Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
mehe suurejoonelised plaanid
 
ilus ja töllkäiv naine 09. veebruar 2007, kl 12.33
Ma ei tea kuidas teiega on, kuid mina ei vaja mehelt "rahalist hoolitsust". Raha saan ma tööandjaltki.
Kui mees tahab minuga koos elada, on elementaarne, et osaleb kõigis kodutöödes, mis ühises elamises ette tulevad:
söögitegemine,
nõudepesu,
koristamine,
põranda pesemine,
prügi väljaviimine,
pesu masinasse panemine ja väljavõtmine,
triikimine.
Kui mees seda kõike ei tee, miks siis naine peaks?
 
to fem 09. veebruar 2007, kl 12.55
"Võibolla te naisena üks hetk tahate ise ära minna, kuna mees pettis või hakkas jooma või muutus vägivaldseks? Me ei tea ju selliseid asju ette."


Vaata, inimene keda ma usaldan, ei hakka jooma, ei muutu vägivaldseks, ei peta, ei tee mingeid selliseid asju. Samahästi ma võin ise jooma hakata :) Ma elan koos inimesega, keda ma usaldan samapalju kui iseennast, kes on nagu osa minust endast, ja vastupidi ka. Terviku tunne ja terviku viisil toimetamine on oluline - kumbki pool teeb seda, mis kokkuvõttes kahele kokku on kõige kasulikum.
 
to to fem 09. veebruar 2007, kl 12.58
-Vaata, inimene keda ma usaldan, ei hakka jooma, ei muutu vägivaldseks, ei peta-

IRW, oi kui naiivsed me oleme:) Ela natuke aega ja saad teised kogemused.Ka minul oli suur armastus ja usaldus ja arvasin, et see mees küll iial midagi sellist ei tee.Aga näe, pettis. Niipalju siis MEESTE usaldamisest.Mitte iial ei tasu ühtki meest pimesi usaldada.Ta võib sul aastaid korralik olla ja siis ühel hetkel teeb risti vastupidi kui piss pähe lööb.
 
n 09. veebruar 2007, kl 13.10
eelmisele:

äkki mees teeb samal ajal midagi muud, mis naisele pole kontimööda või muidu vastukarva, ei huvita, ei oska?
Kõik ei ela ainult linnakorteris.
 
e 09. veebruar 2007, kl 13.17
Ka oma majas või maal elades pole enam neid töid, mida naised teha ei saa ja mis igapäevaselt tegemist vajavad.Traditsioonilisi meestetöid-puid lõhkuda, muru niita, lund rookida-see ei ole töö, mida tehakse iga jumala päev või aastaringselt.
 
Keitin 09. veebruar 2007, kl 13.19
Paljud on meist jah vbolla esimeses suhtes ja lausa pikka aega juba.

Äkki te võrdsed vaataksite pigem mõtlikult natuke endasse ja küsiksite, miks te olete juba 2s voi lausa 3s. kooselus.
 
to fem 09. veebruar 2007, kl 13.40
Ei ole naiivne
Olen juba väga pikka aega elanud - 15 aastat. Ikka sama inimesega koos, ja minu usaldust ei ole kordagi petetud. Ei peteta ka, mitte kunagi. Mingist naiivsusest pole siin juttugi, ja usalduse petmine on ikka natuke teine asi, kui teise naissoost inimesega suhtlemine.
Aga üldiselt, iga inimene väärib oma partnerit.
 
chinawhite 09. veebruar 2007, kl 13.49
minul jah páris esimene suhe see ei ole, aga esimene kooselu kúll ja tahaks loota, et nii jáábki:) 100% kindel ei saa muidugi milleski olla, nii et elame náeme.
útlen vaid niipalju,et kui see kooselu peaks luhta minema, siis jargmine kord oleksin kúll palju ettevaatlikum, ega koliks niisama naljalt kellegagi kokku elama.

aga kodutóódest ja vórdsusest on igalúhel ju oma arusaam ja see ongi normaalne - táhtis on vaid see, et suhtes oleva naise ja mehe arusaamad langeksid enam váhem kokku
 
fem to fem-ile 09. veebruar 2007, kl 14.11
-ja usalduse petmine on ikka natuke teine asi, kui teise naissoost inimesega suhtlemine-
küsime siis otse: kui su mees seksib teise naisega näiteks 18-ndal abieluaastal, kas see pole sinu jaoks usalduse petmine ja lahkuminekut väärt?
 
to fem 09. veebruar 2007, kl 15.06
Ei ole. Ehk siis - kui 18ndal abieluaastal seksib teise naisega - ei ole minu jaoks usalduse petmine. Kui läheb ja räägib teisele mehele/naisele seda, mismoodi minuga seksib, siis see on.
Usaldus ei tähenda ainuomandiõigust mehe riistale.

Aga sinu feministiajud vist ei saa aru sellest mõtteviisist.
 
chinawhite 09. veebruar 2007, kl 15.26
mina kaa ei saa aru sellisest mótteviisist ja eriliseks feministiks ennast ei pea.

minu jaoks oleks see (kui 18ndal abieluaastal seksib teise naisega) kindlasti usalduse petmine, aga eks inimesed on erinevad.

to 'to fem' kas su mees on siis teie abieluajal teise naisega maganud ja sulle sellest ráákinud? kui jah, siis kuidas sa ennast tundsid sel hetkel??
 
to fem ja viimasele 09. veebruar 2007, kl 16.13
to 'to fem' kas su mees on siis teie abieluajal teise naisega maganud ja sulle sellest ráákinud? kui jah, siis kuidas sa ennast tundsid sel hetkel??

Taktitunne on vist harv nähtus. Ma tõepoolest ei saa aru, kas te eeldate, et teie partnerid räägivad teile abs. kõik ära, mida teevad ja mõtlevad, ja ise räägite ka?
Pole mingi ime siis et kooselud ei püsi.
 
fem 09. veebruar 2007, kl 16.30
/Ehk siis - kui 18ndal abieluaastal seksib teise naisega - ei ole minu jaoks usalduse petmine/

APPI!Kui sa oled nii jalamatt, et elad alandlikult koos mehega, kes sind petab....siis ei ole meil absoluutselt mitte millestki rääkida! sorry, sa oled "eikeegi"( nii võõraste inimeste kui oma mehe silmis).Aga kui sulle selline elu sobib, lase käia.Ei tea ainult, kas su lapsed ka sellist ema austavad? (juhul kui teavad, et isa ema petab).
Ise viskaks mehe päevapealt välja kui a)petab(teise naisega musitab, seksib) b) vägivaldseks muutub c) alkohoolikuks hakkab
 
fem 09. veebruar 2007, kl 16.31
Iga kell parem kooselu mittepüsimine kui valskuses ja vales elamine.Mees petab seljataga sind, terve linn teab aga sina teed hava mängu juures "head nägu" ?:)
 
chinawhite 09. veebruar 2007, kl 17.33
to 'to fem': sinu kooselu púsib siis járelikult ainult tánu sellele, et sina pidevalt oma silma kinni pigistad oma mehe petmiste ees. ja sa oled isegi ennast pannud uskuma, et see ei olegi petmine!!
ei, tánan, sellist kooselu mina ei soovi.
 
n 09. veebruar 2007, kl 17.41
"to fem" stiilis saab küll elada. Tuleb lihtsalt otsustada, et teine pool võib taha midagines, mitte miski ei kvalifitseeru usalduse petmise või muudmoodi lubamatu käitumise alla. Ja ongi rahu ja õnn majas!
Muide, just sellepärast vanasti abielud olidki püsivad, et naised vaatasid mehe sigadustele läbi sõrmede. Ka nii võib elukese kenasti ära veeretada, mis mite?
 
kurb aga tõsi 11. veebruar 2007, kl 10.18
Kidusin ja nälgisin. Praegu tahab mind rahaga ära osta, tundub. Las siis laristab, pole minu mure kust see pärit või mis pärast saab sest pole teda huvitanud kuidas mina siiani hakkama olen saanud.
 
Tõsi või? 15. jaanuar 2021, kl 22.25
n Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tuleb lihtsalt otsustada, et teine pool võib taha
> midagines, mitte miski ei kvalifitseeru usalduse
> petmise või muudmoodi lubamatu käitumise alla.

Ära unusta, et mees käis reisil Tais!

https://i.imgur.com/kdpWZ8F.gif
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!