Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Naine pettis
 
Mees 22. juuli 2017, kl 00.22
Sain meie pulmaastapäeval teada, et mu naine oli välisreisil teise mehega. Ta jäi vahele kui talle tuli teiselt mehelt sõnum, et igatseb nii hirmasti ja tahab rääkida. Paludes naiselt telefoni, et näha reisil tehtud pilte ta keeldus, keeras tülli ja lahkus hetkeks, tõenäoliselt pilte kustutama. Veidi aja pärast naases ja oli justkui nõus näitama. Aru pärides eitab et oleks romantilises suhtes olnud selle mehega.

Ma lihtsalt ei tea kuidas edasi minna. Kuidas ma pean käituma? Ma armastan oma naist endiselt aga tunnen, et igasugune usaldus tema vastu on kadunud. Isegi kui ta räägib tõtt, et midagi ei juhtunud, tunnen ma ikkagi, et meie suhe ei saa enam kunagi endine olema.
 
Kes sa oled 22. juuli 2017, kl 00.26
Noor kirjanik?
 
Mees 2 30. juuli 2017, kl 15.34
Viimasele: tõmba minema siit kähku!
Mehele: pane aeg psühholoogile ja väike jälitustegevus ei teeks ka paha. Aga minu arvamus on, et esitad ultimaatumi, kas mina v teine mees. Vaata mis teeb! Olen mõtetes sinuga, sest olen sama läbi elanud.
 
kolmas mees 30. juuli 2017, kl 18.33
Samuti läbielatud teema. Naine tõmbas tagaselja rämedalt ringi. Lõpuks ei aidanud midagi tuli kavalusega naine orki tõmmata, kuna rsk valetas otse näkku, et temal pole kunagi kedagi teist olnud. Isegi, kui oma naise teolt tabasin, siis üritas veel musta valgeks võõbata, umbes jutuga "see pole see, kuidas sulle näib" Ei tea jah, kuidas mulle näib, kui naine ratutab teise mehe m--ni otsas. Täisdebiilik. Kuigi tahtsin üliväga sellele mehele kümpi sõita, siis teadvustasin tõsiasja, et süüdi on ju tegelikult mu naine, kes litsi tõmbas ja jätsin asja sinnapaika. On ju ütluski olemas: "Et kui lehm ei anna, siis pull ei saa"
Edu teemaalgatajale.
 
Väliseiside ohud 31. juuli 2017, kl 17.49
http://www.nairaland.com/855380/naija-boys-what-chicks-prefer/5
 
õ 31. juuli 2017, kl 22.26
Eided pole maailmas otsa saanud. Võtad uue. Mida sa sellest vanast taga nutad?
 
MaaliJuuli 01. august 2017, kl 09.16
Aga äkki on viga sinus? Selle peale ei rule ükski petetud mees, et nad ise ei tee naisest väljagi, lasevad naisel mitme eest rügada, nii tööl kui kodus ja siis, kui naine vajab mingit hellust või hoolt, keeravad selja. Alles siis, kui naine seda kõike mujalt otsima läheb, on nuttu ja hala kui palju. Naine on ka inimene. Ja natuke teistmoodi inimene, kui mees. Tee ise oma naine õnnelikuks, siis ta ei lähe mujalt õnne otsima. Nii lihtne see ongi.
 
eelmisele 01. august 2017, kl 20.21
Ahsoo, tõesti mõtled seda jama, mida kirjutasid tõsiselt, et kohe nii lihtne ongi.
Aga altari ees üksteisele lubadused "Nii heas, kui halvas, rikkuses, kui vaesuses" on vaid sõnakõlks naiste meelest vä? Kui abiellud, siis järelikult oled kõigega arvestanud, tunned läbi ja lõhki inimest. Tema häid ja halbu külgi ja oled leppinud sellega.
Või mõtled tõsiselt, et ainult sinul on õigus ja omad tahtmised/vajadused ja nui neljaks pead saa need saama! Ausaltöeldes üks tühi mõttetu hing oled sellisel juhul.
 
eelmisele le 01. august 2017, kl 21.42
Päris kindlasti ei saa abielludes kedagi juba läbi ja lõhki tunda !
Tõenäoliselt ei kohtle mees oma naist enam selliselt kui abielludes. Aga kui seal reisil ka oli mingi väike romanss, siis ehk ei läinud see siiski voodisse välja. Võiks oma naist uskuda ka. Oli lihtsalt väike armumine, flirt.
 
MaaliJuuli to eelmisele 04. august 2017, kl 12.55
Et siis nii, et kui on abiellutud, siis võib mees seaks hakata ja naine peab ikka olema truu, kukupai jne., sest on ju lubatud? Mulle näib, et oled äkki ise see tühine hing ja mõttetu mees, kelleks mind tituleerisid, kui sellestki aru ei saa, et naist ei või hooletusse jätta. Naine ju hoolitseb sinu eest-teeb süüa, koristab sinu järelt, ootab koju ja küsib, kuidas päev läks. Väga paljud abielumehed hakkavad seda enesestmõistetavaks pidama ja arvavad, et las naine pingutab, mina olen ju mees, mul pole selles suhtes mingeid kohustusi. Aga naine väsib ära.
Ei mõtle kaugeltki, et ainult naisel peavad olema õigused-tahtmise jms. Ikka mõlemil.Kahjuks tükivad mehed seda sageli unustama. Ja nii see on, kui jätad hooletusse ja naise vajadustega ei arvesta, siis lähebki naine seda sealt otsima, kust saab. Reaalsus. Suhe nii ei toimi. On väga palju mehi, kes ärkavad alles siis, kui naine läinud on. Ja jumala eest pole mees midagi valesti teinud, lihtsalt naine läks ära. Suhe on kahepoolne ja ka mees peab hoolima ja hoolitsema.
 
ka petetud 04. august 2017, kl 16.45
see jääb Sind painama ..mind on see juba painanud 3 aastat,,suhe ei saa enam kunagi endine olema,,minu mees pettis mind kui töötas kuu aega Soomes, olin siis tol ajal 4 kuud rase ..ajas seal ühele eesti neiule ligi kes oli minust veel 15 aastat noorem..olen selle mehega siiani koos, tegelikult peaksin selle suhte ära lõpetama..kahjuks ta ei hoia mind üldse, iga päev sõimab ja mõnitab mind,,olen sellest nii väsinud ja tüdinenud
 
Au vanemale põlvkonnale. 04. august 2017, kl 21.53
"Naine koristab ja teeb süüa"...Ha.ha.haaaa. Mis põlvkonna naistest me räägime?
Äsja naisteks sirgunud neiud, kel tited taha treitud, ei viitsi peale peo panemise ja nutitelos surfamise suurt midagi teha. Koristatakse äärmisel juhul, ja söömas käiakse Söörkel keis.
Nende emad vist jah veel viitsivad koristada ja ehk ka süüa teha, kuid kuna tänapäeval palju mugavusi, siis ka tädid lähevad tihti laisaks . Omakorda nende emad(vanaemad)veel viimased, kes üldse tööd veel teha tahavad(peavad aiamaad) ja saadud saaduse panevad lauale. Noor ema aga ostab kõik poest ja tihti produkti, mis sulata üles ja sööma. Ja sellistel on kole raske elu. Tänapäeva "keskmine" naine ei oska oma mehele õieti munagi praadida, rääkimata mõnest kodusemast toidust.
 
ingrid 04. august 2017, kl 23.33
Eriline lammasnaine ikka. Ütle talle, et tõmmaku ringi, aga jumalaeest - tehku seda nii, et keegi aru ei saaks. Ja piltide kustutamine oleks võinud ka juba tehtud olla. Veel parem, ohtlikke pilte ärgu tehtagu üldse! Sellisel torbiknaisel ei saa väga palju etem armuke ka olla, ju on samasugune lollike.
Et kuidas pead käituma? Ära käitugi. Lihtsalt elad oma elu edasi. Las proua käitub! Kui nii tark on.
 
Sellised 05. august 2017, kl 12.46
välimuselt naiste ja meeste taolised tüübid on täielikult väärtusetud. Las lasevad ringi omasuguste alatutega. Varsti nutavad ja teevad haledat nägu. Paras niisugustele, kui satuvad omasuguste otsa, kes neid mõnuga ära kasutavad. Kurb on vaid see, et selliste endised tublid ja normaalsed partnerid mingi aja (pikki aastaid) nendesuguste peale on kulutanud ja sellega seoses ka kurvastama pidanud.
 
no ei ta 05. august 2017, kl 16.19
mina olen 34a naine -4 lapse ema, teen 3 x päeva sooja sööki, koristan ja mässan veel kahe e-poega..on ka ikka naisi kes viitsivad süüa teha ja koristada jpm..see ikka inimese enda laiskus kes ei viitsi midagi teha peale telefonis passimise..mehega ei ole vedanud..kahjuks olen tema jaoks ümmargune "0"
 
aida 16. august 2017, kl 13.16
Sellest pilditegemisest saaks aru ainult siis, kui ta oleks tahtnudki vahele jääda. Muidu täiesti arusaamatu. Sotsiaalmeediasse ei riputanud või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!