Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Suhted suures puntras, palun abi
did_1165573 26. juuli 2021, kl 15.52
Mehega suhted suures puntras ja ma ei tea kuidas edasi. Rääkimisest ei tule midagi välja. Mees läheb lukku ja ei ütle siis mitu nädalat sõnagi. Seda ma ei taha. Aga minu hing on nii katki. Sai ju unistatud, kuidas koos kord vanaks jääme ja veel hallipäistenagi koos külg-külje kõrval sammume. Mida siis teha? Kas oskate psühholoogi soovitada, kes aitaks või selgeltnägijat? Ma lihtsalt ei tea, et kuidas edasi elada, olen suures ahastuses.
 
Kaardimoor 07. oktoober 2021, kl 10.46
Siin aitab vaid see, et paned end mehe olukorda. Kui tema on elanud eelnevalt enne sind ka sellist elu, et pole pidanud tähtsaks vaimset sidet siis ilmselt ei muutu need sinu kõrval tähtsaks ka siis kui hakkaksid nõusid lõhkuma.
Lisa veel siia juurde tema päritud teadmine, et kui naine vihastab kodus siis tema kõnnib minema, sest ta ei taha vastutada tekkinud olukorra eest.
Kokkuvõttes võin öelda, et sul on kodus vastutusvõimetu ja ebaküps poissmees, keda pole elu piisavalt peksnud, et ta suudaks hakata enda eest hoolitsema ning ka tekiks soov teha keegi õnnelikuks.
Sinu valik on, kas hoolitseda nagu lapse eest edasi ning jätkata ema-poja suhet vaikivate mängudega ning vastutusvõimetu paarilisega või liikuda edasi oma elus ning analüüsida endas, miks valid omale kaaslasteks selliseid mehi, kes jätkavad oma võimuka ema mustrit koos sinuga eladas.
Selleks, et vastutustundlik mees su kõrvale tuleks on vaja selleks ka ruumi teha ehk hakata naiseks. Ja jäta meelde: tõeline mees ei koli kunagi naise juurde. Poissmees kolib pikendades oma lapsepõlve muretult lastes naisel enda eest vastutada.
 
KTT 04. november 2021, kl 14.32
Ju siis mees tajub sinu poolt räägitavat rünnakuna.
Üldiselt paneb hirm inimesi nii käituma nagu su mees käitub. Kardab maha jätmist?
 
Janzik 05. november 2021, kl 11.57
Tuttav olukord aga vastupidises võtmes. Mina olen naisena see eemalduja ja põgeneja.siin mängivad rolli päritolupere,kus keegi kuidas kasvanud.enda läbitud tee psühholoogid,kogemusnõustajad,nüüd alustasime paariteraapiat,käin kaasõltuvuse grupis.enne ei hakka midagi muutuma kui mees probleemi ei tunnista ja taha asjadega tegeleda.mis on enda peal kogetuna ülimalt valus aga ka tõhus.kaasõltuvuse raamat on väga hea.sina üksi ei saa midagi teha et olukorda muuta kui paarina.endaga saad tegeleda ja ennast tervendada.ja abi küsimine ,mida sa siin teed,see julgus peab mõlemal olema väike samm ,asi seegi.töötukassa kaudu saab psühholoogidele igalepoole, ainult küsi.kui tallinnas elad siis Tallinna perekeskus.mina pole ka osanud kuhugi pöörduda,julenud abi küsida.see kõik läheb üle ja on väga okei neid asju teha.
Jõudu ja julget pelehakkamist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!