Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Töökaaslasest lummatud
 
Lihtsalt keegi 21. august 2017, kl 16.34
Ma ei tea kas see teema sobib siia foorumisse, aga kuskile mujale seda ka paigutada ei osanud. Lugu siis selline, et töötan koos ühe meeldiva noormehega. Iga päevaga saan järjest rohkem aru kui väga ta mulle meeldib, aga välja kutsuda ei julge (töökaaslane ikkagi). Tema arvamust minust on samuti võimatu välja selgitada, sest tegemist on üliviisaka ja kohutavalt sõbraliku inimesega. Nüüd töötan temaga veel koos mõned päevad ja siis jääme küll samasse majja, kuid niimoodi kokku ei puutu. Uuriks mida teie arvate. Kas peaksin ta välja kutsuma, ootama kutset või hoopis unustama. Kas kellelgi on kogemusi? :) Aitäh!
 
näh 21. august 2017, kl 18.18
tundub gei olevat
 
Lihtsalt keegi 21. august 2017, kl 19.24
Tean kindlalt, et ta pole gei :D Lihtsalt tagasihoidlikum tüüp, kes ei lenda naistele n-ö peale kohe.
 
heiii 21. august 2017, kl 19.37
kohutavalt sõbralik ei saa olla tagasihoidlik.
kui ta on sinuga kohutavalt sõbralik, kuid ei lenda peale, siis ongi gei.
palju õnne, sul on goifrend! minge shoppama! kohe!!!!
 
... 21. august 2017, kl 19.47
Kui ta sulle seni ära torganud pole, siis on gei. Või oled sina lihtsalt kole.
 
Lihtsalt keegi 21. august 2017, kl 19.56
Miks ei saa olla tagasihoidlik? Tegemist pole väga ekstravertse inimesega lihtsalt. Ta on vaikne pigem kui jutukas (eriti minu läheduses). Mis mõttes kõik tüübid peaksid kohe peale lendama, kui naine meeldib siis? Kahtlen.
Pealegi töökohas üldiselt ei sebita kolleege. Mitte, et ma ise mingi suure egoga oleks, aga kole ma kindlasti pole. Üle keskmise pigem :D
Kas keegi siin mõistlikke vastuseid ka annab või ainult trollitakse ? :D
 
ei ole troll 21. august 2017, kl 20.04
sinu esimesest postitusest lugesin välja, et on gei või sinust mittehuvitatud. sinu viimasest lugesin välja, et petad ennast ja tüüp on ikkagi gei JA sinust mittehuvitatud, seda kohe eriti.
 
lihtne 21. august 2017, kl 20.07
no kutsu välja. kui ütleb, et ei saa see päev, kuid on sinust huvitatud, siis lisab kohe, et saame siisjasiis kokku, siis on mul vaba.
kui ei lisa, siis on gei või pole sinust huvitatud
 
Lihtsalt keegi 21. august 2017, kl 20.22
Üritasin lihtsalt võimalikult ümmargust juttu ajada oma postituses. Tegelikult eks mingeid märke tema puhul ikka olen näinud, et võiks nagu sümpaatiat olla, (tähelepanelik kuulamine, uste lahti tegemine, kehahoid ja naeratused, hääletoon), aga sisemised kahtlused jäävad.
Ma ei saa aru, kus see gei siit välja tuleb? :D
Mis mul muud üle jääb kui välja kutsuda. Kas häving või võit :D
 
korraliku geidariga 21. august 2017, kl 20.32
geid on väääga viisakad ja proaktiivsed, paljud naised ajavad selle segi sümpaatiaga, st seksuaalse sümpaatiaga.
seda see siiski pole.
aga egas me kiviajas ela, et mees peab naise oma koopasse juukseidpidi tirima, et oleks kindel - ai ailaiki.
sa kutsu ta välja või kui teil on mingi kontoripidu, siis tead ju isegi, kuidas olla, et saada vastukaja. kui ei saa, siis lepi sellega, ole temaga sõbralik ja edaspidi käige shoppingul!!!!!!!
jeeeee!!!!! esimene goifrend sul!!!!!!!!!
 
Lihtsalt keegi 21. august 2017, kl 20.39
Ei, ma tean geisid hästi ja nende maneere samuti :D
Loomulikult tänapäevas elame, aga ma olen selline arglikum isend.
Probleem ongi selles, et pole ühiseid pidusid (siis sujuks ju jutt edukalt).
 
heldur litsmetsast 21. august 2017, kl 20.48
Ega ometi mina ei pea teile pidu hakkama korraldama?
 
Lihtsalt keegi 21. august 2017, kl 20.51
Hahha, aitäh huumori eest inimesed. Ma sain kohe palju "targemaks" :D
 
Elust enesest 01. september 2017, kl 03.09
Kus mees ise midagi ette ei võta, siis ta pole huvitatud. Nii lihtne see elu ongi. Punkt!
 
Jürka 04. september 2017, kl 11.19
Ära kutsu meest lihtsalt välja. Las mees olla jahimees. Kutsu kolleeg omale näiteks appi midagi tegema, mõtle midagi välja. Meestele meeldib aidata. Ütle, et tahaks rabas jõhvikaid süüa, aga ei taha ise maanteel sõita vms. Kui koos veedetud aeg meeldib, siis saate kokku leppida uue kohtingu. See lõheb juba kergelt. Põhiline -- ole sina ise.
 
Mõni 27. september 2017, kl 20.53
See Jürka toetab igas teemas labast libedat liini ja teeb ise selles laadis ettepanekuidki. Sellised teavad vaid elu seda poolt, mida soliidsed inimesed täiesti eiravad. Viimased oskavad ka tutvuda soliidselt.
 
Lihtsalt keegi 29. september 2017, kl 21.26
Rabas on ju ebamugav seksida.
 
Kas 21. aprill 2018, kl 16.49
see Jürka on Signe abikaasa?
 
mees43 20. mai 2018, kl 02.54
Kutsu välja, mis sa ootad
 
TÜRNÜHVEL 05. juuni 2018, kl 00.00
Kutsu parem sisse, nii on kindel värk.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!