Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Usaldus
 
Tiit 24. veebruar 2016, kl 19.29
Mina usaldasin pimesi ja ei nuhkinud. Inimest usaldades annad talle piltlikult noa. Ta kas kaitseb sellega usaldust või lõöb noa sulle selga. Minuga läks nii et löödi nuga selga ja see oli päris valus. Peale 12aastat tekkis naisel rutiin ja noor töökaaslane sebis ta ära magas ja kui asi välja tuli saatis pikkalt. Pärast arvuti ajalugu muud vaadates oli asi selge. Eks ütles hiljuti miks ma teda nii palju usaldasin oleks võinud varem nuhkida ja avastada. Oleks selle jama õigeaekselt veel peatada saanud. Samas ei usu mina et meil saaks veel ühist tuleviku tulla. Sest usaldust tagasi saada suht raske. Eks loodab ja ootab
 
Tiidule 24. veebruar 2016, kl 20.15
naised ongi ettearvamatud, kui ei taha haiget saada, siis hoia eemale, kui riskid, siis pead tugev olema !
Ma ka ei suuda enam usaldada, enne olen üksi, kui riskin järgmise noaga :(
 
Priit 24. veebruar 2016, kl 20.19
Tule parem poistega sauna
 
Hardi 24. veebruar 2016, kl 20.31
jap, mehed ei peta, ei nuta. tule jah meiega sauna.
 
Tuut 24. veebruar 2016, kl 20.53
Tiit, meie peres oli vastupidi. Mees sebis töökaaslase ära. Mis kõige hullem, ma ei usalda peale seda ühtki meest ja kui tekib sarnane situatsioon, mingi kahtlus, siis kõik ebameeldiv meenub. Nii et vifti- vifti. Pole mehe paremad ühti.
 
Tiit 24. veebruar 2016, kl 20.54
Kakanaatorid teil oma foorumit pole ?
 
Tiit 24. veebruar 2016, kl 20.56
Ma räägin usaldusest mitte kummad paremada
 
Tuut 24. veebruar 2016, kl 21.04
Sai vastatud ka usalduse kohta. Puudub. Ja seda ilmselt ei taasta.
 
usaldus 24. veebruar 2016, kl 22.15
Inimene ei ole monogaamne, see on juba looduse poolt nii seatud, ja kui muidu on kodune elu korras, siis selle väikese jama pärast ei tasu küll masendusse sattuda. Tee lohutuseks ka üks kõrvalhüpe ning elu läheb edasi. On päris palju paarisid, kus mõlemal on armuke ja sellest ollakse teadlikud ning mõned väidavad, et just armuke muudabki pereelu palju kindlamaks.
 
piuks 24. veebruar 2016, kl 23.27
Mitu elu meil on? Kas elada silmakirjalikku "õnnelikku" elu korteri-positsiooni veel millegi nimel, aga armastatud inimest kõrval ei ole... usaldust ei ole ...

Ei tea. Mina nii ei saaks. Muidugi on valus see "noahoop" ja suhet lõpetada on ka hirmus valus, aga igavesti leppida usaldamatusega, karta ja kahtlustada... Ei tea.
 
Tiiu 25. veebruar 2016, kl 01.24
Parem noor töökaaslane kui rutiine Tiit
 
Tiit 25. veebruar 2016, kl 02.44
Tead tiiuke nüüd poetakse kas või nahast välja , et rutiinse tiidu juurde tagasi saaks. Jutt ,et elu suurim viga ja nii edasi.Aga ei tundu enam see naine keda kunagi armastasin.
 
Tiit 25. veebruar 2016, kl 02.58
Selles suhtes on mul tast kahju,et jäi ka tööst ilma. Tähendab tuli kohe peale seda ise töölt ära. Kuna ei suutvat olla ühes kontoris inimesega kes teda "ära kasutas"
 
:) 25. veebruar 2016, kl 17.43
Vabamees paneb kõike, mis liigub ja kui ei liigu, siis paneb liikuma.
No vot aga see on alles kõrgem pilotaaž, kuidas nihverdada eri temperamendiga, erisuguste emekeeltega, jne. naiste eest ära, et mitte anda lõplikku vastust küsimusele, mida nad ootavad ja loodavad sind siduda.
phuuh, see väsitab palju rohkem kui suure valuga 10km järgemööda ära kiirkõndida.
 
Jep 27. veebruar 2016, kl 20.29
Abielubaised on parim saak naad ei esita nõudmisi ega taha kokku kolida. Vahele jäävad siis muutuvad totakaks. Arvavad ,et tahad neid päriselt ja siis tüütud. Kes neid litaakaid ikka päriseks tahaks. Olen mõne sellise jama üle elanud.
 
usaldus 27. veebruar 2016, kl 21.14
kilde kokku liimida ju võib ja võib isegi talutavalt õnnestuda, aga endiseks ei saa asja enam kunagi.
peab üliosav "restauraator" olema, et katkisest asjast nagu uus saaks. enamus seda ei suuda.
 
NohJah 27. veebruar 2016, kl 23.51
Aga võib-olla lasid selles suhtes ennast lohakile ja rutiin oli nii tappev, et naisel viskas see nõka-nõka ühes asendis ära ja kui veel üldse mees muidu ka loid igapäevaelus ja mitte midagi põnevat teha ei taha, siis arusaadav, et otsitakse keegi, kes natuke ka omalt poolt millekski huvi välja näitab ja keda ei pea nagu järelkäru piduriga kaasa lohistama.
 
omast kogemusest 28. veebruar 2016, kl 09.34
võin sulle Tiit öelda, et mul läks õige mitu aastat, et mehe petmist unustada. Ja mitu aastat hiljem veel ma ikkagi ei "julge" mehega peole minna, kartes, et kordub jälle tema libastumine. Jah killud võib kokku liimida aga mõrade kohad jäävad...
 
g 02. märts 2016, kl 21.31
Kui sa suudad mitte tagasi võtta, siis ära võta. Noavõrdlus oli hea.
Loodan, et leiad õige naise, kes ei peta.
Mina olen ise truu olnud, aga minu mees on noaga mu selga rüüstanud.Tunnistanud muidugi pole üles. Eitab.
Mulle on elu näidanud, et rutiin on tühine probleem elus, mida on kerge parandada. Reetmist mitte.
 
Kogenu 03. märts 2016, kl 14.59
Kes tegi üks kord, see teeb veel. Mina ei usaldaks.
 
aipood 03. märts 2016, kl 17.17
Ei ole nõus sellega, et kes tegi üks kord, see teeb veel. Üldse ei pruugi nii olla. Usaldamine on iseküsimus.
Ehk oleks mõttekas inimestelt vähem oodata ja loota, siis oleks ka pettumusi vähem. Võtad juba ette hoiaku, et võib-olla teine libastub ja petab mind, aga eks siis vaatab, kuidas edasi. Suurepärane, kui ei peta kunagi, see on siis nagu lisaboonus.
Parem elus üldisemalt võtta selline hoiak, siis pettumusi peaaegu ei tulegi.
 
Mari 04. märts 2016, kl 13.26
Noavõrdlus oli hea tõesti. Mina andestasin, leppisime, usaldasin ja paar päeva tagasi sain uue noahoobi selga. Juba on vähem valus aga valus on ikka. Aipood'i vastus on väga hea, tuleb vist tõesti vähem oodata ja loota, siis saaks vist ikkagi edasi elada. Aga selle mehe kätte nuga enam ei anna.
 
g 04. märts 2016, kl 14.01
Mina jälle ei nõustu aipoodiga. Ootused peaksid olema natukene kõrgemad või siis kindel põhimõte mingi asja suhtes. Sest ega püsisuhe ei oleju ju kohustuslik, just neile ,kes ei suuda olla truud. Sest koos peaksid olema ikkagi inimesed, kes tahavad koos olla ja tahavad teineteist, mitte teisi. Mitte keegi ei keela õnneküttidel olla vaba.
Mul on erinevatest inimestest ka kaks näidet, kaks sellepärast, et need erinevad oluliselt.
Kaks petetud ja lahkuläinud naist. Üks ütleb nüüd, pärast lahkuminekut ja uue mehe leidmist nii - jumal tänatud, et see nüüd läbi on, raske oli leppida, et sind petetakse, aga enne enam ma latti nii madalale ei lase, enne olen üksi.
Teine naine ütleb - las petavad ja las mehed käivad teiste naiste juures, peaasi ,et ta päris maha ei jäta ja ikka kodus ka käib, ikkagi natukenegi hoolib.
Üks naine tõstis oma lasti pärast petmist kõrgemale, teine laskis allapoole. Allapoole laskis see, kes siiani üksi on.
Erinevus oli ka selles, et lati allalaskja magas mehega ka peale seda edasi, kui mehel juba teine oli ja ta teadis seda. Lati kõrgemale tõstja kolis teise tuppa ja katkestas mehega intiimsuhte kohe, kui ta sai aimu, et mees uuega juba jalutamas ja teatris oli käinud.
Inimene ei tohiks latti ja ootusi üha allapoole kerida, eriti, kui see on tema põhimõtete vastane. Lõpuks ei jää temast enam midagi järgi, kui tühi kott. See oleks sama ,kui soovitada petismehe naisele, et "tee tagasi, hangi endale ka keegi ja tee tagasi". Kui sa pole selliseks loodud, siis sa ei saa südame rahuga neid asju teha, sest sa pole sina ise ja kui sa täit rõõmu ei tunne, pole mõtet ennast sundida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!