Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
palun andke nõu!
 
!!! 08. veebruar 2017, kl 14.09
Teema selles, et mu armas lapseisa pettis mind teise naisega.ütlesin talle et nüüd on kõik et mingu minema-koligu välja.last suudan ka üksi kasvatada.
nimelt mul on enda üürikorter, kus lapseise ei maksa mitte sentiga ei üüri, maksude ega lapse jaoks.elab nagu puuk kukil.olen talle korduvalt öelnud et palun paki oma asjad kokku, et ma ei taha sinuga enam koos elada-vastab ta selle peale, et mina väidetavalt ei saaks hakkama ilma temata.laps on 8a, käib ise koolis(sünnist saati olen mina rahaliselt ja muul viisil üksi lapsega tegelenud).ei tunne ta huvi kuidas ta koolis käib, mille eest ta kooli asju saab jne.aga küla peal räägib kui oluline talle laps on, et ta hoolib temast nii väga.
ma olen lapseisa jaoks nagu ema, kes peab kõik ise tegema ja tema käib nn tööl vaid selleks et endale taskuraha teenida.kogu oma sissetuleks mis tal on, joob suht kohe oma sõpradega maha, ja nn koju tuleb jälle tühjade kätega-no kurat, mis sa teed sellise lontrusega.
mul lihtsalt mõistus otsas, et nagu mida teha,
kuna see on minu üürikorter sis mul on endal suht raske uut kodu otsida endale ja lapsele.üür on mega odav et saan ise hakkama.aga tema ei saa aru mitte millegist,ta isegi ei tea mida tähendab olla 2-3 päeva kaine!paljud tuttavad ütlevad, et kutsu politsei aga mis see muudab?ma elan esimesel korrusel ja ta ennegi käinud akna taga lõhkumas!
tahaks lihtsalt temast lahti saada!saaks lapsega normaalset elu elada.aga küsimus onngi selles, et kuidas vabaneda inimesest, kes on alkohooli ja vägivaldne inimene!laps kardab ka teda ja mitte vähe!
vahest on tunne, et ma enam ei jaksa, abi ka ei oska otsida ega paluda!
tahan lihtsalt temast kuidagi lahti saada.olen noor ema kes väärib ikka paremat elu, kui see mis praegu on!
 
AA 08. veebruar 2017, kl 15.04
Ise tead ka ju väga hästi, mis tegema pead! Asjad kokku ja punuma. Kui võimalus, siis kohe kusagile kaugemale. Anna endale ja lapsele võimalus elada normaalset elu!
 
Ei noh 08. veebruar 2017, kl 15.40
Ma ei saa aru sellistest teemades, et kas tõesti keegi vajab nõu või on see kellegi haiglane fantaasia.

Kui esimene variant siis paki ta asjad kokku, pane ukse taha ning vaheta lukud ära. Kui tuleb akna taha kolkima siis kutsud politsei. Kui siis kah aru ei saa siis politsei kaudu saad võtta lähenemis keelu jne.

Kui teine variant siis ela oma fantaasias edasi.
 
oh sa vaeseke! 08. veebruar 2017, kl 16.41
Kes sulle küll sellise isa lapsele määras? Ja kes kohustas sind teda ülal pidama? Kes sunnib joodikuga elama? Vaat see inimene kaeba kohtusse!
 
Ei taha parastada, aga... 08. veebruar 2017, kl 18.36
Kus sa ennem olid, kui inimesega kokku elasid ja selle 8 a. lapse temaga tegid? Kas siis oli teema, nagu: " Alguses oli ta ju väga nunnu ja viisakas, tõi lilli ja rääkis normaalset juttu, hoolis ja ei joonud ega peksnud mind!"
Omad vitsad peksavad, ju siis mingi karmavõlg sul peal, et sellist elu pead nägema.
 
lollile naisele 08. veebruar 2017, kl 18.50
mis jutt, et mõistus otsas, seda pole sul vist kunagi olnudki
 
hm 08. veebruar 2017, kl 19.55
Minul on ainult õllenõu.
 
Olge normaalsed! 08. veebruar 2017, kl 19.56
Kui midagi tarka öelda pole, siis olge parem vait!
Puukmehest ongi väga raske lahti saada. Kõrvaltvaatajatele tundub kummaline, aga puht füüsilisel ükski naine meest vastu tema tahtmist ikka välja ei tõsta. Ütlust "mine ära" mõistab normaalne endaga hakkama saav mees hästi, kuid siin meil sellisega tegu pole. Kas üürikorter on ametlikult üürilepinguga seotud ja kui, siis kes on üürnikuks märgitud? Soovitan otsida juristi abi - juura.e või üliõpilaste õigusbüroo on tasuta variandid. Kui mees on vägivaldne, otsi abi naiste varjupaigast - sa ei pea põgenema, mine lihtsalt palu nõu ja abi. Üksi on raske seda lõpuni viia, sellised mehed on väga osavad manipulaatorid. Ja sina ei pea kuhugi ära minema, kui oled kõige eest ise hoolitsenud, võitle enda ja lapse heaolu eest! Ülejäänud ilkujatele - enda ja lapsega hakkama saav naine on tunnustust väärt! Vaadake, kui palju on lasteta naisi, kes iseendagagi hakkama ei saa ja mehe kulul liugu lasevad. Minevikku muuta ei saa, küll aga tulevikku.
 
nõu 08. veebruar 2017, kl 20.24
Tänitajad võiks tõesti vait olla oma roosades vatipesades. Mis häält te siis teeks, kui seesama mees purjuspäi öösel läbi akna koos raamidega sisse sajab?
Üheksa+ aastat on VÄGA pikk aeg, et ühest täiskarsklasest võiks "sõprade" õhutusel sopajoodik saada.

Abipalujale aga soovitaks - paki mehe asjad kokku ja tõsta ukse taha. Ukselukk vaheta ära. Kui üürileandja vähegi inimene on, saab ta aru.
Igasugu ekstsesside välistamiseks palu endale järgmiseks vähemalt paariks nädalaks igaks päevaks paar meessoost sõpra-tuttavat külla.

Või ajasta kogu värk koolivaheajaks - vaheta lukk, tõsta asjad välja, palu keegi paar (keda mees ei tunne) nädalaks oma üürikorterisse elama (mehele ütlevad, et on uued elanikud) ja ise sõida lapsega nädalaks mehele tundmatusse kohta puhkusele.

Eks meetmete rangus sõltub sellest, KUI jobu su mees on.
 
kastrulile 08. veebruar 2017, kl 21.26
Nõu kirjutas:

"Igasugu ekstsesside välistamiseks palu endale järgmiseks vähemalt paariks nädalaks igaks päevaks paar meessoost sõpra-tuttavat külla..."


No nii haiget soovitust annab ilmselt paadunud lits...ahhhaaaa...paariks nädalaks otsi omale uus mees, kes hoiab kätt ja vahelduseks trukib taha kah, kui isu peale tuleb. Mis sa arvad, mida see mees paar nädalat ühe naise juures peaks tegema, mängib turvameest...tasuta??
 
to kastrulile 09. veebruar 2017, kl 17.43
mõni mees ei mõtleg muud, kui ainult trukkimisest. Kusjuures, need manipulaatormehed on varmad taolisi süüdistusi loopima oi kui kergelt, kui nende hea äraolemine naise kulul kuidagi ohtu satub. Loomulikult tekib siis hirmutunne, kui mõni mees peaks naise kaitseks välja astuma. Sest oskavad nad naisi osavalt alandada, aga teiste meeste ees on paratamatud äpud. Soovitus mõni meesterahvas appi paluda on väga mõistlik, kui mõni selline tuttav vähegi võtta on.
 
Autorile: 09. veebruar 2017, kl 22.57
Üürikorteris käib purjus mees akna taga lõhkumas? Täitsa ime, et omanik pole kogu seda debiilset perekonda sealt välja tõstnud!? Ja üldse ma ei saa aru, sa räägid üürikorterist, nagu see oleks igavene? Ei ole ju, üürikorterist võib omanik sind ükskõik millal 1-kuulise etteteatamisega välja tõsta. Ega sul mõistus ikka päris korras ei ole, kui elad lapsega üürikorteris. Selleks ajaks, kui mehele lapse kaela määrisid, oleksid võinud ennem ikka oma kodu muretseda. Loomulikult sa ei saa ilma meheta hakkama! Kodu sul ei ole, lapse tahad isast ilma jätta...
 
Viimasele 10. veebruar 2017, kl 19.25
Palun selgita, kuidas sinu jutt aitab hetkeolukorda lahendada? Kas natuke piinlik ka on, kui ennast võõraste inimeste peal lihtsalt välja elad või jätab täiesti külmaks?
Helve Tamm 10. veebruar 2017, kl 19.37
Siin liigub ringi üks eriti halb inimene. Jõuab pea igasse rubriiki, et kõikke maha teha, halvasti öelda. Kõige targem sellisest "tarkpeast" mitte väljagi
teha!
 
otsustavus 10. veebruar 2017, kl 20.35
Arusaadav mure. Hea oleks kui sul oleks keegi toetav inimene. Näiteks ema või keegi sugulane, vahel on ka mõni väga toetav sõbranna. Kõigepealt peaks algama iseendast. Otsima ehk nõustajat või psühholoogi, kes annab sellises olukorras tasuta või siis haigekassa rahade eest nõu. Selleks, et lahku minna jäädavalt, peab vaim olema valmis ja sa pead päris kindel olema, et sa mingeid järeleandmisi ei tee ja tahad kindlalt lahku minna. Kui selline selgus on endas olemas, siis võib-olla tuleks üürileandjaga rääkida, et soovid lahku minna ja kas võib luku ära vahetada ja leping kindlasti ainult sinu nimele. Kui akna taha tuleb taguma, siis kutsu kindlasti koheselt politsei, ära talle mingit hoiatust anna üldse. Ära isegi lasku mingisse vestlusse, telefoni ka ära vastu võta kui helistab. Siis ta jääb politseile vahele ja see mõjub hästi. Ja kui on keegi hooliv inimene (näiteks ema)võimalik endale toeks võtta mõned ööd, siis oleks see ka hea. Kui ta aga väga ohtlikuks muutub, siis tuleb siiski üürikorterit vahetada ja naiste varjupaigas ööbida.
Kõige olulisem on see, et sa ise suudaksid temast loobuda ja oleksid tugev. Ja siis veel, et sa üksinduse või ahastuse ajel ei langeks uude suhtesse. Pärast lahkuminekut on inimene väga nõrk ja kergelt lohutust otsiv uuest suhtest. Kahjuks enamasti astutakse siis sama reha otsa ja laps kannatab selle all kõige enam. Seega peab olema väga tugev ja kindel ja võitlema oma inimlike nõrkustega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!