Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Olen armunud teise mehesse - mida teha?
 
Reelika 17. oktoober 2020, kl 16.50
Koos olen abikaasaga olnud pikalt, paar aastat abielus. Täna sain kinnitust sellel, et olen armunud oma heasse sõbrasse. Saime üle hulga aja korraks kokku ja ma oleks tahtnud teda pikalt kallistada ja lihtsalt käest hoida. Suhtleme aktiivsemalt mõnda aega ja ta on saatnud mulle üheselt mõistetava sisuga sõnumeid, mille peale mu süda rinnust välja tahab hüpata, liblikad kõhus lendavad. Sõber on samuti abielus. Kokku saades kõndisime külg-külje kõrval ja ma oleksin tahtnud tema embuses olla. Ta küsis mult konkreetselt, et noh, oled õnnelikus abielus, mille peale pomisesin ei teagi miks, jah. Mis on õnnelik abielu? Mida teha? Ma ei saa teda oma peast välja, mõtlen, millal me jälle kokku saame, et ainult teda näha, tema häält kuulda, temaga koos olla. Kas on sarnaseid kogemusi kellelgi? Tahaksin praegu armuvalust nutta, söögiisu ka pole enam.
 
liba, aga ok 17. oktoober 2020, kl 17.54
Nuta ja söö, sest liiga sale pole tervislik. Sunni end sööma. Eemaldu sõbrast või lahutage mõlemad ära. Üldiselt ma ei usu, et sõbra vastu saavad tunded tekkida. Ikka kohe saavad, seega värske sõber sul.
 
Reelika 18. oktoober 2020, kl 11.26
Ei ole värske sõber,suhtlemises oli paus aga enne seda olid samamoodi liblikad kõhus ja süda kloppis kui kohtusime.
 
Aga ok 18. oktoober 2020, kl 15.49
Järelikult on sul ikka puudu lähedusest. Kallista sõpra siis. Või sõpru ei kallistata?
 
selge pilt 18. oktoober 2020, kl 17.23
Võta aga järgmine mees ja oota, millal see igavaks läheb ja uued liblikad kõhtu tekivad. Eks siis jälle järgmine mees....
 
Aga ok 18. oktoober 2020, kl 17.43
Kas pildid on mõeldud vaid su mehele või sõbrale ka? Miks sõber neid ei näe, aga mees näeb? Lisaks näeb mees sind voodis ja vannitoas. Kas lisad erutavaid pilte, et kui mees koju tuleb, siis saab sind maha murda? Kas sõbraga on jalutuskäigud ja mehega kuum seks? Nii palju vastamata küsimusi.
 
Külli ma olen 35 19. oktoober 2020, kl 12.35
Sul on tore mees.kas oled oma mehega lähedased, kas oled mehega regulaarselt vahekorras ja temaga suhelnud .Mõelda Ühel hetkel läheb üle. Samal ajal soovitaks hoopis keskenduda pereprobleemidele, mitte võõra mehe peale mõtlemisele. kui lähete lahku oma mehest mis siis saab ??
ja avastad et teine mees on läinud ja oledki üksi magu mina.
oli üks ja siis teine armumine ja lõhud teise mehe perekonna
Seda tagasi pöörata ei saa
Mis on õnnelik abielu? on see kui suu mees on sinu kõrval
ma olen juba 2 aastat üksi oma suure vea pärast
räägi oma mehega leidge lahendus see on mõistlik
 
Anne 45 19. oktoober 2020, kl 14.06
selge pilt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Võta aga järgmine mees ja oota, millal see igavaks
> läheb ja uued liblikad kõhtu tekivad. Eks siis jä
> lle järgmine mees....
Anne 45
olin pikka aastat oma mehe peale tige ja polund voodi elu
läheb mehe psüühika paigast ära<siis ära nuta et mees maha jättis suu
nii ta on ja ikka ei kõlba keegi
oma mees visatakse nurka omavahel ei arutada
Suu mees on ka inimene sinu tuge ja armastust ...( TA POLE MÄNGUKANN viskan nurka )
 
Külli ma olen 35 19. oktoober 2020, kl 15.59
Reelika Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Koos olen abikaasaga olnud pikalt, paar aastat abi
> elus. Täna sain kinnitust sellel, et olen armunud
> oma heasse sõbrasse. Saime üle hulga aja korraks k
> okku ja ma oleks tahtnud teda pikalt kallistada ja
> lihtsalt käest hoida. Suhtleme aktiivsemalt mõnda
> aega ja ta on saatnud mulle üheselt mõistetava si
> suga sõnumeid, mille peale mu süda rinnust välja t
> ahab hüpata, liblikad kõhus lendavad. Sõber on sam
> uti abielus. Kokku saades kõndisime külg-külje kõr
> val ja ma oleksin tahtnud tema embuses olla. Ta kü
> sis mult konkreetselt, et noh, oled õnnelikus abie
> lus, mille peale pomisesin ei teagi miks, jah. Mis
> on õnnelik abielu? Mida teha? Ma ei saa teda oma
> peast välja, mõtlen, millal me jälle kokku saame,
> et ainult teda näha, tema häält kuulda, temaga koo
> s olla. Kas on sarnaseid kogemusi kellelgi? Tahaks
> in praegu armuvalust nutta, söögiisu ka pole enam.

Reelika
kuidas su mees sinuga käitub, joob palju,
käib liiga palju sinust eemal ei arvesta sinuga, hoolimatu
ei avalda armastust ega kallista sind. milles siis viga oma mehes leiad.
 
Külli ma olen 35 20. oktoober 2020, kl 12.30
Reelika
mis juhtus enda mehega et teise armusid
me ei tunne üksteist kergem kirjutada mulle.kui ei suuda kirjutada.
Annan soovituse
Ära lõhu senist elu, hoia uuest armumisobjektist eemale ning see tuhin läheb sul varsti üle.
kullisarap1@gmail.com
 
Aga ok 20. oktoober 2020, kl 15.30
Mees on parem nii voodis kui ilmselgelt usaldusväärsem. Temaga võib kõike jagada ja teda ei häbeneta, kardeta jne. Huvitav. Mõtle alati sellele, et oma mees on sulle kõiges toeks. Ja siis räägime liblikatest.
 
Reelikake 20. oktoober 2020, kl 21.39
Tänan kõiki vastajaid. Jah,ma pole enam esimeses nooruses,aastaid juba üle 40. Ei teagi miks siia abi saamiseks pöördusin.. Oleks targem olnud kodus patja nitta kui halvustavaid märkusi ja kriitikat kuulata... Kas tõesti olen ainus kellega niimoodi juhtunud? Veidi kaaastunnet ja mõistmist sooviks.
 
Aga ok 20. oktoober 2020, kl 21.47
Sinusarnaseid muretsejaid ma tunnen tervelt kolme. Kõik räägivad, et armastavad ainult mind, aga reaalsus on see, et nad seksivad oma mehega edasi ja vähemalt kahe ees olen mina süüdi, kuigi ma andsin palju võimalusi end teetassi taga tühjaks rääkida. Nutaks ka patja, aga minu nutud on ammu nutetud. Meenutad mulle neid kõiki ja ajad vihale. Selline ümber nurga rääkimine ei too tõesti su ellu mõistmist. Ainus, mis toob - katkesta kontakt ja sunni end oma mehele mõtlema. Ära peta teda ja oma sõbra naist.
 
Lühidalt 20. oktoober 2020, kl 21.49
Tee valik ja ela sellega lõpuni. Ära jooksuta issennast.
 
Küsimus 20. oktoober 2020, kl 21.52
Tundub,et tegu on inimesega kes eelnevalt samuti sarnaseid postitusi jagabud. Tundub et ta on jälle omadega tupikus. Sarnaseid postitusi tuleb iga natukese aja tagant kui viitsida teemadesse süveneda. Eks inimestel ole ikka muresid . Las elab rahus edasi ja teine kord ehk enne ikka mõtleb kui ona suurest murest avalikult kuulutab. Tegu ju siiski keskealise naisterahvaga kel juba aastaid turjal ja võibolla emotsioonide ajel lihtsalt katus pealt korraks ära sõitis või nagu öeldakse mõõt sai täis.
 
Aga ok 20. oktoober 2020, kl 22.01
Tundub, et hakkas piinlik. Mitte miski pole piinlik peale vahu ajamise. Mitte miski pole śokeeriv ega rõve. Ainus, mis viskab kopa ette, on mõistukõned. Katus ei sõida armunutel. Katus sõidab neil, kes otse ei räägi. Kui tahad tundest lahti saada, räägi oma mehele. See on hetk, kus sa saad aru, keda sa tegelikult tahad.
 
sinisilm 21. oktoober 2020, kl 09.59
Ma mäletan lapsepõlvest üht hetke, kus naisinimene kurdab oma abikaasale, et ta on nii armunud ühte kolleegi. Mees iseenesest oli selline kõvakäega mees, täispeaga aeg-ajalt tuuseldas oma naist. Aga tookord kallistas ja lohutas, et ära muretse, see läheb üle.
Minu mees läks sellise jutu peale närvi ja lubab minu ihalusobjekti maha lüüa. Too teine mees polnud mu tunnetest isegi teadlik.
Eks proovi ise järgi, aga parem oleks oma meest eelistada. Kui roosad prillid langevad, siis pole uus enam mingi prints.
 
Külli ma olen 35 21. oktoober 2020, kl 11.38
Reelikake.....Oleks targem olnud kodus patja nitta kui halvustavaid märkusi ja kriitikat kuulata... Kas tõesti olen ainus kellega niimoodi juhtunud? Veidi kaaastunnet ja mõistmist sooviks.....

Ma arvan et palju mehi ja naisi on seda kogenud mida sina tunned...
Sulle on palju kirjutatud et jää oma mehega ja unusta teine ka nemad kokkenud sellist asju või kokku puutunud... kõik siin soovivad sulle jää oma mehega
olen üks sinu moodi kes praegu kahetseb, korralik mees oli. ei joonud töötas korralikult hoidis mind. Ma ei märganud seda mida tema minu heaks kõik tegi ja nüüd on hilja näha seda ja ei saa midagi parandada .. Se teine kasutas mind ära ja siis enam minuga ei suhelnud mina nutsin ja ulusin iga igatsen ja nutan oma lolluste pärast oma päris meest,keegi ei saa mind aidata...
Mina soovitan võta süda rindu istu mehega maha ja räägi temaga tunnetest
kuidas olukord on saad oma vaevast lahti, ma ei usu et su tunded nii kustunud et mees ei armasta ,aastaid juba üle Reelikake 40 mina 35 kui kunagi üksi jääme siis pole midagi parada .........peame leppima sellega
kullisarap1@gmail.com kirjuta kui soovid vestelda
 
maaa 21. oktoober 2020, kl 12.13
Aga ok.... kirjutas
Kui tahad tundest lahti saada, räägi oma mehele. See on hetk, kus sa saad aru, keda sa tegelikult tahad.
Kas mees teab mis toimub sinuga
kas siin on naisi kes seda kogenud.
Ma olen seda poolt et räägi oma mehega
alati on võimalus olla inimene inimese vastu Aus
Reelika.... Koos olen abikaasaga olnud pikalt, paar aastat abielus
Mis siis mehega juhtus
 
maaaale 21. oktoober 2020, kl 19.37
Kui teab, et võib mehest ilma jääda, küll siis silmad avab. Tema mees veel ei tea. Aga kui mõistukõned kestavad, siis tuleb rääkida mehele, sest sõbrale ju ei vasta ja temaga rääkida ei soovi.
 
nuu 26. oktoober 2020, kl 15.59
Aga ok Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sinusarnaseid muretsejaid ma tunnen tervelt kolme.
> Kõik räägivad, et armastavad ainult mind, aga rea
> alsus on see, et nad seksivad oma mehega edasi ja
> vähemalt kahe ees olen mina süüdi, kuigi ma andsin
> palju võimalusi end teetassi taga tühjaks rääkida
> . Nutaks ka patja, aga minu nutud on ammu nutetud.
> Meenutad mulle neid kõiki ja ajad vihale. Selline
> ümber nurga rääkimine ei too tõesti su ellu mõist
> mist. Ainus, mis toob - katkesta kontakt ja sunni
> end oma mehele mõtlema. Ära peta teda ja oma sõbra
> naist.
Kõige vana võib lõhkuda aga proovi see taastada
 
nu 26. oktoober 2020, kl 16.25
Küsiks kuidas sa oma mehele silma küll vaatad kui teine mees sind võrgutab `???
ja sinus ilusjonne loob
 
Aga ok 26. oktoober 2020, kl 16.55
Mida peab taastama? Mida peab lõhkuma? Sellised naised jäävad alati oma mehega, ükskõik, kas nad magavad teisega, kas käivad tassikest kohvi (päriselt kohvi) nautimas. Sellepärast ei ole mõtet nende peale aega raisata, kui jah, pole ise ka suhtes lastega mees, kel pole väljapääsu oma naist jätta.
 
Niina 55 29. oktoober 2020, kl 15.08
Kõik on sinu enda kätes, kas jääd mehega või teisega.keegi saab haiged.Ilusti öeldud
Jaak Jõerüüt: elu õppetunnid tulevad ikka läbi kannatuste pisarade, kus keegi saab haiget.
Kas mehest pole siis enam asja.
Vaata läbi elu tee mida mööda käinud oled, kas on midagi mis teeb elu mõtted sirgeks
mis annaks edasi minna oma mehega, millal ütlesid mehele ilusaid sõnu et ta tunneks ennast
mehena:Kas mees on piisavalt öelnud armastan sind. Elu alus on ikka usalduses
kui oled temaga abielus on suur vastutus, mehed ei näe läbi naiste silmade nendel on enda elu eesmärk, mida suudavad teha pere heaks. Olen abielu 20 aastat
 
meie abielu on juba 40+ aastat kestnud 18. november 2020, kl 09.20
Lubasime koos elada nii halvas ,,kui heas ...
Lapsed on meil tänulikud ,,,et isa ja ema tänaseni ka neid aitavad..
UUT elu --pole enam vaja otsida,, vanemaks saades -olete targemad ..
Enam uut meest ei otsi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!