Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Arusaamatu
 
Nimetu 04. mai 2020, kl 15.20
Mees peab ühte kohvritäit riideid naisel kogumiskireks. Mida arvata?
 
G 10. mai 2020, kl 22.57
Saada minu juurde, mul on päris suur garderoob :)
Tal kas puudub võrdlusmoment või on mingi iriseja. Viimasel juhul osta mitu kohvritäit seksikaid riideid juurde ja leia endale toredam mees.
 
Nimi on aga ei ütle 13. mai 2020, kl 13.47
Arvata seda, et mehel on mingid stambid peas kinnistunud ja ta ei oska neist väljapoole mõelda. Ta on kuulnud, et nii peab arvama. Stambid siis järgmised:
-naisel toatäis riideid aga selga panna pole midagi
-naine näägutab alailma
-noh, naistel ju pea valutab
-naiste peale kulub palju raha (ja eriti meeste raha)

jne

Juhm mees lihtsalt. Arvab, et kõik kõvad mehed mõtlevad nii ja siis tema on ka kõva mees jne. Tegelt jobud heidavad naistele ette seda, et neil on juhtumisi riided seljas jne. Needsamad jobud arvavad ka, etnemad maksavad kõige eest. Selgus saabub alles siis, kui kooselu lõppeb ja tuleb välja, et naine suudab ennast kenasti ära elatada oma rahaga, kuid mehel iga kuu näpud põhjas. On üks sort selliseid mehi lihtsalt ja see selliste jobude hulk aina laianeb. Aga on ka normaalseid mehi, kes naisele selliseid etteheiteid ei tee.
 
Nimetu 14. mai 2020, kl 19.39
Kahjuks peab see mees ise lisaks veel oma last kah kasvatama hakkama, sest tolle arvates võiks samuti ühe paari alukatega mitmeid kuid läbi ajada. Olen otsustanud nad mõlemad maha jätta ja hakata lõpuks elama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!