Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
alaealiste seks
 
mehike 28. aprill 2011, kl 08.20
Issand kui vana teema,2002a!!!Kes neid küll viitsib kusagilt üles kaevata?Aga noh kui juba loen siis kriban ka-mina tean ühte 13a tüdrukut kes on seksis targem kui mõni 25a-ne naine!!Tean ühte 15a tüdrukut kes käis koolikõrvalt tlnas seksiga raha teenimas!!Emale ütles et läheb vanaema juurde.Tean kooli kus 8-nda klassi lõpueksamil oli 8-st tüdrukust 4 rasedad,üks juba neist lausa sünnitamas igahetk.Olen tahtmatult pealt kuulnud kuidas nii 13-15a tüdrukud muljetasid oma koolipeost,kui palju keegi peldikus ja kellel suhu võttis ja kes õues seinanajal keppis kellega...Vat siis,elu käib!
 
To mehike 28. aprill 2011, kl 08.50
Kus Sina küll neid noori tüdrukuid nii palju ja nii lähedalt tunned, et plikakesed Sulle ja Sinu kuuldes sellistest asjadest räägivad?!?! Kahtlane värk.
 
mehike 01. mai 2011, kl 05.18
Tean ja kuulen jah sest amet on selline kus suhtlen paljudega ja igasugustega.Tean rohkemgi kui siia enne kirjutasin.Ja minu käest on ennegi küsitud et mis krdi pihiisa ma selline olen et mulle kõike räägitakse.Ise ka ei tea miks see nii on aga no näed,on lihtsalt.Ju siis paistan nii usaldusväärne välja äkki.Kahtlast pole siin midagi,kõik on tõsi.
 
Tjah 01. mai 2011, kl 20.37
Sarnane tõmbab sarnast.
13 aastaseid emasid siin meie laiuskraadil on olnud ka 50 ja 100 aastat tagasi, järelikult ka seksi nii noorukeste seas. Kaasaja lapsed tänu arvutile teavad asjadest rohkem, samas paljulapseliste perede lapsed, kes kogu perega ühes toas elasid, olid ka asjadega kursis. Võiks ka loomade pealt nähtust rääkida. See selleks. Ei lähe selline asi massidesse. Teatud seltskond harrastab, ehk on neid veidi rohkem kui ütlema 20 aastat tagasi, kuid enamik mitte.
Ütlus:"Noorus on hukas" on ikka väga vana juba, dokumenteeritult paartuhat aastat,tõenäoliselt kauemgi.
 
n22 01. mai 2011, kl 22.44
keskealine 25. aprill 2011, kl 09.03
Olen nõus, et 13+ aastasena seksiga alustamine on liigne kiirustamine, kuid sama veidraks pean ka seda, kui süütus 20+ kaotatakse. Naine on parimas füüsilises vormis laste sünnitamiseks 20-25 ja enne seda tuleks ikka õppida oma keha ja vajadusi tundma. Ning elust mõnu tundma.

--------

Aga mis teha, kui kuskilt ei saa seksi? Olen 22 ja mul pole olnud võimalustki. Lugedes neid pubekate lugusid, kus kõik seksivad juba 15-aastaselt jne, alaväärsuskompleks tuleb peale. Kuidas nad nii lihtsalt seksi saavad? Selline mulje jääb, et see pole mitte kellegi jaoks probleem, välja arvatud mina. Peeglisse vaadates ei näe ma ülimalt koledat inimest, üsna keskmine olen. Aga kõik ei saagi, eriti kui veel avatud suhtleja ei ole ning uute tutvuste leidmine on raske. Mõni jääbki eluks ajaks süütuks, näiteks mina. Seksi ei saa, lapsi ei saa, tulevikus hakkan vähem pensionit selle pärast saama, et mitte keegi mind ei tahtnud jne.
 
maris 01. mai 2011, kl 23.30
n22 ära võta keskaelise juttu nii tõsiselt. kõigil on õigus oma arvamusele ja see, et keskaeline peab imelikuks üle 20aastaseid süütuid, ei oma mingit tähtsust. kindlasti leiad sina ka omale toreda kaaslase.
 
Tule taevas appi 05. mai 2011, kl 09.50
Kodus võib ju rääkida, aga kõrval ju ei passi lapsel. Tänapäeva tööpäevad 8.00-24.00 vahetus. Issand, ei saa ju lapsele turvat kõrvale panna, veel parem koduseks jääda, et lapsed sedasamust ei teeks.
Ise olin 25. aastane vana elukas kui pattu tegin, ehk siis nagu tänapäeval öeldakse - mulla hais oli juba juures. Samas mu poolõde hakkas juba 14 aastaselt poisiga koos elama.
Tagantjärgi olen tänulik vanematele. Siis olin muidugi tige. Mulle oli kõik keelatud. Ei tohtinud kuskil käia, samas õde jooksis ringi.
 
Foogt 14. märts 2013, kl 00.08
Mida kuradit me siin imestame,minu vanem tytar Soomes elab emaga ja msn ikka suhtlesime ja mingi aeg kadus silmapiirilt,ja hakkasin uurima ja ema teatas pidulikult,et lapsel stress,kuna oli peikast lahku läinud.tütar õnneks juba täisealine,aga samas alles see oli,kui tegin talle saaremaal lennukit (ise olen186)nüüd minust pikem.Aeg kaob nii ruttu käest.See ongi,et aeg kulub nii ruttu,et ei märkagi,kuidas lapsed juba suured on ja kodulävelt lähvad.
Koguaeg selline tunne,et vaja ikka teha,tuua,osta koolitarbeid ja ühtäkki on vaikus,pole kedagi kuskil.Näiteks minu jaoks ei saa lapsed iialgi suureks.Olenematta vanusest ,on ta ikka sinu laps ja pähe ei mahu mõte,et ta ei vaja enam minu hoolt ja nõu,aint raha,mida noortel ikka alati vaja on.
Ma ei kujuta visuaalselt ette,et minu tütred oleks alaealiselt kuskil kellegiga vahekorras.Vähemalt tean niipalju,et vanem tegi pattu 16a. ja noorem 17.
Mul oli vähemalt see eelis,et olin laste koolis halva kuulsusega ja ega keegi poistest eriti ligi ei tikkunud ja Soomes elasid ka õnneks maakohas,kus asustus suht hõre.Peale klassikaaslaste suurt tutvust muud polnudki.
 
foogt 14. märts 2013, kl 00.11
To mehike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Tõest kahtlaselt palju informatsiooni
 
foogt 14. märts 2013, kl 00.20
No andke kannatust,tänapäeval seksi saamine on nagu talvel lumme kusta.Arvan,et kuni 14-15-16 võiks ju juba huvi seksi vastu tunda,aga alla 16 võiks olla juba seadusega reguleeritud.Samas aga inimesed ju erinevad,küpsus saabub erinevas vanuses.elan ise kooli kõrval ja näen,et siin CA 12-13 aastased nurga taga juba suitsetavad,musitavad ja ka ütleme nii,et aelevad.kõnnivad majast mööda suure rinnapartiiga ja riietus on vägagi väljakutsuv.Eks elu on edasi läinud ja naisd savad erinevalt vanast ajast8 CA 30 a.tagasi)väga ru8ttu küpseks.
 
8 klassi poiss 08. veebruar 2016, kl 19.58
Meil koolis päris jube klassi õed teevad kooli taga suitsu ja muid jubedaid tegusi

 
Jüri 25. veebruar 2016, kl 14.55
Läksin lasteaeda ja küsisin Marilt kas musi saab. Mari vastas kui tahad musi mine lastesõime. Seal saad. Lasteaias tehakse ikka vanainimese asju.
 
salastatut 30. juuni 2020, kl 19.38
kuulke mina olen 10 aastane ja ma osksn seksita
 
salastatut 30. juuni 2020, kl 19.40
kes tahap kepita
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!