Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
mida teha?
 
kroooks 13. august 2005, kl 22.43
sõber on sõber ja raha on raha. Ära usalda kedagi, tee leping ja asi selge. Muidu tõesta ja kemple, mis ikka oli enne abielu ja mis seisus see kinnisvara oli. Ära usalda kedagi, isegi iseennast mitte, kui armunud oled!
 
ee 13. august 2005, kl 22.58
just vastupidi ju, kui tegu on armastusega siis ta ei pea muretsema lahkumineku pärast ja talle ei teeks see abieluvaraleping mingit probleemi. kuna ta seda aga ei taha siis tekib küll kahtlus et mis plaanid tal sinu rahakotiga ikkagi on
 
meelike 14. august 2005, kl 11.29
kui tegu on armastusega, siis ei pea muretsema lahkumineku pärast?????? no-noh.
 
ee 14. august 2005, kl 13.15
loe ikka teema ka läbi, mees ju väidab et kui naine abieluvaralepingut tahab siis ei armasta. naine võib ju sama väidet kasutada.
 
kroooks to Bianka 14. august 2005, kl 15.52
mida tähendab MEELETULT SÄÄSTA??
õpeta mulle ka!
 
arvamus 15. august 2005, kl 11.24

Mida teha? Kaks varianti: elada vabaabielu edasi või teha mehele selgeks,et kui ta armastab sind sinu enda(mitte raha pärast)siis ei tohiks ju probleemi olla abieluvara lepinguga nõustumisega.
 
mann 15. august 2005, kl 12.33
Pole siin arvustada midagi. Sõbranna mul müüs elamise maha, ehitasid koos mehega naja ja kasvatasid lapsi. Nüüd tahab mees teda majast välja tõsta. Ja seaduse järgi on tal selleks õigus. Abielus pole ja maja on mehe nimel. Iial ei või teada, kuidas elu läheb.
 
nõid 15. august 2005, kl 13.54
ära loo liitu mehega kes pole sinuga enam vähem võrdsel tasemel.elada võid vabalt aga ära ennast seo.armastus on illusioon ja saab varem või hiljem otsa.hiljem jagad oma raskesti teenitud ja saadud vara mingi luuseriga. ma oleks väga ettevaatlik kui minu tulevane abikaasa keelduks tegemast enne abielu minuga lepingut et see mis senini kuulub mulle on seda ka edaspidi. tõenäoliselt ma ei abielluks.
 
bianka 15. august 2005, kl 15.47
to kroooks
Kuidas ma näiteks noorena meeletult säästsin? Sain 5000 eeku palka ja panin nt 3000 kõrvale. miks? Sest iga kord, kui poes käisin, küsisin enne, kas mul on seda asja vaja, tõsiselt vaja. Ja muidugi polnud.
Üks lugu on see, et sul pole lauda, voodit, lampi, nuge-kahvleid ning sa pead need endale ostma. see on normaalne. Aga teine lugu on see, kui sul on olemas laud-toolid-voodi, aga sa leiad, et nad on liiga moest väljas/kulunud/nõmedad/vanad ning sa ostad uue- see on juba eneserahulduslik tarbimine ning sellest olen üritanud hoiduda.
 
jeerum 15. august 2005, kl 17.16
"Sain 5000 eeku palka ja panin nt 3000 kõrvale."

kuule ole normaalne, kuidas on võimalik 2000 kr ära elada kui sa pidid ise sööki, riideid ostma, eluasemekulusid tasuma, transport?


"Aga teine lugu on see, kui sul on olemas laud-toolid-voodi, aga sa leiad, et nad on liiga moest väljas/kulunud/nõmedad/vanad ning sa ostad uue"

ma ei mäletagi, millal ma viimati mingi mööblitüki oleks ostnud.mitu aastat tagasi jaa, ühe 300 kr maksva öökapikese.
Kogu palk kulub söögi ja kommunaalmaksude peale, paar korda aastas mõne uue riide saab ostetud.
 
einoh 15. august 2005, kl 22.30
see, et bianka oskab OMA raha lugeda ja kokku hoida, paneb siin mõne ilkuma!
... ilgud kadedusest, et ise nii ei suuda...
tegelikult vajab inimene äraelamiseks väga vähe ja kui tal on eesmärk, mille nimel koguda, siis ta ka KOGUB!
Bianka, oled tõsine inimene ja ära oma raskelt tulnud raha kergelt tuulde lase!

* ise EI SUUDA koguda, aga ega ma seepärast säästjale inimesele kade ole!
 
naine 16. august 2005, kl 15.59
lugesin kusagilt, et kui naise hakkab arutlema nagu jurist, siis on armastus läbi. Usun seda, ise kogenud.
 
bianka 16. august 2005, kl 17.01
miks ei ole võimalik 2000 eegu eest ära elada?!
Korteri maksud on suvel 200.-, talvel kuni tuhat. Söök on kodust, vanematelt tihti (kartul, porgand jne), riideid on vähe, pesu pesen käsitsi, make up'i ei tarbi, juuksuris käin harva (loomulik pikk lokkis juus), juukseid ei värvi, niisama shoppamas ei käi, tihti kingin omavalmistatud kingitusi (vitraazid, maalid, heegeldatud vägid jne). Oh võimalusi on palju! Ei oska lihtsalt ettegi lugeda, kuidas ON võimalik odavalt elada. Mitte et ma praegu nii odavalt elaksin, aga ma olen seda teinud, ja kui vaja oleks, saaks veel hakkama.
Ja veel: ajalehti ei telli, käin raamatukogus lugemas, ka raamatud sealtsamast, koju ei osta. Trennis ei käi, vaid sõidan rattaga, jooksen metsa vahel, ujun järves jne. Kultuurisündmusi planeerin pikalt ette, mitte ei lähe ekspromt kuhugile samal õhtul. Sõidan bussiga, see odavam kui autot üleval pidada jne jne.
Nojah, ma kujutan ette, et enamus kujutab mind ette nüüd asotsiaalse kalkarina, aga seda lõbusam mul on :-)
 
mugul 16. august 2005, kl 17.52
Bianka, kokkuhoidlikus on hea asi, aga natuke spontaansust ei tee ka liiga.
Isetehtud kingitused on muidugi eriti armas. Ja selles suhtes olen ka nõus, et odavalt on võimalik elada. Päris paljud kulutavad raha tühja-tähja peale kui neil seda on. Just lihtsalt uute asjade ostmiseks.
Aga natuke värvi oleks elule ka vaja. Mõnikord endale lihtsalt midagi lubada. Ja ehk on Sinul ja sellel mehel erinev arusaam lõbutsemisest?

Üldiselt on aga raha karm asi. Need, kes ütlevad, et raha pole oluline ei ole kunagi puudust tundnud. Soovitan konsulteerida juristiga ja teha ikkagi leping. Kurvalt lõppenud juhuseid on liiga palju. Ja ausate kavatsustega mees saab sellest aru, miks sa seda lepingut tahad ning kui tema eesmärk on olla sinuga elu lõpuni siis ei tohiks ta seda väikest lepingut põdeda. Kui hakkab armastusest jahuma, siis ütle, et kui tema allkirja ei anna, siis arvad sina et tema ei armasta sind!
 
nii ja naa 16. august 2005, kl 20.16
bianka, sa oled vahva naine... ja palun ära lase endal nahka üle kõrvade tõmmata!
See, et ta seda lepingut ei taha teha, annab tunnistust mingist temapoolsest sind-ära-kasutada-tahtvast tagamõttest! Olen mitmeid kordi seda ise kogenud, et on suur hulk "rändrüütleid", kes endale naiivseid ülevalpidajaid otsib...Üks sellistest tunnistas ausalt, miks ta suvila, kus aastaringselt elab, näeb välja nagu kanakuut - enamuse aega ta elab naiste juures, kellel on oma majad, aga pole hoolitsevat mehekätt majas. Et siis natuuras maksab ja elab hästi!
 
anu 17. august 2005, kl 12.41
Bianka, tee ikka oma südame järgi, kui vajad seda allkirja lepingul, siis peab tulevane mees selle sinna andma, sest ka sina võid seda talle serveerida kui tunnistust tema armastusest sinu vastu. Ja kui ei taha anda, siis võta seda kui hoiatusmärguannet! Tõeline mees teenib ise endale varanduse, mitte ei oota printsessi raske rahakotiga! :D
 
veelüks kogemus 17. august 2005, kl 14.55
...kindlalt tee abieluvara leping, kui mees ei taha, siis...njah.
oma kogemused kurvad peksavad mindki- oli korter, asusime mehega koos elama...mees tõmbas ringi, nn keskeakriis temal olevat olnud- siis järsku tuli suur armastus minu vastu tagasi, loll olin ja uskusin ja eks mina olin ju aastaid kooselades teda armastanud, tegime pulmad, ostsime maamaja- korteri rahade eest...nüüdseks olen puupaljas, kuna mees järsku avastas, et mind muu ei huvita, kui raha...ja kõik olevat tema vara, nii ma siis lapsega elan ühest üürikorterist teise, laenu ei saa elamise ostuks, sest palk ei anna välja...ja mees kekkab aga igalpool uut naist otsides, milline majanduslikult kindlustatud ta on. minuga kohtudes polnud tal midagi, elas ema juures üürikorteris ja käis dressides...nüüdseks on juhtival kohal suures firmas ja palk vähemalt 4* suurem, kui minul...see teda ei huvita...
niiet ärge olge nii usaldatavad, ei ole ainult naised need, kes varandust jahivad...mõningad mehed suure tähega on veel hullemad
 
brenda greg 19. jaanuar 2020, kl 17.32
Olen jahmunud, kui jagan siin oma kogemust, et anda kogu maailmale teada mehest, kes päästis mu suhte ja seda suurepärast meest nimetatakse dr IZOYA-ks. Tõepoolest, ta on mulle tõestanud, tuues tagasi mu endise väljavalitu, kes lahkus mu juurest ja lubab, et ei naase enam kunagi minu juurde tagasi lihtsalt seetõttu, et ta hakkas kuulama kõmu, et ma pole truu. Sellega olen mõistnud, et dr IZOYA üksikasjade jagamine maailmale annab palju kasu neile, kellel on purunenud kodud või suhted, et parandada teie purunenud suhe või teie abielu. Tema juurde saab tema e-posti aadressi kaudu: drizayaomosolution@gmail.com. Võtke temaga ühendust ja vaadake, kuidas teie probleem 24 tunni jooksul lahendatakse. Ta on spetsialiseerunud ka järgmistele küsimustele ...

(1) Sa tahad oma endist tagasi ..
(2) Tahad, et mehed / naised järgiksid teid ..
(3) Tahad last ..
(4) Vajate vaimset abi ..
(5) Peatage lahutus ..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!