Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Endine poiss-sõber kiusab
 
Salajane 15. november 2021, kl 00.44
Tere! Mure selline, et mu endine poiss-sõber ei jäta kuidagi rahule mind ja otsib igat võimalikku hetke kuidas mulle mingit jama keerata. Kui temalt asju otse küsida ajab tagasi ja siis oleksin mina nagu see paha. Mida teha sellise mehega, kes üks hetk keerab sulle igate pidi jama ja siis teine hetk tahab lepitust. Viimane asi oli minu jaoks piir, kui teada sain, et ex on minu kohta vari konto facebooki teinud ja pildid ja asjad kõik minu facebookist võtnud. Kas see on okei käitumine või mida ma peaksin sellise inimesega tegema? Tema poolne otsus oli see, et lahku minna ja tal hetkel peaks üldse mingi neiu olema (netisuhe). Ma ei oska enam midagi teha ja ei tea kuidas temast lahti saada.

  
eid_1534ee99c0384d 25. detsember 2021, kl 12.39
Politseisse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!