Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
EMAD AIDAKE!!!!
 
kylts 21. mai 2006, kl 20.50
Edu!:)))))))))))
 
? 21. mai 2006, kl 20.56
miks mulle jääb mulje, et naudid olukorda? asud shoksiga oma vaest ema ära ostma? annad teada, mis edasi juhtub? aitäh, tead, ei sooviks. anna minna täiega, laku kõiki oma sõbrantse, aga jäta muu maailm sellest reostamata. minu jaoks sellised ei vääri inimese nime
 
lilleke16 21. mai 2006, kl 21.15
naudin olukorda??? naudiksin siis kui sellest soksist ja kirjast abi oleks kui saaksin oma ema tagasi ....
ja sa ära loe kui teada ei taha....

ma ei asu teda ära ostma vaid püüan ennast panna tema olukorda ja palun et tema sama teeks...

mõistmatud ja kitsasilmaringiga inimesed pole üldse toredad...nagu sina...

ja kui lakungi???olen ma siis halvem nendest kes igal joomingul erineval tüüpil endale takka lasevad kütta täiega...kes koolis ei käi...narkot panevad jne jne jne?????????????
 
kati 21. mai 2006, kl 22.12
oled kolm korda poisiga olnud,seda peaaegu polegi.Alles avastamata sul see maailm,kui mõnus on poisiga.Otsi kasvõi veidi vanem noormees ,kes su vastu oskab hell olla ja palun jäta selle kasuõega jahmerdamine.Mis see tüdruk ise arvab,kas oleks nõus ka veel poisiga proovima?Kolige eraldi tuppa ja kui ta tahab suga veel suhet,siis lahkugu parem teie korterist oma ema juurde.Jäta palun see lesbindus,aastatega muutub sekselu mehega aina nauditavamaks.Ka mehega võib teha voodis igasugu kifte asju,see on kõik loomulik ja keegi ei vaata sinu peale viltu.See praegune suhe ei vii kuhugile ja lõpetage see kiirelt.Nii nii hea on avalikult kuskil peol või üritusel oma poisiga musitada ,kallistada,keegi ei vaata viltu,aga teie istute toas ja kardate kõiki.Ruttu mõlemad välja poisse lantima,
 
? 21. mai 2006, kl 22.25
ma ei ole kitsa silmaringiga. tunnen mõningaid vananevaid pedesid ja lesbisid. Usu mind, ei ole õnnetumat nähtust maailmas, kui vananev omasooihar. sinu ja su ema loos on traagika maik man. mõtle ja kasuta ajusid, mida sa täpselt oma eluga teed, ja kuhu jõuad lõpuks. Mõnikord inimesed teevad kergemeelselt tagasipöördumatuid otsuseid.
 
n 21. mai 2006, kl 22.25
16 ei pekas üldse veel sekima, ei poisi, mehe ega naisega. Õpi parem. Seksiga võiks khakata tegelema kui täiskasvanuks saad ja normaalsed ihad vastassugupoole vastu tekivad. Praegu mõne oskamatu poisikesega nahistada ilmselt eriline rõõm tõeti pole, ainult rasedaks jäämise hirm. Milleks teil seda vaja on? teistele tõestada midagi vaja või? reaalset iha selles vanuses türdukul ju pole veel.
 
kylts 21. mai 2006, kl 22.58
Lilleke16 ei ole teinud mingeid lõplikke otsuseid oma elus ja küllap ei teegi nii varakult.

Probleem hetkel siiski selles, et leida tagasi tee emani. Ja see ilmselgelt õige. Koos emaga aga juba edasi neid õigeid teid leida hoopiski lihtsam, ikkagi koos...nii muredes kui rõõmudes. Olgugi, et teed on kruusased ja käänulised.
Ja siiski parem, et see olukord välja tuli nüüd, mitte aga 5 aasta pärast.
 
hm 21. mai 2006, kl 23.01
kui su ema ei ole selle mehega abielus, siis on see hoorus ja ta lihtsalt nägi iseenda palet, kui nägi, et käbi ei kuku kännust kaugele. Lesbism ei oma antud hetkel rolli. Seks on abikaasade vaheline asi ja see, et harrastad perverssusi, on ka sinu enda vastutus selle ees, kes sulle eluõhu ja hingamise andnud. Kui ema lepib sellega, siis peab ta ka enda käitumist tolle mehega normaalseks.

Mina ei ole kohtumõistja, kuid pea meeles, et elu on joonistamine ilma kustutuskummita. Hoorus sünnitab hingevalu.
 
ema 21. mai 2006, kl 23.19
ema võib tõesti end tekkinud olukorras isegi väga süüdi tunda
 
muri 22. mai 2006, kl 00.37
Ema oleks sama moodi shokkis, kui tütar oleks kasuvennaga k...nud. Viga selles, et INTIIM asju ei aeta terve pere silme all. Kui sa ome ema ja isa seksile peale oleksid sattunuds siis kirjutaksid siin, millised koedad perverdid on su vanemad ja sa ei räägi nendega enam iial.
Esimese astme sugulaste puhul ei taha enamus inimesi teada, et nad seksivad. 95% lapsi on nördinud oma vanemate seksuhtest teada saades. 99% vanemaid soovib südamepõhjas või alateadlikult, et nede lapsed KUNAGI ei seksiks. Mitte kellegagi.
Sinu ema jaoks on tegu kahe ÕE seksiga ja sellest vaatevinklist on asi rõve jah. Vahet pole, kas kasuõde või kasuvend. Kui te poleks elukaaslaste lapsed oleks asi palju lihtsamalt seeditav.
Neile kes lesbindusest räägivad:
selles vanuses polegi veel tüdrukutel tõeliselt hea meestega seksides. Nauding naisega on suurem, sest see on nö poolikum ja vähem reaalne. Kui inimene küpseb piisavalt, siis alles kujuneb tema orientatsioon välja. Laske tüdrukud hullavad, ei jää vähemalt rasedaks ega hakka abielluma. Enamik teeb selles vanuses endale näpukat. Nemad teevad ka, ainult et õe näpuga.
 
Ka ema 22. mai 2006, kl 08.26
Teate teil tuleb pöörduda arsti või spetsi poole.Kuna sellest võib välja kasvada seksuaal hälve ja see võib süveneda.Ükski ema ei soovi et tema poeg või tütar on omasoo ihar.Ottsige abi psühologilt või noorte kabinetist.Kui praegune teguviis edasi areneb kasvab see välja harjumuseks ja väär kalduvus saab jõudu juurde.
 
mis emad 22. mai 2006, kl 19.00
JUMAL, MILLISED EMAD SIIN ON. Kas emaarmastus saab siis tõesti teie jaoks otsa, kui näete, et teie laps pole nii sünnis, kui tahaksite teda näha. Emaarmastus pidi ju olema ainus tingimusteta armastus maailmas. Loodan väga tüdruk, et su emal on ainult shokk ja ta saab sellest üle. Olen tõsiselt mõelnud, mis saaks siis, kui mõni mu oma lastest sellise asjaga lagedale tuleks. Ilmselt ohkaks raskelt ja ütleks et armastan teda sellegipoolest. Sest, mis puudutab homoseksuaalsust, siis sellises ühiskonnas, nagu siin üleval need kommijad on, saab tal elu väga raske olema.
 
ema 22. mai 2006, kl 23.59
eelmisele
mida, mida? emaarmastus ei tähenda ka, et talud midaiganes. et tütar nahistab kõrvaltoas poolõega ja sina elaksid emaarmastuse tõttu leebelt üle, et plaanib ka veel kooselamist? homoseksuaalsus on siin veel teisejärguline, aga miks peaksin emana sedagi taluma, aru ei saa? mulle emana ei meeldiks homotütar ja kõik, selge seisukoht, varjama ei hakka, teguviisi heaks ei kiida ja heterolapsevanemana on mul elus muudki teha, kui terve elu last ja ennast haletseda armastuse kilbi all. miks peaks lapsi üldse alla hindama, et 16 aastane ei saa aru elust või sellest, mida ta teeb? päris arukas vanus ju. soovituseks sulle, mis ema, kanaemana elus kaugele ei jõua
 
ema 23. mai 2006, kl 01.39
mnjaa, mu eelmine sõnavõtt tuli pisut karm, mis ei tähenda, et ma igas olukorras ei üritaks siiski armastavaks emaks jääda, kuid saage aru, nii lihtsalt elu ei käi. emad ei ole kohustatud elus kõigega toime tulema, on olukordi, mis on väljakannatamatult rasked nagu teemaalgataja emal. tingimusteta armastusel on mõnikord liiga suur hind.
 
veel üks ema 23. mai 2006, kl 17.02
Tingimusteta aermastus on võimalik, kui sama on ka lapse poolt. Lapselik armastus ja austus. nnTingimusteta armastus lapse vastu kes sulle näkku sülitab, elementaarsest viisakusest kinni ei pea ja verepilastusega või kuritegevusega tegeleb on tingimustata lollus.
Sellised emad ütlevad ka: "mis siis et mu pojake need lapsed vägistas ja tappis, ta tahtis ju ainult mängida! mina armastan teda sellegi poolest."
 
lilleke16 24. mai 2006, kl 15.58
KIRJUTASIN emale 16lk kirja...ja ta isegi luges seda = ) eile õhtul tuli ta minu tuppa ja rääkis meie mõlemaga!!!nii pikalt et kasutas ära vist kõik maailma sõnad ... see on kirjeldamatu mida me kolmekesi seal toas läbi elasime...
mu ema on eluaeg olnud tolerantne kõigi suhtes...ja nüüd lõpuks suuda ta seda olla ka minu ja kerli suhtes = )
õhtu kulmineerus sellega et läksime ja ostsime minu ja kerli toale luku!!!
õnn on tulnud minu õuele ja hommikul tegime kolmekesi koos pannkooke...kasuisa istus ja naeris et nüüd on ta kolm naist kõik rõõmsalt koos nagu varem!!!!

aitähh kõigile kes mõistsid mu muret mitte ei teinud mind maha!!!
 
tra 24. mai 2006, kl 21.14
ja sellist eestit me tahtsimegi???

järgmisena seksib lilleke16 oma kasuisaga ja 'ema' (loe: moraalilage hooramutt) kiidab takka, sest armastab tingimusteta!
 
lilleke16 24. mai 2006, kl 21.53
verepilastust minu ja kerli suhtes ei ole!!!
ja minu ema pole ei moraalilage ega hooramutt...vaid tolerantne inimene kes sallib ka omasoo armastajaid...
 
Ei oska ütelda 23. september 2023, kl 11.27
Vot ei tea. Endal pole lesbide ja geide vastu midagi. Ei oska aru saada mida sinu ema praegu mõtleb.Edu sulle =|
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!