Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
lapsed seksivad
 
juhtub ka nii 21. veebruar 2007, kl 01.31
aga suures korterelamus just need 13 ja 14 aastased ülesmukitud tibid sundisid 12 ja 11 aastaseid poisse kätt omale püksi toppima ja neid katsuma,samuti muidki sellega kaasnevaid tegusid tegema. Kogemata tuli kõik välja,sest üks poiss oli nii muutunud ja kodus ei tuntud teda äragi, lõpuks rääkiski isale kogu loo ära....vot sellised need süütukesed tulevased linnukesed siis ongi - katsetused pisikeste poiste peal enne.......äkki peaks ka pedofiilia alla kuulutama.
 
krõõt 21. veebruar 2007, kl 09.22
To tütarde ema: võtsid sõnad suust! Minu lapsed on veel mõni aasta nooremad, aga püüan neid kasvatada selles vaimus, et mida hiljem, seda parem ja et seks kuulub abielu juurde, s.t. seksida oleks õige ainult selle inimesega, kellega tunned, et oleksid valmis terveks eluks kokku jääma.
To Krista: mis oli, see oli, seda enam olematuks ei muuda ju.Aga see ei tähenda, et kui oli esimene kord, siis peaks seks saama regulaarseks osaks tema elust. Mina vist räägiksin küll tütrega, et seksiks on õige aeg siis kui oled valmis ka tagajärgi kandma. See nagu paljud siin ütlevad, et ongi normaalne, ajad on lihtsalt sellised, no andke andeks, ajad aegadeks, oma valikud teeb ikka igaüks ise! Siis võib ju öelda ka, et norm, et mu laps suitsetab, joob, tõmbab narkotsi, kõik ju teevad nii! Aga selle esimese korra pärast riielda pole ka mõtet, katsu lihtsalt rääkida nagu vanem sõbranna nooremaga.
 
N27 21. veebruar 2007, kl 10.31
kõige viimane asi mida sa saad teha, oleks valada oma pettumus ja pahameel tütre peale välja ning nimetada seksi vastikuks. püüa lihtsalt leppida tõsiasjaga, et tütar saab täiskasvanuks ja hakkab tegelema täiskasvanute asjadega. räägi temaga nagu naine naisega, mitte nagu lapsevanem pahandust teinud lapsega.
minu ema, kui juhuslikult teada sai, et ma polegi 20-aastaselt enam süütu, sõimas mind sisuliselt litsiks. sellest ajast peale ei ole meie suhted enam endised ja mul puudub tahtmine teda oma eraelusse pühendada.
 
Undiin 21. veebruar 2007, kl 12.15
No aga mida siis ikka nüüd teha? Emal tuleb see lihtsalt teadmiseks võtta ja natuke veel seksuaalkasvatusega tegeleda, kui just hilja ei ole.
Kindlasti ei tohi tütrele rääkima hakata, kui vastik see on - nii seks ise, kui ka teadmine, et minu tütar seksib. Ja kindlasti ei tohiks kasutada väljendit 'kondoomide peale raha RASIKAMA', sest see ei ole mitte asjatu kulu ja raharaisk!
 
hehe 21. veebruar 2007, kl 13.10
ainult positiivset-hästi paned ,lahe!!!
 
ilus 21. veebruar 2007, kl 13.48
-Küll tüdruk on nagu varem seda rääkinud, et paljud tüdrukud seksivad, ega vanemad ei peagi sellest teadma, sest nüüd on teised ajad.-

-Ega midagi ajad ja noored muutuvad, peame lihtsalt sellega kaasa minema. Maailm muutub iga päevaga.-

Libateema?
Sa oled jätnud lapse kasvatamata, tüdrukuga neil teemadel rääkimata, tema väärtushinnangud pole paigas. Või ongi siis sellised väärtushinnangud, sa ise alustasid ka varakult.
Suhtud 14-aastase seksimisse nagu tavalisse asja.
 
kiku 21. veebruar 2007, kl 17.20
Ei leia mingit põhjust vaimustuda, kui nii noorelt seksitakse. Selles vanuses võiks ikka hoopis asjalikumad huvid olla.
Väike vestlus ja nõuanne muidugi vajalik, aga elab see laps ikka oma elu ise.
 
aino 21. veebruar 2007, kl 21.11
Autor: 15 a.
Aeg: 02-20-07 17:28

mida siin imestada, paljud koolilapsed seksivad, ega nad sellest siis mammale ega pappale räägi.
Elage te ikka emad isad oma elu, nüüd on ajad teised.

Kulla laps, mis siis sinusugustest saaks, kui vanemad ainult OMA elu hakkaksid elama? Kuidas siis sellised seksijad koolilapsed hakkama saaksid? Kus see teie OMA elu on - ma ei mõtle oma seksi? Sa vist ei teagi, mida see oma elu tähendab - see tähendab oma töökohta, sissetulekut, elamispinda ja vastutusvõimet. Olgu ajad, millised tahes, see ei muutu. Ei ole sul mingit oma elu, kui elad mamma-papa korteris, nemad toidavad ja riietavad sind. Lisaks kõigele veel vastutavad ka sinu eest.
Ja näib, et need, eks ikka selles eas seksist nii üliväga huvitatud on ja arvavad, et on täiskasvanud, ei oska tegelikult veel kirjutadagi.
Nii et sinu eas sobib veel keks, mitte seks. Ja keks ka alles siis, kui koolitükid selged.
 
B 21. veebruar 2007, kl 21.38
no las nad sexivad,miks ema sekkub?
 
krõõt 22. veebruar 2007, kl 09.41
to B: no las nad sexivad, küll ema pärast lapselapse üles kasvatab... Niikaua kui laps alaealine, on emal õigus sekkuda kõigesse, mis last puudutab!
 
jaanus tallinnast 04. detsember 2017, kl 13.39
Minu meelest on see täiesti normaalne kui lapsed seksivad. Vähemalt ei seksi keskeakriisi olev härrasmees nendega. minul on kolm last ja nendel on väga hea seksi kogemus, sest mina õpetasin seda neile, nii hea isa kui ma olen...
 
Maida 04. detsember 2017, kl 21.39
Jaanus ise ongi see keskea kriisis olev pedofiil, kellele meeldiks alaealiste neidudega seksida, eks pedo?
 
no Kasu isa 18. detsember 2017, kl 13.09
15 a. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mida siin imestada, paljud koolilapsed seksivad, e
> ga nad sellest siis mammale ega pappale räägi.
>
> Elage te ikka emad isad oma elu, nüüd on ajad teis
> ed.
Treenivad paljud tüdrukud -- oma soovide rahuldamisex välja ;;
See on palju hullem --kui ema teada saab !
 
KALLIS KRISTA--KE 21. detsember 2017, kl 12.46
Krista Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei tea mida teha, aga kirjutan siia ja seega võ
> õra nimega.
> Tüdruk 14. Koolis tubli, igati rahul
> . Aga kui täna juhtusin varem ilma ette teatama ko
> ju tulema, oh õudus!!!! Mui on seda nii paha ja hä
> bi kirjutada. Tüdruk koos oma poss-sõbraga vahekor
> ras.
> Olen seda teemat varem temaga arutanud, nii
> nagu üks ema ja tütar. Sellist asja küll poleks s
> oovinud näha ega kuulda.
> Küll tüdruk on nagu var
> em seda rääkinud, et paljud tüdrukud seksivad, ega
> vanemad ei peagi sellest teadma, sest nüüd on tei
> sed ajad.
> Ei KIRJUTA seda sellepärast, et tahan
> negatiivseid komme kuulda, lihtsalt tahan kellegig
> a suhelda, sest ei tunne te mind ja mina teid.
1. KAS sina KRISTA ---OLED ÜKSIKEMA ? JA KASVATASID
JA KOOLITAD OMA TÜTART ÜKSI ::::
2.. KAS TÜTRE ISA ---KA VAHEL KODU KÜLASTAB JA TÜTREGA RÄÄGIB.?
3, MEIE KÜLL NII VARA --- EI ALUSTANUD ;;;;;;KÕIK SEE ALGAS
KUSKIL TEHNIKUMI 3, KURSUSEL ----PIGEM ENNE SÕJAVÄGE:::
MIS SEE POISS SIIS TEEKS ----KUI TÜTRELE LAPSE KA TEEB ?
 
JAANUS TÄPSUSTA ? 21. detsember 2017, kl 12.50
jaanus tallinnast Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu meelest on see täiesti normaalne kui lapsed s
> eksivad. Vähemalt ei seksi keskeakriisi olev härra
> smees nendega. minul on kolm last ja nendel on väg
> a hea seksi kogemus, sest mina õpetasin seda neile
> , nii hea isa kui ma olen...
KUIDAS SINA ISA ______SAID ÕPETADA TÜTRELE SEKSIMIST ?
JA VEELGI PÕNEVAM OM TEADA ,,KUIDAS POEG SEKSIMA ÕPPIS ?
TUNDUB -----ET TÕID POJALE ---OMA ARMUKESE KOJU:: ET ÕPETADA
 
KRÕÕT KAS SINA KA TAHAD ? 21. detsember 2017, kl 12.51
krõõt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> to B: no las nad sexivad, küll ema pärast lapselap
> se üles kasvatab... Niikaua kui laps alaealine, on
> emal õigus sekkuda kõigesse, mis last puudutab!
IGAL NAISEL ON ÕIGUS SEKSIDA :
IGAL EMAL ON ÕIGUS ---TÜTART ÕPETADA ;;
 
VOT KASU--ISAKE 21. detsember 2017, kl 12.54
no Kasu isa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 15 a. Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
> > mida siin imestada,
> paljud koolilapsed seksivad, e
> > ga nad sellest
> siis mammale ega pappale räägi.
> >
> > Elage
> te ikka emad isad oma elu, nüüd on ajad teis
> >
> ed.
> Treenivad paljud tüdr
> ukud -- oma soovide rahuldamisex välja ;;
>
> See on palju hullem --kui
> ema teada saab !
ON PALJU OHTLIKUM ----TEIE TÜTRELE ::
TEAN NAISI --KEDA JUST KASUISA RASEDAKS TEGI ;;
VOT NII KAUA ÕPETAS TÜDRUKUT ----KUI KÕHT AGA PAISUS ;;;
 
paiksejänku 24. juuni 2018, kl 09.35
Mis imeliku on kui nii noorelt seksitakse. Ma esimest korda seksisin ka 11 aastaselt poiss oli 16 aastane. Sellest ei pea ju suurelt rääkima et sa seda teed. Ma ei ole seda isegi kahetsenud , et ma nii noorelt seda tegin. Siiamaani ei ole ma sellest isegi emale rääkinud, et ma nii noorelt seksisin.
 
mis kasu sellest said? 24. juuni 2018, kl 16.43
samahästi oleks võinud ju trenni minna või midagi arukat teha.
 
paiksejänku 25. juuni 2018, kl 18.21
Seda küll loomulikult oli suvi ja magasime öösel telgis. Ega me siis päeval teinud. Olin suhtes ka selle poisiga 5 aastat. Ma ei olnud ainuke tüdruk külas kes nii noorelt suhtes oli ja seksinud oli.
 
kas oled nagu õnnelik ka? 25. juuni 2018, kl 18.24
kas sul kahju pole raiatud aastatest selle ühe poisi tilli otsa? et oleks võinud inimesi tundma õppida ka vaimselt, õppinud midagi arukat.. nautida lihtsalt laps olemist. nüüd sai sinust lihtsalt vurr...
 
paiksejänku 25. juuni 2018, kl 20.33
Me iga päev ei teinud ja miks peaks olema ega lapsepõlv sellepärast mautimatta ei jäänud
 
paiksejänku 25. juuni 2018, kl 20.34
Nautimatta*
 
koolile jäi aega väheks 26. juuni 2018, kl 00.46
koloile jäi aega väheks vaadates su grammatikat. Terve noor elu mingi pätakaga sexile kulutada on küll rumal tegu.
 
gurllllllll is here 07. jaanuar 2020, kl 02.02
haha chill, ma ise ka siin iga nädalavahetus mõnega olen vahekorras, aga nagu miks te nii ehmunud selles koik olete, et juba 13 aastased seksivad , basic ju. voiksite ise ka lama hakata. ahjaa ma ise 13 so jh
 
gurllllllll is here 07. jaanuar 2020, kl 02.08
haha sama, ma 13 ja ka seksin ka, nagu votke rahulikult, sa saad umala hasti aru mis motlen . btw muidu sobraks?
 
Selline ... 12. jaanuar 2020, kl 16.02
... ohkimine on nii silmakirjalik. Ise ei seksi või? Mõni 14-aastane on juba päris küps. See vanemate suhtumine seksi et ise võivad ja oma teismeliste puhul läheb kohe materdamiseks on väga kahepalgeline. Ja isegi kui midagi otse ei ütle siis mõtetes ahastavad nagu teemaalgatajagi. Kus nüüd tuli alles neitsi välja et kui noored seksivad siis on midagi väga viltu?
 
tsuks 22. jaanuar 2020, kl 18.17
Korra sattusin kuulama üht telefoni kõnet kahe tüdruku vahel. Teist kõnelejat ma ei kuulnud,kuulsin ainult ühte. Kokkuvõtteks selgub,et seksi alammäära alandati,et ka juba neljateistaastased tahavad päevade ajal mugavusi kasutada. Kõne sisu oli umbes selline.

"Miks sa täna tulla ei saa?"
...
"Mida?Mis haige?"
...
"Ebamugav?Aga miks sa tampoone ei kasuta?"
...
"Miks ei saa?"
...
Misasja! sa oled veel süütu!"
...
"Sa oled täitsa nõme,lase see asi ära teha"
...
"Mida ema ütleb mida ütleb, midagi ei ütle,sa oled juba neliteist vana ja võid seda juba teha ja ei pea enam kellegi käest luba küsima"
...
"Kui tahad ma otsin sulle poisi kes sulle ära teeb ja sa saad normaalselt tampoone kasutada!"
 
Häh ... 23. jaanuar 2020, kl 18.23
... kui loll ettekääne ja veel lollim sõbranna. Ega süütus veel tampoonide kasutamist sega. Paistab et kuulsid kahte alaarenenut vestlemas? Sellistel pidavatki kiim suur olema.
 
Näh 23. jaanuar 2020, kl 18.30
Segab küll tampoonide kasutamist ja kuidas veel, aga kasutada ju tahaks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!