Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Noore daami kingad
 
Varvas 23. aprill 2002, kl 14.56
Kust leida kingi tüdrukule, kelle jalg on nüüd juba lastenumbritest välja kasvanud, siis nr.36? Tüdruku vanus alles 8 ja pikkus 142 cm. Naiste kingadest pole midagi osta, sest need lihtsalt ei sobi "nii lapsele". Pealegi on tegemist väga madala jalaga, st. enamus kingadest nii laiad, et võib 2 jalga sisse panna, eriti puudutab see selliseid ilusamaid rihmikuid. Kust ostate teie oma lastele jalanõusid?
 
ann 23. aprill 2002, kl 15.06
Kevadel ei ole lapsele lahtise kinga ostmine probleem. Ei tea küll kirjutaja linna, aga ise elan väikelinnas ja praegu käin poodides ja ohkan mõttega, mida teha sügisel, kui kooli sisejalatsiks oleks lahtist kinga vaja. Praegu valmis osta ei tasu, sest laste jalad kasvavad kohutava kiirusega. Mul on veel hullem probleem: tüdruk-13.a., jalg 40(king)-41(botas), pikkus 159; teine tüdruk-10.a., jalg 38-39, pikkus 158.
 
kati 23. aprill 2002, kl 16.20
Lapse kinga nr.36 leidub küll,aga lapsele nr.40,41 sobivat
jalatsit osta on väga vaevanõudev-valik kehv,kui ongi,siis
ikka naistele mõeldud nii tegumoelt kui hinnalt.
 
tean 23. aprill 2002, kl 16.48
Kas te kasvatate kodus elevante?
 
female (16a.) 23. aprill 2002, kl 19.05
je, mul jalg 42-43, ma leian päris 'palju' kingi endale... aga noh, alati on olemas tossud ja muud papulised
 
Laura 24. aprill 2002, kl 08.58
Female, sa oled ju sellises vanuses, et kannad täiskasvanute kingi. Kas nt 8-aastasele sinu kingad sobiksid? Pakun, et mitte.

Aga see, et sa omale meeldivaid kingi oled leidnud - õnnelik inimene :-) sest see pole mitte lihtne...
 
Varvas 24. aprill 2002, kl 09.19
No kust te siis leiate lastekinga nr.36, varsti nr.37? Kontsad jäävad ju selles vanuses ära, kand-lahti variant on natuke jama (jookseb ju ka vahest)+ väga madal jalg. Päris matkasandaale ja vanainimeste kinga ka ei taha.
 
ann 24. aprill 2002, kl 10.15
Tegelikult on minu tüdrukutel järgnevad jalanõud:lahtised kingad kooli sisejalatsiks, botased kooli minekuks ja õues toimuvaks kehalise tunniks, botased(korvpallitossud)sees toimuvaks kehalise tunniks ja trenniks, talvel külmaga koolis käimiseks talvesaapad. Kummalgi tüdrukul 4-jad jalanõud, rohkemate järele ei ole nad vajadust tundnud. Kooli kooliaasta jooksul kantud jalatsid kantakse suvega ribadeks või jäävad väikseks. Sügisel kooli minnes saavad täiskomplekti uusi jalatseid. Olen leidnud, et see on perele kõige ökonoomsem variant.
 
emme 24. aprill 2002, kl 15.07
kaupluses KARL&LINDA müüakse ka laste jalatseid ja sinna pidi mai alguses uusi jalatseid juurdegi tulema.vist müüdi itaalia jalatseid.
 
kati 24. aprill 2002, kl 17.01
Varvas : Kadaka Selveris täna nägin väga armsaid laste
kingi,ka nr.37.Kiirusta !
 
Anne 24. aprill 2002, kl 19.39
Milles probleem? Lastekingad on vähemalt nr.38-ni. Ise kannan nr.36, olen ka väga madala jalalaga ja seetõttu leiangi tihti omale kingad just lasteosakondadest.
 
lipelgas 25. aprill 2002, kl 01.07
to ann

arvasin, et mul ainult kodus elevant. tytar 12, pikkust ~160, jalg 40-41. kingi ei pane jalga miski hinna eest, v.a sandaalid. nii käibki tossud-saapad-sandaalid. ökonoomsem tuleb muidugi, aga väike mure ka: tahaks vahel, et ta tydruku moodi välja ka näeks.

to varvas

see jutt sind vaevalt aitab, aga lihtsalt võrdluseks teistpidi probleemist
 
kass 25. aprill 2002, kl 11.21
Meilgi sama mure 11-aastase jalanr on 37-38 ja ei saa jalanõud jalga. saapad saime Maksimarketist Laagris, aga kingaprobleemi (suve) alles hakkame lahendama:( Kusjuures-klassis on endiselt MOES need hästi paksu tallaga botased (või on need kingad-vanainemise asi, ei teagi enam õieti:)))mis on nii erakordselt koledad, aga suure mangumise peale ikka süda läks haledaks. Praegu saab nendega käia, aga suve poole, siis tuleb häda jälle kätte.
 
Varvas 25. aprill 2002, kl 13.43
Annele

Aga kus linnas Sa elad?
Tallinnas lõppevad laste kingaletis numbrid 35 juures ära. Samuti ei saa Sinu puhul ilmselt rääkida väga madalast jalast, sest laste kingad tehakse miskipärast laiale jalale nagu oleks ka suured lapsed päntajalgadega. Olen lasknud isegi kingsepal jalapealseid rihmu lühemaks teha, sest KÕIK kingad on laiad, osa rohkem, osa vähem.
Ise pidin terve lapsepõlve jubedaid sandaale kandma (kes veel mäletab neid veneaegseid?)ja praegugi ei sobi mulle enamus rihmikuid.
 
ann 25. aprill 2002, kl 15.25
to lipelgas
Kooli sisejalatsiks oleme üritanud valida sellised lahtised kingad, mis näevad ka seelikuga normaalsed välja. Selliseid plätu ja sandaali tüüpi jalatseid pole mul õnneks vaja osta.

Ja minu tüdrukute klassides(4 ja 6kl)on paks tald juba out.
 
dokk 25. aprill 2002, kl 16.15
Imede ime,aga äkki on tulnud müügile täitsa ilusaid sandaale, tundub et ka kvaliteetseid. Kenasid sandaale suuremaid numbreid oli - uskuge või mitte - LASTE MAAILMAS. Kohe mitut sorti ja endal oli täitsa kahju, et lapsele juba kõik ostetud. Siis on veel Nõmmel üleval üks uus kingapood, seal on ka ilusaid tekstiili ja nahaga täistallaga (mitte kõrgega) sandaale suuremaid numbreid.
 
Pille 25. aprill 2002, kl 17.36
Lastemaailmas väike kuid armas valik suvekingi k.a. nr. 36-37
 
Miisike 26. aprill 2002, kl 11.16
Aitäh!

Nüüd jooksen kohe täna linna peale (äkki on isegi madalale jalale,oeh)!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!