest ei tea midagi,nüüd olengi nii teinud hommikul,et lähen tööle hommikul koos temaga,aga tegelikult lähen koju tagasi,aga pole juhtunud midagi,koju ta pole päeval tulnud.Ja veel tal on ikka veel oma tütre ema asjad alles siin,nad on juba üle 3 aasta lahus olnud ja ta pole ära visanud ja ka minema viinud.Tavaliselt kui alustatakse uut suhet,siis lõpetatakse vanad suhted ära,aga tal on isegi telefoni perepaket veel temaga koos.Mul kohati tundub,et ma mõtlen äki üle ja ta ei petagi mind,et äki on sellel mingi teine seletus,kuna ta ju on mulle korrutanud,et ta armastab mind ,et ta ei petaks mind kunagi ja et meil on seks väga hea jne.
Mida teie sellest arvate? kas ma mõtlen üle,või on ikkagi nii,et ta petab mind?
 
Pettur 30. september 2019, kl 14.03
Arvan,et ta pettis sind selle seksi semuga ja see asi lõppes neil lihtsalt ära....lapse ema asjade teema soovitaksin sul temaga rahulkkult arutada, ühine perepakett jne ei pea imelikuks,kuna nad jäävad alati osa tema pereks..aga ei tundu just parim mees sul olevat
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!