Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Omad ja võõrad lapsed
 
Merit 03. detsember 2016, kl 14.09
Mees diivanil istudes toimetab oma nutitelefoniga, oma poeg istub kõrval ja vaatab. Minu poeg läheb juurde ja talle öeldakse "sina ei ole siia oodatud". See on vaid üks seik paljudest. Mulle öeldakse, et ma mõtlen asju üle ja võibolla olengi eriti tundlik, kui oma pojale nii öeldakse....
Aga lihtsalt näen, et see inimene ei sobi minu pojaga. Oleme rääkinud sel teemal, kuid minu arust pole see kuhugi viinud. Ja sellised mõnitavad repliigid jätkuvad. Tean, et mu poeg pole kindlasti ideaalne ega korrektse käitumisega alati, kuid täiskasvanu peaks ju olema oma ülemistes siiski täiskasvanulik, mitte sellisel 2 klassi tasemel nagu minu laps on.

Kuidas teistel analoogsed suhted on?
 
Mesilane 03. detsember 2016, kl 14.27
Miks sa sedasi lased oma pojale teha? Su mees ilmselgelt ei salli su last. Mehed tulevad ja lähevad, aga su poeg jääb sulle kogu eluks. Miks lased tal kogeda alavääristamast? Kas see on see, mida tahaksid, et ta oma lapsepõlvest mäletaks ja sulle hiljem selle eest "aitäh" ütleks?
 
njahh 03. detsember 2016, kl 14.36
milleks sulle selline mees? Muide, kas see mehe laps on teie ühine või on ainult mehe oma. Kui ainult mehe oma, siis võid ju üks kord samaga tagasi teha. Vaata, mis näo mees teeb, kui sa tema lapsele teatad, et sina ära siia tule.

Aga reaalses elus, peaksin mehega tõsise jutuajamise maha ja kui asjad ei muutu, saadaksin ta puu taha.
 
isver 03. detsember 2016, kl 16.50
Mõni mees ütleb oma lihasele lapsele hullemaid asju. Teed sellisest probleeme.
 
maniila 03. detsember 2016, kl 17.13
no sellisele "vaikus ja külmad kausid". hoia ikka oma lapse poole! mees täiskasvanud inimesena peaks nii mõnestki asjast aru saama, aga laps areneb.
 
Teemaalgataja jälle 03. detsember 2016, kl 22.40
Isver kui raske, saadaks sellise mehe kohe puu taha, aga mul ju temaga ühine beebi. Lisaks mul poeg eelmisest kooselust ja tal poeg eelmisest kooselust. Nüüd siis riidles oma pea 6 a pojaga (kes meil hetkel külas), et a la rumal oled ve, et koguaeg pissid püksi. Ütlesin siis talle vaikselt , et uuringu, äkki mingi psühholoogiline või meditsiiniline põhjus. Minuarvates küll riidlema ei peaks sellise asja pärast....Minu poiss muidugi irvitas ka, et näe püksid märjad (pidasin talle hiljem epistli, et nii ei tehta jne), kuid mees jälle käratas minu poisile, et ole sina vait, mida sa narrid....Kurat küll, ja ise riides oma pojaga, et too pissib püksi...
 
Autorile: 03. detsember 2016, kl 22.58
Kas sa oled peast nikastanud või? Sul on laps teise mehega, ja siis lähed saad järgmise mehega lapse??? Mida sa siis tahad, et mees hakkaks SINU lapsega mängima või??? Ilmselt esimese lapse said ka ainult selleks, et meest enda küljes hoida, aga näed, ei aidanud, ei ole sul meest ega lapsel isa. Aga midagi ei loe, teist korda jälle sama katse. Mees on muidugi ka lolll, et lapsega eide oma voodisse lubas.
 
niisama 04. detsember 2016, kl 09.13
See mees on täielik mats, sinna pole enam midagi parata. Aga millised mehed kasvavad nii sinu kui ka tema pojast ja ka sellest beebist....arvata võib, et samasuguse matsid. Need lapsed arvavad, et selline peabki mees olema, sest teistsugust eeskuju neil ju ei ole.
 
mõtiskleja 04. detsember 2016, kl 10.30
aga su lapsel on ju oma isa, kui mees tegeleb oma lapsega siis miks sinu lapse isa ei tegele sinu lapsega

samas mehel on õigus oma pojaga aega veeta, hoia oma laps sellel ajal eemale lihtsalt,
kas sa ise tegeled mehe lapsega?
kui tahad jonnida võid ju samaga vastata
 
näu 04. detsember 2016, kl 10.55
Ma arvan, et sul on geelküüned.
 
Merit. 04. detsember 2016, kl 12.18
Sel juhul vist enamus naisi-mehi peast nakatanud, sest suurel osal lapsed erinevate meeste-naistega:)
Aga selgituseks, et ei eelda, et see mees minu lapsega tegeleks, vaid oleks lihtsalt viisakas mees minu ja lapse lapse silmis. Oma vanema lapse isa teises riigis elab-töötab, seega pole ka last kuhugi panna selleks ajaks, kui mees oma võsukese meile toob.
 
tume tulevik 05. detsember 2016, kl 08.44
Eks elad selle mehega, kuni vähegi kannatad. Aga ÜHELEGI lastest see mees küll isaks ei kõlba - ei sinu, enda ega teie ühisele. Tundub, et ta pole ise veel täiskasvanuks saanud ja sina pead kogu tulevase elu lasteaiakasvatajana tülitsevaid jõmpsikaid lahutama.
Kurb - lastest on kahju.
 
tume tulevik2 05. detsember 2016, kl 09.24
kui selliseid mehi oled valinud, ei ole sa ka ise täiskasvanuks saanud. ega saa vist ka kunagi.
 
noogutaja 05. detsember 2016, kl 09.37
Merit. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sel juhul vist enamus naisi-mehi peast nakatanud,
> sest suurel osal lapsed erinevate meeste-naistega:
> )
> Aga selgituseks, et ei eelda, et see mees min
> u lapsega tegeleks, vaid oleks lihtsalt viisakas m
> ees minu ja lapse lapse silmis. Oma vanema lapse i
> sa teises riigis elab-töötab, seega pole ka last k
> uhugi panna selleks ajaks, kui mees oma võsukese m
> eile toob.

Aga miks sa ise oma lapsega ei tegele?
see mehe poeg tuleb ju oma isa juurde ja miks peab talle jääma mulje, et ta peab oma isa mingi teise temale võõra lapsega jagama?

miks sa tahad et sinu laps saaks osa teise lapse ajast?
Kui sinu lapse enda isa sinu lapsega ei suhtle siis ei pea ju teine laps seepärast kannatama


võta j ategel eoma lapsega ise, tehke koosperele toitu või minge kusagile jalutama
 
omg 05. detsember 2016, kl 12.55
Teil on seal küll üks kole kärgpere. Paistab, et kumbki ei salli teise last ka. Miks te üldse koos olete ja lapsi piinate?
 
ingrid 06. detsember 2016, kl 16.27
Pühataevas. Räme munand ikka, et tuleb lapsele nii ütlema! Kohe saadaks sihukese teiselepoole ust ära. Misseolgu!
 
Teemaalgataja 07. detsember 2016, kl 14.29
Minu ema on sageli küsinud, et kuidas on tänapäeval võimalik niimoodi paljuneda, et isegi mõni ema ei oska une pealt öelda, kellega see laps on tehtud ja kellega teine laps. Vanasti ei olnud sellist ringi aelemist või kui oligi, siis lapsi ei tulnud nii palju.
 
NAISED MÕTELGE peaga:: 08. detsember 2016, kl 08.38
Teemaalgataja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu ema on sageli küsinud, et kuidas on tänapäeva
> l võimalik niimoodi paljuneda, et isegi mõni ema e
> i oska une pealt öelda, kellega see laps on tehtud
> ja kellega teine laps. Vanasti ei olnud sellist r
> ingi aelemist või kui oligi, siis lapsi ei tulnud
> nii palju. KUI MEES SUSKAB -ALUMISE PEAGA?
kuidas JA kuidas on nii võimalik NAISTEL isadega paljuneda ???? VÄGA HEA küsimus ? :::
AGA LAPSED ON VÕIMALIK TEHA
KA TÄNA --ÜHE JA ÜHE KINDLA ISAGA ::
KES ON KA LASTELE ÕIGE ISA SURMANI::
 
jõmm 08. detsember 2016, kl 12.24
Pane laps karate trenni. Paari aasta pärast samas olukorras tõmbab poiss pässile kannaga näkku nii et hambapuru taga.
 
sad 09. detsember 2016, kl 01.22
Sa jõmm tarbi vähem riigiülalpeetavana oma töövõimetus grupi rahade eest ostetud tablette, sest nii haiget juttu saab vaid psühholoogilise puudega inimene ajada, kel närvid läbi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!