Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
mida kinkida 11 aastasele
 
11aastaneTüdruk 04. november 2015, kl 16.32
Mina olen 11 a vana ja tahaksin pennyt, makeupi või midagi cooli ja moodsat! XD
 
imelik 18. november 2015, kl 16.45
khhh see jutt on läinud aastast 2004-2015 w.Tüdruk 18 pluss pluss pluss .Huvitav lugeda et 2004 a 11 aastased huvitusid meigi asemel varvassokkidest ja roosast käekotist!!! :D Tänapäeval on normaalne meikida umbes max 9 aastaselt kooli minnes nt.
 
16aastane tydruk 18. november 2015, kl 16.51
Just 11aastane Tüdruk tahaks näiteks i phonei või meiki ikka (hakkasin 10 aastaselt meikima keegi ei öelnud midagi see oli norm)või ss punast huulepulka Ma tahan rotti ka saan nädalavahetusel musta roti XD nh pennyt ka mdgi
 
haige 11 aastane loo alguses 18. november 2015, kl 16.56
Issssand jummel 11 aastaselt ei meiggi ta peab ss ikka lol olema ja ma arvan et päris syytuke kahh haige maailm
 
hõk 08. detsember 2015, kl 22.01
Mul hakkab päris füüsiliselt valus mõeldes, et 11 aastane pole enam süütu.
 
Inimene 03. juuni 2016, kl 18.26
11.aastased tüdrukud ütitavad olla poiste ees popid.Niiet kinkisin talle kinkekaardi,et ta saaks osta asju,et poiste ees hea välja näha ja sünnitada 13.aa!

Või siis mitte.Need 11.aastased haiged seksi hullud!!
 
11.aastane tüdruk 03. juuni 2016, kl 18.30
Kõik arvavad,et 11.aastased vahibad poisse ja soovivad seksida,aga äkki ei vahi ega taha seksida!!Palun ärge solvage!!
 
kj 26. juuli 2016, kl 23.53
mu tütar saab kuu aja pärast 11 ja ise soovib meiki, eheid ja riideid aga eks lapsed ole erinevad
 
uuesti 28. juuli 2016, kl 20.52
Mitte kosmeetikat! Kosmeetikat kasutavad keskealised naised, kes on muidu koledad.
 
Helen / saamas 13 28. oktoober 2016, kl 16.55
Mina isiklikult saan varsti 13 seega oskan teid (vanemaid)aitada !

NB!! JÕULUDEKS KUI KA SÜNNIPÄEVAKS !!!!!

Nii siis paljud 11-12 aastased jne on juba teismelise eas, ütlen oma kogemusest mida mina tahtsin ja tahaksin . Kuna saan 13 siis enda sünnipäevaks mina tahan uut telefoni milleks on siis Iphone / paljud tahavad kas uut telefoni,arvutit,tahve-arvutit ja igasuguseid teisi elektroonikat.


TÜDRUKUD:
Tüdrukuna oskan öelda ,et minu eas soovivad ka meiki,lõhna õlisi pemiselt (Viktoria´s secret-i lõhnaõli/kehasprei vsm), igasuguseid meigipintsleid, meigikohvreid igasuguseid kontuurimise/silmalao/kulmu-palette. kindlasti väga paljud tüdrukud tahavad endale käekotti omal soovil ning ka ehteid !


POISID : Poisid soovivad tavaliselt samuti elektroonikat, lõhnaõlisi,käekella,kulda/hõbedat .On poisse kellele meeldivad arvuti mängud seega saate kinkida talle mõne arvuti mängu,mõned poisid tahavad ka lahedaid riideid mis tegelikult käib ka TÜDRUKUTE kohta !!

PEAMISELT NOORED TAHAVAD RAHA ,ET NT KOGUDA VÕI OSTAVAD ISE ENDALE KINGITUSE !!!

MA VÄGA LOODAN ,ET KELLEGILE MINU POSTITUSEST ABI OLI !!
AITÄHH ,ET LUGESITE MU NÕU LÄBI !!!
lugupeetud:Helen
 
Ogd 29. november 2016, kl 22.25
siiske Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> :)Kindlasti tarvitavad enamus 11 aastaseid vähemal
> või suuremal määral juba meiki.
> Mida siis kin
> kida? Kui vana sa ise oled 15-16-18?
> Mida sa ise
> sünnipäevaks sooviksid saada?
> Mõned soovtused!

> > Sukkpüksid, sokid, küünelakk, huuleläige( kindla
> sti läheb peale), deodorant( 11 aastased ka juba h
> igistavad), peapael, suured kõrvarõngad( kui tal o
> n augud), top, lõhn- midagi noortepärast, juukseho
> oldusvahendid( zelee, sätendav lakk), sätedav keha
> lakk. Tegelikult oleneb palju ka tüdrukust endast-
> võib-olla ta armastab lugeda- kingi raamat! Ja mu
> idugi on alati teretulnud kinkekaardid, nagu kats
> ja nuustik ka juba soovitasid. Ja kinkekaardid ei
> maksa alati 500 EEK-i vaid on ka 100 EEK-iseid!
 
Kaisa 15. märts 2017, kl 21.01
Ma ise ka prg 11 ja mul 21.03 synna (see 6 p2eva prst). Ma tean et see kallis k6ik aga tahaks iPadi iPhonet w midagi sellist. Meigi asjadesta mde sest mul ise ka neid jb palju. Mul endal Samsung Galaxy J3 2016 ja iPod Touch 6th Generation. iPodile l2hevad iPhone 5/5S/SE kaaned. Nagu osad lubasid kingivad mulle telo kaani. Aga kui neid ei leia kingi 10-20€ sellel kh ple mdg viga ju.
 
Rm 12. juuni 2017, kl 14.48
Ma arvan, et tüdrukutele tuleks kinkida midagi mis pole seotud poiste võrkudamiseks, 11 aastased jooksevad poiste järgi nagu l***id.Nt kinkiks raamatu või midagi, aga ei ole mõtetka kinkida küünelakki. Kinkekaarti pole mõtet kinkida, ostab veel nabapluusi või midagi.

Niiet ma arvan et 11-aastasele tüdrukule tuleks kas:Peksa anda,õpetada s***sist, et mis asi see on,5€,panna koju lukutaha või raamat.
 
Puust 12. juuni 2017, kl 14.50
RoosiPuusy Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma arvan, et tüdrukutele tuleks kinkida midagi mis
> pole seotud poiste võrkudamiseks, 11 aastased joo
> ksevad poiste järgi nagu l***id.Nt kinkiks raamatu
> või midagi, aga ei ole mõtetka kinkida küünelakki
> . Kinkekaarti pole mõtet kinkida, ostab veel nabap
> luusi või midagi.
>
> Niiet ma arvan et 11-aast
> asele tüdrukule tuleks kas:Peksa anda,õpetada s***
> sist, et mis asi see on,5€,panna koju lukutaha või
> raamat.
 
RM 12. juuni 2017, kl 14.52
Puust Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> RoosiPuusy Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > Ma arvan, et tü
> drukutele tuleks kinkida midagi mis
> > pole seot
> ud poiste võrkudamiseks, 11 aastased joo
> > ksev
> ad poiste järgi nagu l***id.Nt kinkiks raamatu
>
> > või midagi, aga ei ole mõtetka kinkida küünelakk
> i
> > . Kinkekaarti pole mõtet kinkida, ostab vee
> l nabap
> > luusi või midagi.
> >
> > Niiet ma
> arvan et 11-aast
> > asele tüdrukule tuleks kas:
> Peksa anda,õpetada s***
> > sist, et mis asi see
> on,5€,panna koju lukutaha või
> > raamat.
 
Amelia 05. jaanuar 2019, kl 13.20
Ma olen 11 ja arvan, et kõige parem on kinkida mingi lapse lemmik riidepoe kinkekaart, näiteks HM, Zara, New Yorker jne
 
Amelia 05. jaanuar 2019, kl 13.24
Ma arvan, et te võiksite küsida oma lapse käest mida ta tahab ja ma olen 11
 
vanaema 08. jaanuar 2019, kl 06.01
arvan siiski , et kinkida pole vaja midagi, parem minna koos kingisaajaga poodi ja koos valida mõni asjakohane ja eale sobilik kingitus.11 aastane ei ole veel mingi meigi kasutaja ja lapsevanem võiks ka mõnikord kontrollida oma oma lapse käikusid sammuti ka vaba-aja tegevusi, natuke suunata lapse huvisid, mitte ainult kohtuma koolis õpetajate toas, kuulates lapse tegematta jätmisi ja puudumisi tundidest.Parim kingitus lapsele oleks koos veedetud aeg ja hea juturaamat või koos küpsetatud kook-pirukas...
 
Vh 11. detsember 2019, kl 22.03
Mina olen 11.a ja mulle ei meeldi raamatud pigem kinkida mrigi paletti või lõhna õli või ss nike ari force-eja



Btw meil on crushid ja aga me ei taha mingit s***i ja me võibolla käime juba poistega aga me ei tee midagi hullu niiet ja ärge lih rääkige nii pliis
 
Mariel(11 aastane) 02. november 2022, kl 15.18
Mina sooviks näiteks: pehme pleed, hoodie koos sweatpantsidega, ehete tegemise asju või ukuleele
 
Ovelamy 23. detsember 2022, kl 10.13
Öelge mulle, milliselt veebilehelt saan ma tellida kingituseks peenparfüümi? On väga oluline, et tegemist on originaallõhnaga, mitte kvaliteetse koopiaga.
 
Xerower 23. detsember 2022, kl 10.21
Turul on nii palju võltsinguid, et originaali ja võltsingu vahel on raske vahet teha. Nad on isegi õppinud võltsima pakendeid nii, et neid on peaaegu eristamatu tõelisest.
 
Vityu 23. detsember 2022, kl 10.44
Kui soovite leida tõelist parfüümi, siis on see saadaval ainult nende kaubamärkide kauplustes, kes on parfüümide tootjad. Kuigi, kui ostad võltsingu, aga kvaliteetse, siis ma ei oleks pahane. Minu jaoks on tähtis vaid see, et ma lõhnaksin hästi.
Naice Little 23. detsember 2022, kl 11.04
Soovin teile Elma kauplust. See pakub oma klientidele alati häid kingiideid ja nagu te teate, on originaal parfüüm https://elma.ee/product-category/parfuum... suurepärane variant. Vaadake valikut veebilehel ja valige, millised kaubamärgid teid kõige rohkem huvitavad. Omalt poolt lisan, et kõik tooted on 100% väidetavate kaubamärkide originaalid, nii et te ei pea oma kingituse pärast punastama.
 
Shantel 22. mai 2023, kl 10.16
Thank you Dr Jumba for what you have done for me, I am so grateful my lover is back to me and we are now living happily together. Dr Jumba's love spell is very powerful and effective and it does not have any side effects as he promised. I decided to give Jumba a try when my lover left me for another man, dr Jumba helped me to cast a love spell on my lover that brought her back to me and what makes me excited the most is that my lover did not even know he's under a spell, if you are passing through relationship love problem I advice you to contact Dr Jumba the spell caster to get your problem solve. It's very hard to lose a loved one and I know how it feels so do not let somebody take away your lover from you. Contact him Via: {wiccalovespelltools@gmail.com}or his website: https://drjumbaspellhome.wordpress.com
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!