Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
vanad vinüülplaadid, mida teha???
 
plaadikeerutaja 21. aprill 2007, kl 15.22
Kuhu saaks viia suurem kogus vinüülplaate, kes ostaks, või kus ostetakse kokku??? Täpsem nimekiri selgub õhtul
 
tjah 21. aprill 2007, kl 15.23
tasuta saab viia taaskasutusse, aga kui sa neid müüa tahad, siis pane nimekiri netti üles ja hakka otsast müüma. äkki saab mõnda antikvariaati ka müüki viia..
 
polla 21. aprill 2007, kl 15.33
anna mõnele käsitööõpetajale. nendest tehakse igasuguseid huvitavaid asju. üks õpilasfirma oli teinud seinakelli, v'rvinud need pihustatavate värvidega ära. retrokujundus.
 
N-42 21. aprill 2007, kl 15.55
mis Sa neist ära müüd, mina küll oma plaate ära müüa ei raatsi, pärast minu surma lapselapsed võivad ära müüa, kui tahavad, aga minu elu ajal jäävad plaadid sinna, kus nad on
 
m. 21. aprill 2007, kl 16.44
kuule, ma alles hiljuti nägin, kuidas korraldati NOSTALGIAõhtut. pandi vana grammafon mängima ja tantsima, küll oli vahva ja tõesti oli nostalgia: kui ruumi on hoia alles, või siis pane lehte kuulutus, küll tahtjaid leidub... mul kahjuks elamine väike: ruumipuudus
 
oleks huvi 21. aprill 2007, kl 16.45
pane siia üles mis sul on, oleks nagu huvi.
ja mis hinda küsid?, kus kandis asud?
 
kata 21. aprill 2007, kl 16.48
olen kohe väga huvitatud nende ostmisest aga kuidas sinuga ühendust saada
 
mm 21. aprill 2007, kl 16.56
ära müü ära (ilus lause). Vinüülid on tugevamad kui laserid. Ja nostalgilised. grammofon on ka odav.
 
merka 21. aprill 2007, kl 17.04
meil on ka palju,on igasuguse muusika plaadialbumid.kordagi pole mängitud.mõnele muusikule ehk vajalikud.veel kukerpillide,Rinne,Otsa ja veel palu muud.ei tea mis teha?
 
vihje 21. aprill 2007, kl 17.10
 
merka 21. aprill 2007, kl 17.18
meil on ka palju,on igasuguse muusika plaadialbumid.kordagi pole mängitud.mõnele muusikule ehk vajalikud.veel kukerpillide,Rinne,Otsa ja veel palu muud.ei tea mis teha?
 
oleks huvi 21. aprill 2007, kl 17.26
to: merka,
kui viitsid, siis kirjuta täpsemalt mis on, kus asud ja mis hinnaks tahad?
Ma ise olen Tln-st.
 
plaadikeerutaja 21. aprill 2007, kl 22.04
nimekirja lähen siiski homme tegema, täna ei jõudnud, tean ainult, et kuskil 200 ringis on neid, kõik need vanad kuulsad rokipeerud, kes nüüdki Eestit väisavad, vaatan, mis kirja saab
 
antiik 22. aprill 2007, kl 18.15
Kuskil raamatuantikvariaadis nägin vinüüle müügil, suure kastiga kohe. 5 kr (viis! krooni) tükk.
 
mammu 22. aprill 2007, kl 18.29
Mul ka Rujast Queenini olemas, aga see on tase, see on ikkagi meie noorus. Aga sinu nimekirja kiikaks isegi.
 
Maarja 24. aprill 2007, kl 18.35
kas on pakkuda ka odavat vinüüli mängijat? muidu pakuvad just huvi need vanad rokipeerud, nagu siin nimetati. aga mängijat on siis ju kah vaja, aga poes on need ju nii kallid.
kui on kirjutage lilleke19000@hot.ee
 
asjatundja 23. detsember 2013, kl 19.23
kui on vanad vene (riia) melodija plaadid, siis võid samahästi ahju ajada need. mingit olulist rahalist väärtust need ei oma.

teine lugu aga, kui on lääne väljalasked (s.t. sealtpoolt raudset eesriiet, mitte bulgaaria, ida-saksa jms.). siis ei tasu mingil juhul lahtisaamise eesmärgil kuhugi kasutuskeskuse ette maha kallata neid!
 
Taaskasutaja 25. detsember 2013, kl 09.35
On huvitujaid ka vene (riia) melodija plaatidest. Pane aga nimekiri üles. Võiksid ka mujal neti foorumis pakkuda.
 
Dajana 25. august 2016, kl 16.42
Müüa Viljandis vinüülplaate.Täpsem info telefonil 58316944.
 
Kasakz 18. mai 2017, kl 09.06
Mul ka hunnik vinüülplaate müüa, huvi korral võtke ühendust christian@casero.ee või saatke sõnum, et soov osta ning helistan teile tagasi. 56824519
 
sugu1 14. oktoober 2017, kl 12.49
oleks ära anda oma mingi 40 plaati
ja lood on ameerikast kuni euroopasse
ja on ka eesti omi,nagu raimond valgre,ruja
vitamiinid,kukerpillid
 
Kokkuostja 20. oktoober 2017, kl 02.45
Ostan vanu vinüüle, 5-10€ tükk, olenevalt kvaliteedist.
58316944
 
Lady 20. november 2017, kl 23.34
Mul on ka terve hunnik müüa. Midagi eriti.erilist ilmselt ei ole aga terved ja heas korras..plaadid.kiles.
 
Arts 15. veebruar 2019, kl 12.04
Tere.
Kas ostate endiselt vinüüle?
Seisavad kasutult ca 100 plaati. Kui huvi võin täpsemalt kirjutada plaatidest.
3 kotitäit ja esmapilgul tundub vene mussi rohkem olevat. Vaatan täpselt alles siis järele, kui huvi üldse on.
Saan ise ära tuua.
tseesar@hot.ee
Edu!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!