Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Sapine BELLA
 
Bella 14. november 2001, kl 14.33
Tere naised, kes te minu peale siin vihastate!
Kas läheb nagu väga pihta või? Te olete siin üks lõbus kanakari, aga kuidagi nagu jube palju probleeme on teil! Kas tolerantsusest jääb vist väheks, mõni ei saa oma 9-aastast kuttigi niikaugele, et see õhtul munad puhtaks kasiks.AGa see-eest, vabakasvatus, mis siis, et juustuhais ülepea käib ja neiukesed kõrvits põlle all koju tulevad! Braavo, eesti naine on töesti kõrgel positsioonil. Ainult miks teil need mehekesed ei püsi, rääkige mulle ka...Enamus teist omab mitut purunenut suhet selja taga, mõni jändab joodikuga, teine muidu mugava mehega, kolmas hädas, et mehel komandeeringurõõmuke... Nautige siis oma tolerantsust, mis te minu kallal kaagutate! Mina, jumal tänatud tolerantne ei ole, kuid millegipärast jätaks mitu abielumeest oma naise kus kurat ja võtaks mind, kui vaid saaks. Nii et, jöudu teile, moorid, ja pange ikka tütrekestele tabletikesed ja huulepulk lauale, muidu ei saa viimati kepinormi täis. Ja vinguge hästi oma meeste kallal ka, siis neil ehk tuleb mõistus pähe ja leiavad mõne targema neiu.
 
kah arvaja 14. november 2001, kl 14.39
Mitte lihtsalt sapine, vaid ka väiklane, lühinägelik, rahuldamata, haletsusväärne.
 
Bella 14. november 2001, kl 14.43
Ma pole üldse rahuldamata - alles eile sain megaorgasmi, millest sina, tibike unistadagi ei oska. Ja lühinägelikud olete pigem teie - kui te poleks, siis te ju siin rubriikides ei probleemitseks, muuseas. Haletsusväärne? Miks ei tea? Et mul on kaks toredat poega, ilus välimus, hea töö, rikas abikaasa, ilus kodu ja palju austajaid ning kaks väga head hingesõpra. Tõepoolest, isegi endal hakkas hale....
Pean taskurätti otsima.
 
Minna 14. november 2001, kl 14.44
Bellale:)
Kas oleks suureks abiks, kui sinu psyhhiaatrilise diagnoosi siia copyn, vöi suudad selle ise yhe visiidiga kindlaks teha?Ehk saad abigi:)Isa tavatses mul taoliste inimeste kohta öelda, et tema maailma ei mahu muud kui mina ja maailm!
 
kah arvaja 14. november 2001, kl 14.47
Haukuv koer ei hammusta. Selle väljendi saab üle kanda sinu puhul nii, et kui sul TÕESTI kõik NII MEELETULT korras oleks, ei tunneks sa vajadust siin seda kõigile elu eest tõestada. Ja ämbrisse astusid sellega ka, et inimest teadmata-tundmata püüad esineda sõnavõttudega teiste perekondade ja suguelu teemadel. For your information, minu orgasmid on minu ja minu abikaasa vahelised asjad ja neid ei tee vähem võimsamaks sinusuguse säutsumine.
 
Bella 14. november 2001, kl 14.48
Minna, aga kas peabki mahtuma, rohkem kui mina ja maailm? Seda on ju isegi palju. Aga arvan, et hea tahtmise korral suudaks su auväärt isa ka ümber sõrme keerata ja enda ette põlvili panna...
 
XS 14. november 2001, kl 14.50
Huvitav, mis sellel bellal tegelikult viga on???

Vastan. Bella on loomult väike laps, kes ei ole täiskasvanute maailmaga kohanenud, tema tahab öelda, mis sülg suhu toob ja samas loodab ta, et tema vastas on tema armastavad vanemad, kes ta viivitamatult sülle võtavad.
Sõimamine käib asja juurde, bellake. Nii tehakse. Sa võid netis väga vabalt kokku puutuda inimestega, kes ei võta sulle vanemaks olemist oma pühaks kohustuseks.Muide, see ei tee sind halvemaks ega teisi paremaks. Nii on lihtsalt. Rahuned maha ja homme jälle päev. Või pead vahet ja mõtled selle üle, et eks ikka põhjuseid leidub kui netti muresid üles riputatakse.Kui kõrvits põlle all sulle pinget ei paku, ei pea ju tingimata sõna võtma.
 
Bella 14. november 2001, kl 14.50
to arvaja: ma ei üritagi teile midagi tõestada. Tõestasin paari päeva jooksul endale keskmise eesti naise tarkuse taseme ja jäin tulemusega rahule. Ei muud. Vahel ikka abiks, kui tead, mida üks keskmine kana arvab ilma asjadest. Muidu ütlengi kogemata kuskil midagi liiga tarka - pole hea, ehmatab mehed ära.
 
Bella 14. november 2001, kl 14.52
Mõtle, kui tark sa oled, XS! Sa oled mu hinge sisu ära tabanud. MEGA!!!
 
Minna 14. november 2001, kl 14.52
Bellale:)
Siis vöin sulle juhatada parimast rauakaubast labida ja haukaääpa:)Saad keerata, kaevata ja mida iganes:)Muide, kaevamine ja muu fyysiline töö rahustab ka väga psyhoosis ja tegevusetut inimest:)Oled vöibolla töesti elus hästi läbi löönud, siiani sitaga vördselt pinnal suutnud ujuda, aga terve inimese maailmapilt mahutab rohkem kui mina ja maailm:)Sinu pilt on kas kohe-kohe purunemas, vöi just purunenud, igatahes psyhhiaatrilt saad abi!
 
arvake ära.... 14. november 2001, kl 14.53
.... mis minu koera nimi on? Ahh, te ei arva niikuinii ära! BELLA on minu koera nimi. Aga tema on palju sõbralikum kui siinne bella.
 
Bella 14. november 2001, kl 14.55
Minnakene, kas sa ei lugenud mu eelmist kommentaari? Mu maailmapilt sai just tugevalt kinnitust - eesti naine on endiselt kaagutav kana, pole vahepeal targemaks läinud. Ja mina võin oma maailmapildiga julgelt ja turvaliselt edasi elada.
 
Minna 14. november 2001, kl 14.59
Bellale:)
Kivist, juhuslikust kivist möranenud aknaga, pole soe ja turvaline elada korteris:)Juhuslikust kivist, mis tulnud auto esiklaasi, pole eriti turvaline edasi söita, eriti kui kivi on teinud kas augu, vöi hoopiski rohkem pisikesi mörasid, kuna see rikub ära korraliku vaatevälja:)
 
helen 14. november 2001, kl 15.03
minu meelst on kõige kõvemini kaagutav kana kyll Bella ise.
Ja kui sul kõik nii hästi on, milleks sa üldse siin sõna võtad?
Midagi jääb puudu aga ei julge tunnistada?

ja veel- siinsed foorumid on vabatahtlikud nii kirjutajatele kui ka lugejatele. ja kui ei meeldi , feel free, ja existeeri siinsetes rubriikides. Vaevalt, et keegi meist su järlele natukenegi igatsust tunneks.
 
ema 14. november 2001, kl 15.03
Kas ei teki mõtet, et peaks natuke väärilisema ja võrdsema auditooriumi otsima kui kanad ja kõrvitsa pärast muretsevad tütarlapsed? Sellise, kes ikka küünilisust ja musta huumorit ja taolist macholikku vitaalsust piisavalt hinnata oskaksid...
 
kohkunud lugeja 14. november 2001, kl 15.07

mis su siia siis nüüd enam asja

oled uhke enda üle

said koha kätte näidata paljudele haiget teha

on su päev nüüd päikselisem kui ta enne oli

kas sa oma meha ka niimoodi paika paned kui tal miski mure

on sul aimu mida sinu kallid pojad elus korda on saatnud või saadavad või mida su kaas tegelikult mõtleb ja tunneb

mis sa uhkustad siin enda üle - mehi küll kes mind tahaks
oli vaja kangest en tõestada - mine tõesta end mujal (muide mis sa arvad ku nedsamad mehed loeksid siin sinu kilde - kas nad arvaksid sinust ikka samamoodi et sa oled ikka see kõige kõige kõige...)

täiskasvanud inimese juttu pole sinu nime alt küll veel üheski rubriigis leidnud

kas keegi ei saaks aidata
bellal käed seljataha siduda või klaver ära peita
 
Bella 14. november 2001, kl 15.12
to kohkunud lugeja: vat siiamaani olen suutnud oma poegadele, mehele ja sõpradele küll töötavat nõu anda ja tean küll väga hästi mida nad mõtlevad ja tunnevad. Ja pealegi, kui mu kaasa ei arvaks, et ma olen kkõige-kõige, siis ta oleks meie 12-aastase abielu jooksul ju läinud kellegi parema juurde - mõne teiesuguse näiteks! Raha ja välimust tal selleks küll, mehe olemist voodis kah. Aga miskipärast nagu pole siiamaani. Pealegi, mu kaasa seisukohad ikka minu omadega enam-vähem samad.
 
helen 14. november 2001, kl 15.12
ma arvan, et võiksime ta kommetaare lihtsalt ignoreerida,
las kiunub ja väänleb oma enda mürgis ja rahuldab ennast oma paljude teda tahtvate meeste juures end paremini kuni ta seda tänaseni teinud on!!! siis tuleb äkki ka parem tuju!

ja veel- igal oinal on oma mihklipäev- ka bellal, olge mureta!
 
krit 14. november 2001, kl 15.14
Kohati tundub, et Bella on lastetu meesterahvas. Päriselus pole kohanud laste (olgu siis omade või võõraste) probleemide koha pealt nii küünilist ja jõhkrat ema.
 
kah arvaja 14. november 2001, kl 15.15
Nõus Heleniga. Bellale vastates me ainult toidame tema närust ego, las lõhverdab omaette...vibraatoriga kasvõi (ta ju soovitab seda kõigile)
 
ema 14. november 2001, kl 15.16
Bella, su jutt lõhnab ensekaitse piiride ületamise järele.
 
Minna 14. november 2001, kl 15.17
BELLALE:)
Nyyd sulle yks kysimus:)?Önneks ei kuulu ma ka pidevate probleemitsejate hulka, et mees petab, miks mees teeb nii, mis ma peaks tegema....jne....jne...:)Vöin öelda, et kodus köik ok!Suhe toimib kenasti, mis sa hing ikka tahta oskad, ei ole pöhjust aga teistele sappi pritsida kui mul endal köik hästi on:)Öeldake, et kus viga näed laita, seal tule ja aita!Nyyd kysikski, et mis pöhjusel sa Bella seda teed?Kas on raske mures inimese päeva killukenegi päikest soovida?Kas meie rahuolevad naised, vöime ikka käe sydamele panna ja öelda, et meie mehed TÖESTI ei käi yleaisa löömas:)?Nyyd tean, et sa kirjutad mulle vastu lausudes:Jah, panen käe sydamele, minu mees TÖESTI ei tee seda!?Aga seda töestit ei tea ka köige paremas ja köige tugevama pöhjaga suhtes ei keegi, peale oma mehe isiklikult!
 
CRISSU 14. november 2001, kl 15.17
BELLA
ära oma suure tarkusega siis kanakarja tüki - ega kanalas muud ju kuulegi ku kaagutamist, mine eputa oma suure isekusega kuskil mujal

Naistelehel siin siis natuke foorumi pealkirjaga küll mööda pandud et lase aur välja... oleks võinud lisada et ära ainult kedagi kõrveta...

Bella, sinusugused lahmijad võiksid siit küll mujale auru välja laskma minna

muide nii mõnigi meeshing on üle mü õla siia kiigates su kommentaare lugenud ja siiani pole ÜHTEGI POOLEHOIU avaldust kostnud sellistele kommentaaridele nagu sinult tulevad

KOLI ÄRA
pojad sul vajavad niikunii selliseid naisi keda siit ei leia
ja kes sulle küllalt head minijad oleks (või suudaks sinusugust välja kannatada)
 
XS 14. november 2001, kl 15.20
Olen küll, bella, selle järgi, mida sa siin endast välja annad ja sinu lapsed ja mees töö ja 12 aastat ei loe, need ei anna sulle mingeid boonuseid. Vastupidi.Võtavad lootuse ära.
Kõikseparemat.
 
Bella 14. november 2001, kl 15.21
Minna, ma ei pane kätt südamele, et minu mees ei käi üle aisa löömas! Kui ta käib, siis minu südant see küll ei vaeva. Ta on täiskasvanud ja minu jaoks suurepärane mees, mina pole tema valvur 24 tundi ometi! Seni kuni meievahelised kokkulepped peavad ja suhe toimib - palun! Löögu üle aisa, kui ta seda tahab. Aga vist ei taha, nagu ma aru saan :-)
 
hämmeldunud 14. november 2001, kl 15.28
See teema on nii tüütu ja väsitav. Mina lähen minema.
 
Minna 14. november 2001, kl 15.29
BELLALE:)
Nonäed, aga ometigi vaidled, et köik ON ideaalne!Samas, pole sa isegi selles kindel!Vaata Bella, paljus, väga paljus on sul öigus, töesti on, paljud meie seisukohad isegi yhtivad, aga miks sa puistad selle köik välja nii sapisel moel:(?Kindlasti on elus sinulgi olnud muresid, millega sa lihtsalt ei tule ise toime.On kohe selline mure, et tunned karjuvat abi justnimelt vöhivööraste inimeste nöuannete järgi!Olgugi, et sul on parimad sydamesöbrad ja head suhted vanematega.Siis selleks vöetakse ja kirjutatakse foormuisse, et saada kasvöi samas olukorras olnutega oma murele lahendust leida, seda vörrleda, arutada, usu, abiotsijal saab kergem:)Mis tunne jääks aga endal, kui pang solki pange järel lendab näkku?Usun, et mitte meeldiv.Ole palun Bella möistlik, usun, et sa pole sugugi selline "meeleavaldaja" reaalses elus kui siin veerus.Vast oled isegi mönes oma halvustavas kommentaaris takkajärgi möeldes parema seiskoha vötnud, aga eneseuhkus ei lase tunnistada, ka minuga on nii olnud.Igatahes soovin siinsetele vestlejatele palju päikest ja jääge selles niigi kurjas maailmas natuke sallivamateks!!!
 
Bella 14. november 2001, kl 15.35
Mis kurat, ka minuga on nii olnud? Minna, oled sa lolliks kuivand või? Ma pole elus ühtegi aborti teinud ega isegi mitte kaalunud. Ja kui ma kellegiga voodisse lähen, siis ma ikka tean, millega riskin.
 
Minna 14. november 2001, kl 15.40
BELLALE:)
Sa vötad KÖIKE ikka sama mööduppuga:(Kurb, kujutlusvöime on nörk, räägin muredest yldiselt, sul on kohe millegipärast esimeseks mötteks abort ja voodi, kaitsmata vahekord...jne...!Ja ärritud sa kole kergesti, tundub, et algaja asi avalikult oma arvamust ja seisukohta kaitsta, sellest ka selline ärritus!Loe eelnev, mis sulle kirjutasin uuesti läbi!
 
Minna 14. november 2001, kl 15.41
BELLALE
Ma nimelt kirjutasin, et kindlasti on olnud elus ka sul MURESID, abordist ja sinule niipalju "kihvatamist" valmistavast vooditeemast polnud aga sönagi?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!